• Ново
Висококачествена лампа на проектора 400-0003-00 за 3D възприятие X 15i / X 30e / X 30i с японски оригинален горелка phoenix

Висококачествена лампа на проектора 400-0003-00 за 3D възприятие X 15i / X 30e / X 30i с японски оригинален горелка phoenix

BGN 105.00
BGN 110.40
-5 %
В магазина

Брой продукти


Опис
Висок квалитет на проектор сијалица 400-0003-00 за 3 D ПЕРЦЕПЦИЈА X 15i / X 30e / X 30i со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел 400-0003-00
Проектор : За 3 D ПЕРЦЕПЦИЈА SX30 Основни / X30 Основни / PZ30 SX / PZ30 X / SX 15e / SX 15i / SX 25+ / SX 25+I / SX 25+E / SX 30e / SX 30i / X 15e / X 15i / X 30e / X 30i
Wattage
250 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.

Подробности

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
X 30e / X 30i
Характеристика:
Висококачествени топчета репроектора
Модул Лампа:
400-0003-00
Живот На Лампата:
>2000h
Гаранция:
120дней
Мощност:
250W
Проектор / Прожектори:
За 3D възприятие SX 25+E / SX 30e / SX 30i / X 15e strike eagle / X 15i / X 30e
Напрежение:
85-265в
документ:
ССС
Приложение:
Бизнес, Образование, Къща
лампа на проектора:
PowerLite

Те също купуват с този продукт

Thinyou 60-инчов 16: 9 филм сгъваем HD проектор екран с люверсами без рамка бяла кърпа филм завеси за домашно кино

BGN 58.00 72.03

Thinyou 60 Инчи 16 : 9 Филм Количка за HD Проекторот Екран со претходно биле вклучени без Рамка Бела Ткаенина Филм Завеси за домашно киноFS60169 Функции1...

Оригинален прожектор без лампа с корпус 65. J0H07.CG1 за BENQ PB9200 / PE9200

BGN 266.00 280.00

Оригиналниот Проектор Голи Светилка со станбен 65.J0 H07.CG1 за BENQ PB9200 / PE92001)Дел број : 65.J0 H07.CG12)Проектор број на Модел : За BENQ PB9200 / PE92003)Светилка тип : Оригинални гола сијалица со општите домување4)го Оценувате моќ : 310 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Съвместима с нажежаема жичка с корпус VLT-XL5LP/499B040-10 за проектор MITSUBISHI LVP-XL5U / XL5U / XL6U

BGN 67.00 70.37

Функција : Замена На Проектор СветилкаСветилка Модул : VLTXL5 LP / 499 B040102000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 180 / 200 WПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ LVPXL5 U / XL5 U / XL6 UОписКомпатибилен Крушка Светилка Домување Со VLTXL5 LP / 499 B04010 За МИЦУБИШИ LVPXL5 U / XL5 U / XL6 U ПроекториСветилка Модел VLTXL5 LP / 499 B04010Проектор : За МИЦУБИШИ LVPXL5 U / XL5 U / XL6 UWattage180 / 200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...