обеци

обеци

1206продукти.

Показано1-20 из 1206стоки
YYW естествен камък обеци дълга верига от ресни зодиакален съзвездие тюркоаз аметисты Агата кварцов камък виси обеци жена
 • Ново
-30 %

YYW естествен камък обеци дълга верига от ресни зодиакален съзвездие тюркоаз аметисты Агата кварцов камък виси обеци жена

4.30 BGN 3.00

W elcome на нашата online продавницаПриродни Обетки,Бренд за накит, Месинг, со гумени earnut & , сребрена боја позлатен, различни материјали за избор и за жената, , се Продава По Пар тоа Како да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

925 сребро обеци за жени естествени сладководни перли 7 мм модни бижута родословни обици бала подаръци B3431
 • Ново
-49 %

925 сребро обеци за жени естествени сладководни перли 7 мм модни бижута родословни обици бала подаръци B3431

13.71 BGN 7.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

YYW естествен камък обеци европейската жена дантела Ахат аметисты кварц Малахит тюркоаз 28 мм Кръг камък виси обеци
 • Ново
-31 %

YYW естествен камък обеци европейската жена дантела Ахат аметисты кварц Малахит тюркоаз 28 мм Кръг камък виси обеци

5.78 BGN 4.00

W elcome на нашата online продавницаПриродни Обетки,Модата, со Месинг, сребро боја галвански, различни материјали за избор и за жена, 51mm, 28x28x5mm, се Продава По Пар тоа Како да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

Капки Големи Обеци Капки Вода, Които Висят Перлена Кожа, Кожа Голям Дълъг Brinco Печат На Ухото Леопард Oorbellen Brinco Коледен Подарък
 • Ново
-19 %

Капки Големи Обеци Капки Вода, Които Висят Перлена Кожа, Кожа Голям Дълъг Brinco Печат На Ухото Леопард Oorbellen Brinco Коледен Подарък

11.18 BGN 9.00

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната срединапријателски материјали и технологија...

40 бр./компл. малки обеци-карамфил Shellhard със сребърно покритие планински кристал, Кристал слънчоглед Циркон обеци букле d ' oreille Чар бижута
 • Ново
-27 %

40 бр./компл. малки обеци-карамфил Shellhard със сребърно покритие планински кристал, Кристал слънчоглед Циркон обеци букле D ' Oreille Чар бижута

4.13 BGN 3.00

JA0021744Спецификација : Нов & Висок КвалитетТип : СтудМатеријал : СтаклоМетал : сребро позлатенГлавниот Камен : ЦиркониГолемина : 2 MM / 3ММ / 4 MM / 5МММикс боја како на сликата покажуваПакетот Вклучува : 20 пара ОбеткиAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Bluelans Жени Етнически Ретро Мъниста Пискюл Верига През Цялата Кръг Кука Обеци На Ухото Спад Бижута
 • Ново
-29 %

Bluelans Жени Етнически Ретро Мъниста Пискюл Верига През Цялата Кръг Кука Обеци На Ухото Спад Бижута

2.82 BGN 2.00

Спецификации : Етничките стил со монистра tassel круг pendant дизајн.Ретро круг дизајн за да се направи да изгледа шармантно и окофаќање.Погоден за случува свадба партија, банкет или секојдневниот живот.Тип : ОбеткиПол : ЖенитеТема : УбавинаСтил : Ретро, ЕтничкиМатеријал : Алуминиумски, Монистра, ШколкаПрилики : Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, саем, Коктел, итнКарактеристики : Кука, Капка Обетки, Монистра Tassel, КругГолемина : 7cm x 3.5 cm / 2.76" x 1.38" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки

BOROSA нов CZ микро Циркон проправи обеци, бижута, злато/сребро цвят Crystal ухото маншет обеци, бижута ангажимент парти WX703
 • Ново
-10 %

BOROSA нов CZ микро Циркон проправи обеци, бижута, злато/сребро цвят Crystal ухото маншет обеци, бижута ангажимент парти WX703

43.20 BGN 39.00

Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 12x7mm Дебелина : 2mm дијаметар : 13mm Тежина : (Приближно) 2.5~2.6 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата

Космос обеци, звезди, галактики обеци кристал снимка на Орион бижута Обици
 • Ново
-37 %

Космос обеци, звезди, галактики обеци кристал снимка на Орион бижута Обици

4.78 BGN 3.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотОпис На ПроизводотОпис На ПроизводотКвалитет : А+++++ Количина : 1 PAIR Кол : 1.4 cm Боја : сребро позлатен Antiqure бронза Материјал : бакар Занает : рачно изработени Пакет : Organze торба...

YYW Европейския романтичен Русалка Чар обеци от естествен камък тигрови очи прозрачен кварц тюркоаз ахат Камъкът виси обеци жена
 • Ново
-30 %

YYW Европейския романтичен Русалка Чар обеци от естествен камък тигрови очи прозрачен кварц тюркоаз ахат Камъкът виси обеци жена

4.27 BGN 3.00

W elcome на нашата online продавницаПриродни Обетки,со висок квалитет, со Месинг, сребро боја галвански, различни материјали за избор и за жена, 50mm, 14x32x16mm, се Продава По Пар тоа Како да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

Прости бижута праскова сърце перли виси обеци падането на женската любов обеци букле D ' oreille Femme 2017
 • Ново
-28 %

Прости бижута праскова сърце перли виси обеци падането на женската любов обеци букле D ' Oreille Femme 2017

1.39 BGN 1.00

[xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][34900][xlmodel][производи][8888][xlmodel][фото][0000]

BRAVEKISS Bar дълги обици капка бижута за жени 2017 Коледа луксозни сватбени геометрични кубични циркониеви обеци Bijoux BUE0282
 • Ново
-49 %

BRAVEKISS Bar дълги обици капка бижута за жени 2017 Коледа луксозни сватбени геометрични кубични циркониеви обеци Bijoux BUE0282

31.20 BGN 16.00

Опис на производот:BRAVEKISS Бар Долго Капка Обетки Накит За Жените 2017 Божиќ Луксузни свадба Геометриски Кубни Циркони Обетки Bijoux BUE0282Позлата:Бело Злато ПозлатенМатеријал :БакарЗанаети:3 Време Фино Полирање Огледало ЗавршиПрилики:Датира Партија Секојдневно носење Матурска ГодишнинатаЕколошки Стандард:Олово , Никел , Кадмиум СлободниПад на Превозот : се Откажат превозот Прифати

925 Сребро Ушни Шипове Женски Звезда На Луната Личност
 • Ново
-9 %

925 Сребро Ушни Шипове Женски Звезда На Луната Личност

5.47 BGN 5.00

12683966138046919 Популарни Накит пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парче925 Sterling Silver Уво Studs Женски Ѕвезда Месечината Личност12683966138046919 Популарни Накит парче парче пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар

UMODE Fashion Party бижута сърце и Стрела обеци Crystal за жени златист цвят Bijuteria Feminina Коледен подарък AUE0312
 • Ново
-36 %

UMODE Fashion Party бижута сърце и Стрела обеци Crystal за жени златист цвят Bijuteria Feminina Коледен подарък AUE0312

20.30 BGN 13.00

UMODE Модата Партија Накит Срце и Стрела Кристал Студ Обетки за Жените Златна Боја Bijuteria Feminina Божиќ Подарок AUE0312Бренд : UMODEГлавниот Камен : 4mm 0.35 кт круг намали јасно Кубни ЦиркониДруги Камен : ААА+ micro круг намали јасни и се искачи црвено Кубни ЦиркониТип : Мода Накит Црвено Срце и Златна Боја на Стрелката Студ Обетки за ЖениОбетки Тип : Венчаница Додатоци Pendientes Mujer 2017Функција : Нов Дизајн Жените Обетки Божиќ Подарок Boucle D'oreille FemmeПозлата : Вистински Златна БојаMeterial : Бакар / МесингПрилики : Свадбена Ангажман Датира Партија МатурскаGitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниФабриката: Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на ГолемоПревозот : Бесплатен Превозот

7/10 мм Boho цигански Циркон малък кръг обеци обръч ръчно изработени сребърен цвят пънк просто един безкраен обеци Crystal за жени бижута
 • Ново
-31 %

7/10 мм Boho цигански Циркон малък кръг обеци обръч ръчно изработени сребърен цвят пънк просто един безкраен обеци Crystal за жени бижута

7.22 BGN 5.00

Weclome на M&H куќа Европската Гроздобер Сребрена Боја Бескрајни Обетки Circel рачно изработени Мали Обрачот Earring Бали Заврши За Жените Мода Накитколичина : 1pairМатеријал : алуминиумскиголемина : 11mmбоја : како на сликатадобредојдовте во мојата продавница ,за да најдете повеќе парична казна и евтини jewelries : превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!

GAOLA Vintage кубичен цирконий сектор обеци луксозни кристални обеци за жени GLE7132Y
 • Ново
-27 %

GAOLA Vintage кубичен цирконий сектор обеци луксозни кристални обеци за жени GLE7132Y

23.30 BGN 17.00

GAOLA Гроздобер Кубни Циркони Сектор Студ Обетки Луксузни Кристал Earring за Жените GLE7132 Y.100% бренд.Стил : Сребрена Боја CZ Студ Обетки.Големина : 24*30 mm.Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка.Погодни За : Млади / Стари / Maturty.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит neturalНие прифаќаме : VISA, Master Card, ЗачувамКога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont...

CHENGXUN малки обеци плуване акула Родословни океана животни бижута жените чешки злато, сребро Тон мъжете

BGN 2.54

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодаримеНакит сет : Алка, Ѓердан и ПрстенМал Подарок : Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница објектот, ве молиме да се соберат нашата продавница, и кликнете нашата продавница "Следбеници", а потоа оставете масажа за мене, кои вклучуваат сликата на следбеници, тоа ќе пакет мал подарок со вашиот објект заедно, ве молиме имајте на ум дека ние треба доверба едни за други, и ние не им следбеници во кратко времеПовеќе квантитет повеќе попуст1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(12 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас...

925 Сребро Ухото Шипове Супер Светкавица Австрия Crystal Звезда Сладки
 • Ново
-9 %

925 Сребро Ухото Шипове Супер Светкавица Австрия Crystal Звезда Сладки

9.89 BGN 9.00

12683966138046919 Популарни Накит пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парче925 Sterling Silver Уво Studs Супер Флеш Австрија Кристал Ѕвезда Слатка12683966138046919 Популарни Накит парче парче пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар