таван, осветителни тела и вентилатори

таван, осветителни тела и вентилатори

448продукти.

Показано1-20 из 448стоки
led e27 Postmodern Желязо Crystal Fabric Golden Leaves LED Light.Висящи Осветителни Тела.Привесная лампа. Привесной светлина за фоайе трапезария
  • Ново
-24 %

Led E27 Postmodern Желязо Crystal Fabric Golden Leaves LED Light.Висящи Осветителни Тела.Привесная лампа. Привесной светлина за фоайе трапезария

4798.40 BGN 3647.00

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата покажува3...

Модерен таванско помещение с трапезария и висящи лампи G4 led светлина за ресторант / хол бар стъклени бутилки окачен лампа 220 В
  • Ново
-29 %

Модерен таванско помещение с трапезария и висящи лампи G4 Led светлина за ресторант / хол бар стъклени бутилки окачен лампа 220 В

238.88 BGN 170.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 4kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYDGB005 Боја КАКО и слики во Стилот на Модерна Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија G4 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

Безплатна доставка AC LED гъвкави дизайн на домашен светлината на кристален полилей лукс

BGN 1760.00

Бесплатен Превозот AC LED Пргав Дизајн Дома Светлина Кристал Лустерот ЛуксузГолемина : W70cm*H100cm(W28"*H40")(100% рака разнесени DIY инсталација на производот, готови производи, ќе биде малку различен од оригиналната слика шоу, бидејќи на рака разнесени и различни intallation начин.)За лустерот : Уметноста стакло осветлување со единствена пресврт...

Руски купувачи специален канал ультратонкая led панел Downlight 3w 4w 6w 9w 12w 15w 18w кръгъл / кв. лампа вграждане светлина
  • Ново
-51 %

Руски купувачи специален канал ультратонкая Led панел Downlight 3w 4w 6w 9w 12w 15w 18w кръгъл / кв. лампа вграждане светлина

44.77 BGN 22.00

1, Доколку стоката не се примени во рок од продавачот гарантира испорака време, ние ќе рефундирање на дека.2, Ако не сте го добиле вашиот стоката или, доколку постои било каков проблем кога ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, прво, немојте да се отвори расправа, или напишете лоши критики директно, ако не може да се реши проблем за вас, тогаш можете да отворите спор...

America Style Industry Country Linen бельо въже и железен полилей 10 Edsion лампи E14 Безплатна доставка

BGN 783.98

Димензии : W 70cm x H 50cm, синџир должина 70cm(прилагодливи) Боја : црна Материјали : железо & лен јаже Сијалица : 10 x E14 светилки (вклучени) Бродови во 7 денаВе молиме контактирајте со нас ако сеуште имате било какви прашања...

Няколко полилеи стари градински железници висящи лампи прост европейски стил светлини спалня Средиземноморски ресторант лампи Zx2

BGN 318.40

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : хардвер[Главната технологија] : сликарство[Извор на светлина] : E14[Ако Со светлосен извор] : без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, ресторан, студии и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака во формуларот, ве молиме контактирајте u s.

Китайските дървени висящи лампи супени чаени къщи коридори балкон вход кръгли лампи, Висящи лампи ZA ZL508

BGN 232.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавницаНие внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиентиИнформации За Производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : дрво + ПВЦ абажур[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : полиран[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе одговара на вашата земја)[Size] : види подолу

IWHD Led висящи лампи съвременната мода дървени висящи лампи Lamparas De Techo Colgante Moderna Creative Living Room Hanglamp

BGN 254.40

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја, Модерен Димензии Тела Висина 19cm Тела Ширина 42cm Тела Должина 42cm Синџир / Кабелот Должина 95cm Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензии 15см Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Max5 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал дрво Тегови Нето Тежина(kg) 7kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Съвременен творчески дъб трапезария led плафониери лампа САМ home deco хол акрилни многослоен тавана лампа
  • Ново
-20 %

Съвременен творчески дъб трапезария Led плафониери лампа САМ Home Deco хол акрилни многослоен тавана лампа

318.40 BGN 255.00

r n led таванот светла за Дневна соба foyer deckenleuchten затворен современи дрвени led таванот светилка телаосветленоста dimmable : не само светлината dimmable но, исто така, боја прилагодлива температура ( топло бела боја на природна бела да кул бело )детали за производот : Големина : 3 кат L73x W47cm 48 W2 кат L73x W47cm 48 W3 кат L62x W62cm 48 W2 кат L62x W62cm 48 WГлавните Материјали : Хардвер+Акрил+ДАБОВИНапон : 110240 VDimmable : YES+далечинска контрола (само светлината dimmable)температура на бојата : топло бела 30003500 природна бела 40004500 K кул бело 60006500 KИзвор на светлина тип : LED ЧиповиОдговараат за местото : дневна соба ,трпезарија ,студија соба, спална соба, ресторан и сл.Руски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail...

IWHD Бял Едисон стари висящи осветителни тела осветителни Тела скандинавски стил loft промишлен окачен лампа, окачена лампа Лампа
  • Ново
-15 %

IWHD Бял Едисон стари висящи осветителни тела осветителни Тела скандинавски стил Loft промишлен окачен лампа, окачена лампа Лампа

72.90 BGN 62.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 1kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10 бр./лот регулируема 10 W 15 W 20 W 30 W 35 W Cob Downlights AC110V-220V Led Wall шайба spot light за хотела, магазин за дрехи
  • Ново
-6 %

10 бр./лот регулируема 10 W 15 W 20 W 30 W 35 W Cob Downlights AC110V-220V Led Wall шайба Spot Light за хотела, магазин за дрехи

344.00 BGN 323.00

10 W 15 W 20 W 30 W 35 W LED вградна светилка Површината Монтирани вградна светилка AC110 / 220 VТопло Бела(30003200 K) / Неутрален Бела(40004500 K) / Студено Бело(60006500 K)10 W вградна светилка Пречник 90mm*Висина 115mm (Агол прилагоди) Намалување дупка15 W вградна светилка со Дијаметар од 110mm*Висина 135mm (Агол прилагоди)20 W вградна светилка со Дијаметар 138mm*Висина 158mm (Агол прилагоди)30 W вградна светилка со Дијаметар 160mm*Висина 178mm (Агол прилагоди) 35 W вградна светилка со Дијаметар 180mm*Висина 193mm (Агол прилагоди)

IWHD промишлени старовремски лампи таванско помещение ретро окачен лампа Black Iron кухня ретро висящи лампи цвят Lamparas Hanglamp блясък

BGN 161.60

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина 23 CM Тела Ширина 30 CM Тела 30 CM Должина на Синџирот / Кабелот 100cm Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал Тегови Нето Тежина(кг)1.3 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Ретро вътрешно осветление на стари висящи лампи Led светлини желязна клетка лампа окачен лампа за склад ресторант бар

BGN 46.32

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на pendant светлина пред да го купат.3.Ако имате било какви проблеми за оваа точка.ве молиме контактирајте со нас на прво место.4.Ние нудиме замена за било скршено дел .(бесплатен превозот)Овој производ не содржи светилки, овој магазин се препорачува со Lumiled светилки, ве молиме кликнете на сликата за да ја купи За Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Китайски стил roun тавана лампа хол лампа атмосфера кръгова книга на наемател на стая лампа прости led лампи спални ZA ZL483
  • Ново
-0 %

Китайски стил Roun тавана лампа хол лампа атмосфера кръгова книга на наемател на стая лампа прости Led лампи спални ZA ZL483

286.40 BGN 286.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + крпа сенка[Извор на светлина] : E 27 (без извор на светлина вклучени)[Главната технологија] : удирање[Применуваат] : дневна соба, ресторан, хотел и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[SIZE] : 45СМ / 55 CM

KINLAMS LED тавана лампа LED кръгова светлинна плоча с 2.4 G цветни водача дистанционно управление RGB + топъл бял+студен бял комплект
  • Ново
-30 %

KINLAMS LED тавана лампа LED кръгова светлинна плоча с 2.4 G цветни водача дистанционно управление RGB + топъл бял+студен бял комплект

38.72 BGN 27.00

KINLAMS LED Таванот Светилка LED Кружни светлина плоча со 2.4 G Шарени Далечински Управувач Возачот RGB+Топло Бела+Ладно Бела поставено на Таванот Светилка LED Осветлување Плоча : Моќност : 12 W 18 W 24 W 30 W 36 W RGB само : 36 W Материјал : Алуминиум Чип Тип : Топло бела / Бела : 5730,RGB : 5050 Влезен Напон : AC165265 V Лумен : 5060lm / LED 100lm / W Боја : Бела + Топло бела / Бела + Топло Бела + RGB Боја Температура : Бела(6000 K6500 K) Топло Бела(3000 K3500 K) Боја Redering Индекс : >90 Прозрачна Ефикасност : >95% Зрак Агол : 120 Агол Живот : 50000 часа LED Далечински Управувач Возачот : 2.4 G RF Далечински Контролер + LED Драјвер Влезен напон : AC220 V Промена на Бојата : Белата Топло бела / Бела Топло Бела RGB Контрола тип : Копче за Контрола / Допир Контрола Пакување заедно со : 1pcs LED Осветлување Плоча 1set 2.4 G RF Далечински Управувач Возачот ( Копчето Контролер Set / Допир Контролер Set / RGB Контролер Сет ) Напомена : Копчето Контролер Сет со Двојна Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела, без RGB ) Допир Контролер Сет со Двојна Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела, без RGB ) RGB Контролер Сет со RGB Боја LED Осветлување Плоча ( Бели + Топло Бела + RGB) Апликации : 1.Вратете го во затворена просторија таванот светлина 2.Училиште / Универзитети / Hosptial 3.Конференција / сала за состаноци , Шоу Соба 4.Комерцијални Комплекси 5.Фабрики / 6 Канцеларии.Суперпазари 7.Станбени / Институција згради Сертификација : CE / ROHS / FCC

IWHD 2 глави Реколта ролка окачен лампа LED американски стил loft промишлени висящи лампи Edison Lamparas
  • Ново
-15 %

IWHD 2 глави Реколта ролка окачен лампа LED американски стил Loft промишлени висящи лампи Edison Lamparas

152.90 BGN 130.00

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба / Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На сликата покажува Тела Ширина На сликата покажува Тела Должина На сликата покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 / 2 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Нето Тежина(kg) 3kgПостојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...