резервни части за мобилни телефони

резервни части за мобилни телефони

478продукти.

Показано1-20 из 478стоки

5.2 Оригинал за Huawei P9 Lite LCD дисплей с Touch Screen Digitizer Събрание на черно от бяло злато с рамка Безплатна доставка

BGN 31.98

Оригиналниот 5.2" За Huawei P9 лајт LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието со рамка Црно Бело ЗлатоКарактеристики : 1.Бренд нови врвот lcd собранието .2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .4...

Използван е говорител на приемника за Elephone P5000 5.0 Inch FHD 1920x1080 MTK6592 Octa Core Безплатна доставка
  • Ново
-6 %

Използван е говорител на приемника за Elephone P5000 5.0 Inch FHD 1920x1080 MTK6592 Octa Core Безплатна доставка

12.78 BGN 12.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Гореща истината 100шт LCD дисплей за iPhone5c LCD сензорен дисплей дигитайзер Събрание замяна за iphone 5c LCD екран Безплатна доставка
  • Ново
-17 %

Гореща истината 100шт LCD дисплей за IPhone5c LCD сензорен дисплей дигитайзер Събрание замяна за Iphone 5c LCD екран Безплатна доставка

1681.09 BGN 1395.00

ЕТСупер 100 PCS LCD За i Phone5c LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Замена За iphone 5c LCD Екран Бесплатен ПревозотОпис На Производот : 1...

Нов LCD дисплей+ отвертки инструменти за Alcatel One Touch Tribe OT3040 3040, OT-3040G OT3040D мобилен телефон

BGN 13.58

Нови LCD Дисплеј + завртка Возачот алатки за Алкател Еден Допир Племе OT30403040, OT3040 G OT3040 D Мобилен Телефон Бесплатен Превозот со Следење на БројВисок квалитет на LCD екранот за Алкател Еден Допир Племе OT30403040, OT3040 G OT3040 D .Го замени вашиот погрешна скршени или испукани LCD.Тестирани 100% работи добро и во добра состојба пред превозот.Професионалната инсталација високо препорачливо.Голема зделка со над 2 квантитет!Answer : ___________________________ Note : Овој оглас е само внатрешниот LCD Дисплеј, не вклучувајќи го екранот на допир и надвор од стакло лице .Мобилен телефон не е вклучен,Ако треба и другите делови, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.

1бр За Samsung Galaxy A5 2017 A520 A520F смяна на панела LCD предната външна със стъклен капак на обектива с логото на

BGN 8.90

5.2" За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Оригиналните екран на Допир Панел Поправка ДеловиКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.2"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Галакси А5 2017 A520 A520 F Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

джоливоу проверих! За Xiaomi Mi5X LCD дисплей + тъч екран+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за Mi 5X 5.5

BGN 46.54

joliwow Тестирани! За Xiaomi Mi5 X LCD дисплеј + Екран на Допир+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци за Mi 5 X 5.5"100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈТест за прв пат пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!! *Компатибилни Модели : За Xiaomi Mi5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

Подмяна на батерия 3600mah голяма литиево-полимерна батерия с голям капацитет Bateria Batterij за JIAYU S3

BGN 9.58

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V3600m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 bold 9700 9780 батерии
  • Ново
-35 %

Високо качество 3.7 V 2x 1800mah смяна на батерията + стенно зарядно за Blackberry 9000 Bold 9700 9780 батерии

23.18 BGN 15.00

Висок Квалитет 3.7 V 2x 1800mah Замена на Батеријата + Ѕид Полнач за Blackberry bold 9000 9700 9780 БатерииСпецификација за Полначот : * Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Answer : ___________________________ Note : Полначот Може да се прилагоди за да 3.2 см 5.5 cm, така што не може да се користи мобилен телефон кој ширина е повеќе од 5.5 cm и помалку од3.2 cm...

Истински тестван за LG Nexus 5X H790 LCD сензорен дисплей дигитайзер в събирането с подмяна на дограма + безплатни инструменти
  • Ново
-5 %

Истински тестван за LG Nexus 5X H790 LCD сензорен дисплей дигитайзер в събирането с подмяна на дограма + безплатни инструменти

43.18 BGN 41.00

Предност : голем дел од објектите во акции; Совршен пакет со меур пакет и тешко поле, за да се избегне оштетување за време на транспортот; Предмети се тестирани се три пати пред испраќање од фабриката, и тестирани пред пратката од страна на нашите купување на одделот; 100% Висок Квалитет на Допир на Екранот за LG Nex X; За вашиот удобен, ние ќе ви презентираме 1 сет на слободен алатки како подарок; Бои : Црна...

QiAN SiMAi чисто нов оригинален автентичен USB зарядно устройство ще захранване на такса и микрофон за Xiaomi Hongmi 2A Redmi 2A мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.69

Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Вистински USB Полнење Одбор & Микрофон за Xiaomi Hongmi 2 A Redmi 2 A Мобилен телефон + Drop Shipping1...

Оригиналът на 1 бр. нов СИМ + TF притежателя на картата тава слот за карти монтаж на кабел за Asus ZenFone 2 ZE550ML ZE551ML Z00AD Z00ADB Z008D Z00ADA

BGN 7.84

Оригиналниот Нова SIM + ТФКартичка Носителот Фах Картичка Собранието Кабел За AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADAКарактеристики : Бренд Нови Фах Картичка Собранието Кабел за AsZen Fone 2 ZE550 ML ZE551 ML Z00 AD Z00 ADB Z008 D Z00 ADA 100% Совршено се вклопуваат...

Нов за LG Google Nexus 5 D820 D821 Микрофон Dock Connector Flex Кабел Repair Parts For Nexus5 USB Charger смяна на зарядно пристанище
  • Ново
-27 %

Нов за LG Google Nexus 5 D820 D821 Микрофон Dock Connector Flex Кабел Repair Parts For Nexus5 USB Charger смяна на зарядно пристанище

21.90 BGN 16.00

Нова За LG и Google NexD820 D821 Микрофон Dock Конектор Флекс Кабел Поправка Делови За NexUSB Полнач за Полнење Порта ЗаменаОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за LG и Google NexD820 D821 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

50шт (25w25b) най-доброто качество на предния екран външен стъклен обектив с рамка безеля издаде лицензия за същата дейност ЗЗД фолио за iPhone 7 6 6s plus 8 8plus 5 5s
  • Ново
-35 %

50шт (25w25b) най-доброто качество на предния екран външен стъклен обектив с рамка безеля издаде лицензия за същата дейност ЗЗД фолио за IPhone 7 6 6s Plus 8 8plus 5 5s

434.64 BGN 283.00

Најдобар Квалитет Пред Надворешниот Стаклена Леќа со Средината Рамка + OCA + Polarizer Филм Собранието за i Phone 7 7 G 7 плус 6 6s плус 5 5c 5s 6plusТри Нивоа на Квалитет за i Phone 5, 5c, 5s, 6, 6s, 6 плус, 6s плус, 7, 7plстаклена леќа&Рамки собранието...

25 модели кабел за зареждане порт mini micro usb jack 7pin 5 пинов конектор b жена V8 щекер за HTC за ZTE за Motorola от Google
  • Ново
-33 %

25 модели кабел за зареждане порт Mini Micro Usb Jack 7pin 5 пинов конектор B жена V8 щекер за HTC за ZTE за Motorola от Google

1.50 BGN 1.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

1 бр. / много високо качество за ZTE Blade A310 сензорен екран е чувствителен на допир самолет Digitizer подмяна на част от черно-бял цвят

BGN 9.82

За Моделот : За ZTE сечилото A310Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

1 бр. / много високо качество за ZTE Blade A430 A 430 сензорен екран е чувствителен на допир плоскостной дигитайзер дубликат част черен цвят 4,5 инча

BGN 12.56

За Моделот : За ZTE сечилото A430 На 430Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

Wyieno 5 бр. / лот G386f LCD дисплей за Galaxy Основната Lte G386 G386F G3815 LCD екран резервни части не тъчпад

BGN 86.40

5 Pcs / Многу G386f LCD За Галакси Core Lte G386 G386 F G3815 LCD Екран Замена на Делови НЕ Сензор PanelСпецификации : Име на производ LCD Модел За галакси Core lte g386f G3815 Боја Главен Материјал Тежина 200g Пакет Содржина 5 Компјутери LCDОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; Повеќе Детали Фото Покажува

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC one m7 801e 1920*1080 Безплатна доставка
  • Ново
-4 %

KUERT 4.7 високо качество на сензорен екран дигитайзер LCD дисплей възли за HTC One M7 801e 1920*1080 Безплатна доставка

28.24 BGN 27.00

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За HTC се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...