• Ново
Войлочное колелото 150*105*35 мм висококачествено стъкло полировальное колело с оксидом церия

Войлочное колелото 150*105*35 мм висококачествено стъкло полировальное колело с оксидом церия

BGN 28.78
В магазина

Брой продукти


Стаклена Волна Полирање Тркала, Филц Тркала со Cerium Оксид
Дијаметар : 150mm
Дупка : 105mm
Дебелина : 35mm

Подробности

Номер На Модела:
150*105*35
търговска марка:
Погут
Направи си Сам пособия:
Херпес зостер
is_customized:
Yes
Тип:
Вълна
Размер:
150*105*35

Те също купуват с този продукт

75% 150*32*2*R1 Diamond шлайфане кръг, полукръг, диамантени кръгове дъга, шлайфане кръг на карбид R1 разпадането на машини, аксесоари

BGN 16.00

Име : Лак смола дијамант мелење тркалаМелење Материјал : синтетички дијамантиПроцес : лепило смола врзивноБаза материјал : АлуминиумНадворешен дијаметар : 150mmВнатре дијаметар : 32милиметриРабот Дебелина : 2mmЛак Големина : R1Употреба : кружна површина карбид алатка за брусење или полирање на површината на кружна површина формирање.Забелешка : Ако ви треба овој производ, ве молиме контактирајте со нас, ние поддршка прилагодени на нестандардни производи, вие само треба да се обезбеди цртежи, ви благодарам...

dophee диамантени полиращи подложки диск 100 мм / 4 за опесъчаване зърно 500 професионален мокро / сухо бетон, Гранит мрамор варовик 1бр

BGN 3.00 4.38

торба торба торбаdophee Сандер Жито #500 Професионални Влажни / Сува Гранит Конкретни Мермер Варовник Дијамант Полирање Влошки Диск 100mm / 4" 1 PCКарактеристики100% сосема нов.Професионални Влажно или Суво Полирање влошки за Гранит, Конструиран Камен, Бетон, Мермер, Варовник, Травертин, Чеша, итн.Жито се достапни : available : #500Дијаметар : Прибл.100mm / 4".Пакет Листата : Полирање ПодлогаX 1Имајте на ум : НЕМА Мало Поле...

2 елемента 4 инча сухи полиращи подложки диамант гъвкави полиращи подложки за камък, керамични плочки и мрамор абразивен диск

BGN 5.00 5.60

2 парчиња 4 Инчи Сува Полирање Влошки Дијамант Флексибилни Полирање Влошки За Камен Керамичка Плочка Мермер Абразивни ДискОпис : Ова мелење диск користи дијамант како триење и во комбинација со композитни материјали...

Новият GD-450Q дискова трион мелница високоскоростна стомана острилка за ножове от неръждаема стомана, трион мелница може да бъде 50~450 мм 380 1 бр.

BGN 2785.60

Нови ГД450 Q кружни виде ножот Мелница Високобрзински челик Сечилотоострилка од не ' Рѓосувачки челик виде ножот фабрика може да биде 50~450 мм 380 V 1pcАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотПроизвод параметри : ГД450 Q автоматско кружни виде ножот мелницаНадвор од виде ножот дијаметар : Φ50450 ммТркала брзина : 4200rmpТркала дијаметар : Φ70150mmСечење агол : 0 ° 30 °Видов максимална заб длабочина : 8mmВиде ножот максимум на теренот : 25mmСе хранат брзина : 45180teeth / минВози мотор : 1 / 2 HPНето тежина за : само 130 кгЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

DIATOOL 2pcs CNC Vaccum запоени диамантени гравиране бита S1 конусни въртящи разменяйте за гранит, мрамор тънки топка нож

BGN 89.00 100.90

Предмет : 2 парчиња CNC Vaccum Brazed Дијамант гравирање битови , коси топкакрај машина Количина : 2 парчиња (1pc 123 / 100 MM + 1pc 124 / 100 MM) Спецификација : Коси или Конус тип со топката крај, работен должина 100mm Топката крај, месо тело 12 MM, Вкупната должина 150mmПримена : За гранит & мермер, ѕидарија, керамички плочи, тули..Функција : 58times работен век од electroplated дијамант битови...

Нов острилка за ножове покритие Титан Диамант воденичен камък за ruixin Apex острилка 80-1000 песъчинки воденичен камък на водна жернов

BGN 7.97

Бренд Нови и НекористениРонки : 80 150 240 500 800 1000#Големина : 160x23x8mm Надворешниот големина / 6.24"x0.8"x0.3" инчиДијамант плоча големина : 150x20x1.5mm / 5.9"x0.78"x0.059" инчиИдеална големина на клупата работаНаменет за острење сите видови на алатки и ножевиВклучени во Пакетот : 1piece x Острило ( ве молиме да ми кажете што ронки треба )ние ќе испрати по случаен избор , ако не го остават пораки.

4 инчов Diamond шлифовальное дисково колелото издут Титан с покритие за ъглошлайф ILOVETOOL

BGN 11.17

4" Дијамант Обложени Мелење Диск Тркало Конвексни За Агол Мелница Ронки 150Спецификација За Производ : Надворешен дијаметар : 4" (100mm)Арбор дупка : 5 / 8" (16mm)Дебелина : 1.2 mmРонки : 150 (medium)ВРТЕЖИ во минута : 12000Погодни за употреба во мелење на стакло, мермер или рокРедовен Воздушен поштенски од Кина во Светот е БЕСПЛАТНА и трае 1035 дена за испорака до вашиот дом.Ние ќе испрати вашата нарачка во рок од 12 дена по плаќање е примена и да се расчисти...

dophee професионален мокро / сухо бетон, Гранит, мрамор, диамантени полиращи подложки диск за шлайфане мат 80 mm / 3 зърно 150 1бр диамантени инструменти

BGN 3.00 3.10

торба торба торба80mm / 3" Професионални Влажни / Сува Гранит Конкретни Мермер Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога Жито #150 Бесплатен ПревозотКарактеристики100% сосема нов.Професионални Влажно или Суво Полирање влошки за Гранит, Конструиран Камен, Бетон, Мермер, Варовник, Травертин, Чеша, итн.Жито се достапни : available : #150Дијаметар : Прибл.80mm / 3".Пакет Листата : Полирање ПодлогаX 1Имајте на ум : НЕМА Мало Поле...

Combiubiu 5pcs 20mm Диамантен режещ диск пильное платно шлайфане полиране кръг отрезной ротационен инструмент

BGN 1.58

modname=ckeditorОпис : 5pcs 20mm Дијамант Сечење Дискови Накит Алатки Со Еден 2mm MandrelОвие голема брзина и висок квалитет на дијамант обложени сечење дискови се погодни за користење во тесни места и за рамна сечење,тоа исто така може да се користи со вашиот ротари алатка за да се намали широк спектар на материјали.Идеален за скапоцен камен, камен, Метал, Стакло, Керамика, Порцелан, Плочки, Карбид, дрво,стакло, пластика, метал, мермер,ѕидарија, камен, бетон, и fiberglass сечењеспецификација : Месо тело Големина : 1 / 8" создаденДиск Дијаметар : 13 / 16"Ронки : 80Материјал : Никел позлатен челикМаксимална Брзина : 20,000 ВРТЕЖИ во минутаПакет Се Вклучени : 5 x Дијамант Сечење Дискови1 x Вежба Малку

dophee 1бр 100 мм / 4 професионален мокро / сухо бетон, Гранит мрамор варовик диамантени полиращи подложки диск за шлайфане мат зърно 1500

BGN 3.76

торба торба торбаБесплатен Превозот 100mm / 4" Професионални Влажни / Сува Гранит Конкретни Мермер Варовник Дијамант Полирање Влошки Диск Сандер Подлога Жито #1500Карактеристики100% сосема нов.Професионални Влажно или Суво Полирање влошки за Гранит, Конструиран Камен, Бетон, Мермер, Варовник, Травертин, Чеша, итн.Жито се достапни : available : #1500Дијаметар : Прибл.100mm / 4".Пакет Листата : Полирање ПодлогаX 1Имајте на ум : НЕМА Мало Поле...

Diamond шлайфане кръг с покритие 4/5/6 инча плоска форма абразивни кръг за заточване на волфрамов карбид E019

BGN 86.00 86.38

Точка име : Обложени / electroplated дијамант мелење тркалаМатеријал : дијамантУпотреба : за волфрам,карбид,ахат,керамика,стакло мелењепакет : 1pc / многуКод објаснување : D100 H16 G150 значи Дијаметар е 100mm Дупка е 16mm Ронки е 150#D125 H25 G150 значи Дијаметар е 100mm Дупка е 25mm Ронки е 150#D150 H32 G150 значи Дијаметар е 100mm Дупка е 32милиметри Ронки е 150#Дијаметар 100mm(4inch) 125mm(5inch) стандардна дебелина е 20mmДијаметар од 150mm(5inch) мелење тркало стандардна дебелина е 10ммD75 T20 H10 G240 е прилагодена дијамант тркало соДијаметар 75mm,Thickness20mm,Дупка 10мм Ронки 240#Треба други прилагоди на големината и обликот мелење тркала,оставете порака.За повеќе Следниве елементи може да се допаѓа Ние ќе ПРОИЗВОДСТВО на абразивни алатки посебно за вас...

80 Зернистая Шкурка Шлайфане Колело Капак Диск За Шлайфане На Клапата На Колелото На Dremel Аксесоари Въртящ Се Инструмент За Wheelhead Машини Dremel Инструмент Color Random

BGN 2.54

Карактеристики : 1 Одлична за употреба помине настава : вежби и други вежби со користење пескарење бендови2 Совршен додаток на песок, обликот, ритам, заврши мека, тешко шумата, fiberglass и повеќе3...

Черно 2 и 3 Roloc Roll & Lock въртяща шлайфане колело диск Пад държач с 2 елемента 1/4 дългата стоманена джолан Mayitr абразивни шлифовъчни инструменти

BGN 7.00 10.69

HW0000576Спецификација : Бренд новиМатеријал : Гума+ЧеликБоја : Црна, како слика покажува1 / 4" кол 11 / 4" долго челик месо тело, одговара на повеќето брусилки.Тешки гумена подлога, алуминиум core со никелобложено отстранлив челик месо телоПрофесионални алатки идеален за пескарење дискови, како и климатизација дискови.2" пескарење диск носителот : Дијаметар : 45 MMРод должина : 45 MMМесо тело со Дијаметар : 6 MMЗавртка дупка : M6Максимална брзина : 30000 ВРТЕЖИ во минута3" пескарење диск носителот : Дијаметар : 67 MMРод должина : 45 MMМесо тело со Дијаметар : 6 MMЗавртка дупка : M6Максимална брзина : 20000 ВРТЕЖИ во минутаПакет се вклучени : 1×2" пескарење диск носителот1×3" пескарење диск носителот2 x месо тело со заврткиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

dremel аксесоари diamond шлайфане кръг s мини бормашина аксесоари въглища четка dremel ротационен инструмент диамантен диск камък, 38 бр.

BGN 14.00 26.37

38pcs dremel додатоци дијамант мелење тркала видов мини кружни пили за сечење диск dremel ротари алатка дијамантски диск за каменмелење тркала дијамант мелење поставите мелење тркала диск dremel додатоци за ротари алатки мелење алатки мини видов диск ротари мелење алатка dremel дијамант алатки алатка мелење дијамант сечење алатки dremel алатка за сечење мини сечење алатки ротари алатка кружни пили ножеви за сечење тркала диск виде ножот за сечење диск диск алатка кружни пили ножеви за сечење дискови кружни пили диск ротари алатка за сечење за мелење тркала абразивни диск 2 мелење диск 3 мелење диск dremel алатки додатоци dremel тип алатка dremel т видов dremel dremel видов алатка додатоци ротари видов намали видов кружни пили алатки dremel виде ножот дијамант мини виде ножот дијамант мелење алатки за мелење додатоци