• Ново
Liitokala Lii-100 1.2 3.7 V V 3.2 V 3.85 V AA/AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 Нимх литиева батерия с интелигентно зарядно устройство

Liitokala Lii-100 1.2 3.7 V V 3.2 V 3.85 V AA/AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 Нимх литиева батерия с интелигентно зарядно устройство

BGN 10.00
BGN 10.34
-3 %
В магазина

Брой продукти


Lii-100 Полначот Опис На Производот :
Прво, го полначот барања и функции :
1. Со користење на Микро USB DC 5 V текст, еден слот за полнење и независни microcomputer систем за управување со
2. Достапни се два вида на полнење тековната селекција (500m A / 1000m A)
3. LED прикажува статус на наполнетост на 25% 50% 75% 100% и батерија тип Ni MH 1.2 V Живот 3.0 V Li-ion 3.7 V Li-ion 3.85 V.
4.Тоа може автоматски да се идентификуваат литиум батерија (Li-ion) батерии и никел-метал hydride (Ni-МЗ) батерија, упатство за избор на железо фосфат третман (Liepo4) батерии и Li-ion 3.85 V батерија
5. Таму 0 V напон активирање, 1.6-2.2 V не се наплаќа (но донации ќе биде активирана струи проток шема трошоци).
6. Таму overcharge и во текот на испуштање, краток спој, интелигентни признавање лоши батеријата за откривање и обратно батеријата заштита.
(Забелешка : краток спој, лоши батеријата, обратна батерија, полнач не работи, ПРЕДВОДЕНА не е осветлена)
7. Полнење на владата, постојан струја константен напон
8. Користење на DC влез моќ за полначот на работа 5 V-1 A (Микро приклучок)
9. став : со стандардни 5 V / 1000 m A USB автоматска идентификација излез,
б став : Нема USB излез функција
Вториот, опис на копчињата, LED и функција
1. Притиснете : под власт, било време задржете го Изберете копчето за 2 секунди за секој конвертор 500m A 1000m A полнење тековната;
Напојува батерија на полнење, притиснете Изберете го копчето за да го смените видот на батерија, батеријата треба да се полни кога избраниот тип (на Пример 3 V 3.85 V) 5 секунди за да го внесете состојбата на полнење.
2. LED : полнач поврзани со 5 V напојување, полнач сите ПРЕДВОДЕНА целосна светлината веднаш, без батерија во отворот за полнење, 500m A (LED) индикатор светлина, други светлата излегувам.
По откривање на батеријата, четири LED светла блескави, а потоа можете да ја допрете копче за да го изберете саканиот тип на акумулатори, ако не го избере, пет секунди по внесување на стандардните признавање на батерија на полнење, индикаторот за полнење да се во согласност со соодветната моќ односот на молњи. Допрете го копчето за пребарување на полнење шема (бесплатно индикатор) пет секунди по враќањето на состојбата на полнење. Кога не се полни со енергија, вметнете ја батеријата може да се гледа и соодносот (5 секунди и потоа да се исклучи, треба да го видите повторно притиснете)
USB Излез индикација : Кога откриен USB излез, моќ индикатор светлата излегувам по 10 секунди, на копчето може да видите моќ.
Трето, електрични технички параметри :
1, влез моќ : Micro USB DC 5 V / 1 A
2, излезниот напон : 4.

Подробности

Воспользуйся:
Стандартна Батерия
Пакет:
ДА
Изходен Интерфейс:
USB изход
Номер На Батерията:
1
Тип:
Електрически
Интелигентно Зареждане:
ДА
Номер На Модела:
100
екран на дисплея:
No
търговска марка:
liitokala
Бързо зареждане:
ДА
Изход Стандартна:
USB

Те също купуват с този продукт

Liitokala Lii-100 500 LCD 3,7 в 18650 18350 18500 16340 17500 25500 10440 14500 26650 1.2 V AA AAA NiMH литиева батерия зарядно устройство

BGN 9.58

MCU smart controled / Полнење (селективен до 1000m A) Капацитет тест на 2modes(Chg & Dsg) / 5 V USB излез( моќ банка Краток circuited заштита / Обратна заштита Над Chg&Dsg заштита / Текот топлинска заштита временско ограничување(Ni MH) / Неисправен мобилен protectioПакет содржина : Lii500 Целосен сет:1 X lii500 Полнач1 X 12 2 A ADAPTE (САД / ЕУ)1 X Автомобил линија1 X Use manual Lii500 и адаптер 1 X lii500 Полнач 1 X 12 2a ADAPTE (САД / ЕУ)1 X Use manualLii500 Полнач 1 X lii500 Полнач 1 X Use manual Овој производ тест податоци за повикување само...

FOXSUR 12V 2A 4A 8A Automatic Smart Battery Charger, 7-stage smart Battery Charger, зарядно за кола за гелевой влажна AGM батерии

BGN 68.00 96.45

FOXSUR 12 V 2 A 4А8 A Автоматско Smart Батерија Полнач, 7фаза smart Батерија Полнач за во Автомобил Батерија Полнач за ГЕЛ ВЛАЖНИ AGM БатеријатаПолнач за Батеријата Големина на : 2 A за 6 AH 30 AH4Аза 20 AH 60 AH8 A за 40 Ah 160 AH• Микропроцесори Контрола (ПРОЦЕСОРОТ)...

QI безжично зарядно устройство Samsung Galaxy S8 plus S6 S7 Note 8 зарядно устройство за мобилен телефон на бързо зарядно, за iPhone, X / 8 general USB

BGN 7.00 12.61

Спецификација : Големина : 3.46 инчи * 3.46 инчи * 0.31 инчи Безжични Полнење Стандард : Чи Тежина : 73g Текст : 9 V / 1.8 А, Излез : 9 V / 1.2 НА Компатибилност листа на ова безжично полнење : Iphone 8 Iphone X, Samsung Galaxy S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S6 Работ + / S6 Активни, Галакси Забелешка 5 Google NexГенералот / 7(2013), NexNexNexNokia Lumia 1520 / 1020, Nokia Lumia 930 / 928 / 920 HTC 8 X (САД верзија), HTC Droid ДНК, HTC Rzound, HTC Неверојатна 4 G LTE LG OptimOptimG / G pro, G2(НАС Верзија) G3(САМО Меѓународна Верзија) SONY Xperia Z2, Xperia Z4v, Xperia Z3 V Други Чи Интегрирани smart phones / уреди Други паметни телефони / уреди со addon, како што се Чи приемник / backcover / случај Постојат четири видови на полначот примачите за да го изберете Типот А (косинтерфејс до) Тип Б (косинтерфејс надолу) Тип C безжични полнење компатибилни уреди : LG G5 / V20 HTC M10 HUAWEI P9 / P9 Плус Lumia 950 / XL Xiaomi Mi 4 C / 4 S / М5 Meizu Про 5 / 6 Леново ZUK / Z1 / Z2 Gigaset МЕНЕ / МИ Чиста / МЕ Про Nubia Z9 Max / Axon Max ZTE Axon 7 итн...

Мини преносим ароматен спрей DC 12V автомобилен овлажнител зарядно устройство за пречистване на въздуха auto мъгла чайник Туманщик двойка етерично масло дифузор свеж

BGN 17.58

МИНИ Преносни Арома Sprayer DC 12 V Автомобил Овлажнител Полначот Прочистувач на Воздух Авто Магла Создателот Fogger Пареа Етерично Масло Diffuser СвежиAnswer : ___________________________ Note : p acked во балон плик ,тоа нема мало поле ...

USB LCD САМ волтметър зарядно устройство, обемът на детектор на ток тестер за напрежение метър voltimetro за мобилен телефон Power Bank LCD дисплей

BGN 13.02

************************************************************************************************************************************************Нови LCD Voltmeter USB Полнач Капацитет Тековна Детектор на Напон Тестер Метар voltimetro За Мобилен Телефон Моќ Банка Дигитален ДисплејКоличина : 1 pc Големина : 5cm x 2.5 cm x 1.3 см Спецификација : Влез : 37 V / 50m A~ 3500m A Излез : 37 V / 50m A~ 3500m A Капацитет : 0~ 19999m Ah напон резолуција : 0.01 V Тест на струјата : 0.05 А до 0.05 На сегашната резолуција : 0.01 На Точноста : плус или минус 1% Линија на косата : за 0.1 евра Тест содржина : батеријата напон, струја, празнење, капацитет (вкупно 10 групи на податоци) Карактеристики : Приказ на напонот на струја и m AH податоци во исто време, погодно да се погледне во него Може да се открие мобилни напојување излез m AH Повеќе групи на тестирање на податоците за штедење енергија функцијата не влијае врз преносот на податоци Точноста е повисока, тековната основните не скокање параметри USB машки главата и устата Micro USB двојна електрична, ги детектира Micro USB линија квалитет Тековна земање 25 milliohm, губење помалку Со прецизност тековната калибрација функција, тековната поголема прецизност (кога испораката е добар калибрација) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

XINMORE AC-DC 88.2 V 3.5 A 3A 2.5 A литиева батерия зарядно устройство за 72V (77.7 V) E-bikeo Battery Tool електронна мощност

BGN 75.00 122.59

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 88.2 VПолнење на струјата : 3.5 ЕденПолнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 88.2± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 3.5 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug слики******Полнење Напон и Струја може да се прилагоди од страна на Клиентите услов.Ако не можете да го пронајдете она што ви треба,ве Молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучокот,Како : 'AC : Број 5,DC : G", Ви Благодариме!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ЗА Номинална Vo ltage 72 V (77.7 V) , Отценети Capicaty : 10 Ah 35 Ah батеријата пак, 72 V (77.7 V) electri в б ајк ПРОЗОРЦИ сили ( 21 серија Liion Батерија пакет ),Батерија, оловни / Life PO4 / Liion Батерија,Електрични Алатки, Градинарски алат, Чистење машина,Ebike,Голф количка ,Електричен Скутер,ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање на Велосипед ,ПРОЗОРЦИ Напојување и ц.Функција : YZPOWER● Стабилна MTBF : > 30000 H,● Одлична сигурност, Dual тековната споделување шема за вработени, на начин на кој кога се оштетени,само половина на полнење струја, може да продолжите да ја користите.● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

Оригиналната използвана зарядно устройство ще захранване на поставка за Bose SoundLink Mini I Cradle 12V 0.833 A Sockle de chargement la tarification du berceau

BGN 28.00 29.90

Оригиналниот Користи за Полнење Лулка За Bose Sound Link Мини јас Лулка 12 V 0.833 НА Socle де chargement ла tarification du berceau Модел : За Bose Sound Link Мини јас Боја : Црна ДИМЕНЗИИ : Забелешка : ве Молиме проверете слики & графичка картичка тип за повеќе детали.Набавка не е спакуван, на површината може да има мала нула ( не се пука ако ти е гајле )Вие ќе добиете : 1pcs Полнење Лулка За Bose Sound Link Мини јасСлични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1130 дена.И тоа трае и подолго.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.Или можете да изберете EMS,DHL,UPSот или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака...

1 бр. универсална пътен включете адаптера за европейска държава с два кръгли шипа Европейски щепсел

BGN 1.00 1.07

ОписФункција : Универзална Патување Приклучок Адаптер за Европска ЗемјаНапон : 250 VАктуелни : 6 AБоја : Црна Пакет вклучуваат1 Адаптер x1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Liitokala Lii-500 LCD 3.7 V 18650 18350 18500 21700 25500 20700 26650 1.2 V AA AAA NiMH литиева батерия 5V изход интелигентно зарядно устройство

BGN 9.00 13.54

испрати листа : 1、Lii500 Само:Lii500 полначот+прирачник+Пакување, кутии2、Lii500 и Адаптер:Lii500 полначот+12 V 2 A Адаптер+прирачник+Пакување, кутии3、Lii500 целиот пакет:Lii500 полначот+12 V 2 A Адаптер+автомобил полнач+прирачник+Пакување, кутии4、12 V 2 A Адаптер:1 PCS 12 V 2 A АдаптерLiito Kala Lii 500 Опис На ПроизводотНа、предупредување1...

12.6 V 3A carregador DE porto, carregador DE 12.6 V para ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ bateria, carregador 3A para 12 V bateria DE litio 12 V

BGN 12.00 15.15

sobre tamanho DC : nós lhe enviaremos на 5.5*2.1 mmDescrição не produto carregador де bateria де lítio 12.6 V3 um 1 tensão Номинална : 12.6 V 2 Номинална corrente : 3А став 10 série lítio / Li полиbatterey aplicação : bicicleta elétrica, bicicleta E, equipamentos elétricos, итн...

Centechia Mini Dual Universal Usb Ports Car Phone Charger Adapter Quick Charge 5V 1A/2.1 A за Htc

BGN 8.96

100% сосема нов и висок квалитет.Водоотпорен заштитен капи и USB капак.Мултифункционален производ со сини LED индикатор за светло, совршен за патување употреба.Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина.Широко се користи со електрична опрема за напојување за Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи...

XINMORE 50.4 V 6А 4A 5A литиева батерия зарядно устройство за 44.4 V E-bikeo Battery Tool източник на захранване за електрически инструмент

BGN 75.00 122.59

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 50.4 VПолнење на струјата : 6 АПолнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 50.4 ± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 6 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug слики******Полнење Напон и Струја може да се прилагоди од страна на Клиентите услов.Ако не можете да го пронајдете она што ви треба,ве Молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучокот,Како : 'AC : Број 5,DC : G", Ви Благодариме!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ЗА Номинален Напон 44.4 V, Отценети Capicaty : 10 Ah 35 Ah батеријата пак, 44.4 V електрични б ајк ПРОЗОРЦИ сили ( 12 серија Liion Батерија пакет ),Батерија, оловни / Life PO4 / Liion Батерија,Електрични Алатки, Градинарски алат, Чистење машина,Ebike,Голф количка ,Електричен Скутер,ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање на Велосипед ,ПРОЗОРЦИ Напојување и ц.Функција : YZPOWER● Стабилна MTBF : > 30000 H,● Одлична сигурност, Dual тековната споделување шема за вработени, на начин на кој кога се оштетени,само половина на полнење струја, може да продолжите да ја користите.● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

Оригинален SOH-DP10L за SAMSUNG DVD лазерен обектив SOH DP10L SOHDP10L с механизъм

BGN 28.00

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

78x21x24mm САМ черна ABS пластмасова кутия за съхранение на притежателя калъф за 1x 18650 3.7 V акумулаторна батерия

BGN 1.00 1.55

SKU : L0232Спецификација : Влез : DC 4.2 VИзлез : 4.2 V500m AБатерија тип : Литиумјонска батеријаПолнење на струјата : 300 метри (Еден)Димензии : 100 * 31 * 39 (mm)Тежина : 35 gПрименливи батеријата модели : 18650 / литиумјонска батерија.Текст карактеристикиAC влезен напон : 100240 VACACТекст Фрекфенција : 50 / 60 HZACВнесување На Струјата : Излез карактеристикиИзлез полнење напон : DC DC4.15, 4.25 (референтна вредност).Полнење карактеристикиСледниве електрични параметри на тест собна температура е 10 ° C до +55 ° C : на полнење DC струја DC600m A ± 50m A (референтна вредност).Полнење методОвој полнач за да се одржи постојан струја проследено со константен напон во текот на процесот на полнење.Индикаторот за полнењеНе се наплаќа (без оптоварување), го полначот моќ LED индикатор е зелена, е да биде обвинет, на соодветната моќ LED индикатор е црвено кога полнењето е завршено, соодветните LED моќ индикаторот свети зелено.Безбедност СертификацијаОвој производ е CE уверение...

2 елемента! Однослотное регулируема литиевое зарядно устройство за 18650 14500 10440 Lir123a акумулаторна литиево-йонна батерия

BGN 7.00 9.82

Еден Слот Прилагодливи Литиум Батерија ПолначГлавни Карактеристики : Пренослив дизајн со индикатор светлина. Со цел да ја полните вашата Литиум јон (LIION) и никел метал hydride (NIMH) батерии брзо и безбедно. Краток спој и во текот тековната заштита. Може да ви наплати за сите видови на 3.6 V, 3.7 V литиум батерија, како што се LIR123 A, 18650, 14500, 10440 и така натаму.Спецификации : Главни Карактеристики : Пренослив дизајн со индикатор светлина. Со цел да ја полните вашата Литиум јон (LIION) и никел метал hydride (NIMH) батерии брзо и безбедно. Краток спој и во текот тековната заштита. Може да ви наплати за сите видови на 3.6 V, 3.7 V литиум батерија, како што се LIR123 A, 18650, 14500, 10440 и така натаму...

Зарядно устройство за Wii U GamePad AC Adapter charger-Nintendo Wii U (7.5 ft)

BGN 16.00 19.18

опис на производот : Карактеристики : мали димензии, рационализација, целосно затворена, преносниВлезен напон : AC85 V265 V 50 / 60 Hz.Излезен напон : без оптоварување (5.0 V5.4 V), оптоварување (4.7 V5.1 V / 2 A).Заштита : заштита од преоптоварување 105% 150% од номинална моќност, може да биде автоматски обновен.Изолација сила : Влез Излез AC Vac / 10 Mm A1 минути.Изолација отпор : влез излез ≥ 50 MΩ.Средина : температурата на работа 0 ℃ ~ 40 ℃, 10% ~ 90% RH.ВЛЕЗ : 100240 V, 5060 HZИЗЛЕЗ; 4.751.6 НАПакет Inlcudes1* ПолначПрофесија Батеријата ФабрикаВисок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISIДобредојдовте да контактирате со нас за промет на големоПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

12V 1250mA Smart Sealed Lead Acid Rechargeable Battery Charger/Adapter UPS мотоциклет високо качество

BGN 8.00 9.60

12 V 1250m A Smart Запечатени оловни Батерија Полнач / Адаптер ПРОЗОРЦИ Мотоцикл Висок КвалитетКарактеристики : Влез : AC100240 V 60 / 50 HZИзлез : 12 V 1250m AНапомена : Може да се користи на 12 Напон на батеријата системи за САМОАвтоматско полнење без текот на полнењетоКраток Спој Заштита И Во Текот Тековната ЗаштитаБатеријата Поларитетот ПресвртМулти Обоени LED дисплеј за статус индикацијаЦрвени Led кога полнењето, и Зелена Led кога целосно наполнетаЗа Внатрешна И 12 V самоТежина : 100gПРЕВОЗОТ...

14.6 Волта 8а LifePO4 зарядно устройство за батерията Life PO4 за батерия 12V LifePO4

BGN 43.00 47.98

14.6 V 8 A Smart PO4 Батерија Полнач Со LED>>Ве молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Влез И Излез Plug Што Сакате,Особено ' E ' & ' на С ',во Спротивно Вашата Цел не Може да Се Испрати,Ви Благодарам!!! Производство Спецификација 1 Боја : Само Црна 2 Материјал : ABS + PC 3 Излезна Моќност : 116 W 4 на Модел на Полначот на : CCкратка БИОГРАФИЈА 5 Температурата на работа : 20~60 Степен 6 Складирање Температура : 40~+80 Степен 7 Оперативни Влажност : 20~90%RH ЗаштитаВо Текот Тековната ЗаштитаВо Текот Напон ЗаштитаКраток Спој ЗаштитаОбратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Моќност Consumptio nСертификатиYZPOWERОу р УслугаПредПродажбата На УслугатаКажете ни за вашата батерија тип, карактеристики,Професионална продажба менаџер за вас Понуда,транспорт, испорака период и за други прашања.Дозволете нашите професионални инженери препорачувамправо апарат за вас.ПоПродажбата На УслугатаПроизводи се обезбеди тригодишна гаранција.Професионални инженери, неограничен број натехнички совети.

Xberstar зарядно устройство за Garmin Forerunner 10 & Forerunner 15 смяна на зарядно устройство ще захранване на поставка за мъже и жени ' sgps продаваните часовници

BGN 15.00 15.33

XBERSTAR Полнач за Garmin Forerunner 10 & Forerunner 15 Замена Полнење Лулка за Мажи Жени's GPS Работи се ВидиОпис : Поврзете го вашиот Forerunner10 или Forerunner 15 GPS Работи се Види на овој полнење лулка и користете го приложениот USB кабел за полнење на тоа.Answer : ___________________________ Note : кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за тоа каков тип дали треба ( ЖЕНИТЕ или МАЖИТЕ ), ние ќе брод го полначот од мажите Garmin, ако не пораката.Ви благодаримеКарактеристики : 100% нов и висок квалитет, Тоа го прави вашиот Трчање Види полнење стане повеќе погодно...

16.8 V 28A зарядно устройство 14.8 V литиево-йонна батерия с интелигентно зарядно устройство, което се използва за 4S 14.8 V литиева батерия вход 220V алуминиев корпус

BGN 251.20

Нема.спецификацииКонстантен напонПостојан струјаТранзиција / CutoffТежинаголеминаLeadacidLiMnLi fepo 4Max (A)LeadacidLi(kg)(mm )112 V14.7 V16.8 V14.6 V408.04.03.5230*135*70mm224 V29.4 V29.4 V29.2 V255.02.5336 V44.1 V42.0 V43.8 V183.61.8448 V58.8 V54.6 V58.4 V153.01.5560 V73.5 V75.6 V73.0 V122.41.2672 V88.2 V84.0 V87.6 V101.00.5Карактеристики1Целосна автоматска транзиција од КЗ, CV и Плови / cutoff2Прецизна граница на напон и струја, гарантира целосно наполнета и да се избегне над задолжен3Заштита : во текот на струја, во текот на напон, краток спој и обратна поларитетот4Висока Ефикасност : 95%~98%, ПРЕСТАПНА : 0.96, екопријателски5Две LED индикатори, Алуминиум, елегантен и сигурен6CE & ROHS Уверение, Сигурност и Висок КвалитетAnswer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да се постави помеѓу 5% 10%.

Източник на захранване 12V 2A Adapter EU Smart Battery Charger оловно киселинни зарядно устройство 12V 2A DC мотор автоматично зарядно устройство 220v

BGN 17.41

Напојување 12 V 2 A Smart Батерија Полнач оловни Батерија Полнач 12 V 2 A DC Мотор Автоматски Полнач 220v 50 hz НИ Приклучок(ЕУ АДАПТЕР)Ние нудиме на ЕУ АДАПТЕР за СЛОБОДНИ според вашата адреса!Спецификации : 1.Влезниот напон : 220 V / 50 Hz 2.Излезен напон : DC12 V 2А 3.Излезна струја : 2 A 4.Примена : 12 V3 AH20 AH Батерија 5.Работни termperature : +10 степен ~+70 степен 6.Тежина : 0.2 7 килограми.Сертификат : CE / FCC 8.Пакување листа : 1pcs без кутија 9.Сад Материјал : ABSФункција : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Соодветен на оловни или гел батерии / автомобил батеријата / мотоцикл батеријата Може да се користи на 12 Volt батеријата системи САМО Автоматско полнење без полнење со текот на Краток Спој Заштита во Текот Тековната Заштита Батеријата Поларитетот Пресврт Кул фанови да се спречи во текоттоплина LED индикатор за процент од капацитетот на батеријата( 25%50%75%100% Пакет Содржина : 1x 12 V 2 A полначот ЕУ адаптерОвој полнач е најнов дизајн 2017 многу добар висок квалитетпаметен полнач.Ако ви треба трговија на големо цена само контактирајте ме однапред.Ние, исто така, имаат DHL превозот услуга за промет на големо цел.• Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail / Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавенод Посебна Испорака...

Оригинален SOH-AAN CMS-B31 за SAMSUNG CD VCD оптичен пикап с механизъм SOH AAN CDT100

BGN 23.20

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

2018 VariCore V20i 18650 и Зарядно устройство 1.2 3.7 V V 3.2 V 3.85 V AA / AAA 18350 26650 10440 14500 16340 25500 Нимх литиева батерия зарядно устройство

BGN 12.78

Превозот листа : 1 BUC V20 I полнач 1 BUC cablu USB 1 BUC настава Овој уред е дизајниран за преносни, флексибилни и повеќе батерија видови...

Miboxer 4Slots 3A/слот LCD екран и зарядно устройство за Li-ion/Ni-MH/Ni-Cd/LiFePO4 18650 14500 26650 AAA AA батерии

BGN 71.84

Функција : Текст : DC12 V*5 AИзлез(Макс) : 4.2 V±1% 1.48 V±1%Големина : 158x118x44mmАктуелни : Liion : 0.1 A / 0.2 A / 0.3 A / 0.5 A / 0.8 A / 1.0 A / 1.5 A / 2.0 A / 2.5 / 3.0 ANiМЗ / NiCd : 0.1 A / 0.2 A / 0.3 A / 0.5 A / 0.8 A / 1.0 НаКомпатибилен со сите различни тип на цилиндрични литиум батерија.До 3.0 полнење брзина во еден слот.Висока прецизност калибрација на каков извор на волтажа.Автоматски запира за полнење на полнење compleion.Обратна поларитетот заштита и краток спој заштита.Автоматски детектира батеријата статус и прикажува полнење напредок.Автоматски детектира батеријата отпор.Откривање на батеријата dapacity во празнење.Секоја батерија слот контроли и трошоци независно.Поддршка на мали капацитет на батеријата се полни.Поддршка за литиум батерија поправка функција.Компатибилен со DC12 V автомобил полнење функција.Направени од отпорни на оган,пламен retardant КОМПЈУТЕР материјал.Дизајниран од страна на оптимално топлина дисипација.Одлично коло дизајн,3 години гаранција.Paket Содржи : 1 * Smart Батерија Полнач(Батеријата не inclueded)1 * НАС / ЕУ Ѕидни Држачи за Кабел1 * УпатствоНашата услуга за купувачот : Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката...

Оригинален SF-DB15L DB15 CD DVD RW лазерен пикап DB15LSN за с оптични дискове ASUS

BGN 21.60

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

Centechia Car Phone Charger 2 Port Mini Dual USB Car Charger Adapter 5V 2.1 A за iPhone Samsung Galaxy + аудио вход

BGN 8.00 9.02

Опис : 1.Производот е произведен според оригиналните автомобил интерфејс на 1 : 1 сооднос, едноставни за инсталација.2.Dual USB порти можат да ја полните два различни уреди истовремено за врнежлив ден.3.TPR dustproof маска може да се задржи на флексибилност на силиконски додека се обезбеди добар пламенretardant ефект.4.Овој производ усвојува интелигентни полнење технологија, која може брзо полнење на мобилни уреди кога на власт е помалку од 5%, мазна излез кога моќ надминува 90%, ефикасно да се обезбеди животниот век на батеријата на мобилните уреди.Боја : црна.Материјал : ABS + електронски компоненти.Големина : околу 60 x 46 x 21 mm (не вклучувајќи и кабел должина).Кабел должина : околу 50cm.Влезен напон : DC 12 V.Излезен напон : DC 5 V 2.1 А.Приклучок : dual USB приклучок.Осигурач : F2 AL250 V.Одговара за Nissan возила.Пакетот Вклучува : 1 x USB приклучок

Liitokala-12 v 2 um adaptador DE calibre, carregador, and the area ado para lii-500

BGN 17.39

lista del env & iacute; o : Liitokala Adaptador 2 A 1 UNIDS(indicador де enchufe adaptador един ул plano y el enchufe редондо, ел cliente parágrafo comprar por корист deje он mensaje parágrafo decirnos opaco usted necesita ел enchufe, si nenhum mensaje де feno, nosotros aleatoriamente env & iacute; o)somos directas ventas де ла с & aacute; brica, си те gusta este producto, tiene intenci & oacute; n де agente, o necesita м & aacute; s cantidad, usted puede ponerse en contacto con nosotros.су satisfacci & oacute; n es ми prioridad, tratar де comprar един confianza y Pol & iacute; tica де devoluciones : si usted recibi & oacute; он уметност & iacute; culo defectuoso, por корист, на сос служ informe dentro де 14 d & iacute; комо, ла sustituci & oacute; n о он reembolso completo ser & aacute; dado sobre el recibo де лос bienes recibidos де nuevo...

1Pcs 12V 2A нов преносим адаптер перезаряжаемое оловно киселинни зарядно устройство, захранване 12V 2A мотоциклетное зарядно устройство с адаптер за US Plug EU

BGN 19.00 20.61

1 Pcs 12 V 2 A Адаптер Батерија оловни Конектор за Напојување 12 V 2 A Мотоцикл Полначот Спецификации : влезен напон : 5060 hz, 220v AC Излезен напон : DC12 V Излез максимална струја : 2.0 Еден Излезен интерфејс : 2*голема клип тип Големина : 70x47x30 mm Приклучок : НИ plug Боја : жолто Пакување листа : 1pcs Тежина : 200g Примена : за мотор eвелосипед 12 V батеријаMax...