• Ново
Високо качество на проектор гола крушка, 5J. J1S01. 001 за BenQ MP620P / W100 / MP610 / MP610-B5A проектори

Високо качество на проектор гола крушка, 5J. J1S01. 001 за BenQ MP620P / W100 / MP610 / MP610-B5A проектори

BGN 29.76
В магазина

Брой продукти


Бренд Име : Цвет светилки
Број на модел : 5 J.J1 S01.001-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Wattage : 200 W
Тип : Гол Светилка
Просечен Живот (часот) : 2500-3000 Часа
Место на Потекло : Шенжен , Кина (Копно)
Испорака Детална : во рок од 1-2days по добиени плаќање
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Се Користи во проектори : Benq W100 MP620 P MP610 MP610-B5 A MP615
Превозот :
1.MOQ : 1piece/парчиња
2.Време на испорака : рок од 1-2days по примена на плаќање
3.Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.
4.Пакет : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
Ако може да се најде потребни модели во нашата продавница,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви понуди подетални информации.
Предности
1) висок квалитет; 2) долг работен век; 3) совршен светлината; 4) добра услуга; 5) конкурентна цена.
Пакет-
Двојно картон исполнет со мека пена, како што е подолу слики покажуваат :
Испорака-
Можете да изберете превозот метод со себе. Најчестите превозот метод и својата превозот времето е покажаа во табелата подолу :
-Како да го инсталирате гол проектор сијалица
1) Бидете сигурни дека проекторот е изваден и седи на рамна површина
2) Олабави завртка одржување на проектор светилка модул се покријат во место и да ги отстрани панел
3) Отстранување на задржување клип задржување на старите светилки во место
4) Unscrew жици поврзани со голи проектор сијалица
5) со Замена на старите светилки со нови замена на сијалица и се зацврсти на клипот
6) се Стегне завртки
-Совети-
1) Царинскиот
За да се осигурате дека имате ниски царински давачки, ние обично се прогласи вредност како "$10" на фактурата при испорака. Ако имате било какви барања од вредност, ги споделите со нас навремено.
Купувачот ќе биде одговорен за сите царински давачки/tax/парична казна.
2) Гаранцијата
Во 180 дена откако ќе го добие светилки.
Ако светилка не функционира во период на гаранција, ве молиме да се испрати до нас прво, потоа нова ќе бидат понудени за да ви набрзо откако ќе се добие почина еден. Купувачот и продавачот треба да го плати превозот цена од себе.
Доколку купувачот не сакате да плаќате за високо превозот надомест, тој треба да направи видео за да ни го покаже тоа. По нашите servicer е потврда, ние може да ви испрати нова.
3) Спорот
Ние не го прифати оспорувањето на бавен испорака ако изберете Кина Пост или ЕМС кога местото цел. Ако ви треба брза испорака, постојат DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ.

Подробности

Номер На Модела:
5J.J1S01.001-CB
търговска марка:
Chem
Тест:
Всички лампи са тествани преди да изпратите
Тип:
Гол Лампа На Проектора
Гаранция:
180 дни
производство:
Всички лампи се произвеждат в завода
номер на частта:
5J.J1S01.001-CB

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка високо качество DT01022 Замяна на проектор лампа / лампа за Hitachi CP-RX78 / ED-X24/CP-RX80W/CP-RX78W/CP-RX80

BGN 28.69

Проектор светилка бренд Име : за HITACHI Проект или светилка Модел Num биде r : DT01022БЛАГАЈНИЧКИТЕМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена DT01022БЛАГАЈНИЧКИ проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : Hitachi CPRX78 / EDX24 / CPRX80 W / CPRX78 W / CPRX803.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Съвместима лампа на проектора за PROXIMA LAMP-016 / DP9240 / DP9240+ / DP9260/DP9260+

BGN 119.00 124.80

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BOXLIGHT CP36 T, КП37 T, ПРАТЕНИК36 T, ПРАТЕНИК37 T, ПРАТЕНИК38 TCANON НН7525, ЛВ7525 E, ЛВ7535, ЛВ7535 UEIKI LC990, LCX983, LCX983 A, LCX983 AL, LCX984, LCX984 A, LCX990, LCX990 A, LCX999, LCX999 APROXIMA DP9240, DP9240+, DP9260, DP9260+SANYO PLC21 N, PLCXP17, PLCXP17 E, PLCXP17 N, PLCXP18, PLCXP18 E, PLCXP18 N, PLCXP20, PLCXP208 C, PLCXP20 N, PLCXP21, PLCXP218 C, PLCXP21 E, PLCXP21 NДел Број : 610 282 2755, 6102822755, 6102822755, СВЕТИЛКА016, ЛВLP06 / 4642 A001 AA, POALMP24 Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Grand Compatible P-VIP 180/0. 8 E20. 8 EC. JD700. 001 за Acer P1120 P1220 P1320W P1320H лампа на проектора с гаранция за 180 дни

BGN 30.00 34.93

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : EC.JD700.001Компатибилен со : P1120 P1220 P1320 H P1320 W X1120 H X1220 H X1320 WHWattage : 180wПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

HAPPYBATE Смяна на лампата ELPLP47/V13H010L47 за EB-G5100 / EB-G5150 / PowerLite G5000 / PowerLite Pro G5150NL

BGN 41.00 50.13

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BL-FP200H оригиналната работа на смени крушка с корпус за OPTOMA ES529 PRO160S PRO260X PRO360W

BGN 118.40

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

SP-LAMP-041 подмяна на проектора гола крушка с нажежаема жичка за INFOCUS IN3102 IN3106 A3100 A3300 IN3182 проектори с гарантирано 180 дни

BGN 31.81

Ние може да ги исполни вашите целни цени ако контактирајте со нас пред да нарачате,Големите цени со добар квалитет светилки за вас..Опис : 1.Дел No : СПЛАМБА0412...

Подмяна съвместима с голи лампи с нажежаема жичка, 5J. J3K05. 001 за проектори на BENQ MW714ST / MW811ST

BGN 68.00 72.00

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J3 K05.001 светилка за BENQ MW714 ST / MW811 ST Проектори1)Дел број : 5 J.J3 K05.0012)Проектор број на Моделот : За BENQ MW714 ST / MW811 ST Проектори3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Подмяна на лампата на проектора ELPLP54 за EPSON PowerLite HC 705HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309A / H309C / H310C / H311B / H311C ект

BGN 32.00 41.60

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON Power Lite РК 705 HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C ект 1)Дел број : ELPLP54 / V13 H010 L542)број на Моделот : EX31 / EX71 / EX51 / EBS72 / EBX72 / EBS7 / EBX7 / EBW7 / EBS82 / EBS8 / EBX8 / EBW8 / EBX8e / ЕЈTW450 / Power Lite РК 705 HD / Power Lite 79 / Power Lite S7 / Power Lite S8+ / Power Lite W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C / H312 A / H312 B / H312 C / H327 A / H327 C / H328 A / H328 B / H328 C / H331 A / H331 C3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 175 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециСнабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа...

Високо съвместима лампа на проектора ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EX31 / EX71 / EX51

BGN 33.00 35.04

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 120ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, се чувствуваат слободни да контакт побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .Број на модел : ELPLP54 / V13 H010 L54Функција : 100 % Сосема Нов Замена Голи СветилкаЖивот време : до 2000 година часаГаранција : 120 денаИспорака Детална : 3 денаВати : 175 wattsЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностОписСветилка Модел ELPLP54 / V13 H010 L54Проектор : За OSRAM 69793 PVIP 230 / 0.8 E20.8Wattage175 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго / пократко време да изврши увид на вашите производи...

610-349-7518 / POA-lmp142 първоначално малко по-лампа за SANYO PLC-WK2500 / АД-XD2600 / XD2200 / АД-XE34 / АД-XK2200 / АД-XK2600 / АД-XK3010

BGN 116.00 124.80

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Нова смяна на лампи BHL-5009-S с корпус за JVC DLA-HD1 DLA-HD10 DLA-HD100 DLA-HD1WE DLA-RS1 DLA-RS1X DLA-RS2 DLA-VS2000

BGN 38.40

Проектор светилка бренд Име : за JVC Проект или светилка Модел Num биде r : BHL5009SМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена BHL5009S проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за JVC DLAHD1 DLAHD10 DLAHD100 DLAHD1 WE DLARS1 DLARS1 X DLARS2 DLAVS20003.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

VLT-HC5000LP Замяна на лампата с корпус, подходящ за проектори hc5500, HC5000, HC4900, HC6000 happybate

BGN 67.00 78.40

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DT01141 / CPX2020LAMP оригинална лампа с корпус за HITACHI CP-X2020 / X2520/WX8/WX8GF/X2520/X3020/X7/X8/X9, ЕД-X50/X52

BGN 168.00 190.40

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : DT01141 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : HS200 Фитување за : CPX2020 / X2520 / WX8 / WX8 GF / X2520 / X3020 / X7 / X8 / X9,ЕДX50 / X52Постојат повеќе од три илјади објекти достапни во парк...

Лампа за проектор с висока яркост LMP-C162 / лампа с корпус за Sony VPL-CS20 VPL-CS20A VPL-CX20 VPL-CX20A VPL-ES3 EX3 ES4 EX4

BGN 33.60

Проектор светилка бренд Име : Компатибилни SONYПроект или светилка Модел Num биде r : LMPC162Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена LMPC162 проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за Sony VPLEX3 / VPLEX4 / VPLES3 / VPLES4 / VPLCS20 / VPLCS20 A / VPLCX203.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Dsupport PB1500 висококачествена универсална портативна безплатна повдигаща алуминиева стойка за монтаж на проектор с чекмедже размери 29*39 см

BGN 46.00 51.20

PB1500 Висок Квалитет на Универзалната Преносни Слободни Кревање Алуминиум Проектор Tripod Стои Со ПослужавникМодел Бр...

Съвместима лампа на проектора ELPLP41 / V13H010L41 за PowerLite S6 / PowerLite W6 / CINEMA 700 S6+ S52 S62 X5 X6 X52 X62 EX30 77C

BGN 41.00 43.20

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 150ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, се чувствуваат слободни да контакт побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .Број на модел : ELPLP41 / V13 H010 L41Функција : 100 % Сосема Нов Замена Голи СветилкаЖивот време : до 2000 година часаГаранција : 150 денаИспорака Детална : 3 денаВати : 170 WЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностОписСветилка Модел ELPLP41 / V13 H010 L41Проектор : За EPSON Power Lite 77c / Power Lite 78 / Power Lite S5 / Power Lite S6 / Power Lite W6 / EX21 / EX30 / EX50 / EX70 / EBS6 / EBS62 / EBS6 LU / EBW6 / EBX6 / EBX62 / EBX6 LU / проектот за модернизација на образованиетоХ5 / проектот за модернизација на образованиетоX52 / проектот за модернизација на образованиетоS5 / проектот за модернизација на образованиетоX5 E / Power Lite РК 700 / H283 A / H283 B / H284 A / EBTW420 / ЕЈTW420 / проектот за модернизација на образованието260 / проектот за модернизација на образованието77 C / проектот за модернизација на образованиетоS6 / Проектот за модернизација на образованиетоX6Wattage170 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка Со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго / пократко време да изврши увид на вашите производи...

Лампа на проектора LMP-C162 за Sony VPL-CS20 VPL-CX20 VPL-ES3 VPL-EX3 VPL-CX20A VPL-EX4 VPL-ES4 VPL-CS20A

BGN 30.00 32.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 120ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, се чувствуваат слободни да контакт побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .Број на модел : LMPC162Функција : 100 % Сосема Нов Замена Голи СветилкаЖивот време : до 2000hoursГаранција : 120 денаИспорака Детална : 3 денаВати : 165 WЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностОписСветилка МоделLMPC162Проектор : За SONY VPL EX3 / VPL EX4 / VPL ES3 / VPL ES4 / VPL CS20 / VPL CS20 A / VPL CX20Wattage165 WСветилка живот : 2000 ЧасаТип : Проектор Гола Сијалица1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго / пократко време да изврши увид на вашите производи...

Съвместима лампа на проектора за ACER ЕО. J0601. 001/PD521

BGN 99.00 104.00

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : ACER PD521NOBO X23 M, X25 MOPTOMA EP738p, EP739, EP739 H, EP745, EZPRO739, H27, H27 A, HD720 XДел Број : BLFS200 B, ЕК.J0601.001, СП.80 N01.001, СП.80 N01.009 Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 (нормално) / 3000 (економија) часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

HAPPYBATE подмяна SP-LAMP-024 проектор, лампа за IN24 / IN24EP/IN26/W240/W260 с гаранция за 180 дни

BGN 47.00 57.60

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...