• Ново
Водоустойчив многофункционален часов брояч оборотомер волтметър за газ, бензинов двигател мотокрос Безплатна доставка

Водоустойчив многофункционален часов брояч оборотомер волтметър за газ, бензинов двигател мотокрос Безплатна доставка

BGN 37.00
BGN 54.72
-32 %
В магазина

Брой продукти


Runleader се горди да го претстави новиот РЛ-HM028 Дигитални Светлото Мултифункционален Tach/Час метар voltmeter.
Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри. Тоа е моќен volt систем,ВРТЕЖИ во минута систем за мерење,мерење систем, како и некои други единствена функција дизајн.
Volt Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја напон, undervoltage потсетување , итн
ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимање и гледање на моторот МАКС. ВРТЕЖИ во минута ,како и поставување на overspeed предупредување функција, ВРТЕЖИ во минута освежете го оценувате 0.5 S ,итн.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно време на извршување PAr ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 1-250 часа SVC , ЧАСОВНИК , итн.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2450 батеријата+Надворешно напојување,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,водоотпорен го Оценувате IP65, restore factory default, итн.
Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација. Таа има патент во Кина .
Оваа tach час метар рекорд бензински мотор вкупен работи часа и делумно време за извршување на санкциите од страна на добивање на индукција од искра plug-кабел.
На час метар покажува вкупно часови и делумно време акумулирано. Делумно мерењето може да се гледа и ресетирање .
Бензински мотор бара одржување во право време, па како да се гаранција за добра изведба.
На SVC функција на tachometer е да се потсетиме во право време.
Ова време може да се постави од страна на корисникот,опсег 1-250 H. Тоа е голем час метар или тајмер.
На метар покажува тековната ВРТЕЖИ во минута е кога моторот работи. Точноста на мерењето е 10 RPM. Во споредба со tachometer со покажувачот,
тоа покажува ВРТЕЖИ во минута повеќе точни. Она што е повеќе најдобро е дека tach час метар може да снима мотор МАКС. ВРТЕЖИ во минута еднаш во работен период.
Како високи ВРТЕЖИ во минута ќе го оштети моторот врз основа на марката на моторот. Различни бренд, различни ограничен ВРТЕЖИ во минута.
Долго време високи ВРТЕЖИ во минута ќе го направи мотор оштетени. Како што е важно е да се потсети високи ВРТЕЖИ во минута! Оваа tach час метар може да се постави над ВРТЕЖИ во минута алармирање од страна на корисниците.
Ова може да се користи на врвот на tachometer на различни моторот и машини. Тоа е идеално бројач на вртежи за Paramotors, Microlights,
Морски Мотори - Inboards и Outboard.

Подробности

Името На Модела:
RL-HM028
търговска марка:
runleader
Широчина На Елемента:
4.1cm
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тегло На Продукта:
280g
Височина На Продукта:
2.8cm
Дължина На Продукта:
7.9cm
специални характеристики:
Обслужване и замяна служба напомняния масло
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка RL - HM011A батерия взаимозаменяеми преносим цифров парамотор ATV tach Hour Meter тахометър

BGN 26.00 34.56

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

12 бр. / лот 90 градуса покриване на свещи покриване на свещи 90 градуса w / гумени ботуши за мотоциклет Honda 70 90 110 125 140 150 160CC ATV

BGN 18.24

wyприклучокstartЖешка Стока$470.55$21.5$220$135$51.53$31.2$31.35$187.95wyприклучоккраен Производ Повеќе12pcs / многу 90 степени ИСКРА PLUG КАПА Искра Plug Капа 90 степени w / Гумени Чизми Мотор на Хонда 70 90 110 125 140 150 160 CC АТВ

ZS MOTOS мотоциклет изпускателна средната тръба за HONDA CBR1000 2008-

BGN 47.00 65.60

ZS MOTOS Мотоцикл Издувните Средината Цевка За ХОНДА CBR1000 20082016Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : исто како слика Нето тежина : 0.9 кг одговара : за CBR1000 20082016 пакет се вклучени : 1 buc средината цевка 1 buc менгеме

LCD - батерия взаимозаменяеми индуктивен брояч оборотомер часа за газов мотор байк-мотоциклет, ATV лодка на морската мотокрос резачка pit MX

BGN 26.00 34.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Заключване запалване с ключ за Suzuki GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006- GSXR1000 GSXR 1000 2005-2017

BGN 60.77

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.40 kgFitment:Suzuki gsxr 600 / 750 20062017Suzuki gsxr 1000 20052017Пакет Се Вклучени : 1xlock+2xkeys вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

Сензор батерии led волтметър на батерията индикатор за батерията 12v за автомобил, мотоциклет, ATV Трактор тралене мотор RL-BI006

BGN 727.00 943.52

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

AC 110~250V механичен брояч на часове за генератор мотор дизелов двигател, моторна лодка генератор.Безплатна доставка!

BGN 13.00 23.20

Ние сме професионални производител на час метар tachometer батеријата индикатор.Механички Час Метар за Моторот употреба на бензин мотор, ди esel генератори, електронски мотори.РЛHM001напон : AC110~250 VПримена : Механички Час Метар : е најсоодветен за Стандардот Индустриска одржувањето на моторот, е широко се користат воинженеринг машини, градежни возила, земјоделски машини, генератори, kilns, пумпи, сообраќај, кранови, автомобилии други видови на надоместоците и реалните работни часа на следење и следење на извршувањето насофистицирана опрема за одржување циклуси за да се обезбеди научна основа.Инсталирајте документот дел имаат две боисребрена и златна.Ние ќе испраќање по случаен избор.По пакување :

Безплатна доставка RL - HM011A батерия взаимозаменяеми преносим цифров парамотор ATV tach Hour Meter тахометър

BGN 51.00 66.40

Опис На ПроизводотRunleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Безплатна доставка брояч на обороти об / мин метър за мотокрос FMX UTV Pit Bike Desert Картинг

BGN 17.00 29.12

Опис На ПроизводотRunleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 N Дигитални Resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Сбрасываемый индуктивен двигател брояч часа мотокрос за всеки бензинов двигател 2/4 такт RL-HM018 Безплатна доставка

BGN 170.00 221.28

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM018 Дигитални Одржување Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно време на извршување TMR1 , maintinance тајмер 5 / 10 / 20 часа , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Универсален 36-51 мм мотоциклет отработените газове от ауспуха на скутер тръба байк за KTM Duke 390 RC390 200 Duke RC200 RC125 125 Duke

BGN 27.00 27.28

НИ 82.24 / set НИ 4.49 / пар НИ 16.73 / парче НАС 11.97 / парче НАС 8.89 / парче НАС 15.99 / пар НИ 2.78 / set НИ 12.89 / set НИ 14.2 / set НИ 3.92 / парчеЗа 3651mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Apriliaktm и така натамуОпис на производотСостојба : 100% сосема новМатеријал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.Должина : 370mm.тежина : 1700gКонекција влезот Кол : 51mm...

Конкурентна цена! брояч часове AC 86-230V доказателства вода метър часа на двигателя за машини

BGN 19.00 25.28

напон : AC 86230 VНАПОМЕНА : Оваа метар е AC 86230 V Ако ви треба DC 4.560 V ,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога местото на цел.1.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Песна на работниот Век на Вашиот мотор масло промени, вентил, корекција, искра приклучоци, итн....

Ключ замъка запалване за Yamaha XV250 250 2UJ 3DM 1988-2011 XV125 4RF 1990-2011 XV535 VIRAGO XXV240 250 3LS

BGN 31.95

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.4 kgFitment:Јамаха XV250 250 2 UJ 3 DM 19882011Јамаха XV125 4 RF 19902011Јамаха VIRAGO XV535Јамаха VIRAGO XXV240 250 3 LS вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

Кръгла led индикатор за батерията 12v 24v 36v 48v 72v за голф-картинг кола електрическа косачка почистване на автомобил-Безплатна доставка RL-BI002

BGN 104.00 134.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI002 Батеријата Индикатор Тоа може да работи на повеќето оловни акумулатор.Тоа е моќен батеријата индикатор систем и некои други уникатен дизајн.Батеријата Индикатор Систем, Вклучувајќи : Одложување Екран Функција,исклучете Мемориска Функција,Отворете Circuit Reset Функција,итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно SNAPIN инсталација,податоците што се зачувани автоматски по diaconnecting со батерија,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

CITALL 10M стеклопластиковая изпускателна тръба колектор Коллекторная топлинна Лента ролка с 4 метални стяжками кабелна цип за Harley, Yamaha, Suzuki BMW

BGN 32.00 36.30

10 M Издувни Цевки Цела Насловот Топлина Заврши Лента Тек Со 4 Метални Врски Кабел Zip " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Бела Материјал : Fiberglass & Метал Големина : 1000x5x0.15 cm / 393.7x1.96x0.05 инчен (L x W x T) Нерѓосувачки Вратоврска Големина : 20x0.45 cm / 7.87x0.17 инчи (L x W) Точка се вклучени : 1 x издувни цевки заврши4 x метални врски Погоден за : Издувни Цевки Компатибилен Со : одговара за Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Плувка Хеликоптер Нечистотија Велосипед АТВ KTM Aprilla, за BMW Ducati Триумф MV Агуста Bimota Buell Moto Guzzi, итн....

Брояч на часове за бензинов шейни, Atv мотоциклет за мотокрос реактивен двигател окачен извънбордови мотор за морски пит байк RL-HM006A

BGN 196.00 253.92

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

51-61 мм модифициран мотоциклет изпускателната тръба на ауспуха въглеродни влакна изпускателна тръба за GY6 CBR125 CBR250 CB400 CB600 YZF FZ400 Z750

BGN 64.00 71.18

состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Супериорен квалитет и лесно да се инсталира Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.

Сензор батерии LED батерия с волтметър индикатор за батерията 12V за автомобил, мотоциклет, ATV Трактор тралене RL-BI006 Безплатна доставка

BGN 24.00 31.52

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Брояч часове водоустойчив цифров мотоциклет тахометър Moto мотокрос подвесная резачка ATV мотоциклет моторни шейни RL-HM032R

BGN 30.00 40.64

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM032 R Дигитални Светлото Мултифункционален Tach / Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно трчање време за РАБОТА ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 0200 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимање и гледање на моторот МАКС...

Брояч моточасов за бензинов шейни, Atv мотоциклет за мотокрос реактивен двигател окачен извънбордови мотор за морски пит байк RL-HM006A

BGN 58.00 74.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Индуктивен водоустойчив цифров брояч на часове Re-settabale брояч за мотоциклет лодка с бензинов двигател ATV мотоциклет RL-HM025

BGN 23.00 29.28

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM025 R Дигитални resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето 2 или 4 удар гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 5 / 10 / 15 / 25 / 30 / 60 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимањето на моторот МАКС...

През цялата показател на оловно-киселинната батерия 12,72 в битов метър използва се за голф-кара, камион, Кола, лодка, мотокар мотокар, велосипеди ями Безплатна достав

BGN 48.00 62.56

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI002 Батеријата Индикатор Тоа може да работи на повеќето оловни акумулатор.Тоа е моќен батеријата индикатор систем и некои други уникатен дизајн.Батеријата Индикатор Систем, Вклучувајќи : Одложување Екран Функција,исклучете Мемориска Функција,Отворете Circuit Reset Функција,итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно SNAPIN инсталација,податоците што се зачувани автоматски по diaconnecting со батерија,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Дигитален брояч часа Resettabale индуктивен брояч за таймер на двигателя на мотоциклет за мотокрос лодка с бензинов двигател ATV мотоциклет RL-HM025

BGN 22.00 29.12

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM025 R Дигитални resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето 2 или 4 удар гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 5 / 10 / 15 / 25 / 30 / 60 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимањето на моторот МАКС...