аксесоари за преносими компютри

аксесоари за преносими компютри

966продукти.

Показано1-20 из 966стоки

Unidopro класически лаптоп чанта ръкав портфейл за Dell XPS 15 XPS9550-0000SLV 15,6-инчов лаптоп чук чанта за носене капак

BGN 41.58

Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уредДетали за производот : Компатибилен со повеќето популарни лаптоп компјутери , Ultrabook , Chromebook , тетратка која се прикаже големина од 12.9 да 13.3 инчен...

Gzeele US клавиатура на лаптоп Lenovo Yoga 3 11 (11) 300-11IBR 300-11IBY 700-11ISK YOGA311 700-11 710-11 черно замени клавиатурата
  • Ново
-25 %

Gzeele US клавиатура на лаптоп Lenovo Yoga 3 11 (11) 300-11IBR 300-11IBY 700-11ISK YOGA311 700-11 710-11 черно замени клавиатурата

35.98 BGN 27.00

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура...

SSEA нов лаптоп руска клавиатура за Asus S551 S551L S551LB K551 K551L K551LA K551LB K551LN BG черна клавиатура, без рамка
  • Ново
-6 %

SSEA нов лаптоп руска клавиатура за Asus S551 S551L S551LB K551 K551L K551LA K551LB K551LN BG черна клавиатура, без рамка

29.68 BGN 28.00

Еден Дел од нов лаптоп тастатура90 дена Гаранција и Тестирани работиНие ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга ,ви посакувам среќен шопингИспорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

GZEELE нова испанска клавиатура за Dell inspiron 1400 1520 1521 1525 1526 1540 1545 1420 1500 XPS M1330 M1530 PP29L M1550 лаптоп SP
  • Ново
-22 %

GZEELE нова испанска клавиатура за Dell Inspiron 1400 1520 1521 1525 1526 1540 1545 1420 1500 XPS M1330 M1530 PP29L M1550 лаптоп SP

25.60 BGN 20.00

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура...

Водоустойчив Messenger Чанта калъф за 13 ~ 13.3-инчов MacBook / лаптоп / ультрабук / Chromebook лаптопи портфейл

BGN 41.57

Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уредВодоотпорен Лаптоп Гласник Торба Случај Briefcase за 13 13.3 Инчен Mac Book / Лаптоп / Ultrabook / Chromebook КомпјутерДетали за производот : Удобност За дополнителна удобност, slipcase карактеристики издржливи, гнездење рачки за олеснување на патување, како и отстранлив поместена рамо, рака за handsfree carryin...

Нов оригинален комплект вериги за Lenovo Thinkpad X240 X250 X260 X270 Series, P / N 04X5363 04X5364 04X5365 00HN990 SH50A31238 SH50A31239

BGN 12.80

Опис име на Производ : Шарки Дел Број # : 04 X5363 04 X5364 04 X5365 00 HN990 SH50 A31238 SH50 A31239 Состојба : Нова Гаранција : Ниту еден Модел се Користи во : X240 X250 X260 X270 (Не touch screen) Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1 пар Шарки Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

JIGU 5200MAH батерията на вашия лаптоп 6K73M N121Y XCMRD YGMTN за Dell M531R-5535 3521 3421 5421 3440 3540 3437 5421 5437 5521
  • Ново
-15 %

JIGU 5200MAH батерията на вашия лаптоп 6K73M N121Y XCMRD YGMTN за Dell M531R-5535 3521 3421 5421 3440 3540 3437 5421 5437 5521

49.49 BGN 42.00

Лаптоп Компатибилни Модели : За VOSTRO 2521 За VOSTRO 2421, За INSPIRON 17 R 5721, За INSPIRON 17 3721, За INSPIRON 15 R 5521, За INSPIRON 15 3521, За INSPIRON 14 R 5421, За INSPIRON 14 3421Лаптоп Дел броеви : XRDW2 YGMTN VR7 HM W6 XNM X29 KD T1 G4 M V1 YJ7 V8 VNT MR90 Y N121 Y PVJ7 J G019 Y G35 K4 MK1 R0 9 K1 VP DJ9 W6 FW1 MN 6 XH00 8 RT13 8 TT5 W 6 HY59 6 K73 M 6 KP1 N 4 DMNG 4 WY7 C 68 DTP 3121392 3121433 49 VTP 24 DRM 3121387 3121390 0 MF69За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса...

JIGU 632113-151 632114-141 632425-001 Hstnn-F10C HSTNN-I93C HSTNN-IB2P-IB2Q оригинална батерия за лаптоп Hp

BGN 61.76

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потребиЛаптоп Компатибилни Модели : За HP COMPAQ за за за за За HP за за заЛаптоп Дел броеви : За HP COMPAQ 632425001 За HPШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

Ние сме Нова клавиатура за лаптоп HP на разстояние Hp Pavilion Dv6-1000 -1300 на разстояние Hp Pavilion Dv6-1331TX на разстояние Hp Pavilion Dv6-1332 -2000 английска подредба

BGN 28.48

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Нов лаптоп LCD панти за Asus K42 K42De K42F K42Dr K42DY K42F K42N K42JA K42JB K42Jc K42JE K42JK L&R

BGN 19.20

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1530 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

JIGU лаптоп, батерия за Toshiba PA3831U-1BRS PA3832U-1BRS PA3833U-1BRS PA3929U-1BRS PA3930U-1BRS PABAS235 PABAS236 PABAS249

BGN 25.63

Информации за производотБатерија Тип : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Батеријата Напон : 11.1 VКапацитетот на батеријата : 4400m Ah / 49 WHБатеријата Мобилен : 6cellsСостојба : 12 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !Фото шоуВе молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред...

JIGU 443884-001 443885-001 446398-001 446399-001 983C2280F DAK100520-01F200L оригинална батерия за лаптоп Hp

BGN 48.00

100% Оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потребиЛаптоп Компатибилни Модели : ЗА Бизнис Лаптоп 6910p ЗА Бизнис Лаптоп 6510b ЗА Бизнис Лаптоп 6515b ЗА Бизнис Лаптоп 6710b ЗА Бизнис Лаптоп 6710s ЗА Бизнис Лаптоп 6715b ЗА Бизнис Лаптоп 6715s ЗА Бизнис Лаптоп NC6105 Серија ЗА Бизнис Лаптоп NC6110 ЗА Бизнис Лаптоп NC6115 ЗА Бизнис Лаптоп NC6120 ЗА Бизнис Лаптоп nc6140 ЗА Бизнис Лаптоп NC6200 ЗА Бизнис Лаптоп NC6220 ЗА Бизнис Лаптоп NC6230 ЗА Бизнис Лаптоп nc6300 ЗА Бизнис Лаптоп nc6320 ЗА Бизнис Лаптоп NC6400 ЗА Бизнис Лаптоп NX5100 ЗА Бизнис Лаптоп NX6100 Серија ЗА Бизнис Лаптоп NX6105 ЗА Бизнис Лаптоп NX6110 ЗА Бизнис Лаптоп NX6110 / КТ ЗА Бизнис Лаптоп NX6115 ЗА Бизнис Лаптоп NX6120 ЗА Бизнис Лаптоп NX6125 ЗА Бизнис Лаптоп nx6130 ЗА Бизнис Лаптоп NX6140 ЗА Бизнис Лаптоп nx6300 ЗА Бизнис Лаптоп NX6310 ЗА Бизнис Лаптоп NX6310 / CT ЗА Бизнис Лаптоп NX6315 ЗА Бизнис Лаптоп NX6320 ЗА Бизнис Лаптоп NX6320 / СТЛаптоп Дел броеви : 360482001 360483001 360484001 364602001 365750001 367457001 372772001 382553001 383220001 385843001 385895001 393549001 393652001 395790001 395791001 396751001 397809001 397809003 398650001 398680001 398854001 398874001 408545001 409357001 409357002 415306001 418867001 418871001 443884001 443885001 446398001 446399001 983 C2280 F DAK10052001 F200 L EQ441 AV ЗА HSTNNDB05 ЗА HSTNNDB16 ЗА HSTNNDB28 ЗА HSTNNFB05 ЗА HSTNNFB18 ЗА HSTNNIB05 ЗА HSTNNIB08 ЗА HSTNNIB16 ЗА HSTNNIB18 ЗА HSTNNIB28 ЗА HSTNNLB05 ЗА HSTNNLB08 ЗА HSTNNMB05 ЗА HSTNNUB05 ЗА HSTNNUB18 ЗА HSTNNXB11 ЗА HSTNNXB18 ЗА HSTNNXB28 PB994 A PB994 ET PQ457 AVШопинг совети.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

DELIPPO 19V 4.74 a AC лаптоп адаптер за зарядно устройство за ASUS F81SE F9 X80N F8Tr X81SE F3 ADP-90SB BB PA-1900-24 36 Източник на захранване K50 K52
  • Ново
-6 %

DELIPPO 19V 4.74 A AC лаптоп адаптер за зарядно устройство за ASUS F81SE F9 X80N F8Tr X81SE F3 ADP-90SB BB PA-1900-24 36 Източник на захранване K50 K52

19.18 BGN 18.00

Компатибилен Модел : AsA40 J / D A41 I A42 J / V A43 S A45 V A46 C A52 J A53 S A55 V A56 C A72 A83 S A84 S A85 VA93 S A95 VM A8 J A1000 A2000 A3000 B43 S / J / С B53 S B23 E E46 CB / C E56 CB / C F50 S / SV F80 S / C F81 S / SEF83 CR / T / VF / SE / F401 A F5 R F6 S / ПЕТ F7 E F8 S / V F9 S / E / D / DC G1 S GVC G7000 G7200 A S1310 G L1410 G L8400L7000 L1393 L3816 L1393 L3416 L441 7 L4520 M50 V M51 V / T M70 V M60 J M2406 MNB M8000 Mi Note M1385 M2410 GM2412 M2414 M2417 M2413 M2415 N M2418 N43 S N45 S N46 V N50 V N51 V N52 D / J / T N53 S / J N55 S N56 V N61 D / V / JN71 V / J N73 S / J N80 V N81 V N82 PRO4 JS / S P32 VJ P42 JC P43 SJ P45 VJ P53 SJ P81 Ij Pro80 HE Pro72 S Pro50R400 V S46 C / E S56 C / CB S550 C S97 V S1306 S8200 9500 S8600 S1313 T9000 T9490 U30 J U31 S / J U33 J U35 JU36 J / S U41 JF U43 J / S U44 S U45 J U46 S U47 A U50 V U80 V U82 U UL30 V / A / VT UL50 V UL80 V UX50v / xV1 S V2 JE W7 S / J X401 A X501 A / U X32 U X35 S / J X42 J X43 B / S X44 H X45 V / E X50 DC X51 L / РЛ X52 S / J X53 B / S X54 HX55 VD X65 C X57 V X59 SL X61 S X66 JC X75 V X80 H / L / N X81 S X82 S X84 H / L X85 S / V / Б X87 Q X88 S / V X5 D X71 S X8 AX8 AAF Z99 D / S / L / N Z65 R Z37 S / E Z53 J / U ZB03 ZB02 Z8422 G S56 C K41 V K42 AB K42 D K43 T K45 V / DK55 V / VM / В...

Нов LCD горния капак, калъф за Lenovo black Y50 Y50-70 Y50-70A Y50-70AS-IS Y50-80 15.6 LCD делото калъф
  • Ново
-5 %

Нов LCD горния капак, калъф за Lenovo Black Y50 Y50-70 Y50-70A Y50-70AS-IS Y50-80 15.6 LCD делото калъф

44.16 BGN 42.00

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака...

BG черен нов за ASUS K50I K50IJ K50C K50AB K50AD K50AF K50IN P50 P50ij клавиатура на лаптоп руски
  • Ново
-4 %

BG черен нов за ASUS K50I K50IJ K50C K50AB K50AD K50AF K50IN P50 P50ij клавиатура на лаптоп руски

15.58 BGN 15.00

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска...

JIGU лаптоп батерия 4K8YH 451-BBKK 04K8YH CK5KY GK5KY RHN1C за DELL INS13WD-3308T за Inspiron 11 3000 3147 3148 13 7000 7347

BGN 47.79

за Dell GK5 KY лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за DELL 04 K8 YH CK5 KY 451BBKK GK5 KY 4 K8 YH RHN1 C GK5 KY лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за DELL за INS13 WD3308 T за Inspiron 13 7359 за INS13 WD3508 T за Inspiron 15 7558 за INS13 WD3608 T за Inspiron 7348 за INS13 WD4308 T за Inspiron INS11 WD3108 T за INS13 WD4508 T за Inspiron INS11 WD3208 T за INS13 WD5508 T за Inspiron INS11 WD4108 T за Inspiron 11 3000 за Inspiron INS11 WD4208 T за Inspiron 11 3000 Серија (3148) за Inspiron INS11 WD4308 T за Inspiron 11 3000 Серија (3157) за inspiron137348 за Inspiron 11 3147 за inspiron137352 за Inspiron 11 3148 за inspiron137353 за Inspiron 113147 за inspiron137359 за Inspiron 13 7000 за inspiron157558 за Inspiron 13 7347 за inspiron157568