кабели и конектори

кабели и конектори

435продукти.

Показано1-20 из 435стоки
10шт нов конектор dc PJ520 за LENOVO B560 50. 4jw07. 001(с кабел) смяна на съединител dc
 • Ново
-35 %

10шт нов конектор Dc PJ520 за LENOVO B560 50. 4jw07. 001(с кабел) смяна на съединител Dc

48.98 BGN 32.00

Објектот Спецификација : НОВИ DC Џек Замена За ЛЕНОВО B560 50.4jw07.001(со кабел) PJ520Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

5 бр. / лот нов PJ111 DC Jack кабел за ACER ASPIRE 5534 5538 DC конектор лаптоп изход подмяна на храна
 • Ново
-36 %

5 бр. / лот нов PJ111 DC Jack кабел за ACER ASPIRE 5534 5538 DC конектор лаптоп изход подмяна на храна

25.04 BGN 16.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За ACER СТРЕМАТ 5534 5538(со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

10шт нов TAB4 DC Жак за Cube u25gt Tablet PC кабел за зареждане на порт 2. 5X0. 8 мм жак за лаптоп заместител на хранене
 • Ново
-31 %

10шт нов TAB4 DC Жак за Cube U25gt Tablet PC кабел за зареждане на порт 2. 5X0. 8 мм жак за лаптоп заместител на хранене

13.09 BGN 9.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За Коцка u25gt Таблет КОМПЈУТЕР Полнење Порт 2.5 X0.8 mmБоја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

5 бр. / лот нов лаптоп гнездо DC Power Jack кабел за SONY VAIO VGN-CS (с кабел) Pj220 DC конектор
 • Ново
-34 %

5 бр. / лот нов лаптоп гнездо DC Power Jack кабел за SONY VAIO VGN-CS (с кабел) Pj220 DC конектор

27.44 BGN 18.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За SONY VAIO VGNCS(со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

5 бр. / лот нов PJ516 DC Power Jack кабел за HP G4(8 контакти,за Intel, с кабел) DC конектор лаптоп джак замяна
 • Ново
-35 %

5 бр. / лот нов PJ516 DC Power Jack кабел за HP G4(8 контакти,за Intel, с кабел) DC конектор лаптоп джак замяна

37.01 BGN 24.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За HP G4(8 пина,За Intel,со кабловска)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

10шт нов PJ106 DC Jack кабел за DELL Studio 17 Series (1735 1736 1737) подмяна на горивна гнезда лаптоп
 • Ново
-36 %

10шт нов PJ106 DC Jack кабел за DELL Studio 17 Series (1735 1736 1737) подмяна на горивна гнезда лаптоп

51.36 BGN 33.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За DELL Студио 17 Серија(1735 1736 1737)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

5 бр./лот нов Pj104 DC Jack кабел за FUJITSU S7200 S7210 S7211 DC конектор лаптоп гнездо подмяна на храна
 • Ново
-36 %

5 бр./лот нов Pj104 DC Jack кабел за FUJITSU S7200 S7210 S7211 DC конектор лаптоп гнездо подмяна на храна

20.26 BGN 13.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За FUJITSU S7200 S7210 S7211(со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

10шт нов конектор dc PJ357 за DELL Inspiron N5020 N5030 M5030 DC076 подмяна на горивна гнезда лаптоп
 • Ново
-36 %

10шт нов конектор Dc PJ357 за DELL Inspiron N5020 N5030 M5030 DC076 подмяна на горивна гнезда лаптоп

25.04 BGN 16.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За DELL Inspiron N5020 N5030 M5030 DC076Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

10шт нов PJ523 DC Jack кабел за ACER 5560G-SB468 (с кабел) подмяна на горивна гнезда лаптоп
 • Ново
-35 %

10шт нов PJ523 DC Jack кабел за ACER 5560G-SB468 (с кабел) подмяна на горивна гнезда лаптоп

48.98 BGN 32.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За ACER 5560 GSB468(со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Нов 3.5 мм аудио жак порт за Asus X550V X550VC X453M X403 X403M лаптоп жак за слушалки, жак 6P 6-пинов

BGN 12.80

Ново од 3,5 Аудио приклучок Приклучок Конектор за AsX550 V X550 VC X453 M X403 X403 M Џек за Слушалки Порта Приклучок за Полнач за Лаптоп Џек за Слушалки во Конекторот 6 P 6pinот, ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За AsX550 V X550 VC X453 M X403 X403 M Серија Лаптоп .100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x АУДИО ЏЕКПревозот Од ГуангжуПроизвод детали :

10шт нов конектор dc за Fujitsu Amilo M1405 M1437g M7405 Pro V2020 V2040 за Thinkpad X40 X41 X42 X43 X45
 • Ново
-33 %

10шт нов конектор Dc за Fujitsu Amilo M1405 M1437g M7405 Pro V2020 V2040 за Thinkpad X40 X41 X42 X43 X45

17.87 BGN 12.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За Fujitsu Amilo M1405 M1437g M7405 Про V2020 V2040 / Thinkpad X40 X41 X42 X43 X45Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

5 бр. / лот нов съединител на захранване dc кабел за LENOVO Ideapad B590 (с кабел) PJ572 DC конектор конектор за лаптоп
 • Ново
-35 %

5 бр. / лот нов съединител на захранване Dc кабел за LENOVO Ideapad B590 (с кабел) PJ572 DC конектор конектор за лаптоп

37.01 BGN 24.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За LENOVO Ideapad B590 (со кабел)Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Aipinchun LCD Video Display кабел за Lenovo ThinkPad Edge E540 HD720P екрана на лаптопа AILE2 клин EDP кабел DC02001VHB0 04X4329

BGN 31.98

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

5 бр. / лот нов конектор dc PJ121 за ACER Extensa 5220,5610,5620,7620,5330,5530,5730 серия EX5220-2516 подмяна на горивна гнезда лаптоп
 • Ново
-33 %

5 бр. / лот нов конектор Dc PJ121 за ACER Extensa 5220,5610,5620,7620,5330,5530,5730 серия EX5220-2516 подмяна на горивна гнезда лаптоп

17.87 BGN 12.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За ACER Extensa 5220,5610,5620,7620,5330,5530,5730 серија (EX52202516)dc џек (со кабел) за 65 вати ac адаптери,друг дел број 50.4 T333.001,50.4 T335.001,50.TK901.008,50.4 Z516.021,1.65 mm центар pin ACER Travelmate 5610 серија(TM56104836),5710Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

10шт нов конектор dc PJ026 1.65 мм, за подмяна на горивна гнезда лаптоп GATEWAY 200STM
 • Ново
-33 %

10шт нов конектор Dc PJ026 1.65 мм, за подмяна на горивна гнезда лаптоп GATEWAY 200STM

17.87 BGN 12.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За ПОРТАЛ 200 STMБоја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

10шт нов конектор dc PJ031 за DELL Latitude: C-Series, CP, CPI, CS, CSX, CPT, M40 workstation, V700, V710, V740, C400, C500, C510
 • Ново
-36 %

10шт нов конектор Dc PJ031 за DELL Latitude: C-Series, CP, CPI, CS, CSX, CPT, M40 Workstation, V700, V710, V740, C400, C500, C510

20.26 BGN 13.00

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За DELL Latitude : CСерија, КП, ИПК, CS, CSX, КПТ, CPX, CPS, M40 работна станица, V700, V710, V740, C400, C500, C510Боја : Како на фотографијата се покажеТип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Marsnaska полезен нов USB 2.0 IDE SATA 5.25 S-ATA 2.5 / 3.5 инчов кабел-адаптер за PC, лаптоп QJY99
 • Ново
-21 %

Marsnaska полезен нов USB 2.0 IDE SATA 5.25 S-ATA 2.5 / 3.5 инчов кабел-адаптер за PC, лаптоп QJY99

5.06 BGN 4.00

Опис : Мора да се алатка за полнење за пренос на податоци, бекап и клонирање.HiSpeed USB интерфејс обезбедува за лесна инсталација со своите plug and play дизајн.Мала тежина, најниската цена мобилни складирање решение.Во согласност со двата USB 2.0 и USB1.1 plug and play.Високабрзина до 480 Mb / s за пренос на податоци стапка и 52 X пишување брзина.Пак било SATA / IDE се вози во удобен надворешен диск, може да се користи како мост за да се поврзете SATA HDD, 2.5" хард диск, 3.5" хард диск, CDROMот, DVDROM, CDRW, КОМБО уред, DVDRW да компјутер со USB 2.0 интерфејс.Поддршка IDE, подобрени IDE и SATA хард дискови.Поддршка за инсталација на SATA HDD, 2.5" хард диск, 3.5" хард диск, CDROMот, DVDROM, CDRW, КОМБО уред, DVDRW однадвор.Три конектори : Еден IDE 44 Pin конектор за внатрешни 2.5 инчен HDD; Еден IDE 40 Pin конектор за внатрешни CDRW, DVDRW, CDRom, DVD, Rom, 3.5 инчен Хард диск, КОМБО ДИСК итн; Еден SATA конектор за SATA уреди.Надворешни AC (не се вклучени) текст 90v264v треба да се користи за снабдување моќ да SATA / IDE уред.Боја : Како на сликатаВкупна должина : околу...

Бърз ход 0.5 M 1m 2m 3m 8m 5m, 10m 15m кабел мрежа от локални мрежи плосък кабел основа Cat6a гъвкав проводник на кабел Lan RJ45 кабел PC

BGN 11.78

AUCAS Голема Брзина 10 Gigabit Cat6a Кабел RJ45 5m Кабел 10m 15 милиони Ethernet Рамен Patch КабелПеч кабелот мрежен кабел rj45Бренд : AUCAS Име : CAT6 A PATCH КАБЕЛ Модел : AC61 FPC Брзина : 10 Gigabit Ethernet : 500 MHZ Мерка : 32 AWG Материјал : Чист Бакар+ПВЦ Боја : Сина Должина : 0.5 m 1m 2m 3m 5m 10m 15 милиониПлаќање : 1...

Нов оригинален за Macbook Pro retina A1425 A1502 A1398 LCD LED Lvds дисплей кабел екран кабел 2012-2014 г.
 • Ново
-6 %

Нов оригинален за Macbook Pro Retina A1425 A1502 A1398 LCD LED Lvds дисплей кабел екран кабел 2012-2014 г.

16.00 BGN 15.00

НОВИ Оригинал, За Macbook Pro ретината A1425 A1502 A1398 LCD LED Lvds екранот Кабел Екран кабел 20122014 годиниПостојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.Гаранција : 1 ГодинаПревозот : За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена...