• Ново
AC 110~250V механичен брояч на часове за генератор мотор дизелов двигател, моторна лодка генератор.Безплатна доставка!

AC 110~250V механичен брояч на часове за генератор мотор дизелов двигател, моторна лодка генератор.Безплатна доставка!

BGN 13.00
BGN 23.20
-44 %
В магазина

Брой продукти


Ние сме професионални производител на час метар tachometer батеријата индикатор.
Механички Час Метар за Моторот употреба на бензин мотор, ди esel генератори, електронски мотори.РЛ-HM001
напон : AC110~250 V
Примена :
Механички Час Метар : е најсоодветен за Стандардот Индустриска одржувањето на моторот, е широко се користат во
инженеринг машини, градежни возила, земјоделски машини, генератори, kilns, пумпи, сообраќај, кранови, автомобили
и други видови на надоместоците и реалните работни часа на следење и следење на извршувањето на
софистицирана опрема за одржување циклуси за да се обезбеди научна основа.
Инсталирајте документот дел имаат две боисребрена и златна.Ние ќе испраќање по случаен избор.
По пакување :

Подробности

Височина На Продукта:
3.1cm
търговска марка:
runleader
Името На Модела:
RL-HM001
Широчина На Елемента:
2.7cm
специални характеристики:
брояч на часове
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
5.3cm
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тегло На Продукта:
60g

Те също купуват с този продукт

Безплатна Доставка! LCD Hour Meter DC4. 5-60V powered Engine for Machine engine digital hour meter

BGN 19.00 25.28

напон : DC4.560 VНАПОМЕНА : Оваа метар е DC 4.560 V Ако ви треба AC 86230 V ,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака кога местото на цел.1.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Песна на работниот Век на Вашиот мотор масло промени, вентил, корекција, искра приклучоци, итн....

Ключ замъка запалване за Yamaha XV250 250 2UJ 3DM 1988-2011 XV125 4RF 1990-2011 XV535 VIRAGO XXV240 250 3LS

BGN 31.95

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.4 kgFitment:Јамаха XV250 250 2 UJ 3 DM 19882011Јамаха XV125 4 RF 19902011Јамаха VIRAGO XV535Јамаха VIRAGO XXV240 250 3 LS вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

Батерия взаимозаменяеми преносим цифров парамотор ATV tach Hour Meter тахометър RL-HM011A Безплатна доставка

BGN 209.00 270.88

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Сбрасываемый индуктивен двигател брояч часа мотокрос за всеки бензинов двигател 2/4 такт RL-HM018 Безплатна доставка

BGN 170.00 221.28

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM018 Дигитални Одржување Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно време на извршување TMR1 , maintinance тајмер 5 / 10 / 20 часа , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

CITALL 10M стеклопластиковая изпускателна тръба колектор Коллекторная топлинна Лента ролка с 4 метални стяжками кабелна цип за Harley, Yamaha, Suzuki BMW

BGN 32.00 36.30

10 M Издувни Цевки Цела Насловот Топлина Заврши Лента Тек Со 4 Метални Врски Кабел Zip " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Бела Материјал : Fiberglass & Метал Големина : 1000x5x0.15 cm / 393.7x1.96x0.05 инчен (L x W x T) Нерѓосувачки Вратоврска Големина : 20x0.45 cm / 7.87x0.17 инчи (L x W) Точка се вклучени : 1 x издувни цевки заврши4 x метални врски Погоден за : Издувни Цевки Компатибилен Со : одговара за Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Плувка Хеликоптер Нечистотија Велосипед АТВ KTM Aprilla, за BMW Ducati Триумф MV Агуста Bimota Buell Moto Guzzi, итн....

На мотоциклет за отработените газове промяна скутер изпускателната муфель за KAWASAKI Ninja ZX6R ZX9R ZX7R ZX10R ZX12R ZX14R Z1000 Z750 ZZR600 ZRX1100

BGN 27.00 27.30

НИ 82.24 / set НИ 4.49 / пар НИ 16.73 / парче НАС 11.97 / парче НАС 8.89 / парче НАС 15.99 / пар НИ 2.78 / set НИ 12.89 / set НИ 14.2 / set НИ 3.92 / парчеЗа 3651mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Apriliaktm и така натамуОпис на производотСостојба : 100% сосема новМатеријал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.Должина : 370mm.тежина : 1700gКонекција влезот Кол : 51mm...

Индикатор за батерията сензор батерии 12VFOR мотоциклет спрей Ван ATV гидроцикл e-bike електрически обиколка колата RL-BI006 Безплатна доставка

BGN 184.00 238.72

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Часови брояч водоустойчив за мръсотия четириядрен под наем на ATV мотоциклет моторни шейни мотокрос питбайк косачка трактор, камион trucklift HM006A

BGN 426.00 553.12

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM006 A Дигитални Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот .Тоа е времето систем, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ .Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,податоците што се зачувани автоматски,водоотпорен го Оценувате IP68,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Безплатна доставка брояч на обороти об / мин метър за мотокрос FMX UTV Pit Bike Desert Картинг

BGN 17.00 29.12

Опис На ПроизводотRunleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 N Дигитални Resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

универсален мотоциклет ауспуси карбонови промяна ауспух за bmw S1000R R1200ST R 1200ST R 1200 ST 2006-2017 YAMAHA mt09 MT07

BGN 131.00 146.00

состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира...

Заключване запалване с ключ за Suzuki GSXR 600/750 GSXR600 GSXR750 2006- GSXR1000 GSXR 1000 2005-2017

BGN 60.77

Опис : Состојба : 100% Нови,високо квалитетни и многу издржливиБоја : како на сликата покажаТежина : 0.40 kgFitment:Suzuki gsxr 600 / 750 20062017Suzuki gsxr 1000 20052017Пакет Се Вклучени : 1xlock+2xkeys вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

ZS MOTOS мотоциклет изпускателна средната тръба за SUZUKI GSXR600 / 750 2008 без емисии

BGN 33.00 34.35

ZS MOTOS Мотоцикл Издувните Средината Цевка За SUZUKI GSXR600 / 750 2008 Без Издувни​Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : исто како слика Нето тежина : 0.36 kg одговара : за SUZUKI GSXR600 / 750 2008 K8 пакет се вклучени : 1 buc средината цевка 1 buc менгеме

Сензор батерии led волтметър на батерията индикатор за батерията 12v за автомобил, мотоциклет, ATV Трактор тралене мотор RL-BI006

BGN 727.00 943.52

Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI006 Мини LED Батеријата Индикатор Тоа може да работи на принцип 12 V оловни акумулатор.Тоа е моќен нивото на батеријата систем за тестирање и уникатен дизајн.Ниво на батеријата за Тестирање на Системот, Вклучувајќи : LED реално време екран, итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на завртки ,водоотпорен го Оценувате IP65, итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Безплатна доставка RL - HM011A батерия взаимозаменяеми преносим цифров парамотор ATV tach Hour Meter тахометър

BGN 26.00 34.56

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM011 A Дигитални Батерија Заменува Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето гас на моторот нагоре.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ЧАСА , одржување тајмерот може да се постави слободно да 09999.9 часа УСЛУГИ , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута , итн.Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,заменливи CR2450 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,водоотпорен го Оценувате IP65,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Индуктивен водоустойчив цифров брояч на часове Re-settabale брояч за мотоциклет лодка с бензинов двигател ATV мотоциклет RL-HM025

BGN 23.00 29.28

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM025 R Дигитални resettable Tach / Час метар Тоа може да работи на повеќето 2 или 4 удар гас на моторот.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 5 / 10 / 15 / 25 / 30 / 60 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимањето на моторот МАКС...

12 24V индикатор за нивото на зареждане на батерията тестер за батерии за грижа за под мониторинг на оборудването на безопасността на храните

BGN 22.00 29.44

Оваа батеријата индикатор е 12 / 24 V .Ние, исто така, имаат 36 V, 48 V,72 V Ако имате барања,ве молиме оставете порака кога местото на цел.Runleader се горди да го претстави новиот РЛBI003 Батеријата Индикатор...