аксесоари за ръчни и електрически инструменти

аксесоари за ръчни и електрически инструменти

350продукти.

Показано1-20 из 350стоки

5шт твърдосплавен връх HSS с бормашина дупка триони набор от неръждаема стомана метална сплав 16/18. 5/20/25 / 30мм

BGN 20.99

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет и професионална. Намалување на брзо,прецизно дупки во teel,нерѓосувачки челик,железо,бакар,месинг,алуминиум,fiberglass,foemica и други laminates во секунди. Совршени за инсталирање на брави,копчиња во вратите и кабинети или дупчење поголем дијаметар дупки низ масите и др. Може да се користи како автомобил, автобус, камион паркинг сензор радар syster дупчење дупка . Обезбеди 5 видови на дупка видов,ги задоволат вашите професионални потреби.Големина : 16,18.5,20,25,30 mmМатеријал : ХССПакет Тежина : 310 G / 10.93 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 150*130*50 ММ / 5.91*5.12*1.97 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување1 x 5pcs ХСС Вежба Малку Дупка Видов Сет1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

10шт шлайфане диск 6 2000 песъчинки кука и контур мокър или сух Автободи шлифовъчни дискове, карета перална площадка шкурка
 • Ново
-43 %

10шт шлайфане диск 6 2000 песъчинки кука и контур мокър или сух Автободи шлифовъчни дискове, карета перална площадка шкурка

5.22 BGN 3.00

HG0014635Спецификација : Б ранд новиДијаметар(прибл.) : 14.8 cm(1cm=0.393 Инчи)Целосно Водоотпорен пластични mylarЛесно отстранување по користењеАлуминиум Оксид (А / О) sandpaperОтворен Грб | Смола над Смола ПоврзувањеКомпатибилен со кука, поддржан од сандерсРаботи одлично за боја & лак доработка, автомобилската, заврши пескарење помеѓу палта & метал полирањеПакет Се Вклучени : 10 x Пескарење ДисковиN ote : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Въртящ се инструмент мини 0.3-4мм бесключевое тренировка касета адаптер отвертка
 • Ново
-25 %

Въртящ се инструмент мини 0.3-4мм бесключевое тренировка касета адаптер отвертка

7.97 BGN 6.00

Функција : Направени од алуминиумски материјал, добар квалитет. Достапни во мелење машина (забен вежба) и друга опрема. Тоа може да се користи во хардвер, хоби, дома, итн. Вежба чак брзи промени адаптер, преносни да ја користите.Боја : Сребрена / ЦрнаМатеријал : АлуминиумскиСтегање Опсег : 0.34mm дијаметарМесо тело со Дијаметар : 3мм / 0.11 инченПогоден : за Ротари Алатка, мелење машина, стоматолошки вежба и друга опрема.Пакет Тежина : 10 G / 0.35 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 40*10*10 ММ / 1.57*0.39*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување1 x Вежба Чак1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Универсален гъвкав Гъвкав вал с бесключевым патрон 105 см 1/8 жак за електрическо шлифоване на металообработващи машини въртящ се инструмент
 • Ново
-25 %

Универсален гъвкав Гъвкав вал с бесключевым патрон 105 см 1/8 жак за електрическо шлифоване на металообработващи машини въртящ се инструмент

14.74 BGN 11.00

Карактеристики : Не се лизга гумени окно Мелница прилог за ротари алатки Ако електрична мелница може да се стега 3.175 mm месо тело,тоа може да се вклопи во вашиот мелницаДолжина : 105cmПорт внатрешен дијаметар : 3.175 mmПорт надворешен дијаметар : 7.8 mm(вклучуваат М8 keyless чак)Пакет Тежина : 222 G / 7.83 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 1050*80*40 ММ / 41.34*3.15*1.57 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување1 x Универзални Флексибилни Flex Окно1 x Keyless Чак1 x L клуч1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

3. 175x0. 8x2mm, 3mm паралелен карбид ПХБ гравиране бита Бележка fresa Волфрам фреза CNC инструмент за цветни акрилни плочи, MDF, PVC
 • Ново
-8 %

3. 175x0. 8x2mm, 3mm паралелен карбид ПХБ гравиране бита Бележка Fresa Волфрам фреза CNC инструмент за цветни акрилни плочи, MDF, PVC

13.10 BGN 12.00

Опис : Ова гравирање битови еден flute е совршена замена за вашиот CNC машини Обезбедува прецизна, лесна за сечење искуство Нестап ножеви, пушите, невкусна, неми, огледало мелење процесот на дизајн Голем капацитет Чип ритам и остри спирала сечење на работ значително да ја зголеми ефикасноста Главно се погодни за сечење акрил, органски одбор материјал,како што се : Боја плочи, двојнобоја на листови,Акрилик,ПВЦ,Најлон, Смола,поголемиот дел од пластика,Дрво, Влакна од стакло,Јаглерод парична Казна полиран,остар раб,долготрајни, Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Нова стъклени плочки дупка триони кука джобен пътеводител намери един вакуум основа 4-12 мм Диамант тренировки набор от
 • Ново
-48 %

Нова стъклени плочки дупка триони кука джобен пътеводител намери един вакуум основа 4-12 мм Диамант тренировки набор от

21.12 BGN 11.00

Нова Плочка Стакло Дупка Видов Убодни Џеб Водич Лоцира Вакуум База 412mm Дијамант Вежба Битови Сет Карактеристики Дизајнирани да се вежба стакло, керамика, мермер и чеша Дијамант Одлично за оние кои се Тешко да се Постигне Непријатно Области како Дупчење хоризонтално во tiled ѕид или вертикално во подови е многу полесно со ова упатство Придава на повеќето tiled површини со помош на своите лост управувана вакуум база Одговараат за 4mm(5 / 32") 5mm(13 / 64") 6mm(15 / 64") 6.5 mm(1 / 4") 8мм(5 / 16) 10мм(3 / 8) 12mm(15 / 32") вежба битови Поголем големина се достапни во нашата продавница Пакетот вклучува 1x Дијамант Core Вежба Малку Водич​1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

20% отстъпка HSS4241 6/9/13 стъпки тренировки, топла продажба 3шт набор от спирални канали тренировка, титановое покритие стъпка тренировка,Masnory тренировка
 • Ново
-18 %

20% отстъпка HSS4241 6/9/13 стъпки тренировки, топла продажба 3шт набор от спирални канали тренировка, титановое покритие стъпка тренировка,Masnory тренировка

21.98 BGN 18.00

ХСС 4241# 6 / 9 / 13 чекори вежба битови,Топла Продажба 3pcs поставува спирала groov вежба битови,Титаниум Обложена Чекор вежба битовиМатеријал : High Speed Челик 4241#Дијаметар : 6 чекори : 3 / 16"(4.76 mm), 1 / 4"(6.35 mm ) , 5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm), 1 / 2"(12.7 мм)9 чекори : 1 / 4"(6.35 mm) ,5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(10.35 mm), 7 / 16"(11.11 mm),1 / 2"(12.7 mm),9 / 16"(14.28 mm), 5 / 8"(15.88 mm), 11 / 16"(17.46 mm), 3 / 4"(19.05 mm)13 чекори : 1 / 8" ( 3.18 mm), 5 / 32"(3.97 mm), 3 / 16"(4.76 mm), 7 / 32",(5.56 мм)1 / 4"(,9 / 32"(7.14 mm), 5 / 16"(7.94 mm), 11 / 32"(8.73 mm),3 / 8"(9.53 mm),13 / 32"(10.32 mm),7 / 16"(11.11 mm),15 / 32"(11.91 mm),1 / 2"(12.7 мм )Тежина : 0.3 КИЛОГРАМИ

Дискова трион 15 мм задвижваща вал на Ротора котва 9 зъбите за Hitachi PH65A
 • Ново
-5 %

Дискова трион 15 мм задвижваща вал на Ротора котва 9 зъбите за Hitachi PH65A

88.43 BGN 84.00

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Hitachi PH65 A Работен Напон AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 17mm / 0.67" Вози Вратило Малку Пречник од 15mm / 0.6"(9 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 37mm / 1.45" Роторот Core Големина 53 x 55мм / 2" x 2.2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Пречник 90mm / 3.5" Невози Крајот Дијаметар 12mm / 0.47" Вкупна Должина 180mm / 7" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

10 бр. / кор. мини-двойна спирала тренировка HSS / високоскоростна стомана дървообработващи пробивна инструмент длето Set3.0/3.2/3.5/4.0/4.2/5.0/5.2 мм
 • Ново
-25 %

10 бр. / кор. мини-двойна спирала тренировка HSS / високоскоростна стомана дървообработващи пробивна инструмент длето Set3.0/3.2/3.5/4.0/4.2/5.0/5.2 мм

8.00 BGN 6.00

10pcs / кутија Мини двоен пресврт вежба ХСС / highspeed челик, Дрво вежба алатки Mortising Длето Set3.0 / 3.2 / 3.5 / 4.0 / 4.2 / 5.0 / 5.2 мм Опис · Сосема Нов И Висок Квалитет · Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски · Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење · Посебен процес, согледување на топлина двапати животот на обичните · прецизноста на Позиционирањето, брзо сечење, со висока чип отстранување на способност, отпорност на триење · Супер Цврстина, Повеќе Отпорност на Абење, Површината Целата Печено Жолта · Материјал : ХСС / highspeed челик Забелешка 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

CMCP 1бр 88 мм биметаллические мультиинструменты полукръгли осциллирующие триони за Мультимастерских инструменти за ремонт на DIY

BGN 6.38

CMCP 1pc 88mm Bimetal Мулти алатки Полу Кружни Осцилирачки видов ножеви за Multimaster Алатки дома, DIY реновирањеСпецификација : 88mmПримена : дрво , пластика , мек метал

Електроинструмент 9 зъбите Ротор на електрически двигател за циркуляр Makita 5900B
 • Ново
-5 %

Електроинструмент 9 зъбите Ротор на електрически двигател за циркуляр Makita 5900B

72.96 BGN 69.00

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 5900 B Номинална AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вози Вратило Малку Дијаметар 12mm / 0.47"(9 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 36mm / 1.41" Роторот Core Големина 50 х 55мм / 2" x 2.2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Пречник 90mm / 3.5" Невози Крајот Дијаметар 10мм / 0.4" Вкупна Должина 180mm / 7" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

AC 220V електрически гаечен ключ 7 зъбите на вала котва Ротор за Makita 6905B
 • Ново
-4 %

AC 220V електрически гаечен ключ 7 зъбите на вала котва Ротор за Makita 6905B

38.72 BGN 37.00

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 6905 B Работен Напон AC напон 220 V Заби Количество 7 Вози во Бунари со Дијаметар 8mm / 0.315" Вози Вратило Thead Дијаметар 7mm / 0.28"(Min) комутаторот за префрлување Дијаметар 22mm / 0.9" Роторот Core Големина 35.5 x 40mm / 1.4" x 1.6"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 61.5 mm / 2.42" Невози Крајот Дијаметар 7mm / 0.28" Вкупна Должина 145mm / 5.7" Материјал Челик, Бакар, Placstic '

AC220V електрическа ударна бормашина 4-печен Вал котва Ротор за Bosch GBH 2-20se
 • Ново
-5 %

AC220V електрическа ударна бормашина 4-печен Вал котва Ротор за Bosch GBH 2-20se

31.57 BGN 30.00

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош GBH 220se Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар 9mm / 0.35" Вози Вратило Малку Дијаметар 8mm / 0.31"(4 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 23mm / 0.9" Роторот Основни Димензии 35 x 45mm / 1.3" x 1.8"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 55мм / 2.2" Невози Крајот Дијаметар 7mm / 0.28" Вкупна Должина 160mm / 6.3" Материјал Челик, Бакар, Пластика '

MAXMAN 90Pcs дърво, метал, гравиране електрически въртящ се инструмент, аксесоар за Dremel битов Набор от шлайфане полски рязане нарязани на 1/8 за Dremel
 • Ново
-7 %

MAXMAN 90Pcs дърво, метал, гравиране електрически въртящ се инструмент, аксесоар за Dremel битов Набор от шлайфане полски рязане нарязани на 1/8 за Dremel

13.98 BGN 13.00

Производство Опис Засилен Cutoff Диск (32милиметри) 5pcs Пескарење Дискови 30pcs Cutoff Тркала (22mm) 1pcs Mandrel (Завртка тип) 2 парчиња Мелење Камен Columnформа црвено дело (9,5 mm) 1pcs Мелење Камен Columnформа црвено (15mm) 1pcs Мелење Камен Куршумформа црвено 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (10мм) 1pcs Мелење Камен Тформа зелена (20mm) 1pcs Облекување Камен Тркала 1pcs Чувствува Полирање Тркала 1inch 2 парчиња Чувствува Полирање Воланот 1 / 2inch 5pcs Mandrel (Стандарден тип) 1pcs Полирање Конус 3 / 8inch 1pcs Пескарење Бендови 12.7 мм 10pcs Тапан Сандер голема 1pcs Пескарење Бендови 8.5 mm 10pcs Тапан Сандер мали 1pcs Месинг Наежвам Четки Т форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Сад форма 1pcs Месинг Наежвам Четки Пенкало форма 1pcs Emery Мелење Главата 3pcs ХСС 3мм Пресврт Вежби 1pcs Клуч 2 парчиња Emery Сечење Диск 1pcs Collet 3pcs Јаглерод четка 1pcs Вкупно : 90 парчиња

12шт 3мм джолан 6-16 мм Ябълка, кръгла е окосена опесъчаване корона груб / фин пясък Диамант наждачный нефрит камък восъчни Ахат кръгъл отвор

BGN 20.13

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

DIATOOL 1pc 75mm Hot pressed mini mesh turbo rim диамантени гравиране триони с подвижна мембрана, наставка 5/8-11 и острие 1pc 75mm
 • Ново
-14 %

DIATOOL 1pc 75mm Hot Pressed Mini Mesh Turbo Rim диамантени гравиране триони с подвижна мембрана, наставка 5/8-11 и острие 1pc 75mm

22.03 BGN 19.00

ПРЕДМЕТ : 1pc 75mm Топла притисне мини мрежа турбо rim дијамант ножеви со отстранлив 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоКоличина : 1pc мини нож со 5 / 811 прирабница и 1pc 75mm сечилотоСпецификација : ДијаметарДебелина на СегментиВрска75mm1.81.9 mm5 / 811 ПрирабницаПримена : Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти цел1...

5 гумена Околовръстен смяна на втулка за BOSCH GBH2-28L BGH2-24RE GBH2-24DRE BGH240 BGH2-24DFR TBH260 GBH2-24D BGH2-24DV GBH2-24DF

BGN 13.60

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

125*10*32*4 шлайфане кръг от плоски диамантени шлифовъчни кръгове 150/180/240/320 Знак полировальный кръг абразивни инструменти 1бр
 • Ново
-50 %

125*10*32*4 шлайфане кръг от плоски диамантени шлифовъчни кръгове 150/180/240/320 Знак полировальный кръг абразивни инструменти 1бр

65.60 BGN 33.00

0Карактеристики : Висок квалитет на увезени смола,Висока мелење ефикасност, мелење тркала потрошувачка е релативно бавно Добри самоострење, брусење топлина мал, не е лесно да се приклучокот, намалување на појава на мелење работа изгореници Мелење ефикасност, мазна, без скршена рабови, нема да произведе тремор Дизајниран за мелење карбид и тешко челик, камен, метал и други обработка и полирање, главно се користи во легури ножеви, видов ножеви, serrated мелење процес

1pc J283y алуминиева сплав 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 6 винта всички метални държачи
 • Ново
-1 %

1pc J283y алуминиева сплав 775 DC мотор на база на фиксирана опора с 6 винта всички метални държачи

5.06 BGN 5.00

Пакетот вклучува : 1pc моторни база и 6 заврткиВертикална рамнина големина : висина 55мм, ширина 50mm, дебелина 2mm, висока цврстина алуминиум легураДолната страна големина : дебелина од 1,5 мм, длабочина 20mm, од не ' рѓосувачки челикСредината чекор дупка : дијаметар 17.5 мм, одговара 775 мотор или другите чекор дијаметар помал од 775 моторМоторни фиксна бленда : 4mmДруга фиксна бленда 5mm Оди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...