• Ново
Съвместима лампа на проектор лампа 01-00247 за SMARTBOARD Unifi 45 / 600i2 660i2 680i 680i2 UF45 с корпус HAPPY BATE

Съвместима лампа на проектор лампа 01-00247 за SMARTBOARD Unifi 45 / 600i2 660i2 680i 680i2 UF45 с корпус HAPPY BATE

BGN 65.00
BGN 75.97
-14 %
В магазина

Брой продукти


Тип : Замена на Проектор Светилка со Домување
Дел Број : 01-00247
Компатибилен со : SMARTBOARD Unifi 45 / 600i2 660i2 680i 680i2 UF45
Wattage : SHP275 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Подробности

Номер На Модела:
01-00247
търговска марка:
ЧЕСТИТ БАТЕ
Гаранция:
180 дни
Тип:
Съвместима лампа на проектора с корпус
Мощност:
275 W
подходящ е с:
SMARTBOARD Unifi 45 / 600i2 660i2 680i 680i2 UF45

Те също купуват с този продукт

Високо съвместима лампа на проектора ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EX31 / EX71 / EX51

BGN 33.00 35.04

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 120ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, се чувствуваат слободни да контакт побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .Број на модел : ELPLP54 / V13 H010 L54Функција : 100 % Сосема Нов Замена Голи СветилкаЖивот време : до 2000 година часаГаранција : 120 денаИспорака Детална : 3 денаВати : 175 wattsЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностОписСветилка Модел ELPLP54 / V13 H010 L54Проектор : За OSRAM 69793 PVIP 230 / 0.8 E20.8Wattage175 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго / пократко време да изврши увид на вашите производи...

Съвместима лампа на проектор лампа RLC-053 за PJL9371

BGN 110.00 120.00

Компатибилен проектор крушка светилка RLC053 за PJL9371SKU : RLC053Номинална моќност : 260 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : околу 20003000hrs Гаранција : 120daysFiting за : PJL9371Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

Оригинална лампа на проектора DT00751 за X62 / X62w / HX-3180 / HX-3188 / PJ-658

BGN 122.00 128.00

Опис На ПроизводотБренд ИмеGeyingБрој На Модел НаDT00751Дел Броеви45687767869699783878696998752CPX260 LAMPLKX62LKX62 WRLC017Тип На СијалицаHS200 WЖивот време20003000 часаFittable проектор модели3 M X62 / 3М X62wDukane Image Pro 8755 E / Dukane Image Pro 8776Dukane Image Pro 8776RJ / Dukane Image Pro 8776WHitachi CPHX3180 / Hitachi CPHX3188 / Hitachi CPX260Hitachi CPX260 W / Hitachi CPX265 / Hitachi CPX265 WHitachi CPX267 / Hitachi CPX268 / Hitachi CPX268 AHitachi HX3180 / Hitachi HX3188 / Hitachi PJ658View Sonic PJ658ПакувањеКартонска кутија со пенаМинимална Oder количина1 парчеПревозот УсловиDHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испоракаВо рок од 24 часа по уплататаНачин На ПлаќањеЗачувам, T / T, Western Union

Elplp71 / V13H010L71 замяна лампа на проектора за EPSON EB-480 / EB-480T / EB-485W / EB-485Wi / EB-485WT

BGN 73.00 76.80

ELPLP71 / V13 H010 L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT 1)Дел број : ELPLP71 / V13 H010 L712)број на Моделот : За EPSON Bright Link 475 Wi / Bright Link 480i / Bright Link 485 Wi / EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB470 / EB475 W / EB475 Wi / EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT / Power Lite 470 / Power Lite 475 W / Power Lite 480 / Power Lite 485 W / EB480 E3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / Слики

Съвместима лампа на проектора за TOSHIBA TLPLS9/ TDP-S9

BGN 110.00 115.44

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : ACER PD113 P, PD123, PD123 D, PH110, PH113 PBOXLIGHT RAVENXB000, XD680z+DELL 1100 MPМИЦУБИШИ LVPXD110 U, PC15 S, PC15 X, SD110, SD110 R, SD110 U, XD110, XD110 UTOSHIBA TDPS9Дел Број : 3106472, 499 B045 O10, 72510017, ЕК.J1202.001, TLPLS9, VLTXD110 LP Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 (нормално) / 3000 (економија) часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Лампа съвместима LMP-C163 с корпус за VPL-CS21/VPL-CX21 с корпус гаранция 180 дни happybate

BGN 45.00 54.40

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

DT01021 за HCP-3200X/HCP-320X/HCP-3230X/HCP-325X оригинална лампа на проектора

BGN 108.48

DT01021 за HCP3200 X / HCP320 X / HCP3230 X / HCP325 X оригинални проектор светилка Карактеристики : Тип На СветилкаОригиналниот голи светилкаP / N.DT01021Светилка WattsUHP210 / 140 WСостојба100% нови и оригиналниЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со Проектори Hitachi CPWX3011 N / CPWX3014 WN / CPX2010 / CPX2010 N / CPX2011 / CPX2011 N / CPX2510 / CPX2510 E / CPX2510 N / CPX2510 Z / CPX2511 / CPX2511 N / CPX2514 WN / CPX3010 / CPX3010 EN / CPX3010 N / CPX3010 Z / CPX3011 / CPX3011 N / CPX3511 / CPX4011 N / CPX4014 WN / EDX40 / EDX42 / EDX42 EF / EDX42 Z / EDX42 EP / EDX45 / EDX45 N / HCP2200 X / HCP2600 X / HCP2650 X / HCP270 X / HCP2720 X / HCP3000 X / HCP3020 X / HCP3050 X / HCP3200 X / HCP320 X / HCP3230 X / HCP325 X / HCP3560 X / HCP3580 X / HCP360 / HCP360 X / HCP4020 X / HCP4030 X / HCP4050 XПревозот : MOQ : 1piece / парчиња време на Испорака : рок од 12days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн...

Съвместима гола крушка с нажежаема жичка 5J.J3J05. 001 за BenQ MX760 MX761 MX812ST MX762ST EP4742 проектор, лампа с нажежаема жичка, без черупка

BGN 64.00

Компатибилен Гола сијалица 5 J.J3 J05.001 за Ben Q MX760 / MX761 / MX812 ST / MX762 ST / EP4742 Проектор Крушка Светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J3 J05.001 за Benqis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MX760 / MX761 / MX812 ST / MX762 ST / EP4742Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Съвместима лампа на проектора за HITACHI DT00461/CP-HX1080/CP-HS1090/CP-X275/CP-X275W/CP-X275WA/CP-X275WT

BGN 99.00 104.00

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BOXLIGHT CP322iaDUKANE Image Pro 8751, Image Pro 8755HITACHI CPHS1090, КПHX1080, КПX275, КПX275 W, КПX275 WA, КПX275 WT, КПX327, КПX3270, КПX327 W, ЕДX3250 AT, ЕДX3270, ЕДX3270 ALIESEGANG dv 345VIEWSONIC PJ550, PJ5501, PJ5502, PJ551, PJ5511Дел Број : 456234, DT00461, DT00521, RLC150003 Wattage : 150 W Светилка Живот : 2000 (нормално) / 4000 (економија) часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

610-349-7518 / POA-lmp142 първоначално малко по-лампа за SANYO PLC-WK2500 / АД-XD2600 / XD2200 / АД-XE34 / АД-XK2200 / АД-XK2600 / АД-XK3010

BGN 116.00 124.80

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Dsupport PB1500 висококачествена универсална портативна безплатна повдигаща алуминиева стойка за монтаж на проектор с чекмедже размери 29*39 см

BGN 46.00 51.20

PB1500 Висок Квалитет на Универзалната Преносни Слободни Кревање Алуминиум Проектор Tripod Стои Со ПослужавникМодел Бр...

HAPPYBATE Смяна на лампата ELPLP47/V13H010L47 за EB-G5100 / EB-G5150 / PowerLite G5000 / PowerLite Pro G5150NL

BGN 41.00 50.13

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

VLT-HC5000LP Замяна на лампата с корпус, подходящ за проектори hc5500, HC5000, HC4900, HC6000 happybate

BGN 67.00 78.40

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Съвместима лампа на проектора за SANYO 610 282 2755 / POA-LMP24 / АД-XP17/АД-XP17E/АД-XP17N / АД-XP18/АД-XP18E / АД-XP18N / АД-XP20

BGN 119.00 124.80

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BOXLIGHT CP36 T, КП37 T, ПРАТЕНИК36 T, ПРАТЕНИК37 T, ПРАТЕНИК38 TCANON НН7525, ЛВ7525 E, ЛВ7535, ЛВ7535 UEIKI LC990, LCX983, LCX983 A, LCX983 AL, LCX984, LCX984 A, LCX990, LCX990 A, LCX999, LCX999 APROXIMA DP9240, DP9240+, DP9260, DP9260+SANYO PLC21 N, PLCXP17, PLCXP17 E, PLCXP17 N, PLCXP18, PLCXP18 E, PLCXP18 N, PLCXP20, PLCXP208 C, PLCXP20 N, PLCXP21, PLCXP218 C, PLCXP21 E, PLCXP21 NДел Број : 610 282 2755, 6102822755, 6102822755, СВЕТИЛКА016, ЛВLP06 / 4642 A001 AA, POALMP24 Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Съвместима гола крушка ELPLP71 / V13H010L71 за проектор EPSON EB-1400Wi / 1410Wi / EB-480

BGN 53.00 56.00

Компатибилен Голи Светилка ELPLP71 / V13 H010 L71 За EPSON EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB480 / EB480 E1)Дел број : ELPLP71 / V13 H010 L712)Проектор број на Модел : За EPSON EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB480 / EB480 E3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...