• Ново
RL-BI005 Battery Fuel Gauge Battery Meter 12/24 В оловно-киселинната батерия тестер за автомобил, мотоциклет e под наем косачка едно ATV, UTV

RL-BI005 Battery Fuel Gauge Battery Meter 12/24 В оловно-киселинната батерия тестер за автомобил, мотоциклет e под наем косачка едно ATV, UTV

BGN 14.00
BGN 18.56
-25 %
В магазина

Брой продукти


Runleader се горди да го претстави новиот РЛ-BI005 Мини LED Батеријата Индикатор. Тоа може да работи на принцип 12/24 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.
Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : 5 ДОВЕДЕ во реално време екран,Автоматски спиење,итн.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира по навртки или поштенски врски,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.
Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација.
Оваа батерија метар е реално време екран. Тоа ќе се промени според реално време напон на батеријата. Корисникот може да го знае нивото на батеријата е многу лесно.
Оваа метар има 5 сегмент LED bar графикон. Секој сегмент ќе се прикаже во две методи, светлото трепка или осветлена.
Оваа батерија метар одговараат за 12 V или 24 V оловни акумулатор. И напон 12 V и 24 V автоматски ќе се идентификувани според батеријата напон. Нема потреба од операција од страна на корисникот.
Оваа батерија метар ќе биде автоматски спиење по 30 секунди без работа. Овој дизајн ќе ви помогне да заштедите повеќе енергија.
За Купување
1. Можете да го купите директно со кликнување на платформа.
2. Попуст продажни промоции ќе се одржи нерегуларни на платформа. Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници.
3. Ако ви требаат информации во однапред или да ве потсетам на тој ден, за промотивни активности, ве молиме да ни остават порака. Ние ќе ве информираме во периодот на промотивни активности.
4. Доколку купите повеќе од едно парче во исто време, можете да изберете соодветен производ линк или контактирајте со нашиот Сервисен Центар. Попуст ќе биде даден многу наскоро.
5. Ако сте трговец, можете да ни испратите порака или контактирајте со нашиот Сервисен Центар, добра цена и нови производи предлози ќе бидат дадени.
За Плаќање
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.
За Превозот
1. Во светот Превозот(Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.)
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. & Сонцето.

Подробности

специални характеристики:
Мониторинг на мощност и енергия
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Височина На Продукта:
1cm
търговска марка:
runleader
Тегло На Продукта:
60g
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Широчина На Елемента:
3.34cm
Дължина На Продукта:
4.2cm
Името На Модела:
RL-BI005

Те също купуват с този продукт

Универсален 36-51 мм модифициран мотоциклет скутер шумозаглушител на изпускателната тръба за kawasaki z800 z1000 yamaha r1 r3 r6 r15 r25 mt-07 mt-09

BGN 131.00 146.00

состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира...

неръждаема стомана и истински карбон на изпускателната мотоциклет шумозаглушител на изпускателната тръба за yamaha XSR 900 ABS XV 950 Racer fazer YZF R1

BGN 47.00 47.25

Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001Материјал Тип На : Нерѓосувачки Челик & Карбонски ВлакнаFitment : Карбонски влакна 36 MM 51 MM ИздувниОбјектот Ширина : 37.2 cmПакет : 1 Поставен Мотор Exhuast

Дигитален брояч часа Resettabale индуктивен брояч за таймер на двигателя на мотоциклет за мотокрос лодка с бензинов двигател ATV мотоциклет RL-HM025

BGN 22.00 29.12

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM025 R Дигитални resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето 2 или 4 удар гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 5 / 10 / 15 / 25 / 30 / 60 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимањето на моторот МАКС...

Безплатна доставка RL - HM011A батерия взаимозаменяеми преносим цифров парамотор ATV тъч час метър тахометър

BGN 23.00 39.68

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Брояч на часове за бензинов шейни, Atv мотоциклет за мотокрос реактивен двигател окачен извънбордови мотор за морски пит байк RL-HM006A

BGN 196.00 253.92

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Конкурентна цена! брояч часове AC 86-230V доказателства вода метър часа на двигателя за машини

BGN 19.00 25.28

напон : AC 86230 VНАПОМЕНА : Оваа метар е AC 86230 V Ако ви треба DC 4.560 V ,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога местото на цел.1.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Песна на работниот Век на Вашиот мотор масло промени, вентил, корекција, искра приклучоци, итн....

Механичен брояч часа брояч таймер, брояч на часове за генератор на дизел бензин бензинов двигател DC 8V 12V 24V 36V 48V 72V 80V

BGN 15.00 20.48

AC / DC Мотор Механичка Одржување на Час Метар За Бензин Мотор,Дизел Генератори,Електрични Мотори РЛHM009Неresettable.ПрименаМеханички Час Метар : е најсоодветен за Стандардот Индустриска одржувањето на моторот, е широко се користат во инженерството машини, градежни возила, земјоделски машини, генератори, kilns, пумпи, сообраќај, кранови, автомобили и други видови на надоместоците и реалните работни часа на следење и мониторинг на перформансите на софистицирана опрема за одржување циклуси за да се обезбеди научна основа.Конкурентнапредност1...

Сензор батерии LED батерия с волтметър индикатор за батерията 12V за автомобил, мотоциклет, ATV Трактор тралене RL-BI006 Безплатна доставка

BGN 24.00 31.52

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Заключване запалване с ключ за Suzuki GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006- GSXR1000 GSXR 1000 2005-2017

BGN 60.77

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.40 kgFitment:Suzuki gsxr 600 / 750 20062017Suzuki gsxr 1000 20052017Пакет Се Вклучени : 1xlock+2xkeys вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

Водоустойчив многофункционален часов брояч оборотомер волтметър за газ, бензинов двигател мотокрос Безплатна доставка

BGN 37.00 54.72

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM028 Дигитални Светлото Мултифункционален Tach / Час метар voltmeter.Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри...

Нов разпределителен активиран выхлопного силует / сметището 51 мм, на открито стил налягане: около 1 бар херметичната

BGN 48.00

НОВ Поттик Активирана на Издувните гасови Исечок / Депонија 51 MM ОТВОРЕН Стил Притисок : за 1 БАР ОПЗГОЛЕМЕТЕ Врвот 8 причини за да се добие челик издувен вентил за било автомобили 1...

Мотор истински въглеродни влакна шумозаглушител на изпускателната тръба бягство за suzuki a gsx1300r gsx600 gsxr750 csr1000 DL650 V-STROM SV650 09-16

BGN 367.84

За 3651mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Apriliaktm и така натамуОпис на производотСостојба : 100% сосема новМатеријал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.Должина : 372mm.тежина : 1900gКонекција влезот Кол : 51mm...

Брояч моточасов за бензинов шейни, Atv мотоциклет за мотокрос реактивен двигател окачен извънбордови мотор за морски пит байк RL-HM006A

BGN 58.00 74.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Нова вибрация цифров брояч на часове за мотоциклет квадроцикла шейни лодки трактор верижен трион отдалечената машина на газ двигателя

BGN 17.00 22.08

Мал Мотор на вибрации на час метар за Одржување на Морските АТВ Мотоцикл моторни санки РЛHM016СпецификацииТест на моторот без разлика дали работи или не,кога метар вибрира ,а потоа укажуваат на моторот работи;кога моторот е исклучен,тогаш метар ќе се запре вибрации.Функција : 1 Песна на Услугата Живот на сите НеEngine Апликации автоматски активира вибрации на снимање2 Нема моќ потребно запечатени водоотпорен векот на траење на батеријата3 Лесна инсталацијакора&стап,без жици потребно,или закачите со приложена хардвер4 програм за превентивно Одржувањележишта,chasis подмачкување итн..5 Водоотпорен, CE сертифицираниПримена : Вибрации на час метар се користи за Приколки,Мотори,Опрема,Машинерија.итн.Конкурентна предност : 1...

Обков в час метър брояч таймер за Трактор, камион каналокопател копка на наклона chiper trimer селскостопанска машина косачка DC 8-80V мощност

BGN 16.00 28.00

На РЛHM009 Механички Час Метар за Моторот употреба на бензин мотор, дизел генератори, електронски мотори...

Часови брояч водоустойчив за мръсотия четириядрен под наем на ATV мотоциклет моторни шейни мотокрос питбайк косачка трактор, камион trucklift HM006A

BGN 426.00 553.12

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

LCD - батерия взаимозаменяеми индуктивен брояч оборотомер часа за газов мотор байк-мотоциклет, ATV лодка на морската мотокрос резачка pit MX

BGN 26.00 34.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Цифров светодиоден индикатор за зареждане на батерията RL-BI001 за голф-кара, мотоциклети, лодки и т.н., 12V, 24V

BGN 22.00 29.44

Оваа батеријата индикатор е 12 / 24 V .Ние, исто така, имаат 36 V ,48 V,72 V Ако имате барања,ве молиме оставете порака кога местото на цел.Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI001 Батеријата Индикатор...

Индикатор за батерията сензор батерии 12VFOR мотоциклет спрей Ван ATV гидроцикл e-bike електрически обиколка колата RL-BI006 Безплатна доставка

BGN 184.00 238.72

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Брояч часове водоустойчив цифров мотоциклет тахометър Moto мотокрос подвесная резачка ATV мотоциклет моторни шейни RL-HM032R

BGN 30.00 40.64

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM032 R Дигитални Светлото Мултифункционален Tach / Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно трчање време за РАБОТА ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 0200 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимање и гледање на моторот МАКС...

12 бр. / лот 90 градуса покриване на свещи покриване на свещи 90 градуса w / гумени ботуши за мотоциклет Honda 70 90 110 125 140 150 160CC ATV

BGN 18.24

wyприклучокstartЖешка Стока$470.55$21.5$220$135$51.53$31.2$31.35$187.95wyприклучоккраен Производ Повеќе12pcs / многу 90 степени ИСКРА PLUG КАПА Искра Plug Капа 90 степени w / Гумени Чизми Мотор на Хонда 70 90 110 125 140 150 160 CC АТВ

IP68 Безплатна доставка цифров LCD брояч часа DC 4.5-60V за товарни генератори

BGN 19.00 25.44

IP68 Бесплатен превозот Дигитални LCDнапон : DC 4.560 VНАПОМЕНА : Оваа метар е DC 4.560 V Ако ви треба AC 86230 V,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога местото на цел.Опис : LCD Час Метар : е најсоодветен за Стандардот Индустриска одржувањето на моторот, е широко се користат во инженерството машини, градежни возила, земјоделски машини, генератори, kilns, пумпи, сообраќај, кранови, автомобили и други видови на надоместоците и реалните работни часа на следење и мониторинг на перформансите на софистицирана опрема за одржување циклуси за да се обезбеди научна основа.Примена : Час метар работи на ЕДНОНАСОЧЕН погонски системи,за генератор,машина,автомобил,vechicle,пумпа.Спецификација : Покажува опсег : 099999.9 ЧасаМеморија : Со EEPROMПрецизност : 0.1%Оперативен Напон : DC : 4.5 V~60 VОперативен Amperage : Оперативен Temp : 40°C~85°C;Прописи : SAE J1378 SAE K1445Pin "+" : МоќностPin "" : Основи (Кога е поврзан, секоја цифра winkles еднаш и покажуваснимениот часа, подготвен да работи.)Конкурентна предност : 1...

Водоустойчив индуктивен цифров брояч на часове за бензинови двигатели, генератори, мотоциклети, ATV, моторни шейни RL-HM016H

BGN 170.00 221.28

Runleader trots де nieuwe РЛHM016 H Digitale resettable urenteller het кан werken op meest 2 на 4 згура гасен мотор.het heeft een krachtige времето systeem, evenals sommige andere unieke functie ontwerp.Времето Systeem Inclusief : ophoopt totaal работи uur на ОБУЧУВАЧИ , gedeeltelijke тајмер resettable , итн.unieke Ontwerp Inclusief : gemakkelijk geïnstalleerd вратата wikkelen rond де bougiekabel ван де мотор, waterdicht Tarief IP68, итн.daarnaast де producten hebben CE и ROHS certificering...

RL-BI006 Battery Gauge 9 LED battery VOLT meter индикатор за батерията 12v за автомобил, мотоциклет, ATV Трактор тралене на мотор

BGN 22.00 38.08

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Батерия взаимозаменяеми преносим цифров парамотор ATV tach Hour Meter тахометър RL-HM011A Безплатна доставка

BGN 209.00 270.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Безплатна доставка брояч на обороти об / мин метър за мотокрос FMX UTV Pit Bike Desert Картинг

BGN 17.00 29.12

Опис На ПроизводотRunleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 N Дигитални Resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...