активни съставки

активни съставки

1003продукти.

Показано1-20 из 1003стоки

Stps20h100ct TO220 Plug-in New Original се съхранява на място Double Crown

BGN 9.50

Гаранција1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

GT60M303 оригинален нов внос високо качество IGBT60A900V170W специални оферти

BGN 38.51

Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни...

10шт RHRP3060 TO220-2 Бързо възстановяване выпрямительного диод TO-220 600V 30A

BGN 4.19

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзисторскиCapacitorДруги електроникаДобредојдовте на ФантазијатаАко ви е потребна поголема количина или повеќе производи,ве Молиме ко ntact нас...

10 бр./лот IRS21867STRPBF IRS21867S S21867 SOP8 чисто нов в присъствието на IC
  • Ново
-8 %

10 бр./лот IRS21867STRPBF IRS21867S S21867 SOP8 чисто нов в присъствието на IC

16.32 BGN 15.00

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла massima qualità possibile.* Trasporti ле merci пи nostri clienti во tutto il mondo един Velocità E Precisione* Al fine di garantire че си riceve ordine esente da imposte sull'importazione, ла dichiareremo дојде он' Regalo 'Един он Valore più basso ...

PAM8403 Mini 5V Digital Amplifier Board With Switch Potentiometer Can Be USB Powered

BGN 0.91

PAM8403 мини 5 V моќност засилувач одбор за Поддршка на USB НапојувањеОваа власт Засилувач одбор донесува оригинални PAM Дигитален засилувач моќ чип IC,едноставен дизајн, но постојано функција,погоден за батеријата или преносни електронски производи,погодни за долго време сигурна употреба.Функција : Погонски напон : од 2,5 V5.5 VМаксимална излезна моќност : 3 W*2(5 V 4Ω)големина : apporx.30*22*16mmИзграден со switch Potentiometer,може да се прилагоди јачината на звукот & контрола на прекинувач слободно!Флексибилни собранието употреба.пакетот вклучува : 1 x PAM8403 мини 5 V моќност засилувач одбор за Поддршка на USB Напојување

20PCS MJ2955 TO-3
  • Ново
-4 %

20PCS MJ2955 TO-3

13.52 BGN 13.00

Бесплатен Превозот 10pcs ,Нови MC34063 MC34063 A 34063 СОП8 Префрлување Регулаторот ICДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошто директно се избере нас : 1...

DC-DC 1V-5V до 5V регулатор на напрежение Преобразувател нагоре модул захранване интегрални схеми
  • Ново
-10 %

DC-DC 1V-5V до 5V регулатор на напрежение Преобразувател нагоре модул захранване интегрални схеми

2.21 BGN 2.00

DCDC 1 V5 V да 5 V Напонски Регулатор Конвертор Чекор До Зголемување Модул за Напојување Интегрирани КолаОпис : Ова е мини DCDC напон конвертор модул поддршка на DC 15 V текст и DC 5 V фиксна напон ouput со висока реализација ефикасност до 96%...

W83321G W83 321G (50 бр./лот) Безплатна доставка чисто нов оригинален СОП-8 компютърен чип и IC
  • Ново
-4 %

W83321G W83 321G (50 бр./лот) Безплатна доставка чисто нов оригинален СОП-8 компютърен чип и IC

42.69 BGN 41.00

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

Гореща...10 бр./лот KB930QFA1 KB930QF A1 KB930 TQFP-144 електронни детайли IC нови в наличност
  • Ново
-5 %

Гореща...10 бр./лот KB930QFA1 KB930QF A1 KB930 TQFP-144 електронни детайли IC нови в наличност

22.08 BGN 21.00

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла massima qualità possibile.* Trasporti ле merci пи nostri clienti во tutto il mondo един Velocità E Precisione* Al fine di garantire че си riceve ordine esente da imposte sull'importazione, ла dichiareremo дојде он' Regalo 'Един он Valore più basso ...