риболов

риболов

464продукти.

Показано1-20 из 464стоки

Спасителят нагретая ръкавица нощен колоездене колоездене Спорт на открито рефлектор водоустойчив ветрозащитный се затопли 3 нива на управление SHGS21B

BGN 190.40

Модел : SHGS21 BГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXLЛуѓето со користење на : УнисексМатеријал : водоотпорен softshell со супер влакна,Боја : црна, сиваГреење : задната страна со сите пет прсти.Ниво : 3 нивоа на контрола.Функција : водоотпорен, windproof, греење.Погодни за : зимски употреба, велосипедизам, sking, јава, outdoor спортови .Содржина : 1 пар на Спасител загрева ракавици2 парчиња литиумјонска 7.4 V,2200m Ah акумулатори1pcs 8.4 V повеќе порт за полнење систем1pcs упатството заПрви чекориСекогаш отстранете ги батериите од вашиот ракавици кога го полните.Полните батериите на собна температура за три часа пред првата употреба.LED светлото на еден полнач ќе го осветлуваат ЦРВЕНА додека се полни.LED светлото на еден полнач ќе го осветлуваат ЗЕЛЕНА кога полнењето е завршено.Внимателно поврзете го жица внатрешноста на ракавица за складирање џеб на батеријатаПозиција на батеријата внатре складирање џеб и печат велкро заедно на врвот за да се обезбеди батеријата во местото.Топлина SettingsКога батериите се инсталира на ракавица,Притиснете за вклучување / исклучување копче за прв пат се 3 секунди, топлина поставување на висока(Црвена LED светло ќе го осветлуваат).Притиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за втор пат да се намали топлина поставување на Медиум(Бели LED светло ќе го осветлуваат)Притиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за по трет пат да се намали топлина поставување на ниско(Сино LED светло ќе го осветлуваат)Притиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за 3 секунди за да го вклучите ракавица топлина систем offГреење време chargt100% топлина : 2.53 часа66% топлина : 34 часа33% топлина : 56 часаГреење време може да се разликуваат врз основа на условите на околината.Миење и НегаОтстранете ги батериите од ракавици кога се чистат и се чуваатНе машина за миењеНе машина суваНе кајганаНе железоНе суво чистењеМесто чисти ракавици со рака користејќи само благ детергентСе исуши ракавици лежи рамноПредупредувањеРакавица, батерии и сите врски треба да бидат прегледани пред да го користитеОтстранете ги батериите од полначот и откако батериите се целосно наполнетаРакавици, батерии и полнач не се компатибилни со било кој друг производВнимателно да се Поврзете и да се исклучите батерии и кабли моќ да aviod внатрешни штета на ракавица жициРакавици и батерии не треба да се чуваат во висока температура срединиНе користите кога се спиеДецата треба да биде под надзор кога го користите овој производиОграничена Гаранција(батерии,полнач& топлина компоненти)Литиумјонска батерија, полнач и загревани компоненти се опфатени под гаранција за период од шест(6) месеци од датумот на купување.

JSFUN ултра дълъг прът 10 m 11 m 12 m 13 m 14 m 15 m Зимни риболов въглеродна прът захранващото +2 резервни дюзи Jason FG125
 • Ново
-23 %

JSFUN ултра дълъг прът 10 M 11 M 12 M 13 M 14 M 15 M Зимни риболов въглеродна прът захранващото +2 резервни дюзи Jason FG125

86.93 BGN 67.00

ПАРАМЕТАР(Подолу параметар е само за референца,вистинскиот датум може да има разлики.)МоделКонтракцијаДолжинаСе Шири ДолжинаДелТоп ДијаметарЗадниот ДијаметарТежинаМатеријал(M)(CM)(M)(MM)(MM)(G)8113891.326330ЈАГЛЕРОД91139101.327395ЈАГЛЕРОД1011310111.329490ЈАГЛЕРОД1111310.72121.331560ЈАГЛЕРОД1211311.62131.333640ЈАГЛЕРОД1311312.55141.334710ЈАГЛЕРОД1411313.55151.336870ЈАГЛЕРОД1511314.55161.338990ЈАГЛЕРОД1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

качество с дебелина 0,25 мм линия H3m*L100M 3 слой от 8 см окото мивка чиста жаберная мрежа капан риба мрежата Китай открит pesca мрежата
 • Ново
-49 %

качество с дебелина 0,25 мм линия H3m*L100M 3 слой от 8 см окото мивка чиста жаберная мрежа капан риба мрежата Китай открит Pesca мрежата

304.00 BGN 155.00

квалитетот бела 0.25 mm дебела линија 3 слоеви леплива риболов нето,гил нето ,потоне нето мрежата се шири, заглавени на риба, тогаш не ќе бега1.Стил : потоне нето2.Материјал : PE3.Големина : Hight 3m * Должина 10031 : Mesh големина на : ******средниот 1 слој : 8 прст(8см*8cm)*****надвор 2 слоја : 24 прсти(за 24cm*24cm)4.боја : бела5.N,В...

Limited Peche Isca изкуствен 1 бр./лот от 55 мм / 10 г лъжица стръв риболовни лъжици метални примамки стръв твърди примамки фабрика

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности
 • Ново
-50 %

Преносими електронни везни, от 40 кг 88Л риба партньор Pesca цифрови удобни везни багажа риболовна кутия Шаран риболовен инструмент за риболовни принадлежности

17.89 BGN 9.00

Бесплатен Превозот Преносни Риба Партнер Pesca Дигитални Корисна Скали Багаж Риболов 40kg 88 LB Кутија Крап Риболов алатка Риболов СправиКарактеристики : 1...

1бр твърд протеин кривошипная стръв 3d очите риболов воблери 10.1 см/8 г Swimbait Crankbait Fish Tackle

BGN 1.92

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

H3. 6m*D5. 5m molded мрежа кабел гуми ръчно хвърляне на мрежа от кръгла мрежа капан риба мрежата potes rede de pesca мрежата Китай
 • Ново
-49 %

H3. 6m*D5. 5m Molded мрежа кабел гуми ръчно хвърляне на мрежа от кръгла мрежа капан риба мрежата Potes Rede De Pesca мрежата Китай

356.32 BGN 182.00

дебела пневматик кабелот линија Фрлија риболов нето рака фрли нето ,ја влоши круг нето риболов Силни и издржливи.1.Материјал : пневматик кабелот2.Големина : H3.6m,отворете дијаметар : 5.5 mмалиот џеб : за 35pcsрака јаже : 7m3.Боја : жолта4.N,W...

4.5 inch Октопод Group with Hook Line Октопод Fshing Lure Октопод Hang Act The Role Ofing Sea Trolling Баит per lot 10 Group
 • Ново
-14 %

4.5 Inch Октопод Group With Hook Line Октопод Fshing Lure Октопод Hang Act The Role Ofing Sea Trolling Баит Per Lot 10 Group

33.60 BGN 29.00

добредојдовте tomy продавницаОктопод се откажам акт улогата ofingтри парчиња 4.5 инчен октопод g roup со кука и линија,ПВЦ пластични материјалиБоја на случаен избор.по многу 10 Група

23см 30 грама мека риболовна стръв мек червей фалшива примамка морска стръв пресноводная риболов
 • Ново
-15 %

23см 30 грама мека риболовна стръв мек червей фалшива примамка морска стръв пресноводная риболов

42.40 BGN 36.00

добредојдовте во мојата продавницаМека риболов мами тенки мека црв лажни мамкатежина 30g должина 23cmвисок квалитет и добра форма дизајнза поморски и Свежа вода риболов6piece / торба

HiUmi 1 PC Metal Pro Laser Lead Alloy Fish 60G 12CM Jig изкуствени примамки риболовни принадлежности воблери шаран бас примамки

BGN 4.74

Опис на производот:Hi Umi 1 парче Метал Про Ласерски Доведе легура риба 60 G 12 CM Убодни вештачки мамки за риболов tackles wobblers крап бас мамиИме на производ : Олово мамка рибаОдделение : 1 парчеДимензии : 12cm± 0.5 cmТежина : околу 60 GПроизвод материјал : Олово легураПроизвод во боја : 5 боја факултативнаКука големина на : не кука

Сподели с риба 12шт 8 10 12 цветни мрежи против комари и мухи май пъстърва на муха Нахлыст примамка на бръмбари в насипно състояние
 • Ново
-10 %

Сподели с риба 12шт 8 10 12 цветни мрежи против комари и мухи май пъстърва на муха Нахлыст примамка на бръмбари в насипно състояние

7.82 BGN 7.00

Дели Со Риба 12 PCS 8# 10# 12# Шарени Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на Големо

Безплатна доставка 50шт 8299 высокоуглеродистая стоманени риболовни куки октопод клюн стръв риболов кука размер 1 2 6 8 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0
 • Ново
-22 %

Безплатна доставка 50шт 8299 высокоуглеродистая стоманени риболовни куки октопод клюн стръв риболов кука размер 1 2 6 8 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0

6.37 BGN 5.00

Бренд : HyaenaКоличина : 50 PCSБоја : ЦрнаПакет : Висок Квалитет OPP ВреќаБрој На Модел : 8299Најчесто поставувани ПРАШАЊА Се производ фотографии вистински?Yes (да)...

Maximumcatch Nano 8.4 ft/9ft 3/4/5/6/7 / 8wt 4бр Fly rod Fast Action IM12 Carbon Fiber Fly fishing rod with Cordura tube
 • Ново
-47 %

Maximumcatch Nano 8.4 Ft/9ft 3/4/5/6/7 / 8wt 4бр Fly Rod Fast Action IM12 Carbon Fiber Fly Fishing Rod With Cordura Tube

480.00 BGN 254.00

Maximumcatch Нано 8.4 ft / 9ft 38wt 4pcs Летаат род Брза Акција IM12 Висока modulКарбонски Влакна Мува риболовен стап со Cordura цевкаНаносилициум смола систем ја зголемува сила и издржливост драматично без да се жртвува перформансиНа високо ниво на летаат род перформанси : неверојатно светло, изненадувачки силнаНајвисоките modulграфит материјал досега се користиБрзо tapers се создаде висока линијабрзо за неверојатна кастинг далечина линија и контролаБрзо се опорави и вистински следењеУлтра долго, но сепак, преносни 4парче дизајн

16шт пяна разгъната дъска риболов линия Вал шпульки сонда принадлежности скоростна Червен полезност линия кутия за рибарски принадлежности кутии
 • Ново
-32 %

16шт пяна разгъната дъска риболов линия Вал шпульки сонда принадлежности скоростна Червен полезност линия кутия за рибарски принадлежности кутии

10.37 BGN 7.00

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни, погодно за носење 16 црвени пена риболов линија spools storaged во еден хард пластична кутија Четири Моќни магнети, подобро печат...

Горещи Продажба На Риболовни Принадлежности На Кутията Риболовен Калъф Риба За Стръв Стръв Куките Принадлежности Инструмент За Съхранение На Вертлюгов Куки Стръ?
 • Ново
-28 %

Горещи Продажба На Риболовни Принадлежности На Кутията Риболовен Калъф Риба За Стръв Стръв Куките Принадлежности Инструмент За Съхранение На Вертлюгов Куки Стръ?

4.16 BGN 3.00

Спецификации : Боја : Длабоко ЗеленаМатеријал : ПластикаДимензија : 13.4 x 6.4 x 3 cm / 5.27 x 2.51 x 1.81 инченКарактеристики : 8 одделни прегради за чување на различни додатоци.Водоотпорен, убаво за чување swivels, куки, мами, итн.Пренослив дизајн, лесен за носење...

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти
 • Ново
-52 %

15 бр. / пакет пластмасов прът кука попечител за Lockt стръв кофа Височина на сигурността подкрепа на риболовен оборудване, риболовни принадлежности, инструменти

6.27 BGN 3.00

Околност : 100% нови Боја : црна / жолта / розова / портокал / виолетови / црвени Материјал : висок квалитет на пластика и гума Дијаметар на голем прстен : прибл...