Led осветление

Led осветление

323продукти.

Показано1-20 из 323стоки

50 см черен вграждане алуминиев Led профил без фланец за да се използва за полагане в рамките на 20 мм LED Bar Lights Aluminium Profile

BGN 12.00

Црна 0.5 M Вдлабнати Алуминиум LED Профил без Страната Помош за Газа во рамките на 20mm Јасно Матирано Опал Мат Покривање на РасполагањеНа алуминиумска лента е прилагодено led лента enclosrure.Постојат 3 видови на покрива avaiable : бриши / матирано / Опал Мат.Моќ линија може да биде connectred преку дното или на двата краја од алуминиум бар,направи лесна конекција помеѓу барови.Разни на додатоци avaiable,лесен за инсталирање.Имаме 2 видови стандард length1 M и 2 M avaiable и да се прилагоди на должината според барањата...

Водоустойчив нарастваща светлина led лента Червени и сини SMD 1M 2M 3M 4M 5M 5050 grow strip led лампа за оранжерийни растения
 • Ново
-11 %

Водоустойчив нарастваща светлина Led лента Червени и сини SMD 1M 2M 3M 4M 5M 5050 Grow Strip Led лампа за оранжерийни растения

4.50 BGN 4.00

Водоотпорен Расте LED Лента Светло Сина и Црвена SMD 1 M 2 M 3 M 4 M 5 M 5050 расте лента led светилка за стакленички растенија3 Црвени 1 Сина Светлина = (3 : 1)4 Црвено 1 Сина Светлина = (4 : 1)5 Црвено 1 Сина Светлина = (5 : 1)Карактеристики 1...

Нови 3 бр(2 * A1*7 светодиоди,1*A2 * 8 Led) Led подсветка бар за 326916L-1204A 1105A 1205A 1295A 6916L-1106A 1437A 1438A 1296A 630 мм

BGN 36.43

оригинални НОВИ деловиовие LED светлото бар сите се компатибилни3 ЕЕЗ (2*A1* 7 Led диоди ,1*А2* 8 Led диоди )2*A1(6916 L1204 A1105 A 1437 A 1295 A) 7 Led диоди 630mm1*А2(6916 L1205 A1106 A 1438 A 1296 A ) 8 Led диоди 630mmНие можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС...

2 м/3 м Led звезди меден проводник струнни светлини Led приказни коледни светлини на сватбени декорации светлини батерии работят блещукащите светлини

BGN 5.58

2 M / 3М, ПРЕДВОДЕНА Ѕвезда Бакарна Жица String Светла LED Самовила Светла Божиќ Свадба декорација Светла Батеријата Работат трепкане светлаОвие бакарна жица самовила светла ќе се создаде една искра, каде и да одлучи да ги стави...

високо качество и 5 м Двухсигнальные тел DC5V WS2813 30/60 / 144leds/m индивидуално адресируеми pixel RGB led light strip 2811 ws2812b up
 • Ново
-15 %

високо качество и 5 м Двухсигнальные тел DC5V WS2813 30/60 / 144leds/m индивидуално адресируеми Pixel RGB Led Light Strip 2811 Ws2812b Up

73.82 BGN 63.00

висок квалитет 5m Dualсигнал жици DC5 V WS2813 30 / 60 / 144leds / m поединечно addressable RGB led пиксели светлина лента 2811 ws2812b надградена верзијаБела боја : Бела ПХБЦрна : Црна PCBIP30 : Не водоотпоренIP67 : Водоотпорен во Силиконски ЦевкаIP65 : Водоотпорен во Силиконски слојфункција : WS2813 VS WS2812 B(се вклучат и други led лента) : еден пиксел оштетени нема да влијае на други Led диоди работатDual сигнал жици верзија, сигнал може да се префрли се на трансферВлезен напон : .......DC5v;Моќност : ............30leds / m9watt / метар............60leds / m18watt / метар............144leds / m43.2 вати / метарLED ресурси : .......WS2813 led(SMD 5050 RGB LED со вграден подобрена верзија на ws2811 ic)LED : ........секој ЛЕР е одделно контролираIC Тип : ...........подобрена верзија ws2813 IC(изградена во внатрешноста на smd 5050 rgb led)на IC : .........(1 IC дискови 1 led чип);Пиксели : .......

Led spotlight 6pcs Square mini spot Light Led тавана лампа 1W 3W AC110V 220V led cabinet indoor lighting with Led driver IL
 • Ново
-26 %

Led Spotlight 6pcs Square Mini Spot Light Led тавана лампа 1W 3W AC110V 220V Led Cabinet Indoor Lighting With Led Driver IL

32.46 BGN 24.00

Извор на светлина : 1 W / 3 W Висока моќност предводена кабинет светлина Чип Бренд : Epistar чип Номинална Моќност : 1 W или 3 W Влезен Напон : AC85265 V Работна Фреквенција : 50~60 Hz Прозрачна Флукс : 100 LM (1 W); 250lm(3 W) Боја : Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Топло бела / бела / Ладно Бела Боја Temp : Чисто Бело (6000~7000 K) или топло бела (30003200 K); ладно бела (800010000 K) Прикажи ги Агол : 30degree Работа Темп : 20 C ~ +45 C животниот век : 50000 часа Светилка Тело боја : Сребрена / Brown / Бела Материјал : Алуминиум Пакет, Вклучувајќи : 6pcs LED Спот светла + 6pcs Led ДрајверПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена...

10 x 1M комплекти / Много добро качество алуминиев профил за led ленти и алуминиев профил на канала за стена или таван тела
 • Ново
-5 %

10 X 1M комплекти / Много добро качество алуминиев профил за Led ленти и алуминиев профил на канала за стена или таван тела

439.50 BGN 418.00

10 X 1 M Групи / Многу добар квалитет алуминиумски профил за led ленти и алуминиумски канал профил за ѕид или плафон светлаLED алуминиумски профил Стилови : Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко., LtdДетали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 T6 Diffuser Стил : бриши / forsted / млечниот Diffuser ПММА Материјал Должина 0.5 / 1 / 2м / други Големина 50 X32 MM Внатрешна ширина 39 MM Додатоци Крајот капи, Суспензија Жици Одговараат на Парчиња SMD 3528 / 5050 / 3014 флексибилна лента Водоотпорен N / A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма U типАпликации : Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување...

DC 5V 1m / 5m APA102 Black/White ПХБ Smart LED Strip, SK9822 30/60 / 72leds / pixels/m, IP30/IP65/IP67 пиксела адресируеми
 • Ново
-30 %

DC 5V 1m / 5m APA102 Black/White ПХБ Smart LED Strip, SK9822 30/60 / 72leds / Pixels/m, IP30/IP65/IP67 пиксела адресируеми

15.68 BGN 11.00

1.APA102 има 4 Жица влез и излез : Податоци ,Часовник ,GND ,Анодна, се изгради во ic, двојно сигнал .2.APA102 LED изработени во Тајван со висока лумен LED чип, освежете датум 400 циклус...

Led фенерче 4000 лумена XML-t6 led Факел, мащабируем led фенерче Факел light lampe torche
 • Ново
-22 %

Led фенерче 4000 лумена XML-t6 Led Факел, мащабируем Led фенерче Факел Light Lampe Torche

10.24 BGN 8.00

E17 LED Светилка 18650 зум факел водоотпорен рефлектори XML T6 3800 LM 5 на владата предводена Zoomable светлина За 3x ААА или 3.7 v БатеријаОпис на производот КРИ XML T6 3800 Lumens кри led Светилка Zoomable кри LED Светилка Факел светлина За 3x AAA или 1x186501.Бренд Име : оем2.Име На Модел : E173.Количина : 1 BUC4.LED Emitter : Кри XML T65.Режим : 5Mode (high средно ниска сос Strobe)6.Светилка Век : 100,000 Часа7.Боја : црна8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11.Случај материјал : Трајни авиониодделение алуминиум12.Батерија за 1x18650 / 3x AAA (не се вклучуваат)13.Димензии : 157 / 135mm (L) x 35mm (HD) x 32милиметри (ТД)14.Net Тежина(g) : 162ОЕМ И ODM Е ПРИФАТЛИВО,цената не вклучувајќи ДДВ.Додатоци, вклучувајќи : ПОСТАВЕНО : МИНИ E17 факелот (без батерија Полнач)поставено : Пакетот Вклучува : 1 X XML T6 5 Режим на Фокус Светло Факел 1 X Батеријата Држачот за 3 x AAA Батерија 1 X Батеријата Држачот за Батерија 18650Сет Б : факел + 18650 1x батеријата + полначсет Б : Пакетот Вклучува : 1 X XML T6 5 Режим на Фокус Светло Факелот1 X Батеријата Држачот за 3 x AAA Батерија1 X Батеријата Држачот за Батерија 186501 X 3.7 V батерија 186501 X НАС / ЕУ полнач1 X приклучок за земјата• Информации За Исплата1...

Mayitr открит преносим XPE COB мини led фенерче алуминиева сплав 4 режима на Факел лампа за дома къмпинг туризъм Светлина Нова
 • Ново
-28 %

Mayitr открит преносим XPE COB мини Led фенерче алуминиева сплав 4 режима на Факел лампа за дома къмпинг туризъм Светлина Нова

6.94 BGN 5.00

SF0006527Спецификација : ■ Сосема нов■ Материјал : алуминиум легура■ Сијалица : XPE+КОЧАН■ Боја : црна■ Нето тежина : 36g (прибл.)■ Вклучување : Притиснете го копчето за вклучување / исклучување■ Моќ : 1*АА / 1*14500 батерија ( не се вклучуваат )■ 4 Режими : XPE високо XPE ниско КОЧАН високо КОЧАН strobe■ Големина : прибл...

ALONEFIRE SV327 365nm водоустойчив UV led фенерче от неръждаема стомана факел ултравиолетова светлина за detectorlamp за батерията AAA/10440
 • Ново
-9 %

ALONEFIRE SV327 365nm водоустойчив UV Led фенерче от неръждаема стомана факел ултравиолетова светлина за Detectorlamp за батерията AAA/10440

31.97 BGN 29.00

Автентични ALONEFIRE SV317 365nm УВ led светилка факели светилка ултравиолетова светлина за да се открие За 1x АА / 14500 батерија парчеAlone Fire 12 LED УВ Светлина 395400nm Алуминиум LED УВ Светло факел сребрена парчеAlone Fire 51 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло факел светилка парчеAlone Fire Супер 100 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло факел светлина ув ламба парчеFY1379 2во1 УВ Виолетова светлина yanchao светла за пенкало, магијата на база на вода yanchao пенкало Тестер парчеUltra Fire WF502 B УВ LED Светилка Факелот За 1x18650 парчеUltra Fire WF501 B УВ LED Светилка ув Факелот За 1x18650 парчеAlone Fire DL 01 Рачни blacklight УВ Светлина + бела Светлина, Фенерче Факел парчеAlone Fire SUPERIA 9 LED365nm УВ Светлина Светло / 365nm Ултравиолетова светлина за uv детектор на истекување (365nm Најдобри светот ултравиолетова ламба) парчеAlone Fire 41 LED УВ Светлина 2 режим 395400nm LED УВ Светло УВ Факел парчеAlone Fire 12 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеAlone Fire 9 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеAlone Fire 21 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парче12 LED УВ Ултра Виолетова Ламба Факел Светло за Антилажни ув Светло парчеSUPERIA 9 LED 365nm УВ Светлина ПРЕДВОДЕНА ув Светло / Ултравиолетова светлина за uv детектор на истекување (365nm Најдобри светот ултравиолетова ламба) парчеВисок Квалитет 9 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеПроизвод параметри : Бренд : ALONEFRIEмодел : SV327WL : 365nm 13 W LEDМатеријал : алуминиум легураИзглед : прецизност ЦПУ обработка, тешко anodic оксидација третман.Големина : 88 x 11,8 mmТежина : 28 гНапојување : 1 X ААА или 1x10440 батерии ( не се вклучени)Функција : модел 1Пакување : даКлучни КарактеристикиОвој голем ув светло со 395nm ув Led диоди ви овозможува да ги покрие многу поголем област без да се губи на интензитет на УВ светлина...

ALONEFIRE SV317 395nm Mini UV Led фенерче факли ултравиолетова светлина към детекторной лампа за 1X AA / 14500 акумулаторна батерия

BGN 20.78

Автентични ALONEFIRE SV317 365nm УВ led светилка факели светилка ултравиолетова светлина за да се открие За 1x АА / 14500 батерија парчеAlone Fire 12 LED УВ Светлина 395400nm Алуминиум LED УВ Светло факел сребрена парчеAlone Fire 51 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло факел светилка парчеAlone Fire Супер 100 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло факел светлина ув ламба парчеFY1379 2во1 УВ Виолетова светлина yanchao светла за пенкало, магијата на база на вода yanchao пенкало Тестер парчеUltra Fire WF502 B УВ LED Светилка Факелот За 1x18650 парчеUltra Fire WF501 B УВ LED Светилка ув Факелот За 1x18650 парчеAlone Fire DL 01 Рачни blacklight УВ Светлина + бела Светлина, Фенерче Факел парчеAlone Fire SUPERIA 9 LED365nm УВ Светлина Светло / 365nm Ултравиолетова светлина за uv детектор на истекување (365nm Најдобри светот ултравиолетова ламба) парчеAlone Fire 41 LED УВ Светлина 2 режим 395400nm LED УВ Светло УВ Факел парчеAlone Fire 12 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеAlone Fire 9 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеAlone Fire 21 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парче12 LED УВ Ултра Виолетова Ламба Факел Светло за Антилажни ув Светло парчеSUPERIA 9 LED 365nm УВ Светлина ПРЕДВОДЕНА ув Светло / Ултравиолетова светлина за uv детектор на истекување (365nm Најдобри светот ултравиолетова ламба) парчеВисок Квалитет 9 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеПроизвод параметри : Бренд : ALONEFRIEмодел : SV317WL : 395nm 13 W LEDМатеријал : алуминиум легураИзглед : прецизност ЦПУ обработка, тешко anodic оксидација третман.Големина : 98 x 20.3 mmТежина : 32 gНапојување : 1 X АА или 1x14500 батерии ( не се вклучени)Функција : модел 1Пакување : даКлучни КарактеристикиОвој голем ув светло со 395nm ув Led диоди ви овозможува да ги покрие многу поголем област без да се губи на интензитет на УВ светлина...

Безплатна доставка високо качество 2000mmX18mmX13mm 40 бр./лот, 2 метра/бр Led алуминиев профил с челните капаци и инструменти за монтаж скоби

BGN 376.00

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X18mm X13mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

Безплатна доставка висококачествен алуминиев профил с капака на КОМПЮТЪРА и предната капачка за Led ленти, бар украса 29 бр. / лот, 2 метра/бр

BGN 433.17

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X10mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

Супер ярък Cree Q5 LED фенерче мащабируем Факел 1600LM водоустойчив защитен 18650 лампа светлини
 • Ново
-18 %

Супер ярък Cree Q5 LED фенерче мащабируем Факел 1600LM водоустойчив защитен 18650 лампа светлини

7.34 BGN 6.00

Карактеристики : КРИ XML П5 LED Прилагодува Фокусот Факел. Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е здрав и траат доволно долговреме секојдневно користење. Светилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

ALONEFIRE SV327 неръждаема стомана 395nm UV led фенерче фенерчето ултравиолетова лампа за детектор за 1xaaa / 10440 акумулаторна батерия
 • Ново
-9 %

ALONEFIRE SV327 неръждаема стомана 395nm UV Led фенерче фенерчето ултравиолетова лампа за детектор за 1xaaa / 10440 акумулаторна батерия

20.77 BGN 19.00

Автентични ALONEFIRE SV317 365nm УВ led светилка факели светилка ултравиолетова светлина за да се открие За 1x АА / 14500 батерија парчеAlone Fire 12 LED УВ Светлина 395400nm Алуминиум LED УВ Светло факел сребрена парчеAlone Fire 51 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло факел светилка парчеAlone Fire Супер 100 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло факел светлина ув ламба парчеFY1379 2во1 УВ Виолетова светлина yanchao светла за пенкало, магијата на база на вода yanchao пенкало Тестер парчеUltra Fire WF502 B УВ LED Светилка Факелот За 1x18650 парчеUltra Fire WF501 B УВ LED Светилка ув Факелот За 1x18650 парчеAlone Fire DL 01 Рачни blacklight УВ Светлина + бела Светлина, Фенерче Факел парчеAlone Fire SUPERIA 9 LED365nm УВ Светлина Светло / 365nm Ултравиолетова светлина за uv детектор на истекување (365nm Најдобри светот ултравиолетова ламба) парчеAlone Fire 41 LED УВ Светлина 2 режим 395400nm LED УВ Светло УВ Факел парчеAlone Fire 12 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеAlone Fire 9 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеAlone Fire 21 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парче12 LED УВ Ултра Виолетова Ламба Факел Светло за Антилажни ув Светло парчеSUPERIA 9 LED 365nm УВ Светлина ПРЕДВОДЕНА ув Светло / Ултравиолетова светлина за uv детектор на истекување (365nm Најдобри светот ултравиолетова ламба) парчеВисок Квалитет 9 LED УВ Светлина 395400nm LED УВ Светло парчеПроизвод параметри : Бренд : ALONEFRIEмодел : SV327WL : 395nm 13 W LEDМатеријал : алуминиум легураИзглед : прецизност ЦПУ обработка, тешко anodic оксидација третман.Големина : 88 x 11,8 mmТежина : 28 гНапојување : 1 X ААА или 1x10440 батерии ( не се вклучени)Функција : модел 1Пакување : даКлучни КарактеристикиОвој голем ув светло со 395nm ув Led диоди ви овозможува да ги покрие многу поголем област без да се губи на интензитет на УВ светлина...

Безплатна доставка 2000mmX20mmX27mm алуминиев профил за Led ленти, 50 бр. / лот,2 метра / бр с прозрачно / матово покритие капак и челните капаци

BGN 764.80

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X20mm X27mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот / заоблачено4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4pcs на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

Пълна гама от води на разсъмване 40-120 led E27 crop лампа закрит оранжерия за хидропонно зеленчуци система за отглеждане на
 • Ново
-47 %

Пълна гама от води на разсъмване 40-120 Led E27 Crop лампа закрит оранжерия за хидропонно зеленчуци система за отглеждане на

20.78 BGN 11.00

Широк Спектар LED Расте Светлина 40120 Led диоди E27 Растение Расте Светилки Сијалица, затворен стакленички За Hydroponic Зеленчук Систем РастеСпецификации : Предмет : SMD 5730 E27 Led расте светлина Моќ : 40led, 78led,120 led широк Спектар Led расте светлина Напон : AC85265 V 50~60 HZ Материјал : Alunimium(Најдобар квалитет), Предводена чипови : Нови Epistar (Тајван Чип) Зрак Агол : 60120 степен Светлосен Спектар : Црвено : 630nm~660nm Сина : 430nm~460nm МО : 730nm УВ : 38nm Бела : 6500 K широк Спектар : 9 W (22 Red+12 Blue+2 White+2 IR+2 UV) 40 led диоди 25 W(42 Red+18 Blue+6 White+6 IR+6 UV) 78pcs led диоди 45 W(78 Red+24 Blue+6 White+6 IR+6 UV) 120 led диоди Lumens : 40led : 8001200 LM 78led : 25003200 LM 120led : 40005000 LM LED Боја : Црвено + Сина + Бела + UV + IR Големина : 9 W72(Ж) X58(D)mm 25 W98(Ж) X94(D)mm 45 W125(Ж) X120(D)mm Работна Температура : 40~85 степен животен век : >50000hours Гаранција : 3 Години За : Хидропоника Зеленчук и Цветни / Растенија / овошје / Зеленчук итн...

Водоустойчива IP65 led фенерче UniqueFire 1505-850nm 3 режима нощно виждане фенерче Фенерчето + дистанционно налягане+планина поглед
 • Ново
-10 %

Водоустойчива IP65 Led фенерче UniqueFire 1505-850nm 3 режима нощно виждане фенерче Фенерчето + дистанционно налягане+планина поглед

59.18 BGN 53.00

IP65 Водоотпорен Led Светилка Unique Fire 1505850nm 3 Начини Ноќно Светло Факел+Далечински Притисок+Пиштол МонтажаAnswer : ___________________________ Note : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи.Тој е дизајниран за да се користи со ноќно уред.* Составена од МО 850 NM Led користи за кампување & лов* 38mm Калено конвексни леќа , непробојни...