• Ново
Крушка ET-LAB50 репроектора за PANASONIC PT-LB50NTU / PT-LB50SU / PT-LB50U / PT-LB51EA с горелка лампа на Финикс Япония първоначално

Крушка ET-LAB50 репроектора за PANASONIC PT-LB50NTU / PT-LB50SU / PT-LB50U / PT-LB51EA с горелка лампа на Финикс Япония първоначално

BGN 88.00
BGN 92.80
-5 %
В магазина

Брой продукти


Опис
Проектор сијалица ЕТ-LAB50 за PANASONIC PT-LB50 NTU / PT-LB50 SU / PT-LB50 U / PT-LB51 EA со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел ЕТ-LAB50
Проектор : За PANASONIC PT-LB50 NTU / PT-LB50 SU / PT-LB50 U / PT-LB51 EA / PT-LB51 NTE / PT-LB51 NTEA / PT-LB51 NTU / PT-LB51 U / PT-LB50 / PT-LB50 SE / PT-LB51 SE / PT-LB51 / PT-LB51 SEA / PT-LB50 NTE / PT-LB50 NTEA / PT-LB50 EA / PT-LB50 SEA
Wattage
165 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.

Подробности

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
ET-LAB50
Характеристика:
Висококачествени топчета репроектора
Модул Лампа:
ET-LAB50
Живот На Лампата:
>2000h
Гаранция:
120дней
Мощност:
165 W
Проектор / Прожектори:
За PANASONIC PT-LB50NTU / PT-LB50SU / PT-LB50U / PT-LB51EA
Напрежение:
85-265в
документ:
ССС
Приложение:
Бизнес, Образование, Къща
лампа на проектора:
PowerLite

Те също купуват с този продукт

Лампа на проектора BP96-01472A за SAMSUNG HLS5087W, HLS5088W, HLS5666W, HLS5686C, HLS5686W с японски оригинален горелка phoenix

BGN 79.00 83.20

ОписПроектор сијалица BP9601472 A за SAMSUNG HLS5087 W, HLS5088 W, HLS5666 W, HLS5686 C, HLS5686 W со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел BP9601472 AПроектор : За SAMSUNG HLS4265 W / HLS4266 W / HLS4666 W / HLS5065 W / HLS5066 W / HLS5086 W / HLS5087 W / HLS5088 W / HLS5666 W / HLS5686 C / HLS5686 W / HLS5687 W / HLS5688 W / HLS6165 W / HLS6166 W / HLS6167 W / HLS6186 W / HLS6187 W / HLS6188 W / HLS6767 W / HLS7178 W / HLT5055 W / HLT6756 W / HLT7288 W / PT50 DL24 / PT61 DL34 / RPT50 V24 D / SP50 L6 HD / HLT6156 W / SP56 L5 HR / HLS4265 WX / XAC / HLS4266 WX / XAA / HLS4666 WX / XAA / HLS5065 WX / XAA / HLS5066 WX / XAC / HLS5086 WX / XAA / HLS5086 WX / XAC / HLS5087 WX / XAA / HLS5088 WX / XAA / HLS5666 WX / XAC / HLS5686 WX / XAA / HLS5686 WX / XAC / HLS5687 WX / XAA / HLS5688 WX / XAA / HLS6165 WX / XAA / HLS6166 WX / XAC / HLS6167 WX / XAA / HLS6186 WX / XAA / HLS6186 WX / XAC / HLS6187 WX / XAA / HLS6188 WX / XAA / HLS6767 WX / XAA / HLS7178 WX / XAP / HLS7187 WX / XAA / PT50 DL24 X / SMS / PT61 DL34 X / SMS / SP50 K3 HDX / XAX / SP50 K3 HVX / XAP / SP56 K3 HDX / XAX / SP56 K3 HXX / XSA / SP61 K3 HDX / XAX / SP61 K3 HVX / XAP / SP61 K3 HXX / XSA / SP67 L6 HX2 X / XSA / SP71 L8 UHNX / XAXWattage132 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Съвместима с нажежаема жичка с корпус VLT-XL5LP/499B040-10 за проектор MITSUBISHI LVP-XL5U / XL5U / XL6U

BGN 67.00 70.37

Функција : Замена На Проектор СветилкаСветилка Модул : VLTXL5 LP / 499 B040102000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 180 / 200 WПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ LVPXL5 U / XL5 U / XL6 UОписКомпатибилен Крушка Светилка Домување Со VLTXL5 LP / 499 B04010 За МИЦУБИШИ LVPXL5 U / XL5 U / XL6 U ПроекториСветилка Модел VLTXL5 LP / 499 B04010Проектор : За МИЦУБИШИ LVPXL5 U / XL5 U / XL6 UWattage180 / 200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...