булчински и сватбени декорации

булчински и сватбени декорации

328продукти.

Показано1-20 из 328стоки
Vintage choucong Classic Jewelry 10KT White Gold Filled GF Three Stone Multi Round 5A кубичен цирконий годежен пръстен пръстен подарък
 • Ново
-33 %

Vintage Choucong Classic Jewelry 10KT White Gold Filled GF Three Stone Multi Round 5A кубичен цирконий годежен пръстен пръстен подарък

175.84 BGN 118.00

Прстен Големина на (mm) САД, велика БРИТАНИЈА Janpan германски Франција Швајцарија Chian Периметар Дијаметар5 j1 / 2 9 15.75 49 9 9 49.3 15.76 l1 / 2 12 16.5 51.5 11.5 12 51.8 16.57 O 14 17.25 54 14 14 54.4 17.38 П 16 18 56.5 16.5 16 56.5 18.19 S 18 19 59 19 18 59.5 18.910 Т1 / 2 20 20 61.5 21.5 20 62.1 19.811 V1 / 2 23 20.75 64 24 23 64.6 20.12 Y 25 21.25 66.5 27...

PATICO Brand 2018 нов дизайн за красота 925 сребро папийонка формата на пръстен кубичен цирконий сладки изискани бижута за момичета подарък
 • Ново
-28 %

PATICO Brand 2018 нов дизайн за красота 925 сребро папийонка формата на пръстен кубичен цирконий сладки изискани бижута за момичета подарък

6.91 BGN 5.00

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Mecresh сребърен цвят кристал сватбени бижута, бижута комплекти класически Сълза Кристал сватбената огърлица комплекти Европейската партия бижута MTL516
 • Ново
-24 %

Mecresh сребърен цвят кристал сватбени бижута, бижута комплекти класически Сълза Кристал сватбената огърлица комплекти Европейската партия бижута MTL516

17.14 BGN 13.00

Бренд : MecreshПредмет Тип : Булчински Накит Сетови / Свадба Накит Сетови / Ѓердан ПоставуваМатеријал : Цинк, Алуминиум , Стакло ,Кристал АААГлавната Боја : СребренаПрилики : Свадбена / Ангажирање / Партија / Матурска / ГодишнинатаПодарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова ГодинаЕколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

естествени перли бижута нов AAA + 10 мм сив Shell перлена огърлица, гривна / обеци набор от мъниста сватбена сребърна кука за жени
 • Ново
-48 %

естествени перли бижута нов AAA + 10 мм сив Shell перлена огърлица, гривна / обеци набор от мъниста сватбена сребърна кука за жени

42.51 BGN 22.00

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

Благородството на жената перлени бижута 8-9 мм бял натурален прясна вода akoya перлена огърлица 17-18 сребърни бижута
 • Ново
-33 %

Благородството на жената перлени бижута 8-9 мм бял натурален прясна вода Akoya перлена огърлица 17-18 сребърни бижута

31.31 BGN 21.00

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

Visisap Classic 4 нокът фин пръстен сватба сватбени пръстени за жени AAA кубичен цирконий бижута луксозен бял златист цвят VSR094
 • Ново
-47 %

Visisap Classic 4 нокът фин пръстен сватба сватбени пръстени за жени AAA кубичен цирконий бижута луксозен бял златист цвят VSR094

5.63 BGN 3.00

Нашето производство главно се специјализираат во високоодделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др...

натурален mujer за жени, подарък, сребро-бижута подарък за майка си 2 броя от 10-11 мм бял сладководни култивирани перли колие 17
 • Ново
-48 %

натурален Mujer за жени, подарък, сребро-бижута подарък за майка си 2 броя от 10-11 мм бял сладководни култивирани перли колие 17

95.47 BGN 50.00

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

последният дизайн, естествени перли, бижута истински Бял Akoya култивирани перли/зелен камък Костенурка jewe висулка колие сватбен сребърна кука
 • Ново
-26 %

последният дизайн, естествени перли, бижута истински Бял Akoya култивирани перли/зелен камък Костенурка Jewe висулка колие сватбен сребърна кука

29.71 BGN 22.00

Опис На ПроизводотДиректно фабрика цена,Исклучителен квалитет.трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓерданПревозот Чини : ( Ер 1222 дена нормално)На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач.бисер големина : 1011 mmѓердан должина : 18 инчи...

Кралство Ма Златист Цвят Нигерийская Сватба Африкански Мъниста Комплект Бижута Саудитски Романтични Бижута Колие Гривна, Обеци, Пръстен Комплект
 • Ново
-54 %

Кралство Ма Златист Цвят Нигерийская Сватба Африкански Мъниста Комплект Бижута Саудитски Романтични Бижута Колие Гривна, Обеци, Пръстен Комплект

47.98 BGN 22.00

Материјал : Австриската Кристал, Злато ИсполнетБоја : како на сликатаЃердан должина : околу 420mmХривнија должина : околу 200mmПрстенот со дијаметар : 19 ммКоличина : 1 Сет (Neckace, Нараквица, Earring, Прстен)Состојба : 100% Сосема Ново Царство Ма Златна Боја Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Саудиска Романтична Накит Сетови Ѓердан Хривнија Earring Прстен СетНајчесто поставувани ПРАШАЊА1...

Принцесата И Кралицата На Короната Кух Сърцето Група Пръстен С Уникален Дизайн Сватба Годежен Crystal Пръст Пръстен За Жени Бижута
 • Ново
-35 %

Принцесата И Кралицата На Короната Кух Сърцето Група Пръстен С Уникален Дизайн Сватба Годежен Crystal Пръст Пръстен За Жени Бижута

4.59 BGN 3.00

Ставка ОписОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Сребро Материјал : Алуминиумски, Кристално Големина : 6 / 7 / 8 / 9 Пакет се Вклучени : 1pc x Прстен Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба...

Голям Размер На Бижута Комплекти За Эфиопского Златен Цвят Жени Бижута На Коса Писта На Косата Е Нож С Висулка, Гривна, Обеци, Пръстен
 • Ново
-9 %

Голям Размер На Бижута Комплекти За Эфиопского Златен Цвят Жени Бижута На Коса Писта На Косата Е Нож С Висулка, Гривна, Обеци, Пръстен

32.80 BGN 30.00

Напомена : Голема Големина Накит Сетови За Етиопските Злато Боја На Жените Накит, Коса Синџир На Косата Се Држиме Pendant Алка Обетки ПрстенMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Размер 6-13 далеч choucong Fashion Jewelry неръждаема стомана 316L високо качество Crystal 3 цвята сватба на жените и мъжете пръстен за подарък любовник
 • Ново
-6 %

Размер 6-13 далеч Choucong Fashion Jewelry неръждаема стомана 316L високо качество Crystal 3 цвята сватба на жените и мъжете пръстен за подарък любовник

12.78 BGN 12.00

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик пол : жените и Мажите Прстен ширина:8мм Камен : Кристал Камен тежина : 2ct Видови : Прстен Стил : свадба прстен Големина : Состојба : Нова главна боја : бела&black&gold&злато се зголеми Квалитетот : ВисокКога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...