аксесоари и резервни части за проектори

аксесоари и резервни части за проектори

386продукти.

Показано1-20 из 386стоки

Високо качество на проектор гола крушка, 5J. J1S01. 001 за BenQ MP620P / W100 / MP610 / MP610-B5A проектори

BGN 29.76

Бренд Име : Цвет светилкиБрој на модел : 5 J.J1 S01.001БЛАГАЈНИЧКИТЕПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеWattage : 200 WТип : Гол СветилкаПросечен Живот (часот) : 25003000 ЧасаМесто на Потекло : Шенжен , Кина (Копно)Испорака Детална : во рок од 12days по добиени плаќањеКвалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Се Користи во проектори : Benq W100 MP620 P MP610 MP610B5 A MP615Превозот : 1.MOQ : 1piece / парчиња2.Време на испорака : рок од 12days по примена на плаќање3.Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.4.Пакет : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.Ако може да се најде потребни модели во нашата продавница,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви понуди подетални информации.Предности1) висок квалитет; 2) долг работен век; 3) совршен светлината; 4) добра услуга; 5) конкурентна цена.ПакетДвојно картон исполнет со мека пена, како што е подолу слики покажуваат : ИспоракаМожете да изберете превозот метод со себе...

Съвместима лампа на проектор лампа 01-00247 за SMARTBOARD Unifi 45 / 600i2 660i2 680i 680i2 UF45 с корпус HAPPY BATE
 • Ново
-14 %

Съвместима лампа на проектор лампа 01-00247 за SMARTBOARD Unifi 45 / 600i2 660i2 680i 680i2 UF45 с корпус HAPPY BATE

75.97 BGN 65.00

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : 0100247Компатибилен со : SMARTBOARD Unifi 45 / 600i2 660i2 680i 680i2 UF45Wattage : SHP275 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Оригинална лампа на проектора SHP101 лампа с нажежаема жичка за Op toma EP708 / EP708E
 • Ново
-5 %

Оригинална лампа на проектора SHP101 лампа с нажежаема жичка за Op Toma EP708 / EP708E

120.00 BGN 114.00

Оригиналниот SHP101 Проектор Светилки Сијалица За Оп toma EP708 / EP708 E / EP708 SБрој На Модел : SHP101Тип На Сијалица200 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Оп toma EP708 / EP708 E / EP708 S / EP712 / EP712 E / TS350 / TX650 / PV1221Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парче

Цена на едро благородна Проекторная крушка SP-LAMP-053 за проектори INFOCUS IN5302/IN5304/IN5382/IN538 с гаранция 180days

BGN 60.80

Проектор светилка бренд Име : за INFOCUSПроект или светилка Модел Num биде r : СПЛАМБА053Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена SPЛАМБА053 projecfor tor светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за INFOCIN5302 / IN5304 / IN5382 / IN5383.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

DT01021 за HCP-3200X/HCP-320X/HCP-3230X/HCP-325X оригинална лампа на проектора

BGN 108.48

DT01021 за HCP3200 X / HCP320 X / HCP3230 X / HCP325 X оригинални проектор светилка Карактеристики : Тип На СветилкаОригиналниот голи светилкаP / N.DT01021Светилка WattsUHP210 / 140 WСостојба100% нови и оригиналниЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со Проектори Hitachi CPWX3011 N / CPWX3014 WN / CPX2010 / CPX2010 N / CPX2011 / CPX2011 N / CPX2510 / CPX2510 E / CPX2510 N / CPX2510 Z / CPX2511 / CPX2511 N / CPX2514 WN / CPX3010 / CPX3010 EN / CPX3010 N / CPX3010 Z / CPX3011 / CPX3011 N / CPX3511 / CPX4011 N / CPX4014 WN / EDX40 / EDX42 / EDX42 EF / EDX42 Z / EDX42 EP / EDX45 / EDX45 N / HCP2200 X / HCP2600 X / HCP2650 X / HCP270 X / HCP2720 X / HCP3000 X / HCP3020 X / HCP3050 X / HCP3200 X / HCP320 X / HCP3230 X / HCP325 X / HCP3560 X / HCP3580 X / HCP360 / HCP360 X / HCP4020 X / HCP4030 X / HCP4050 XПревозот : MOQ : 1piece / парчиња време на Испорака : рок од 12days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн...

NP-U250X NP-U250XG NP-U260W NP-U260WG оригинална лампа на проектора с корпус NP19LP за НЕК P-VIP230W 0.8 E20. 8 HAPPY BATE

BGN 94.37

Тип : Оригинални Проектор СветилкаДел Број : NP19 LPКомпатибилен со : NPU250 X NP250 XG NPU260 W NPU260 W+ NPU260 WG U250 X U250 XG U260 WWattage : VIP230 W E20.8Просечен Живот (часот) : 3000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

RLC-026 RLC026 за проектор VIEWSONIC PJ508D PJ568D PJ588D с корпус
 • Ново
-23 %

RLC-026 RLC026 за проектор VIEWSONIC PJ508D PJ568D PJ588D с корпус

104.00 BGN 80.00

Проектор Светилка светилки RLC026 RLC026 за VIEWSONIC PJ508 D PJ568 D PJ588 D со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : RLC026 RLC026 за VIEWSONICis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за VIEWSONIC PJ508 D / PJ568 D / PJ588 DСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

LMP-E210 LMPE210 за Sony VPL-EX130 EX130 VPL-EX130 + лампа лампа на проектора с корпус
 • Ново
-23 %

LMP-E210 LMPE210 за Sony VPL-EX130 EX130 VPL-EX130 + лампа лампа на проектора с корпус

88.00 BGN 68.00

Проектор Светилка светилки LMPE210 LMPE210 за SONY VPLEX130 / VPLEX130+ со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : LMPE210 LMPE210 за Sonyis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : за sony VPLEX130 / VPLEX130+Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Лампа на проектора RLC-009 RLC009 за VIEWSONIC PJ256D PJ758 PJ759 PJ760 с корпус
 • Ново
-23 %

Лампа на проектора RLC-009 RLC009 за VIEWSONIC PJ256D PJ758 PJ759 PJ760 с корпус

96.00 BGN 74.00

Проектор крушка светилка RLC009 RLC009 за VIEWSONIC PJ256 D PJ758 PJ759 PJ760 со домувањеH ID : Меркур СветилкиБрој на модел : RLC009 RLC009 за VIEWSONICis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за VIEWSONIC PJ256 D PJ758 PJ759 PJ760Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

POA-LMP68 LMP68 610-308-1786 за SANYO PLC-SC10 АД-SU60 АД-XC10 АД-XU60 LC-SE10 LC-XE10 лампа на проектора с корпус
 • Ново
-23 %

POA-LMP68 LMP68 610-308-1786 за SANYO PLC-SC10 АД-SU60 АД-XC10 АД-XU60 LC-SE10 LC-XE10 лампа на проектора с корпус

88.00 BGN 68.00

Проектор Светилка светилки POALMP68 LMP68 6103081786 за SANYO PLCSC10 PLCSU60 PLCXC10 PLCXU60 LCSE10 LCXE10 Крушка Светилка со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : POALMP68 LMP68 6103081786 за SANYOis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за SANYO PLCSC10 PLCSU60 PLCXC10 PLCXU60 LCSE10 LCXE10Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Dsupport PB1500 висококачествена универсална портативна безплатна повдигаща алуминиева стойка за монтаж на проектор с чекмедже размери 29*39 см
 • Ново
-10 %

Dsupport PB1500 висококачествена универсална портативна безплатна повдигаща алуминиева стойка за монтаж на проектор с чекмедже размери 29*39 см

51.20 BGN 46.00

PB1500 Висок Квалитет на Универзалната Преносни Слободни Кревање Алуминиум Проектор Tripod Стои Со ПослужавникМодел Бр...

Подмяна съвместима с голи лампи BP96-01073A за Samsung HLR4266W / HLR4656W / HLR4677W / HLR5056WX
 • Ново
-5 %

Подмяна съвместима с голи лампи BP96-01073A за Samsung HLR4266W / HLR4656W / HLR4677W / HLR5056WX

64.00 BGN 61.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица BP9601073 A за Samsung HLR4266 W / HLR4656 W / HLR4677 W / HLR5056 WX1)Дел број : BP9601073 A2)Проектор број на Моделот : За Samsung HLR4266 W / HLR4656 W / HLR4677 W / HLR5056 WX Проектори3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 120 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Подмяна на лампата на проектора ELPLP39 / V13H010L39 за проектори EPSON PowerLite HC 1080 / PowerLite HC 1080 UB
 • Ново
-5 %

Подмяна на лампата на проектора ELPLP39 / V13H010L39 за проектори EPSON PowerLite HC 1080 / PowerLite HC 1080 UB

46.40 BGN 44.00

Замена на Проектор Светилка ELPLP39 / V13 H010 L39 за EPSON Power Lite РК 1080 / Power Lite РК 1080 УБ Проектори 1)Дел број : ELPLP39 / V13 H010 L392)број на Моделот : За Ансамбл HD 1080 / ELPHC200 / Power Lite Дома Кино 1080 / V11 H245120 / Power Lite Дома Кино 1080 УБ / V11 H262120 / Power Lite Дома Кино 720 / V11 H289020 / Power Lite Про Кино 1080 / V11 H245020 MB / Power Lite Про Кино 1080 УБ / V11 H262020 / Power Lite Про Кино 810 / V11 H244020 / проектот за модернизација на образованиетоTW700 / проектот за модернизација на образованиетоTW1000 / проектот за модернизација на образованиетоTW20003)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 170 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / СликиПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

DT01141 / CPX2020LAMP оригинална лампа с корпус за HITACHI CP-X2020 / X2520/WX8/WX8GF/X2520/X3020/X7/X8/X9, ЕД-X50/X52
 • Ново
-12 %

DT01141 / CPX2020LAMP оригинална лампа с корпус за HITACHI CP-X2020 / X2520/WX8/WX8GF/X2520/X3020/X7/X8/X9, ЕД-X50/X52

190.40 BGN 168.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : DT01141 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : HS200 Фитување за : CPX2020 / X2520 / WX8 / WX8 GF / X2520 / X3020 / X7 / X8 / X9,ЕДX50 / X52Постојат повеќе од три илјади објекти достапни во парк...

Оригинална лампа на проектора DT00751 за X62 / X62w / HX-3180 / HX-3188 / PJ-658
 • Ново
-5 %

Оригинална лампа на проектора DT00751 за X62 / X62w / HX-3180 / HX-3188 / PJ-658

128.00 BGN 122.00

Опис На ПроизводотБренд ИмеGeyingБрој На Модел НаDT00751Дел Броеви45687767869699783878696998752CPX260 LAMPLKX62LKX62 WRLC017Тип На СијалицаHS200 WЖивот време20003000 часаFittable проектор модели3 M X62 / 3М X62wDukane Image Pro 8755 E / Dukane Image Pro 8776Dukane Image Pro 8776RJ / Dukane Image Pro 8776WHitachi CPHX3180 / Hitachi CPHX3188 / Hitachi CPX260Hitachi CPX260 W / Hitachi CPX265 / Hitachi CPX265 WHitachi CPX267 / Hitachi CPX268 / Hitachi CPX268 AHitachi HX3180 / Hitachi HX3188 / Hitachi PJ658View Sonic PJ658ПакувањеКартонска кутија со пенаМинимална Oder количина1 парчеПревозот УсловиDHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испоракаВо рок од 24 часа по уплататаНачин На ПлаќањеЗачувам, T / T, Western Union

Подмяна съвместима с голи лампи с нажежаема жичка, 5J. J3K05. 001 за проектори на BENQ MW714ST / MW811ST
 • Ново
-6 %

Подмяна съвместима с голи лампи с нажежаема жичка, 5J. J3K05. 001 за проектори на BENQ MW714ST / MW811ST

72.00 BGN 68.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J3 K05.001 светилка за BENQ MW714 ST / MW811 ST Проектори1)Дел број : 5 J.J3 K05.0012)Проектор број на Моделот : За BENQ MW714 ST / MW811 ST Проектори3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Подмяна на лампата на проектора на SONY KDF-42E2000 KDF-46E2000 KDF-50E2000
 • Ново
-5 %

Подмяна на лампата на проектора на SONY KDF-42E2000 KDF-46E2000 KDF-50E2000

67.20 BGN 64.00

Замена на Проектор Светилка за SONY KDF42 E2000 KDF46 E2000 KDF50 E2000 1)Дел број : XL2400 / XL24002)број на Моделот : KDF42 E2000KDF46 E2000KDF50 E2000KDF50 E2010KDF55 E2000KDFE42 A10KDFE42 A11KDFE42 A11 EKDFE50 A10KDFE50 A12 UKDFE50 E2000KDFE50 E2010KF42 E200KF42 E200 AKF50 E200KF50 E200 AKF55 E200KF55 E200 AKFE42 A10KFE50 A103)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 120 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месеци8)Слика / СликиПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

610-349-7518 / POA-lmp142 първоначално малко по-лампа за SANYO PLC-WK2500 / АД-XD2600 / XD2200 / АД-XE34 / АД-XK2200 / АД-XK2600 / АД-XK3010
 • Ново
-7 %

610-349-7518 / POA-lmp142 първоначално малко по-лампа за SANYO PLC-WK2500 / АД-XD2600 / XD2200 / АД-XE34 / АД-XK2200 / АД-XK2600 / АД-XK3010

124.80 BGN 116.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Elplp71 / V13H010L71 замяна лампа на проектора за EPSON EB-480 / EB-480T / EB-485W / EB-485Wi / EB-485WT
 • Ново
-5 %

Elplp71 / V13H010L71 замяна лампа на проектора за EPSON EB-480 / EB-480T / EB-485W / EB-485Wi / EB-485WT

76.80 BGN 73.00

ELPLP71 / V13 H010 L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT 1)Дел број : ELPLP71 / V13 H010 L712)број на Моделот : За EPSON Bright Link 475 Wi / Bright Link 480i / Bright Link 485 Wi / EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB470 / EB475 W / EB475 Wi / EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT / Power Lite 470 / Power Lite 475 W / Power Lite 480 / Power Lite 485 W / EB480 E3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / Слики

Съвместима гола крушка ELPLP71 / V13H010L71 за проектор EPSON EB-1400Wi / 1410Wi / EB-480
 • Ново
-5 %

Съвместима гола крушка ELPLP71 / V13H010L71 за проектор EPSON EB-1400Wi / 1410Wi / EB-480

56.00 BGN 53.00

Компатибилен Голи Светилка ELPLP71 / V13 H010 L71 За EPSON EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB480 / EB480 E1)Дел број : ELPLP71 / V13 H010 L712)Проектор број на Модел : За EPSON EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB480 / EB480 E3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...