батерии

батерии

518продукти.

Показано1-20 из 518стоки
5 бр. / лот твърд пластмасов батерия защитни кутии за съхранение на седалките титуляр за 18650 18350 cr123a lithium 18500 притежателя на батерия Безплатна доставка
 • Ново
-27 %

5 бр. / лот твърд пластмасов батерия защитни кутии за съхранение на седалките титуляр за 18650 18350 Cr123a Lithium 18500 притежателя на батерия Безплатна доставка

6.82 BGN 5.00

5 компјутери / многу Тешко Пластични Батеријата Заштитни Кутии за Складирање Случаи Држачот За 18650 18350 CR123 A 18500 Батеријата Носителот Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Висок квалитет на ПВЦ материјал, транспарентни и практични...

142030 702030*2 3.7 V 1000mAh акумулаторна литиево полимерна батерия за мотоциклет Bluetooth каска Bluetooth високоговорител направи си САМ играчка

BGN 15.98

Модел : ЕЛ 7020302 PДимензија : Дебелина(± 1)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)142030Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 1000m Ah±5%Околу Тежина : 15gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

4x Wama 602535 500mAh литиево-полимерни 3.7 V акумулаторни батерии за високоговорители Bluetooth лампи светлини
 • Ново
-37 %

4x Wama 602535 500mAh литиево-полимерни 3.7 V акумулаторни батерии за високоговорители Bluetooth лампи светлини

35.18 BGN 22.00

4x Wama 602535 500m Ah LiПолимер 3.7 V Полнење Батерии за Bluetooth Звучници предните Светла СветлаПредности : 1 Висока енергетска густина2.Висок работен напон за еден батеријата клетки3...

Tectra 2xBP-820 BP 820 BATTERY +Digital Charger with Car Plug for Canon Camera XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF М31
 • Ново
-11 %

Tectra 2xBP-820 BP 820 BATTERY +Digital Charger With Car Plug For Canon Camera XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF М31

73.09 BGN 65.00

Tectra 2x BP820 БП 820 БАТЕРИЈАТА +Дигитален Апарат со Автомобил Приклучокза Canon Камера XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF M31 HF M40BP820 7.2 V / 2000m Ah Liion Батерија за Canon Камерите : HF G10, HF G20,HF G30, HF M30,HF M300, HF M301,HF M31, HF M32,HF M40, HF M400,HF M41, HF S10,HF S100, HF S11,HF S20, HF S200,HF S21, HF S30,HF11, HF20,HF200, HF21,HG20, HG21,HF200,XA10Карактеристики : 1...

Продажба на едро 100 бр./лот един слот 1 x 1.5 V AAA батерия, калъф за носене на притежателя калъф черен с кабел за запояване на свързване
 • Ново
-48 %

Продажба на едро 100 бр./лот един слот 1 X 1.5 V AAA батерия, калъф за носене на притежателя калъф черен с кабел за запояване на свързване

57.57 BGN 30.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Изработени од АБС материјал, лесен,удобен за носење Оваа батерија кутија за носител со жици,погоден за 1 x AAA батерии...

3380140 3шт 3.7 5000 mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа tablet PC, електроника лампа за сигурност
 • Ново
-5 %

3380140 3шт 3.7 5000 Mah литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth на лаптопа Tablet PC, електроника лампа за сигурност

46.38 BGN 44.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 3380140Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.3×80×140Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 5000m AhОколу Тежина : 45gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 3 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

чисто нов оригинален NCR18650B 3.7 V 3400 mAh 18650 акумулаторна литиева батерия Батерия никел заваряване лист
 • Ново
-26 %

чисто нов оригинален NCR18650B 3.7 V 3400 MAh 18650 акумулаторна литиева батерия Батерия никел заваряване лист

10.88 BGN 8.00

Забелешка : Поради временските услови, и откривање грешки на полначот на пазарот се различни, капацитетот на батеријата тест е нормално во 30003400m Ah...

602248 3.7 V 620mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Mp3 mp4 DVR камера на мобилен телефон GPS PSP 062248 602250
 • Ново
-2 %

602248 3.7 V 620mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Mp3 Mp4 DVR камера на мобилен телефон GPS PSP 062248 602250

11.18 BGN 11.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 602248Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)6.0×22×48Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 620m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Tectra 1 PC BP-820 BP 820 замяна на литиево-йонна батерия за Canon XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF М31 HF M40
 • Ново
-11 %

Tectra 1 PC BP-820 BP 820 замяна на литиево-йонна батерия за Canon XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF М31 HF M40

39.50 BGN 35.00

Tectra 1 КОМПЈУТЕР BP820 БП 820 Замена Liion Батерија за Canon XA20 XA25 HFG30 HF HF M30 HF M31 HF M40BP820 7.2 V / 2000m Ah Liion Батерија за Canon Камерите : BP828, BP828, BP820, BP820, 8598 B002 HF G10, HF G20,HF G30, HF M30,HF M300, HF M301,HF M31, HF M32,HF M40, HF M400,HF M41, HF S10,HF S100, HF S11,HF S20, HF S200,HF S21, HF S30,HF11, HF20,HF200, HF21,HG20, HG21,HF200,XA10Карактеристики : 1...

3 X 380mAh 3.7 V Smartwatch, Резервна батерия Bateries за DZ09 Smart Watch акумулаторна литиево-йонна полимерна батерия batteria
 • Ново
-37 %

3 X 380mAh 3.7 V Smartwatch, Резервна батерия Bateries за DZ09 Smart Watch акумулаторна литиево-йонна полимерна батерия Batteria

14.37 BGN 9.00

3 X 380m Ah 3.7 V Smartwatch Резервната Батерија Bateries За DZ09 Smart Watch Батерија Liion polymer батерија batteriaСпецификација : Батерии модел : DZ09380m AhШколка материјал:ПолимерНормалните капацитет : 380m AhМинималниот капацитет : 375m AhВнатрешна Отпорност:≤150mΩНоминалниот Напон:3.7 VMax.Полнење Напон: 4.2 VИспуштање на критичниот Напон:2.75 VMax...

Батерия WEP200, литиево-йонна батерия 3.7 V, 3D очила 501220 100mAh, Bluetooth слушалка, Акумулаторна литиево-йонна батерия
 • Ново
-25 %

Батерия WEP200, литиево-йонна батерия 3.7 V, 3D очила 501220 100mAh, Bluetooth слушалка, Акумулаторна литиево-йонна батерия

32.00 BGN 24.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

50 бр./кор. алкални 23A 12V първични сухи батерии 21/23 23GA в а23 A-23 RV08 55mAh електронна батерия едро Drop shipping
 • Ново
-19 %

50 бр./кор. алкални 23A 12V първични сухи батерии 21/23 23GA в а23 A-23 RV08 55mAh електронна батерия едро Drop Shipping

33.39 BGN 27.00

50pcs / кутија Алкални 12 V 23 A Основно Суви Батерии 21 / 23 23 GA A23 A23 RV08 55m Ah Електронски Батеријата Wholesales Пад на превозотОваа батерија е применливо широко да играчки, часовници, далечинска контрола, факели,радио, и жилети итн.Исто така, може да биде познат како : 8 F10 R 8 LR23 8 LR932 CA20 K23 A L1028Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.Модел : 23 AНапон : 12 V12 V 23 A Алкална Клетки, 12 V 27 A Алкална Клетки и 6 V 4 LR44 Алкална Клетки се неакумулатори, усвојува високотехнолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.Цел : Автомобил, Види, Калкулатор, Електрични Играчки, Играта и Други Електрични Производи.Гаранција : 18 месеци гаранција за квалитет.Квалитет, Сертификација На : SGS, ROHS...

3 бр. / лот 900mAh NB-11LH батерия камера за Canon A2300 IS, A2400 IS, A2500, A2600, A3400 IS, A3500 IS, ELPH 110 HS едро
 • Ново
-13 %

3 бр. / лот 900mAh NB-11LH батерия камера за Canon A2300 IS, A2400 IS, A2500, A2600, A3400 IS, A3500 IS, ELPH 110 HS едро

26.30 BGN 23.00

NB11 L Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 3.7 V 900m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon NB11 L NB11 LH и Canon Power Shot A2300 Е A2400 Е A2500 A2600 A3400 Е A3500 Е A4000 Е ELPH 110 ХС ELPH 115 ХС ELPH 130 ХС ELPH 135 Е ELPH 140 СЕ ELPH 150 Е ELPH 160 ELPH 170 Е ELPH 320 ХС ELPH 340 ХС ELPH 350 ХС SX400 Е SX410 Е Пакетот Вклучува 3* NB11 L Батерии За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 23 дена откако вашата уплата е завршен...

4 бр etinesan AA lifepo4 батерии 3.2, 1500 ма 14500 литиева батерия + зарядно устройство ( батерията се прилагат за детски играчки фенерче)
 • Ново
-28 %

4 бр Etinesan AA Lifepo4 батерии 3.2, 1500 ма 14500 литиева батерия + зарядно устройство ( батерията се прилагат за детски играчки фенерче)

41.58 BGN 30.00

капацитет : 1500 mah (добар квалитет) спецификации : аа големина (14505) или (14500) напон на 3.2 v капацитет : 1500 mah бренд : etinesan хемија : литиум фосфат (lifepo4) димензии : дијаметар : 14,5 мм, висина : 50,5 mm карактеристики : нема меморија ефект долг период на зреење мала тежина и висока енергетска густина иста големина како аа батерија, но беше 3 пати повисок напон носивост до 1500 циклуси батеријата тестирани врз основа на меѓународни електронски комисија (iec) стандарди на капацитет, квалитет и трајност на еколошки, без мемориска ефект, еколошкипријателски материјали идеална замена за алкални или nimh аа клетки (забелешка : секој lifepo4 аа или ааа ќелија со одредена ќелија да ја замени две алкални или nimh аа или ааа клетки...

3.7 V полимерна литиева батерия, 803040 1100mAh трехпроводный навигатор, говорител Bluetooth, безжични слушалки акумулаторна литиево-йонна клетка
 • Ново
-25 %

3.7 V полимерна литиева батерия, 803040 1100mAh трехпроводный навигатор, говорител Bluetooth, безжични слушалки акумулаторна литиево-йонна клетка

40.00 BGN 30.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V литиево-полимерна батерия 601235 300mAh запис pen point reading pen MP3 mouse steelmate акумулаторна литиево-йонна клетка
 • Ново
-28 %

3.7 V литиево-полимерна батерия 601235 300mAh запис Pen Point Reading Pen MP3 Mouse Steelmate акумулаторна литиево-йонна клетка

30.40 BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

2x WAMA прозрачна пластмаса 2-слот 26650 18650 литиево-йонна батерия, Защитна кутия за батерии кутии за съхранение на ПП материали калъф
 • Ново
-22 %

2x WAMA прозрачна пластмаса 2-слот 26650 18650 литиево-йонна батерия, Защитна кутия за батерии кутии за съхранение на ПП материали калъф

6.38 BGN 5.00

Транспарентна Пластика 2 ПАРЧИЊА 26650 Батеријата Заштита Кутија 18650 Литиум Батерии Чување на Кутии Животната средина ПП Материјали Продавница СлучајОва е 26650 / 18650 Батеријата Заштитна кутија за складирање , може да effectly заштита на батеријата и практично и функционално, неопходност во вашето семејство...

4 бр. / лот Kingwei 18650 акумулаторна батерия 2000 mah 3.7 В литиево-йонни батерии за led фенерче Powerbank фенерче електронна цигара
 • Ново
-20 %

4 бр. / лот Kingwei 18650 акумулаторна батерия 2000 Mah 3.7 В литиево-йонни батерии за Led фенерче Powerbank фенерче електронна цигара

22.56 BGN 18.00

4pcs / многу Kingwei Батерија 18650 2000m Ah 3.7 V Liion Батерии за Led Светилка Powerbank Фенерче ецигара НЕ : Ако треба различни батеријата напон и капацитет, или имате било какви посебни барања за батеријата...