крепежни елементи и куки

крепежни елементи и куки

633продукти.

Показано1-20 из 633стоки
10 бр M8 x 20 мм спойка шестостенни торцевая корона капачка на винт поставяне бочкообразные монтажни гайки гайки
 • Ново
-25 %

10 бр M8 X 20 мм спойка шестостенни торцевая корона капачка на винт поставяне бочкообразные монтажни гайки гайки

15.97 BGN 12.00

Спецификација : Име на Производ Барел Ореви Главата Тип Хексадецимален Главата Хексадецимален Клуч Големина 5mm / 0.2" Женски Навој Size 8 x 16mm / 0.3" x 0.63" (D*L) Ракав Дијаметар 10мм / 0.4" Капа Дијаметар 16mm / 0.63" вкупна Висина 23mm / 0.9" Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Вкупната Тежина 81g Пакет Содржина 10 Компјутери x Барел НутОпис : Хексагонални socket head кап завртки, Мебел и додатоци...

Месинг цвят 1 / 8BSP мъж до M8 женски продетый влак край Clevis прът на цилиндъра съединение Y
 • Ново
-3 %

Месинг цвят 1 / 8BSP мъж до M8 женски продетый влак край Clevis прът на цилиндъра съединение Y

12.32 BGN 12.00

Име на производ Цилиндар Clevis Материјал Месинг Боја Месинг Боја Тип Y Заеднички Женски Навој Дијаметар М8 Машки Thead Големина 1 / 8 BSP Clevis Pin Дијаметар 5mm / 0.2" Внатрешна Јазот Меѓу Две Плочи 6mm / 0.24" Вкупната Големина 29 x 18 x 12mm / 1.1" x 0.7" x 0.5" (L*W*T) Пакет Содржина 1 x Цилиндар ClevisОпис : Цилиндар clevis може да се користи како стандард за поврзување на поврзување прачки на пневматски цилиндри или гас извори...

50шт Мъжки до вътрешна дърворезба M2 x 23 мм + 3 mm цилиндрична форма месингови распорные багажник конфронтация
 • Ново
-13 %

50шт Мъжки до вътрешна дърворезба M2 X 23 мм + 3 Mm цилиндрична форма месингови распорные багажник конфронтация

13.87 BGN 12.00

Машки Да Се Женски Навој Цилиндричен Облик Месинг ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

200шт м2 х 8 мм медни цилиндрични гайки с вътрешна резба конфронтация распорные стълбове
 • Ново
-10 %

200шт м2 х 8 мм медни цилиндрични гайки с вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

14.37 BGN 13.00

Дувачкиот Цилиндричен Облик На Женски Навој Ореви ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

50шт 4 клипса поцинкована Тройниковая гайка чай гайка за закрепване M4 x 10 мм
 • Ново
-5 %

50шт 4 клипса поцинкована Тройниковая гайка чай гайка за закрепване M4 X 10 мм

12.64 BGN 12.00

Име на производ Т Орев Тип 4 Prong Тема М4 Висина 10мм / 0.39" Вкупно Пречник од 15mm / 0.6" основна Плоча Дебелина 1.2 mm / 0.05" Материјал Јаглероден Челик, Цинк Позлатен Боја Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина 50 Pcs(+ / 2%) x T НутОпис : т ореви се барел во облик на сврзувачки елементи со внатрешна провира и се користат кога рамна површина е потребно...

50шт M4 x 10 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные багажник
 • Ново
-10 %

50шт M4 X 10 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные багажник

12.19 BGN 11.00

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

100шт M4 x 20 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове
 • Ново
-9 %

100шт M4 X 20 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

32.85 BGN 30.00

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

200шт м3 х 16 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове
 • Ново
-9 %

200шт м3 х 16 мм месинг шестигранник шестостенни вътрешна резба конфронтация распорные стълбове

37.31 BGN 34.00

Дувачкиот Хексагонални Хексадецимален Женски Навој ЌорСокак Spacer СтолбовиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

1/4 неръждаема стомана 304 Игла клапан за високо налягане вътрешна резба J13W 160P
 • Ново
-5 %

1/4 неръждаема стомана 304 Игла клапан за високо налягане вътрешна резба J13W 160P

22.21 BGN 21.00

Карактеристики : Brand New Тело материјал : не 'Рѓосувачки Челик 304 Temp Опсег : 29°+200° Тема : 1 / 4" женски 1 / 4" женскиВисок Притисок Трајни Пакет Се Вклучени : 1 парче x 1 / 4" од не ' Рѓосувачки Челик 304 Висок притисок Игла Вентил Женски Навој J13 W 160 P

Потенциометър променлив трансформатор потенциометър 0-100 dial управление на лицевата плоча 10шт
 • Ново
-6 %

Потенциометър променлив трансформатор потенциометър 0-100 Dial управление на лицевата плоча 10шт

12.72 BGN 12.00

Тоа е за невидливи индикатор или брзина на возење контрола, лесно да се оператор и да ја инсталирате, идеален за да го замени стариот...

100 Броя M4*0.7*2.5 D 304 Резьбовая Paste От Неръждаема Стомана Ремонт На Поставяне

BGN 21.76

100 Парчиња Тема InsertМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М4*0.7*2.5 D (Метрички, Номинална Должина = D*XD мм, ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)[*Номинален должина е пресметано вредност и не може да се мери...

2 елемента AM622 6-пинов пироэлектрический IR сензор инфрачервен PIR детектор на човешкото тяло
 • Ново
-7 %

2 елемента AM622 6-пинов пироэлектрический IR сензор инфрачервен PIR детектор на човешкото тяло

12.85 BGN 12.00

AM622 се става дигитален интелигентна контрола коло и на човечкото тело откривање на осетливост да биде интегриран во електромагнетни оклопна куќиште на pyroelectric инфраред sensor A чувствителни елемент за откривање на човечкото тело индукција на човечкото тело движење сигнал преку висока отпорност диференцијални текст коло заедно да интелигентни дигитални интегрирани кола чипови, дигитални интелигентни интегрирано коло ќе сигнал во 15 ADC дигитален сигнал, Кога дигитален сигнал, дигитален сигнал надминува одреден праг ПИР ќе имаат REL ниво на излез на мерењето...

60 Части, M8*1.25 * 1.5 D 304 Неръждаема Стомана Резьбовая Поставяне На Сервизна Поставяне

BGN 22.08

60 Парчиња Тема InsertМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М8*1.25*1.5 D (Метрички, Номинална Должина = D*XD мм, ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)[*Номинален должина е пресметано вредност и не може да се мери...