електрически крушки

електрически крушки

488продукти.

Показано1-20 из 488стоки
Супер ярък прожектор LED лампа LED Spot light 9W 12W 15W Bombillas високо качество MR16 12V Spot light лампада LED лампа за постоянен ток
 • Ново
-44 %

Супер ярък прожектор LED лампа LED Spot Light 9W 12W 15W Bombillas високо качество MR16 12V Spot Light лампада LED лампа за постоянен ток

5.31 BGN 3.00

Суперсветли LED светлото на рефлекторите LED Светилка Место светло 9 W 12 W 15 W Bombillas Висок квалитет MR16 12 V Место светло Lampada LED Сијалица DC Спецификации : Име : КОЧАН LED светлото на рефлекторите База Тип : MR16 Wattage : 9 W / 12 W / 15 W Напон : DC 12 V Lumens : 500 LM / 600 LM / 700 LM Боја Температура : 60006500 K (Кул Бело); 28003500 K (Топло Бела);Неутрален Бела(40004500 K)...

MR16 GU5, 3 60 LED SMD 3528 3W SPOT LIGHT BULB топло бяла 12V

BGN 2.61

Услуга живот : 60,000 часа, Напон : 12 V DC ве Молиме потврдете 12 V DC напон на почетокот! Ние ви препорачуваме да користите прашање во 220 V AC.Боја температура опсег : топло бела (27003500 K) агол на гледање : 120 степениВредноста на светлосен флукс : 300 LM360 LMМоќност : за 3 W (Околу 50 W блескаво сијалица, многу светла ..) Големина : 47mm (игли вклучени) Дијаметар : 50 mmМоќност : за 3 W (Околу 50 W блескаво сијалица, многу светла ..)Апликации : Пејсажи осветлување, архитектонски осветлување, забава осветлување, ресторани, хотели, амбиентална светлина, уметнички галерии и многу домашни апликации"Пакет Содржина : 1 x LED СијалицаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

6шт слаби 220V 8W 16W E14 E27 ретро винтидж Edison LED Light лампи с нажежаема жичка dimmable лампа C35 ST64 A60 led лампи украса на дома
 • Ново
-41 %

6шт слаби 220V 8W 16W E14 E27 ретро винтидж Edison LED Light лампи с нажежаема жичка Dimmable лампа C35 ST64 A60 Led лампи украса на дома

39.06 BGN 23.00

TSLEEN 6 PCS Dimmer 220 V 8 W 16 W E14 E27 Ретро Гроздобер Lumiled LED Светло Блескаво dimmable Светилка C35 ST64 A60 LED Сијалица Дома Декорација100% сосема нов !Високоефект & енергија LED светла, исто така, долг животвек.Дизајниран стандард E14 / E27 приклучок, едноставна инсталација.360 степени зрак агол, мека светлина насекаде.Со smart IC чип, цврсти приклучок, инстант почеток, стабилен осветлување.Поддршка на осветленост за адаптација, може да се користи и како амбиентална светилки.Иновативни сијалица лустерот, се врати на древните, ќе се применуваат до бар, партија, декорирање места, хотели, трпезариска соба, сала за состаноци, цртање соба, шоу соба, продавници, ходници, телефонска говорница, студиа и изложба дисплеи, итн.Декоративни осветлување во дома и на јавни места, како што е забава осветлување, архитектонски Осветлување, град beautification, делумно осветлување и така натаму.Без жива, без олово, без УВ, инфрацрвена или други загадување елементи, екопријателски.СпецификацииГрло : E27 E14LED Чип : КОЧАНМатеријал : СтаклоНапон : AC напон 220 VБоја Температура : Кул Бело 60006500 K, Топло Бела 28003200 KЖивотниот век : >20,000 часаОсветлување на аголот : 360°Работа темп : 10~+50°Dimmable : ДАГолемина на : (1 W=60~80 lumens)E14 (110 / 220 V)8 W C358 W C35E12 (110 V)8 W C358 W C35ОбликотСвеќаПламенОбликотСвеќаПламенВисина98mm / 3.86"117mm / 4.61"Висина98mm / 3.86"117mm / 4.61"Ширина35mm / 1.38"35mm / 1.38"Ширина35mm / 1.38"35mm / 1.38"E27 (220 V)8 W G4516 W A6016 W ST64ОбликотСветСветСтариот LumiledВисина80mm / 3.15"104mm / 4.09"138mm / 5.43"Ширина45mm / 1.77"60mm / 2.36"60mm / 2.36"(Ве молиме овозможи about0.1"големина на отстапување се должи на човековите мерење)Безбедност Водич1...

Гореща продажба Dimmable 10W/15W топло бяло/ бяло / студено бяло COB вграждане led светлина 360angle въртящи led down light AC85-265V
 • Ново
-30 %

Гореща продажба Dimmable 10W/15W топло бяло/ бяло / студено бяло COB вграждане Led светлина 360angle въртящи Led Down Light AC85-265V

307.20 BGN 215.00

САД $ 156.00 / многу многу многу многу многу многу многу многуСлободен Испорака на Високо Квалитетни 360 Ротирачки 10 W / 15 W КОЧАН LED Светло Кул Бело / Чиста Бела / Топло Бела Висока Осветленост LED Одредување на Светлината AC85~265 VСпецификации : 1.Точка Бр...

1/5//10/15/20pcs G4 LED Light Bulb 24 чип SMD3014 энергосберегающая лампа 3w DC12V ампула Led за Chandeloer топло бяло /бяло

BGN 0.66

Г4 3014 24 LEDsDC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : DC 12 V Чип Модел : SMD 3014 Моќ : 3 W Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mm Г4 3014 24 LEDsAC12 V Спецификација : Тип : SMD3014 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 24 LEDs Напон : AC / DC 12 V Моќност : 3 W Чип Модел : SMD 3014 Лумен : 240 LM Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 10 * 36mmПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

4X High Bright 4W GU10 Dimmable LED Bulb AC85-265V Led Spotlights топло/студено бяла GU10 LED lamp High brightness Spot light
 • Ново
-12 %

4X High Bright 4W GU10 Dimmable LED Bulb AC85-265V Led Spotlights топло/студено бяла GU10 LED Lamp High Brightness Spot Light

17.02 BGN 15.00

4 X Висока Светла 4 W GU10 Dimmable LED Сијалица AC85265 V Лер Рефлектори Топло / Кул Бело GU10 LED светилка со Висока осветленост Место светлоСпецификација : Тип : LED Светилка База Тип : GU10 Чип Количина : 4 LEDs Напон : AC 85265 V Моќ : 4w Лумен : 300 LM Зрак Агол( ° ) : 60 ° Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 49 * 63mmПревозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

Преносим слънчева панел Power LED Лампа Лампа открит лагер палатка за Риболов светлина 15 Вата L15
 • Ново
-9 %

Преносим слънчева панел Power LED Лампа Лампа открит лагер палатка за Риболов светлина 15 Вата L15

9.89 BGN 9.00

Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост, стабилни перформанси, заштеда на енергија, екопријателскиПогоден со метална жица кука за преносни да висат на или да ги симнат во секое времеДизајн со switch to free On / Off и постои сигнал светлина кога светлината се полниОваа соларна фрли светлина може да биде обвинет од страна на соларен панел, како и обвинет од страна на 58 V полначПогоден за домашни итни употреба и за употреба на отворено како на пример пешачење, кампување, риболов, плажа шатори, итн.Спецификации : Напон : 5 VЛитиум Батерија Капацитет : 750ma / 3.7 vLumens : 150 Lumens (еквивалент на 15 W сијалица)Светла Боја : БелаИзвор На Енергија : Соларна ЕнергијаРаботно Време : 6~7hrsВреме на полнење : 6~8hrsСијалица, Големина : 62x110mmКоличина : 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

LEDIARY NEW Цветни LED Light Decoration Bulb 100V-240V E27 4W G120 Glass Flower Crack Pattern европейски стил за висящи лампи
 • Ново
-37 %

LEDIARY NEW Цветни LED Light Decoration Bulb 100V-240V E27 4W G120 Glass Flower Crack Pattern европейски стил за висящи лампи

39.97 BGN 25.00

LEDIARY НОВИ Шарени LED Светло Декорација Сијалица 100 V240 V E27 4 W G120 Стакло Цвет Попуштат Модел Европски Стил За Pendant СветилкаТип : Шарени LED СијалицаОпција : Flower14 / Crack14Материјал : Стакло+Epistar LEDДимензии : Дијаметар 12cm* висина 15.5 cmВати и Лумен : 4 W (Како декорација сијалица.)Текст : 100 V240 V...

нов продукт бърза безплатна доставка IP68 акумулаторна светодиодна лампа Led осветление Furinture

BGN 73.28

Детали За ПроизводотItme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

Ръчно изработени Едисон лампи въглеродна нишка ясно стъкло Едисон ретро старинни лампи с нажежаема жичка от 40 W / 60 W 220v E27 ST58
 • Ново
-26 %

Ръчно изработени Едисон лампи въглеродна нишка ясно стъкло Едисон ретро старинни лампи с нажежаема жичка от 40 W / 60 W 220v E27 ST58

4.05 BGN 3.00

E27 Блескаво Сијалица 40 W 220 V ST58 Ретро Lumiled СијалицаКонектор E27 Тип Блескаво Сијалица светла Боја Топло Бела Сијалица Боја Транспарентен Wattage (W) 40 W / 60 W Напон (V) 220 V Извор на Светлина Волфрам со Вжарено Материјал Стакло Димензија (mm) 136 x 60 Пакет се Вклучени 1 Блескаво СијалицаЉубезно Потсетување : 1...

Bombillas Led E27 E14 Para El Hogar 110v 220v 3w 5w 7w Lampada 9w Led 12w 15w лампара Led Bombillas Para Hogar студен топъл бял

BGN 0.77

bombillas led e27 e14 para el hogar 220v 110v 3w 5w 7w lampada led 9w 12w 15w lampara led bombillas став hogar ладно топло бела Функција : 1 постојан струја вози кола, квалитетот е повеќе стабилен, без треперење, широк напон текст глобална напојување за AC100240 V, повеќе отпорни на оштетувања предизвикани од напонот на струја на осветлување компоненти...

DC12V COB LED Strip Tube 300*6mm Super Thin LED Light Source Bar-shaped For САМ Car Home Or Outdoor Lighting Project 5pcs DF
 • Ново
-26 %

DC12V COB LED Strip Tube 300*6mm Super Thin LED Light Source Bar-shaped For САМ Car Home Or Outdoor Lighting Project 5pcs DF

27.06 BGN 20.00

Опис Изглед, големина : L300*W6 MM Моќ : 8 W Напред Напон(Vf) : DC12 V Напред Тековната(АКО) : 600 мр Прозрачна Ефикасност : 100 LM / W Боја Рендерирање Индекс(Ра) : 6080 Температурата на работа : 2060°C Сертификат : CE & Ro HS Живот : >50000 Hr Чип бренд : Epistar Зрак Агол : 180 степен Боја температура : Топло бела(3000 K±100 K) Бела(6000 K6500 K) животниот Век : 50.000 Часови Примена : Пејсажи осветлување, специјализирани осветлување Производи се вклучени : 5pcs*КОЧАН чип Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.1...

Високо качество на 12/24 В 10 W на автомобила H7 led фарове за мъгла, авто H7 висока мощност led лампи лампи светлини безплатна доставка 20 бр/лот
 • Ново
-25 %

Високо качество на 12/24 В 10 W на автомобила H7 Led фарове за мъгла, авто H7 висока мощност Led лампи лампи светлини безплатна доставка 20 бр/лот

131.20 BGN 98.00

1 Тип на производ : H721 SMDHP2 .Влезен Напон : од 12 / 24 VAC / DC3 Моќ Дисипација : 10 W Max4 Led Type : 28355 Led Количина : 21pcs6 Прозрачна Флукс(lm) : 8001000 LM7...

UMAKED Висока Мощност 120W Chip LED SMD Epistar 45mil Light чипове топъл натурален бял студен пълен набор от led лампи Фокус COB Светодиод
 • Ново
-6 %

UMAKED Висока Мощност 120W Chip LED SMD Epistar 45mil Light чипове топъл натурален бял студен пълен набор от Led лампи Фокус COB Светодиод

12.80 BGN 12.00

Umaked Висока Моќност 120 W LED Чип СМД Epistar 45mil Светлина чипови Топло Природна Бела Кул широк Спектар led Сијалица центарот на Вниманието КОЧАН Диоди Добредојдовте на нашата продавница ! Точка Име : 120 W (10sx12p) Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Чипови Влезен Напон : DC 30.0 34.0 V Струја : 36004200m A Materail : Два Златни Жици, Бакар Загради, Dow Corning Лепак Бои : Топло Бела / Природна бела / Бела / Кул Бело / Црвено / Зелена / Блу / Жолта / IR / широк Спектар Итн Осветлување Агол : 170 Degre Гаранција : >50,000 Хс Cerifictions : CE CCC Ro Hs Употреба : DIY Потоп светлината, Вниманието, Тунел & Фаза Светилка улица таванот светлина Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

Коледа Decor Light LED 3W E27 Edison Starry Фея String цветна крушка AC 110V-240V Коледа Retro за хола спални
 • Ново
-41 %

Коледа Decor Light LED 3W E27 Edison Starry Фея String цветна крушка AC 110V-240V Коледа Retro за хола спални

28.78 BGN 17.00

Божиќ Оркестарот на Светлината LED 3 W E27 Lumiled Ѕвездена Самовила String Шарени Сијалица AC 110 V240 V Божиќ Ретро За Дневна Соба, Спална собаМодел : Фотографии База Тип : E27 Wattage : 3 W Лумен : 180240 LM Големина(L*D) : 150*100(MM) Осветлување Боја : Топло Бела / МултиБоја Напон : AC 85285 V Гаранција : 3 Години Сертификати : CE & Ro HS

ICOCO водоустойчив E27 Слънчев авариен светлина 7 Вата 85-265 в Слънчева лампа преносима светодиодна лампа с вграден сензор энергосберегающая соларен панел
 • Ново
-18 %

ICOCO водоустойчив E27 Слънчев авариен светлина 7 Вата 85-265 в Слънчева лампа преносима светодиодна лампа с вграден сензор энергосберегающая соларен панел

11.04 BGN 9.00

ICOCO Водоотпорен E27 Соларни Итни Светлина 7 W 85265 V Соларна Светилка за Преносни LED Сијалица вградениот Сензор за Заштеда на Енергија од Соларни ПанелКарактеристики : Енергијанамалување често ги тера луѓето беспомошни, и итни светилки може да им помогне на човековите grope во темница.Светилки ќе го задржи светла за 46 часа кога прекинување на моќ се случува.Smart промена на LED светилки може да направи да не се грижите за несреќата на моќ.Таму е вграден сензор во итни сијалица...

5шт led лампа Лампа b22 лампада лампа бомбилья led namna lampu kuningan 3W 5W 7W 9W 12W 15W 110V 220V студен бял топъл бял
 • Ново
-24 %

5шт Led лампа Лампа B22 лампада лампа бомбилья Led Namna Lampu Kuningan 3W 5W 7W 9W 12W 15W 110V 220V студен бял топъл бял

9.26 BGN 7.00

Ако ви треба lamp, E27, можете да кликнете на линкот подолу 5pcs ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка b22 Lampada lampe Bombilla led namna lampu kuningan3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W 110 V 220 V Ладно Бела Топло БелаСпецификација : Точка Име : led Сијалица,led светилка База Тип : B22 Wattage : 3 W / 5 W / 7 W / 9 W / 12 W / 15 W Напон : AC 100240 V, Погоден за различни земји на напон (AC 100 V, 110 V, 220 V 230 V или 240 V) LED Type : SMD 2835 Гаранција : 1 годинаБоја Рендерирање Индекс : Ra80Зрак агол : 270 степенЖивотниот век : над 10.000 часаТемпература на бојата : Топло Бела : 28003500 K Ладно Бела : 60006500 KПочитувани клиенти,ве Молиме внимание : бидејќи цената е многу ниска,па led сијалица не доаѓаат со мало кутија,ако сакате мало кутија,ве молиме да ни побара за помош

1X 2017 нов g9 led 3W AC 220V G9 лампа Led SMD лампа 2835 LED G9 светлина замени 30/40 W халогенна лампа светлина за кристал полилеи
 • Ново
-7 %

1X 2017 нов G9 Led 3W AC 220V G9 лампа Led SMD лампа 2835 LED G9 светлина замени 30/40 W халогенна лампа светлина за кристал полилеи

2.14 BGN 2.00

1 X 2017 НОВИ led g9 3 W AC напон 220 V G9 светилка Led сијалица SMD 2835 LED g9 светлина го Замени 30 / 40 W халоген светилка светлина За Кристал Лустерот G9 HP22 Спецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : G9 Чип Количина : 22 LEDs Волта моб : AC напон 220 V Чип Модел : SMD 2835 Моќ : 3 W Лумен : 280 LM Боја Температура : 28003200 K (Топло Бела); 60006500 K (Ладно Бела) Големина : 16 * 55.4 mmПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...