• Ново
Лампа на проектора BP96-01472A за SAMSUNG HLS5087W, HLS5088W, HLS5666W, HLS5686C, HLS5686W с японски оригинален горелка phoenix

Лампа на проектора BP96-01472A за SAMSUNG HLS5087W, HLS5088W, HLS5666W, HLS5686C, HLS5686W с японски оригинален горелка phoenix

BGN 79.00
BGN 83.20
-5 %
В магазина

Брой продукти


Опис
Проектор сијалица BP96-01472 A за SAMSUNG HLS5087 W, HLS5088 W, HLS5666 W, HLS5686 C, HLS5686 W со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел BP96-01472 A
Проектор : За SAMSUNG HLS4265 W / HLS4266 W / HLS4666 W / HLS5065 W / HLS5066 W / HLS5086 W / HLS5087 W / HLS5088 W / HLS5666 W / HLS5686 C / HLS5686 W / HLS5687 W / HLS5688 W / HLS6165 W / HLS6166 W / HLS6167 W / HLS6186 W / HLS6187 W / HLS6188 W / HLS6767 W / HLS7178 W / HLT5055 W / HLT6756 W / HLT7288 W / PT50 DL24 / PT61 DL34 / RPT50 V24 D / SP50 L6 HD / HLT6156 W / SP56 L5 HR / HLS4265 WX/XAC / HLS4266 WX/XAA / HLS4666 WX/XAA / HLS5065 WX/XAA / HLS5066 WX/XAC / HLS5086 WX/XAA / HLS5086 WX/XAC / HLS5087 WX/XAA / HLS5088 WX/XAA / HLS5666 WX/XAC / HLS5686 WX/XAA / HLS5686 WX/XAC / HLS5687 WX/XAA / HLS5688 WX/XAA / HLS6165 WX/XAA / HLS6166 WX/XAC / HLS6167 WX/XAA / HLS6186 WX/XAA / HLS6186 WX/XAC / HLS6187 WX/XAA / HLS6188 WX/XAA / HLS6767 WX/XAA / HLS7178 WX/XAP / HLS7187 WX/XAA / PT50 DL24 X/SMS / PT61 DL34 X/SMS / SP50 K3 HDX/XAX / SP50 K3 HVX/XAP / SP56 K3 HDX/XAX / SP56 K3 HXX/XSA / SP61 K3 HDX/XAX / SP61 K3 HVX/XAP / SP61 K3 HXX/XSA / SP67 L6 HX2 X/XSA / SP71 L8 UHNX/XAX
Wattage
132 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.

Подробности

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
HLS5087W / HLS5088W / HLS5666W / HLS5686C
Характеристика:
Висококачествени топчета репроектора
Модул Лампа:
BP96-01472A
Живот На Лампата:
>2000h
Гаранция:
120дней
Мощност:
132 W
Проектор / Прожектори:
За SAMSUNG HLS4265W / HLS4266W / HLS4666W / HLS5065W
Напрежение:
85-265в
документ:
ССС
Приложение:
Бизнес, Образование, Къща
лампа на проектора:
PowerLite

Те също купуват с този продукт

Thinyou 60-инчов 16: 9 филм сгъваем HD проектор екран с люверсами без рамка бяла кърпа филм завеси за домашно кино

BGN 58.00 72.03

Thinyou 60 Инчи 16 : 9 Филм Количка за HD Проекторот Екран со претходно биле вклучени без Рамка Бела Ткаенина Филм Завеси за домашно киноFS60169 Функции1...