видеоигри

видеоигри

388продукти.

Показано1-20 из 388стоки
Безплатна доставка 8-инчов TFT EJ080NA-04C 1024x768 40Pin LCD екран плюс 183x141 мм тъчпад дигитайзер
  • Ново
-5 %

Безплатна доставка 8-инчов TFT EJ080NA-04C 1024x768 40Pin LCD екран плюс 183x141 мм тъчпад дигитайзер

107.18 BGN 102.00

8inch TFT EJ080 NA04 C 1024x768 40 Pin LCD Екран Плус 183x141mm екран на Допир Панел DigitizerОпшта Спецификација на Chimei EJ080 NA04 C TFT LCD Панел : Пакетот вклучува : 1x EJ080 NA04 C TFT LCD Панел Со екран на Допир ПанелЗа Превозот : Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.Ние ќе брод во 13 работни дена по вашата плаќаат...

8inch EJ080NA-04C TFT LCD 1024x768 Screen плюс HDMI и VGA AV IR LCD Driver Board with Touch Screen Panel USB kit
  • Ново
-5 %

8inch EJ080NA-04C TFT LCD 1024x768 Screen плюс HDMI и VGA AV IR LCD Driver Board With Touch Screen Panel USB Kit

169.58 BGN 161.00

8inch EJ080 NA04 C TFT 1024x768 LCD Екран плус HDMI VGA AV IR LCD Возачот Одбор со Екран на Допир Панел за USB комплетКарактеристикиОпшта Спецификација за PCB800099 LCD контролер одбор 1...

1pcs* Brand New SR1US J2900 CPU BGA

BGN 39.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Хром злато, сребро червен синьо, лилаво, оранжево бутона Dpad посока Pad резервни части за контролер на Sony PS4

BGN 7.98

Хром Злато Сребро Црвена Сина, Пурпурна Портокал Копчиња Dpad Насока Подлога Замена на Делови за Sony PS4 КонтролерЛидерот на контролорот школка пазар претставуваат висок квалитет, добра услуга и вашиот одличен избор знаеме дека вашиот контролер е повеќе од само еден пластичен додаток...

Слот за аксесоари ( прибиращ се кабел захранване / трансфер на данни + стъклена защитно фолио за екрана), Всичко за Nintendo New 2DS LL / XL

BGN 14.40

Ние ви нудиме пакет пакет на Нови 2 DS 3in1 Комплет, која вклучувајќи го и оној за вклучување / Дата Кабел + еден сет на Стакло Екран Заштитник, Сите за еден добар дел цена за вашиот Нов 2 DS LL / XL И предмети може да се користат, поединечно или заедно со вашиот Нов 2 DS LL / XL дизајн Идеален за играње на вашите 2 DS XL LL Заштита на задниот дел на вашиот 2 DS XL ЌЕ конзола

2017 Bluetooth Wireless Gamepad Android Game Pad дистанционно управление с джойстик за PC, смартфон, е-книга, ТВ VR Box
  • Ново
-17 %

2017 Bluetooth Wireless Gamepad Android Game Pad дистанционно управление с джойстик за PC, смартфон, е-книга, ТВ VR Box

8.48 BGN 7.00

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",јас f ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ *Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни По ред, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не грижете се, и ние сме искрени снабдувач!! Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место...

BH1417 5W цифров PLL радио безжични стерео FM предавател модул
  • Ново
-5 %

BH1417 5W цифров PLL радио безжични стерео FM предавател модул

79.98 BGN 76.00

Опис: FM стерео двеканал предавателот Одбор големина [100mm * 59mm * 13mm должината и широчината] Теоретски пренесување на растојание [m] 3002000 референца само 9 V13 V оперативен напон [] (9 V напон е само за 3 watts, за 12 V6 watts, за 13 V7 Вати, 13.6 V до 8 watts не е препорачливо, лесно да се загрее горат во) Модулација FM стерео двеканал режим [] (стандарден мелодија во 107.9 MHZ) [Подобри квалитетот] [На PLL фреквенција стабилност (без фреквенција лебдат)] Аудио Интерфејс [3.5 mm] 5.52.1 mm Моќ Интерфејс [] На максимална излезна моќност од 8 w Номинална излезна моќност од 5 w Превозникот фреквенција на толеранција од ± 500 Hz Модулација капацитет> ± 100 KHz FM сигнал на бучава сооднос> 60d B СУМ лажни бучава ≤50 Фреквенција одговор 50 Hz15000 Hz Хармонично нарушување ± 75 Hz на фреквенција форумот Номинална фреквенција отстапување ± 75 KHz (100% модулација) Собна температура 10 ℃ + 40 ℃

Suzan SX1276 ESP32 868/915 Mhz Bluetooth WI-FI Suzan Internet Antenna Development Board

BGN 17.28

Lo Ra SX1276 ESP32 868 / 915 MHz Bluetooth, WIFI Lora Интернет Антена Развој на Одборот за Arduino Опис главната чип користење Lexin ESP32, Tensilica LX6 dualcore процесор, клокнат на 240 MHz, компјутери енергија до 600 DMIPS, чип вграден во 520 KB SRAM, 802.11 b / g / N HT40 WiFi transceiver, basebandот, протокол стек и LWIP, интегриран двоен режим на Bluetooth (традиционалните Bluetooth и РАНЛИВИТЕ ниска моќност Bluetooth).Овој производ е базиран на WIFI 32 додаде SX1276 чип, кој е, Lo Ra ™ далечинско модем, 868 / 915 MHz фреквенција, за 148d Bm висока чувствителност, +20 d Bm излезна моќност, висока сигурност.Одборот 4 Мт бајти (32 Mt bit), WiFi антена, литиум полнење на батеријата коло и интерфејс, CP2102 USB да сериски чип, совршен поддршка за Arduino развојот на животната средина, може да биде многу едноставна и брза програма за верификација и развој на производот.Оперативен напон : 3.3 V да 7 VТемпературата на работа опсег : 40 ° C до + 90 ° CПоддржува Трагачи, Станица, soft AP и WiFi Direct режимиПодатоци го оценувате : 150 Mbps @ 11n HT40,72 Mbps @ 11n HT20,54 Mbps @ 11g, 11 Mbps @ 11bПренесување на моќ : 19.5 d Bm @ 11b, 16.5 d Bm @ 11g, 15.5 d Bm @ 11nПримачот на осетливост до 98 d BmUDP продолжува да автопат од 135 Mbps Pin Дијаграм Детали За Производот Превозот List SX1276 Lo Ra ESP32 868 MHz *1 Линија *1 игла*2

2,8-инчов TFT LCD дисплей с Touch Screen модул + UNO R3 Development Board + USB кабел съвместим с UNO

BGN 23.20

1 за 2,8 инчен tft lcd дисплеј (со екран на допир панел) 2 контролор : r61505 ili9325 3 320 x 240 резолуција 4 sd слот 5 од usb автобус моќ или 9v батерија suply 6 може да биде директно вклучен на и со други компатибилни одбори 7 понуда на екранот, допрете го и складирање функција на одборот ги Обезбеди следните информации : 1 lcd контролер datasheet 2 тест код 3 sch (pdf) Референци : Библиотека и Datasheet Пакет се Вклучени : 1×2.8 Инчен LCD Екран од Модулот со допир за да го заклучите1×УНО Р3 Развој Одбор со usb кабел

10шт никелирани съединители S-Video AV RCA Audio Video Cord-кабел за SEGA Saturn SS

BGN 72.00

100% Сосема нов Hight квалитет Испорача супер високата резолуција на вашата стандардна дефиниција во ЖИВО преку вашата конзола за игри е Компатибилен со за СЕГА Сатурн Кабел должина : околу 1.8 M Трети лица производ10pcs x КабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Безплатна доставка AT89C4051 AT89C4051-24PU
  • Ново
-3 %

Безплатна доставка AT89C4051 AT89C4051-24PU

20.61 BGN 20.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

10 бр. / лот ISL98602IRAAZ ISL98602 ISL9860 2IRAAZ QFN 5-канален DC / DC конвертор + фон парче + хубава нова

BGN 12.61

10pcs / многу ISL98602 IRAAZ ISL98602 ISL9860 2 IRAAZ QFN Канал 5 DC / DC Конвертор + ФОН Парче + Добри на новиДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Безплатна доставка SI3200 SI3200-GS
  • Ново
-6 %

Безплатна доставка SI3200 SI3200-GS

25.41 BGN 24.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...