очила и аксесоари

очила и аксесоари

345продукти.

Показано1-20 из 345стоки
Модерни дамски слънчеви очила с марка дизайнер полигональные слънчеви очила Жени метални кухи огледални очила Oculos De Sol UV400
  • Ново
-20 %

Модерни дамски слънчеви очила с марка дизайнер полигональные слънчеви очила Жени метални кухи огледални очила Oculos De Sol UV400

22.53 BGN 18.00

modname=ckeditorПроизводство Опис Едноставен, но симетрични и окофаќање дизајн UV400 поларизирана, мултислој филтер леќи и да го блокира над 99.96% од сјајот, со што овие очила за сонце совршен избор за outdoor спортови и активностиЧистење на инструкциите : Не чистење на очила за сонце со хартија крпи или облека, и да се избегне со користење на домаќинство детергенти или сапуни...

Барок мода луксозен планински кристал, котешко око Слънчеви очила жените марка дизайнер големи слънчеви очила pearl party ladies Oculos UV400
  • Ново
-45 %

Барок мода луксозен планински кристал, котешко око Слънчеви очила жените марка дизайнер големи слънчеви очила Pearl Party Ladies Oculos UV400

38.38 BGN 21.00

Забелешка : АКО сте во руската Федерација , ве молиме оставете ги вашите полно име (тоа е 3 зборовите), или можеби не може да се добие вашиот објект од поштата...

BENZEN Computer Glasses Против Blue Лъчи Readers очила за четене Полукадровые очила за компютър, TV Gaming зареден очила With Case 5118
  • Ново
-45 %

BENZEN Computer Glasses Против Blue Лъчи Readers очила за четене Полукадровые очила за компютър, TV Gaming зареден очила With Case 5118

116.34 BGN 64.00

BENZEN Компјутерски Очила Анти Сини Зраци Читатели Читање Очила Половина Рамка Очила За Компјутер ТВ Игри Очила Со Случајот 5118

QJ Big Square New Spectacles класически унисекс рамка чисти очила ръчно изработени мъжки рамки за очила дамски маркови безвинтовые очила
  • Ново
-49 %

QJ Big Square New Spectacles класически унисекс рамка чисти очила ръчно изработени мъжки рамки за очила дамски маркови безвинтовые очила

93.70 BGN 48.00

Дали треба рецепт леќи за очила рамка?Ако е потребно,треба да се плати за други пари!Можете да кликнете на следниве слики да видите детали во врска со тоакажи ми вашиот рецепт се допаѓа оваOD(десно) SPH______CYL_____ОСКА_____Оперативен СИСТЕМ(лево) SPH______CYL_____ОСКА_____PD(2pupil далечина)______ ви благодариме!Појавување на Очила Чекори : Чекор 1 : Ставете цел на овој производи,како и плаќање тоа...

Преносим Овалния Твърд Калъф За Очила Пакет Слънчеви Очила Кутия За Съхранение На Магнитна Закопчалка
  • Ново
-5 %

Преносим Овалния Твърд Калъф За Очила Пакет Слънчеви Очила Кутия За Съхранение На Магнитна Закопчалка

4.21 BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен и пренослив Наредени внатрешни работи нема да нула до леќи...

Стари Мъже, Жени Рамки За Очила, Слънчеви Очила Ретро Очила С Прозрачни Лещи Оптични Rx
  • Ново
-22 %

Стари Мъже, Жени Рамки За Очила, Слънчеви Очила Ретро Очила С Прозрачни Лещи Оптични Rx

12.78 BGN 10.00

Големината на рамката : 138mmМост : 20mmЛеќа Ширина : 56mmЛеќа Вертикална : 30ммХрамот : 145mmЛеопард Сина, Пурпурна, Црвено Сјајна Црна Мат Црна Транспарентен ЧајОпис може да се преземе рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт за Испорака детали за Пратки кои обично се 7~24 работни дена за да ја вашиот Pay Pal регистрирана адреса...

Peekaboo pearl glasses chain cord holder шийката на каишка въже за слънчеви очила кабел бял
  • Ново
-37 %

Peekaboo Pearl Glasses Chain Cord Holder шийката на каишка въже за слънчеви очила кабел бял

7.97 BGN 5.00

ДОБРЕДОЈДЕВрвен квалитет на Најдобри услуги Брз shippmentБИЛО ПРАШАЊЕ ПРЕД ЦЕЛ, PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС, ВИ БЛАГОДАРИМЕ.ЦЕНАТА Е САМО ЗА СИНЏИРОТ / КАБЕЛОТ, НЕ СЕ ВКЛУЧУВААТ ОЧИЛА...

Качеството на цветни очила Слънчеви очила очила мека чанта чантата е чисто индивидуални микрофибър очила чанта чанта 50 бр./лот

BGN 19.89

Ние прифаќаме прилагодено лого,големина ,боја и gsm на Торбичка како вашето барање,доколку е потребно,pls контактирајте со нас,ние може да се работи од цената како вашето барање.

1.56 Асферичните лещи далекогледство лещи и четене лещи, предписани лещи анти-умора компютър прозрачни лещи Lente Hipermetropia EV0845

BGN 31.36

1.56 Aspherical Објективот Далекувидост леќа&Читање леќа Рецепт Леќи АнтиЗамор Компјутер јасно леќа lente hipermetropia EV0845Единствена Визија Леќа : За Читање & Далекувидост не за миопија !Индекс & Тип : 1.56 ASP (Aspheric)Обложување : Тешко, АнтиНула, ЗрачењеЗаштитаВе молиме контактирајте со мене ако вашиот рецепт како што е подолу : 1, вашиот cyl е повеќе од +2.002,вашиот sph е "+" , но вашиот CYL е ""3, вашиот Sph е повеќе од +5.00Ве молиме имајте на ум : овој вид на леќата не може да се врати или враќање еднаш распродадени .Бидејќи ние се направи леќа според вашите специфични рецепт .Ве молиме да ги пренесете вашите скенирани рецепт на хартија во цел детални страница, или ве молиме, напишете ја вашата рецепт таму, како што следува : Забелешка : не заборавајте да напишете симбол "+" или ""SPH CYL Оска R (OD) +1.00 0.50 060 L (OS) 2.00 1.25 120 PD 64 ИЛИ Право 32 / Лево 32 mm На броеви исполнет во табелата се само зема како пример.Она што е PD (Pupillary Далечина) ?Вие само треба да го додадете Рамка & Леќа во вашата кошничка, испратите или напишете ја вашата рецепт, тогаш проверете.Ние'll се соберат нив за слободни.Повеќе леќа ве молиме кликнете тука : Како да се цел рецепт очила?1...