изискани бижута

изискани бижута

430продукти.

Показано1-20 из 430стоки
Leige бижута естествен опушен кварц пръстен коктейл парти пръстен кръг нарязани кафяв скъпоценен камък, сребро 925 пасианс пръстен за нея
 • Ново
-40 %

Leige бижута естествен опушен кварц пръстен коктейл парти пръстен кръг нарязани кафяв скъпоценен камък, сребро 925 пасианс пръстен за нея

128.00 BGN 77.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.25 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige Бижута Натурален Оливин Пръстен Оферта Пръстен Август Камък Кръг Нарязани Зелен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен
 • Ново
-40 %

Leige Бижута Натурален Оливин Пръстен Оферта Пръстен Август Камък Кръг Нарязани Зелен Скъпоценен Камък, Сребро 925 Пасианс Пръстен

147.20 BGN 88.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Peridot Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.41 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Сега сребро 925 проба дълги обеци за жени годишнина подаръци 8-9 мм бял сладководни перли обеци-карамфил изискани бижута FEIGE
 • Ново
-40 %

Сега сребро 925 проба дълги обеци за жени годишнина подаръци 8-9 мм бял сладководни перли обеци-карамфил изискани бижута FEIGE

39.71 BGN 24.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] FEIGE[Item Type] Студ Обетки[Earring Големина] 36*8мм[Бисер Тип] Слатководни бисери[Бисер Боја] Природни Бела[Бисер Големина] 89mm[Бисер Облик] Ориз форма[Бисер Површината] Речиси и да нема пропусти[Метали Лента] 925 Sterling Silver[Страна Камен] Кубни Циркони[Родова] Жени[Пакет] Накит Кутија

DOUBLE-R истински класически висулки 925 сребро кубичен цирконий ключови колиета и висулки на изискани сватбени декорации
 • Ново
-50 %

DOUBLE-R истински класически висулки 925 сребро кубичен цирконий ключови колиета и висулки на изискани сватбени декорации

47.98 BGN 24.00

ДВОЕНР 1.85 кт Природен Камен Сини Топаз Pendant Жените 925 Sterling Silver со Синџир 0.01 кт Вистински Дијамантски Накит Свадба ПодарокПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

ASHIQI 925 сребро обеци 6-7 мм, идеално кръгла бяла натурален Frewshwater перлени бижута за жени AAA Циркон Едро

BGN 36.80

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : 2.6 g Бисер Облик : Совршено Круг Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Многу Неколку Недостатоци Бисер Големина : 67mm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок Кутија

TRANSGEMS 1.1 Carat Lab Grown Moissanite Diamond Solitaire Slide Pendant Solid 14К And 18K White Gold For Women Fine Jewelry

BGN 240.00

Објектот # : PКрстСиЦентар Камен Тип : TRANSGEMS MoissaniteЦентар Камен Облик : Круг Briliant Намали , Одлична СечењеЦентар Камен Боја : GH во Близина на БезбоенЦентар Камен Големина На : 11pcs*3ммЦентар Камен Карат : 0.1каратноСтрана Камен : N / AМетал Печат : сребрена / 14 K / 18 КМетал Тип : сребрена / 14 K / 18 КНа оваа аукција само вклучува moissanite pendant, не ѓерданиВетувањето на револуционерна безбоен сјај и убавина

HELON 9 мм кръгла кройката син топаз пръстен от сребро 925 пасианс скъпоценен камък диамантен годежен пръстен, фини бижута дамски
 • Ново
-17 %

HELON 9 мм кръгла кройката син топаз пръстен от сребро 925 пасианс скъпоценен камък диамантен годежен пръстен, фини бижута дамски

158.40 BGN 131.00

Метал : Стерлинг Сребро 925 Позлатен Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 2.6 gПрстен Големина : 6.5Поставување : Prong ПоставувањеШирина на Врв : 11.8 mmШирината на Долниот дел : 2.1 mmЦентар Камен : 100% Вистински Небото Сини ТопазЈасност : БеспрекорнаГолемина : 9mmКарат Тежина : 4.81 ктSKU : R20151Сертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

С крушовидна форма естествени ruby обеци 18K Gold Rose For Women Party SE0368
 • Ново
-5 %

С крушовидна форма естествени Ruby обеци 18K Gold Rose For Women Party SE0368

681.60 BGN 648.00

Солидна 18 Kt Розово Злато Дијамант Природен Рубин ОбеткиДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.22 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHЦрвено Рубин : ПриродниКарат Тежина : 0.68каратноНамалување на : Круша (4x5mm)Јасност : Многу Добар Метал Тип : Цврсти 18 Kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами) : 2.21 gСтил : Дијамант & Рубин ОбеткиУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

4x6mm овални кройката 14K бяло злато Полуфинал Mount Engagement Pave Diamond Ring инсталация за Anniverary
 • Ново
-8 %

4x6mm овални кройката 14K бяло злато Полуфинал Mount Engagement Pave Diamond Ring инсталация за Anniverary

504.00 BGN 464.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 4x6mm Овална Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : тркалезна : 0.31 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Бело Злато Прибл...

Твърди 14к rose gold дамски годежен пръстен бижута инсталиране на 5x7mm овална кройка пода планина
 • Ново
-15 %

Твърди 14к Rose Gold дамски годежен пръстен бижута инсталиране на 5x7mm овална кройка пода планина

270.40 BGN 230.00

★Метал : Цврсти 14k Розово Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.3 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Павер & Prong Поставување ★Центар Камен : Нема Mian Камен Облик : Овална Намали Големина : 5x7mm SKU : ROCS048Услуга

CLUCI коралов цвят на перлата стриди Akoya цветни перли продажба на Едро на цветни кръгли мъниста за бижута 30 бр. 6-7 мм

BGN 142.40

Корални Боја Бисер Остриги akoya skittle бисери на Големо Шарени Круг Монистра За Накит Одлуки 30pcs Опис на Производот Производот ID : WP157 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 1.5 килограми Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...

CLUCI AAA клас 10pcs 6-7mm Akoya Coral цветни перли На стриди с вакуумна опаковка, цветни кръгли мъниста за бижута

BGN 60.80

ААА одделение 10pcs Akoya Корални skittle Бисери во Остриги со вакуумпакување, Шарени Круг Монистра за Накит Одлуки Опис на Производот Производот ID : WP155 SB Бисер големина : 67mm Бисер Боја : Корални Бисер Облик : тркалезна форма Тежина : 500 g Забелешка : Еден вистински 67mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги...

Естествен Ахат Или Гривна Ретро Бижута От Скъпоценни Камъни, Аксесоари, Подаръци, Търговия На Едро,

BGN 80.24

Природни Ахат Калцедон ХривнијаПриродни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

CaiMao 6. 5x8. 5mm Круша cut Полуфинал Mount Ring Settings 0.22 ct Diamond 14k Бяло Злато Gemstone годежен пръстен, фини бижута
 • Ново
-8 %

CaiMao 6. 5x8. 5mm Круша Cut Полуфинал Mount Ring Settings 0.22 Ct Diamond 14k Бяло Злато Gemstone годежен пръстен, фини бижута

544.00 BGN 500.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи на 6.5x8.5mm Круша Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.22 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au575 Бело Злато Прибл...

J. C за жени / Момичета сватбени аксесоари колие през цялата цитрин и син топаз твърди 925 сребро висулка изискани бижута
 • Ново
-47 %

J. C за жени / Момичета сватбени аксесоари колие през цялата цитрин и син топаз твърди 925 сребро висулка изискани бижута

54.56 BGN 29.00

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Citrine ,Сини ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 88ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...

J. C Отлична Пеперуда В Формата На Твърди 925 Сребро Висулка Изящни Бижута За Жени Запознанства Нар, Розов, Зелен Аметист И Топаз
 • Ново
-41 %

J. C Отлична Пеперуда В Формата На Твърди 925 Сребро Висулка Изящни Бижута За Жени Запознанства Нар, Розов, Зелен Аметист И Топаз

42.24 BGN 25.00

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Рубин,Зелена Аметист ТопазКамен облик : Тркалезна НамалиГлавниот камен големина : 33ммКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...