компютърни компоненти

компютърни компоненти

641продукти.

Показано1-20 из 641стоки
Чист алуминий плача 450*40*20 мм алуминиев радиатор перка mos тръба топлинна блок алуминиев радиатор за охлаждане
  • Ново
-8 %

Чист алуминий плача 450*40*20 мм алуминиев радиатор перка Mos тръба топлинна блок алуминиев радиатор за охлаждане

78.40 BGN 72.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме Чист алуминиум топлина мијалник 450*40*20 MM Алуминиум радијатор перка mos цевка топлина блок Алуминиум легура радијатор ладење (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки ) Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

HUANAN X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM видео карта Combo 2.49 дънна платка ПРОЦЕСОР Xeon E5 2660 C2. RAM 16G DDR3 RECC. видео карта GTX760 4GD5
  • Ново
-16 %

HUANAN X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM видео карта Combo 2.49 дънна платка ПРОЦЕСОР Xeon E5 2660 C2. RAM 16G DDR3 RECC. видео карта GTX760 4GD5

955.20 BGN 802.00

Она што во пакет?матичната плоча+Xeon E5 2660 C2 CPU+2*8 G DDR3 1333 RECC+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+прирачник за корисникот+GTX760 4 G DDR5 видео картичкаWUSON продавница ќе пак видео картичка во друг пакет, бидејќи вкупната тежина на сите нив е над горната граница на курир.Pls љубезно да сними видео, ако најде дека пакетот е отворена пред да го добие...

100 бр Gdstime DC 12V 60x60x15mm сачмен лагер бесщеточный на вентилатора за охлаждане на 6 см висока скорост на 4000 об / мин процесор VGA охладител 60 мм X 15 мм

BGN 479.98

Gdstime DC 12 V 60x60x15mm Топката Имајќи Фан Голема БрзинаОпис На Производот : Параметри : Димензии : 60x60x15mmКонектор : XH2.542 PНоминална Напон : 24 V DCНоминална Струја : 0.16±10% AmpНоминална Брзина : 4000±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 3.89 CFMБучава : 30±10% велика британијаИмајќи Тип : ТопкаЖивот : 50000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 35g / еезПакетот вклучува : 100 парчиња / МногуСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!Производ Изложба :

5 бр. Gdstime USB 5V 92mm X 25mm 9225s 9 Cm ръкав бесщеточный DC VGA охладител CPU компютърен корпус охладител, охлаждащ вентилатор

BGN 36.14

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална Струја : 0.25 0.3 AmpНоминална Брзина : 2500±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 54.8 CFMБучава : 31.2±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 80g / еезПакување Вклучуваат : 5 компјутери

Gdstime 10 бр 9225s USB PC фен от 92 мм аксиален двигател на вентилатора за охлаждане на 5 в 92x92x25 Mm 9 см DC бесщеточный компютърен корпус Cooler 90 мм

BGN 59.98

GDT 9225 92x92x25mm DC Фан USB Конектор 5 VПараметри : Димензии : 92x92x25mmИмајќи Тип : РакавКонектор : USB конекторНоминална Напон : DC 5 VНоминална Струја : 0.25 Amp 0.3 AmpНоминална Брзина : 2500rpm±10%Проток на воздух : 54.8 CFMБучава : 31.2 велика британија±10%Живот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 80g / еезПакет се Вклучени : 10 компјутери80x80x15mm 80mm DC Brushless Вентилаторот за Ладење USB 2.0 Приклучок за Полнач Кулер Црна 5 V 0.3 А 8015s

IOCREST 3 порта 1394b Firewire портове PCI контролер карти 1394 карта TI8280 чипсет Win10

BGN 49.92

СпецификацијаPCI 3 1394 B порта картичка9пински 1394 B пристаништа,секој со трансфер стапки до 800 Mbps6pin 1394 A пристаништа,секој со трансфер стапки и до 400 MbpsВо согласност со IEEE 1394 B и наназад компатибилен со IEEE1394 A2000, како и13941995 стандардиPlug and play и топла swap компатибиленПоддршка на Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7Пакетот вклучува1x IEEE1394 КАРТИЧКА1x упатство

Безплатна доставка 1,8-инчов CE SSD до 2,5-инчов SATA конвертор карта 22Pin SATA 40pin LIF / ZIF HDD адаптер с 2 ленти тел
  • Ново
-3 %

Безплатна доставка 1,8-инчов CE SSD до 2,5-инчов SATA конвертор карта 22Pin SATA 40pin LIF / ZIF HDD адаптер с 2 ленти тел

20.61 BGN 20.00

1.8" ZIF / CE (40 Pin) хард диск може да се открие и да се користи како SATA хард диск Ви овозможува да се поврзете 1.8" ZIF / CE хард диск да се SATA кабел или контактот на плоча...

Gdstime 2 Set Dupont Connector 2 Pin DC Cooling Fan 5V Small Фен 30mm Brushless Cooler 30x30x7mm 3007 за Raspberry с винтове

BGN 12.62

GDT DC Вентилаторот за Ладење 5 V 30x30x7mm Du Pont со Рамни НаврткиПараметри : Димензии : 30мм x 30мм x 7mmКонектор : Du PontНоминална Volt : DC 5 VИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.15 Amp ±10%Номинална Брзина : 9000 RPM ±10%Проток на воздух : 7.9 CFMНиво на бучава : 18 велика британија ±10%Живот : 35000 часаТежина : 15g / еезПакет Се Вклучени : Фото Детали :

8 бр. лот черен радиатор оперативна памет, чипсет алуминиев радиатор с теплопроводящей лента 18X 17X 5 мм
  • Ново
-16 %

8 бр. лот черен радиатор оперативна памет, чипсет алуминиев радиатор с теплопроводящей лента 18X 17X 5 мм

9.58 BGN 8.00

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УНашите производи се 100% сосема нов и висок квалитетНие можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Алуминиум Heatsink За Чипсет НПД VGA RAM Меморија 18mm*17mm*5mm Чип РадијаторМатеријал : Алуминиум&Топлина Проводници ЛентаГолемина : 18mm*17mm*5mmТежина : 2g / ЕЕЗПакување вклучуваат : 8 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

Вентилатор за охлаждане на Asus X451 X451C X451CA X451MA X451MAV 13NB0491P01011 безплатна доставка
  • Ново
-14 %

Вентилатор за охлаждане на Asus X451 X451C X451CA X451MA X451MAV 13NB0491P01011 безплатна доставка

12.78 BGN 11.00

Сребро веи таи електронските Во продавницата може да се најдат на производи што може да ни се јавите Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

50 бр. лот зелено алуминий чипсет радиатор радиатор 20ммх 14ммх 10мм

BGN 26.22

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УНашите производи се 100% сосема нов и висок квалитетНие можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Алуминиум Heatsink За Чипсет НПД VGA RAM Меморија 20mm*14mm*10мм Чип РадијаторМатеријал : Алуминиум&Топлина Проводници ЛентаГолемина : 20mm*14mm*10ммТежина : 3g / ЕЕЗПакување вклучуваат : 50 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

Безплатна доставка 1.8 CE SSD to 2.5 SATA конвертор карта 22Pin SATA to 40pin LIF / ZIF HDD адаптер с 2 ленточными кабели
  • Ново
-5 %

Безплатна доставка 1.8 CE SSD To 2.5 SATA конвертор карта 22Pin SATA To 40pin LIF / ZIF HDD адаптер с 2 ленточными кабели

67.20 BGN 64.00

1.8" ZIF / CE (40 Pin) хард диск може да се открие и да се користи како SATA хард диск Ви овозможува да се поврзете 1.8" ZIF / CE хард диск да се SATA кабел или контактот на плоча...

PLD08010S12HH DC 12V 0.35 a 4pin Dual 75MM Фен Охладител за графични карти на MSI N460GTX N560gtx V5 охлаждащ вентилатор с рамка
  • Ново
-7 %

PLD08010S12HH DC 12V 0.35 A 4pin Dual 75MM Фен Охладител за графични карти на MSI N460GTX N560gtx V5 охлаждащ вентилатор с рамка

27.98 BGN 26.00

PLD08010 S12 HH DC 12 V 0.35 НА 4pin Двојна 75ММ Фан Кулер За Графички Картички MSI N460 GTX N560 GTX V5 Ладење Вентилатор Со рамкаОпис : Овој објект е видео картичка фан, кој се користи за pc замена.Ве молиме мерка на навивачите' димензија и растојанието помеѓу секој монтажа дупка , тогаш бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот видео картичка или не.Примена : Twin Frozr II MSI R7770 HD 7770 N460 N560 GTXПовратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас и како тоа ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Gdstime 5 бр PC Case Fan 70 Mm X 15 Mm 24 в 2Pin DC бесщеточный охладител, охлаждащ вентилатор 70x70x15 мм 7015

BGN 20.46

Gdstime 70mm x 70mm x 15mm 24 V 2 Pin DC Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Dimesions : 70mm x 70mm x 15mmКонектор : XH2.542 PinНоминална Volt : 24 V DCИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.1 Amp±10%Номинална Брзина : 3000 RPM±10%Проток на воздух : 22.5 CFMНиво на бучава : 24d BA±10%Живот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 35g / еезПакување се Вклучени : 5 компјутериКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.cpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24v

G1 / 4 резба Бяла пълен алуминий 120 мм на 240 мм 360 мм радиатор за водно охлаждане на течна вода редица за компютър чип ПРОЦЕСОР GPU VGA RAM
  • Ново
-6 %

G1 / 4 резба Бяла пълен алуминий 120 мм на 240 мм 360 мм радиатор за водно охлаждане на течна вода редица за компютър чип ПРОЦЕСОР GPU VGA RAM

25.44 BGN 24.00

Модел Бела Вода Дисперзија Боја КласификацијаАлуминиум 120 Вода ред големина 15.7 * 12 * 3.2 см,Алуминиум 240 Вода ред големина 27.5 * 12 * 3.2 см,Алуминиум 360 Вода ред големина 39.3 * 12 * 3.2 cmПрименливи објект Шасија Радијатор

Pccooler USB притурка и мини гъвкав USB вентилатор тенис на хладно 15 см тъпо фен голямо количество въздух моющийся маса домашен офис готиния фен
  • Ново
-1 %

Pccooler USB притурка и мини гъвкав USB вентилатор тенис на хладно 15 см тъпо фен голямо количество въздух моющийся маса домашен офис готиния фен

22.22 BGN 22.00

Горенаведените податоци се генерираат автоматски од страна на Ali Express, ве молиме Погледнете го следново опис на производот.Следново е производ вовед.Pccooler USB Gadget Мини Флексибилен USB Вентилатор Десктоп Кул 15cm го исклучите фан Голем Волумен Воздух Перат Биро за Статистика Дома Училница ФанСпецификации : Димензии : 200(L)x 125(L)x 202(H)mm Тежина : 243g Оценет Напон : 5 V DC Номинална Струја : 0.38±0.02 На Брзината на Вентилаторот : 1700 RPM±10% Проток на Воздух : max 145 CFM Бучава : 25d BA Имајќи : hydraumatic Започнете Напон : 3.5 V DC Материјал : PEКрајот Производи

Bykski EV-EXJ-20 20 Mm удължи свързващ фитинг връзка

BGN 3.18

За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалбаКарактеристика & Спецификации Високо Ц / P производ, со висок квалитет, убав изглед.Тема : G1 / 4"Материјал : МесингПовршински третман : Анодна или Електрофореза црна боја3 еез buildin Озелена флуоресцентни силикони фокиТермин

1 бр алуминиев радиатор плача радиатор 60мм х 60мм х 10мм черен

BGN 2.40

Широко се користи за компјутер PC чипсет, моќ IC, моќност електрични уред, LED светло уреди, итн.Користете heatsink лепило лепак да се инсталира heatsink .Лепак не е вклучена овде.Ве молиме проверете спецификација маса и да бидете сигурни дека големината на heatsink одговара на вашата компонента.Име На Производ : HeatsinkМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаВкупната Големина : 60 x 60 x 10мм / 2.4" x 2.4" x 0.4" (L*W*H)Тежина : 41gПакет Содржина : 1 x HeatsinkAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...