орнаменти

орнаменти

403продукти.

Показано1-20 из 403стоки
Стъклена бутилка с коркова празни буркани флакон 50 ml 80 мл 100 мл 150 мл ванилия бонбони хапчета храна парфюми занаяти бутилки контейнери 12 бр.
 • Ново
-10 %

Стъклена бутилка с коркова празни буркани флакон 50 Ml 80 мл 100 мл 150 мл ванилия бонбони хапчета храна парфюми занаяти бутилки контейнери 12 бр.

36.80 BGN 33.00

Стаклено Шише Плута Затка Празни Тегли Шишенцето 50мл 80ml 100ml 150ml Бонбони Ванила Пилула Храна Парфем Занаети Шише КонтејнериКапацитет и големина на : 50мл ( 47x50x33mm ), 80ml (47x70x33mm), 100ml (47x90x33mm), 150ml(47x120x33mm)сите надвор дијаметар е 47mm разликата е Во висинаОтворање : 33mmколичина : ќе добиете 12 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : Занаети Шишиња, Тегли, Сакаат Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со CorksЗа Пакување На објектите се добро спакувани со opp вреќа , а потоа ние ќе пак ги со стандардни paperbag или картонска кутија ( како количината на стоката ќе нареди сет ),посветен да се направи сте задоволни,исто така, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.За Превозот 1...

Поредица от цветове, декоративни стенни чинии порцеланови декоративни плочи ретро начало декор занаяти украса на стаята статуетка

BGN 71.31

Декоративни Ѕид Јадења Порцелански Декоративни Плочи Керамички Украси ДомаПроизвод Descri pt јони : Материјал : Порцелански Техника : рачно изработени Големина : Φ 21 cm Тежина : 0.5 kg Употреба : дома decroПакетот вклучува : 1 buc јадењеПроизводот Picture ShowЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Безплатна доставка Франция на Наполеон I 1807 K 2 франка монети копие
 • Ново
-37 %

Безплатна доставка Франция на Наполеон I 1807 K 2 франка монети копие

4.80 BGN 3.00

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

Италия 2000 Лири банкноти цветни хартиени пари метална златна фолио бележката с PVC държач за събиране на
 • Ново
-4 %

Италия 2000 Лири банкноти цветни хартиени пари метална златна фолио бележката с PVC държач за събиране на

6.24 BGN 6.00

Бесплатен Превозот Италија 2000 Lira Банкноти Шарени Хартија Пари метал Златна Фолија Банкноти Со ПВЦ Држачот За Собирање1.Материјал : 24 K Златна фолија2.Големина : Оригинални банкноти големина3.100% Копија вистински пари дизајн4.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци5.Пакет : Секој објект ќе се во една јасна пластична кеса и еден тешко плик .6.Подготви цел time : Ние ќе испрати пакет во 3 работник дена откако ќе се плати.7.Превозот време : Нормален мал пакет превозот време ќе биде 1535days., Но ако ви е потребна пакет итни,можете да изберете брод од страна на DHL,Fedex,EMS Брза испорака начин.8...

Безплатна доставка на Франция Луи XIV 1643 монети копие
 • Ново
-37 %

Безплатна доставка на Франция Луи XIV 1643 монети копие

4.80 BGN 3.00

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

50шт потребителски игли икона на ирландската Великден Кала Лили арфа на емайла на ревера на игли 1 Метал занаят цвете брошка подарък

BGN 78.40

БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата...

100шт 47*70 мм стъклени флакони парфюми и парфюмни с декоративна тапа запушва мини искат бутилка контейнер пробирка партия висулка
 • Ново
-5 %

100шт 47*70 мм стъклени флакони парфюми и парфюмни с декоративна тапа запушва мини искат бутилка контейнер пробирка партия висулка

432.00 BGN 410.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 477033mm80ml Добредојдовте на нашата продавница :

Нов храм на Саграда Фамилия в Барселона Испания магнити за хладилник смола с ръчно изработени 3D магнитен хладилник стикер пътуване сувенири
 • Ново
-20 %

Нов храм на Саграда Фамилия в Барселона Испания магнити за хладилник смола с ръчно изработени 3D магнитен хладилник стикер пътуване сувенири

8.74 BGN 7.00

Нови Саграда Familia Барселона, Шпанија Фрижидер Магнети Смола рачно изработени 3 D Магнетни Фрижидер Налепница Патување СувенириДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

100шт 22*35 мм горещи малки стъклени буркани сладко мини-желаещи коркова стъклени бутилки флакон висулка банки контейнери повторно пробирка
 • Ново
-4 %

100шт 22*35 мм горещи малки стъклени буркани сладко мини-желаещи коркова стъклени бутилки флакон висулка банки контейнери повторно пробирка

47.97 BGN 46.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина на : 223512.5 мм6ml Добредојдовте на нашата продавница :

50шт 22*35 мм прозрачен накрайник стопор стъкло искат плаващи бутилки, флакони висулка пробирка 6 мл За домашно сватбена украса на партията на празника
 • Ново
-4 %

50шт 22*35 мм прозрачен накрайник стопор стъкло искат плаващи бутилки, флакони висулка пробирка 6 мл За домашно сватбена украса на партията на празника

30.21 BGN 29.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина на : 223512.5 мм6ml Добредојдовте на нашата продавница :

50шт 22*25мм стъклена запушалка плаващите искат бутилка мини 4 мл празен флакон козметични контейнер за проби за еднократна употреба банки корк пробирка
 • Ново
-4 %

50шт 22*25мм стъклена запушалка плаващите искат бутилка мини 4 мл празен флакон козметични контейнер за проби за еднократна употреба банки корк пробирка

27.20 BGN 26.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина на : 222512.5 мм4ml Добредојдовте на нашата продавница :

Немски 1852 1/2 Гулден монета копие безплатна доставка 24 мм
 • Ново
-29 %

Немски 1852 1/2 Гулден монета копие безплатна доставка 24 мм

5.60 BGN 4.00

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

50шт 20 mm с полукръгла стъклен купол капака двойно Завързана база на осп, определени стъклен флакон с висулка стъклен глобус балон искат бутилка колие
 • Ново
-5 %

50шт 20 Mm с полукръгла стъклен купол капака двойно Завързана база на осп, определени стъклен флакон с висулка стъклен глобус балон искат бутилка колие

64.53 BGN 61.00

стакло шишенцето големина : 20mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :