механично оборудване

механично оборудване

742продукти.

Показано1-20 из 742стоки

Ръководство на перваза релса CNC HIWIN MGNR9-100MM линия от Тайван

BGN 20.64

Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.1.Купувачите можат да добие линеарна водич 1015 дена за испорака по ред се платени...

Вълна пружина за миене 65Mn въглеродна стомана три гребена на вълната M3-M118 черна вълна уплътнение уплътнение пружина еластичен шайби

BGN 11.82

Бран пролет миење 65 Mn Јаглероден челик три бран сртот М3M118 црн бран заптивка пролет заптивка Еластични подлошкиСпецификација = Внатре дијаметар*надворешниот дијаметар*дебелина

2 бр. / лот пневматични фитинги конектор преграда един тласък, за да се свържете монтаж връзка преграда резбово 4/6/8/10/12 мм, пневматични детайли
  • Ново
-16 %

2 бр. / лот пневматични фитинги конектор преграда един тласък, за да се свържете монтаж връзка преграда резбово 4/6/8/10/12 мм, пневматични детайли

3.58 BGN 3.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Лесен за инсталација и лесен за употреба Дизајниран за Полиуретан или Најлон цевки Брз и Сигурен конекции Спецификација : Материјал : Месинг Тема : Метрички Машки Конец Температура : од 0 до 60°C Притисок : 010 бар Максимална Течност : Воздух Вода Вакуум Големина на : PM4 : 3214mm(LW) / 1.26"0.55"ЧАСОТ6 : 3317mm(LW) / 1.3"0.67"PM8 : 3219mm(LW) / 1.26"0.75"PM10 : 4024mm(LW) / 1.57"0.94"PM12 : 4127mm(LW) / 1.61"1.16"Фитинг големина : 4mm / 0.16", 6mm / 0.24", 8mm / 0.31", 10мм / 0.39", 12mm / 0.47"Пакет се Вклучени 2 парчиња x Bulkhead Фитинг Конектори

Gcr15 22310 CA или 22310 CC 50x110x40mm сферични ролкови лагери

BGN 24.00

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

1pcs линеен ръководство на перваза на движение подкрепен от релсите SBR16 - L200mm хром гася труден ръководство вал за CNC може да се отреже всякаква дължина

BGN 28.10

Прекрасно Известување!Почитуван Господине / ГоспоѓоКако Кина Пролетниот Фестивал доаѓа,ние ќе треба одмор од Февруари.3...

Безплатна доставка-високо качество на 100 бр. пневматични тръби регулатор на скоростта One Touch фитинг 6 мм до 1/4 външна резба SL6-02

BGN 175.36

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

капачката на резервоара на багер Kobota

BGN 40.00

Објектот спецификите Школка Тип : Затворен Тип Напон : 24 V Објект Тежина : 1 кг Материјал Тип на : нерѓосувачки челик се Применуваат за : Kabota Багер копач резервни делови is_customised : Да Достапност : акции MOQ : 1 парче Место на потекло : Guangdong на Кина Гаранција : 12 месеци Број на Модел : kobota услуга : брза испорака Име : гориво капа, масло капа

Велосипедна слушалки, носещи MH-P16H8(40*52*8 ) MH-P04(30.15*39*6.5) MH-P16 (40x52x7) ACB25K(40*52*6.5 36/45)
  • Ново
-5 %

Велосипедна слушалки, носещи MH-P16H8(40*52*8 ) MH-P04(30.15*39*6.5) MH-P16 (40x52x7) ACB25K(40*52*6.5 36/45)

11.63 BGN 11.00

11 / 8" Велосипед слушалки агол поправка имајќиACB345 (во рамките на 30.15 * 41 * 6.5 мм / надворешниот агол 45 / 45) ACB336 (во рамките на 30.15 * 41 * 6.5 мм / надворешниот агол 36 / 45) AC845 (во рамките на 30.15 * 41.8 * 6.5 мм / надворешниот агол 45 / 45) ACB845 H7 (во рамките на 30.15 * 41.8 * 7mm / надворешен агол 45 / 45) ACB845 H8 (30.5 * 41.8 * 8мм внатрешен / надворешен агол 45 / 45) ACB845 F (30.5 * 41.8 * 8мм внатрешен / надворешен агол 345 / 45) ACB469 (34.1 * 46.9 * 7mm внатре / надвор агол 45 / 45) ACB518 K (40 * 51.8 * 8 мм / надворешен агол 36 / 45) ACB25 K (40 * 52 * 6.5 мм / надворешниот агол 36 / 45) ACB4052 (40 * 52 * 7 / надворешниот агол 45 / 45) ACB4052 H8 (40 * 52 * 8 / надворешниот агол 45 / 45)1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

капачка на резервоара за багер Hitachi ZX200 ZX210 ZX60-5G, Handiness Plastic Design

BGN 36.80

Објектот спецификите Школка Тип : Затворен Тип Напон : 24 V Објект Тежина : 1 кг Посебни Карактеристики : handiness Материјал Тип : пластични се Применуваат за : Hitachi Багер копач резервни делови is_customised : Да Достапност : акции MOQ : 1 парче Број на Модел : Hitachi услуга : брза испорака Име : гориво капа

10шт високо качество ABEC-5 608 2RS 608RS 608-2RS 608 RS 8*22*7 мм малко гумено уплътнение скейтборд радиални лагери
  • Ново
-51 %

10шт високо качество ABEC-5 608 2RS 608RS 608-2RS 608 RS 8*22*7 мм малко гумено уплътнение скейтборд радиални лагери

14.18 BGN 7.00

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатABEC1 : големината точноста е помал од 0.05 mm, Тоа е погоден за мала брзина и низок барања...

20 бр/много високо качество на ABEC-5 MR84ZZ MR84 ZZ 4x8x3 мм тонкостенный бразда сачмен лагер мини-лагери миниатюрни лагер
  • Ново
-48 %

20 бр/много високо качество на ABEC-5 MR84ZZ MR84 ZZ 4x8x3 мм тонкостенный бразда сачмен лагер мини-лагери миниатюрни лагер

19.10 BGN 10.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

10 бр./лот F6-14M 6 mm x 14 mm x 5 mm 6x14x5 мм аксиален топката упорит, носещи
  • Ново
-3 %

10 бр./лот F6-14M 6 Mm X 14 Mm X 5 Mm 6x14x5 мм аксиален топката упорит, носещи

9.30 BGN 9.00

Опис : F614 M 6mm x 14mm x 5mm 6x14x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F614 MКоличина : 10pcs Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Пневматичен въздушен тласък в быстродействующем живо соединителе за тръба OD диаметър 4,6,8,10,12 мм
  • Ново
-9 %

Пневматичен въздушен тласък в быстродействующем живо соединителе за тръба OD диаметър 4,6,8,10,12 мм

1.10 BGN 1.00

Пневматски Воздух Притисни за Брзо Монтирање Директно Унија Конектор за 4,6,8,10,12 mm OD ЦевкаMateries : пластикаОперативен Притисок : 0150psiДизајниран за полиуретан или најлон цевкиГолемина : ве Молиме изберете големина ти требаЗа Превозот : 1...