• Ново
Конкурентна цена! брояч часове AC 86-230V доказателства вода метър часа на двигателя за машини

Конкурентна цена! брояч часове AC 86-230V доказателства вода метър часа на двигателя за машини

BGN 19.00
BGN 25.28
-25 %
В магазина

Брой продукти


напон : AC 86-230 V
НАПОМЕНА : Оваа метар е AC 86-230 V . Ако ви треба DC 4.5-60 V ,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога местото на цел.
1.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Песна на работниот Век на Вашиот мотор - масло промени, вентил, корекција, искра приклучоци, итн.. Non-volatile memory(без батерија) Податоци задржана до 25+ години Лесен за читање 7mm цифри Трепка час стакло иконата го покажува тоа е работа Одговара на стандард панел кроена Работи на AC напојува мотор Ниска потрошувачка на енергија Целосно запечатени,dustproof, и водоотпорен Евиденција и ги Прикажува на 9,9999.9 часа Автоматско превртам Гаранција од една година
2.СПЕЦИФИКАЦИИ :
Број На Модел На
РЛ-HM010 A
Применливи мотор тип
бензин/дизел мотор,електричен мотор
Акумулирано Се Кандидира Време
часа
Макс екранот(ЧАСОВИ)
99999.9
Резолуција(ЧАСОВИ)
0.1
Температурата На Работа
Стандард -40°C до +85°C
Оперативен Amperage
10m A
Напон снабдување
AC : 4.5 V-60 V
Бруто Тежина
65g
Делови
1 метар,4 парчиња pin маска
3.ДИМЕНЗИЈА :
4.СЛИКИ :
5.CE&ROHS

Подробности

Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Името На Модела:
RL-HM010A
търговска марка:
runleader
специални характеристики:
Обслужване и замяна служба напомняния масло
Дължина На Продукта:
5.3cm
Широчина На Елемента:
3.1cm
Тегло На Продукта:
55g
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Височина На Продукта:
2.7cm

Те също купуват с този продукт

Индуктивен водоустойчив цифров брояч на часове Re-settabale брояч за мотоциклет лодка с бензинов двигател ATV мотоциклет RL-HM025

BGN 23.00 29.28

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM025 R Дигитални resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето 2 или 4 удар гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 5 / 10 / 15 / 25 / 30 / 60 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимањето на моторот МАКС...

Заключване запалване с ключ за Suzuki GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006- GSXR1000 GSXR 1000 2005-2017

BGN 60.77

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.40 kgFitment:Suzuki gsxr 600 / 750 20062017Suzuki gsxr 1000 20052017Пакет Се Вклучени : 1xlock+2xkeys вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

AC 110~250V механичен брояч на часове за генератор мотор дизелов двигател, моторна лодка генератор.Безплатна доставка!

BGN 13.00 23.20

Ние сме професионални производител на час метар tachometer батеријата индикатор.Механички Час Метар за Моторот употреба на бензин мотор, ди esel генератори, електронски мотори.РЛHM001напон : AC110~250 VПримена : Механички Час Метар : е најсоодветен за Стандардот Индустриска одржувањето на моторот, е широко се користат воинженеринг машини, градежни возила, земјоделски машини, генератори, kilns, пумпи, сообраќај, кранови, автомобилии други видови на надоместоците и реалните работни часа на следење и следење на извршувањето насофистицирана опрема за одржување циклуси за да се обезбеди научна основа.Инсталирајте документот дел имаат две боисребрена и златна.Ние ќе испраќање по случаен избор.По пакување :

Обков в час метър брояч таймер за Трактор, камион каналокопател копка на наклона chiper trimer селскостопанска машина косачка DC 8-80V мощност

BGN 16.00 28.00

На РЛHM009 Механички Час Метар за Моторот употреба на бензин мотор, дизел генератори, електронски мотори...

Брояч моточасов за бензинов шейни, Atv мотоциклет за мотокрос реактивен двигател окачен извънбордови мотор за морски пит байк RL-HM006A

BGN 58.00 74.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

неръждаема стомана и истински карбон на изпускателната мотоциклет шумозаглушител на изпускателната тръба за yamaha XSR 900 ABS XV 950 Racer fazer YZF R1

BGN 47.00 47.25

Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001Материјал Тип На : Нерѓосувачки Челик & Карбонски ВлакнаFitment : Карбонски влакна 36 MM 51 MM ИздувниОбјектот Ширина : 37.2 cmПакет : 1 Поставен Мотор Exhuast

CITALL 10M стеклопластиковая изпускателна тръба колектор Коллекторная топлинна Лента ролка с 4 метални стяжками кабелна цип за Harley, Yamaha, Suzuki BMW

BGN 32.00 36.30

10 M Издувни Цевки Цела Насловот Топлина Заврши Лента Тек Со 4 Метални Врски Кабел Zip " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Бела Материјал : Fiberglass & Метал Големина : 1000x5x0.15 cm / 393.7x1.96x0.05 инчен (L x W x T) Нерѓосувачки Вратоврска Големина : 20x0.45 cm / 7.87x0.17 инчи (L x W) Точка се вклучени : 1 x издувни цевки заврши4 x метални врски Погоден за : Издувни Цевки Компатибилен Со : одговара за Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Плувка Хеликоптер Нечистотија Велосипед АТВ KTM Aprilla, за BMW Ducati Триумф MV Агуста Bimota Buell Moto Guzzi, итн....

Сензор батерии LED батерия с волтметър индикатор за батерията 12V за автомобил, мотоциклет, ATV Трактор тралене RL-BI006 Безплатна доставка

BGN 24.00 31.52

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Ключ замъка запалване за Yamaha XV250 250 2UJ 3DM 1988-2011 XV125 4RF 1990-2011 XV535 VIRAGO XXV240 250 3LS

BGN 31.95

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.4 kgFitment:Јамаха XV250 250 2 UJ 3 DM 19882011Јамаха XV125 4 RF 19902011Јамаха VIRAGO XV535Јамаха VIRAGO XXV240 250 3 LS вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

Нова вибрация цифров брояч на часове за мотоциклет квадроцикла шейни лодки трактор верижен трион отдалечената машина на газ двигателя

BGN 17.00 22.08

Мал Мотор на вибрации на час метар за Одржување на Морските АТВ Мотоцикл моторни санки РЛHM016СпецификацииТест на моторот без разлика дали работи или не,кога метар вибрира ,а потоа укажуваат на моторот работи;кога моторот е исклучен,тогаш метар ќе се запре вибрации.Функција : 1 Песна на Услугата Живот на сите НеEngine Апликации автоматски активира вибрации на снимање2 Нема моќ потребно запечатени водоотпорен векот на траење на батеријата3 Лесна инсталацијакора&стап,без жици потребно,или закачите со приложена хардвер4 програм за превентивно Одржувањележишта,chasis подмачкување итн..5 Водоотпорен, CE сертифицираниПримена : Вибрации на час метар се користи за Приколки,Мотори,Опрема,Машинерија.итн.Конкурентна предност : 1...

Механичен брояч часа брояч таймер, брояч на часове за генератор на дизел бензин бензинов двигател DC 8V 12V 24V 36V 48V 72V 80V

BGN 15.00 20.48

AC / DC Мотор Механичка Одржување на Час Метар За Бензин Мотор,Дизел Генератори,Електрични Мотори РЛHM009Неresettable.ПрименаМеханички Час Метар : е најсоодветен за Стандардот Индустриска одржувањето на моторот, е широко се користат во инженерството машини, градежни возила, земјоделски машини, генератори, kilns, пумпи, сообраќај, кранови, автомобили и други видови на надоместоците и реалните работни часа на следење и мониторинг на перформансите на софистицирана опрема за одржување циклуси за да се обезбеди научна основа.Конкурентнапредност1...

Безплатна доставка цифров LCD дисплей сбрасываемый Брояч моточасов се използва за дизелов двигател, генератор, лодки,машини, косачки, шейни

BGN 19.00 25.28

Resettable Мотор Час Метарнапон : AC 86230 VОваа метар е AC 86230 V Ако ви треба DC 4.590 V ,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога местото на цел.1.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Песна на работниот Век на Вашиот мотор масло промени, вентил, корекција, искра приклучоци, итн....

Сбрасываемый индуктивен двигател брояч часа мотокрос за всеки бензинов двигател 2/4 такт RL-HM018 Безплатна доставка

BGN 170.00 221.28

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM018 Дигитални Одржување Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно време на извршување TMR1 , maintinance тајмер 5 / 10 / 20 часа , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

универсален мотоциклет ауспуси карбонови промяна ауспух за bmw S1000R R1200ST R 1200ST R 1200 ST 2006-2017 YAMAHA mt09 MT07

BGN 131.00 146.00

состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира...

Бобината на запалване CDI и ATV Box за Dirt Bike Gokart Moped 50 70 90 110 125cc китайски скутер *

BGN 20.00 21.60

Палење Серпентина & CDI АТВ Кутија за Dirt Bike Gokart Мопед 50 70 90 110 125cc Кинески Скутер *Спецификации : ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА со 2 жица конекција за 4 мозочен УдарБРЕНД НОВИ Резервни 12 volt / ЕДИНСТВЕН Излез за Палење Серпентина12 volt серпентина може да се користи во 6 volt setup...

Безплатна доставка брояч на обороти об / мин метър за мотокрос FMX UTV Pit Bike Desert Картинг

BGN 17.00 29.12

Опис На ПроизводотRunleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 N Дигитални Resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Кръгла led индикатор за батерията 12v 24v 36v 48v 72v за голф-картинг кола електрическа косачка почистване на автомобил-Безплатна доставка RL-BI002

BGN 104.00 134.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI002 Батеријата Индикатор Тоа може да работи на повеќето оловни акумулатор.Тоа е моќен батеријата индикатор систем и некои други уникатен дизајн.Батеријата Индикатор Систем, Вклучувајќи : Одложување Екран Функција,исклучете Мемориска Функција,Отворете Circuit Reset Функција,итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно SNAPIN инсталација,податоците што се зачувани автоматски по diaconnecting со батерија,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Безплатна доставка RL - HM011A батерия взаимозаменяеми преносим цифров парамотор ATV тъч час метър тахометър

BGN 23.00 39.68

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Брояч на часове за бензинов шейни, Atv мотоциклет за мотокрос реактивен двигател окачен извънбордови мотор за морски пит байк RL-HM006A

BGN 196.00 253.92

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Сензор батерии led волтметър на батерията индикатор за батерията 12v за автомобил, мотоциклет, ATV Трактор тралене мотор RL-BI006

BGN 727.00 943.52

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Универсален 36-51 мм мотоциклет отработените газове от ауспуха на скутер тръба байк за KTM Duke 390 RC390 200 Duke RC200 RC125 125 Duke

BGN 27.00 27.28

НИ 82.24 / set НИ 4.49 / пар НИ 16.73 / парче НАС 11.97 / парче НАС 8.89 / парче НАС 15.99 / пар НИ 2.78 / set НИ 12.89 / set НИ 14.2 / set НИ 3.92 / парчеЗа 3651mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Apriliaktm и така натамуОпис на производотСостојба : 100% сосема новМатеријал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.Должина : 370mm.тежина : 1700gКонекција влезот Кол : 51mm...