• Ново
Преносимо алуминиево зарядно устройство, зарядно устройство, зарядно устройство държач влакчета с зарядно кабел 1,5 м за Apple iPad Pro Молив

Преносимо алуминиево зарядно устройство, зарядно устройство, зарядно устройство държач влакчета с зарядно кабел 1,5 м за Apple iPad Pro Молив

BGN 18.00
BGN 20.75
-13 %
В магазина

Брой продукти

Дизајниран за Apple i Pad Про молив. Монтажни база, лесно да го замени на полнење преку USB кабел. Едноставен за полнење да се појави, само се отстрани капа и слот молив во полначот порта на обвинителна клупа. Исто така може да се користи како екранот стојат : 45-степен склоност, се преземе соодветна сметка на интеракција помеѓу вашата рака и молив. Исто така постои и еден слот за да се организира капа за време на полнењето на молив. Напомена : молив не е вклучена. Материјал : ПВЦ кабел + Алуминиумски полнење клупа + Силикони клупа подлога Производ Големина : 53 × 45 × 45mm/2.09 × 1.77 × 1.77 во (Прибл.) Кабел Должина : 1.5 м/4.92 ft (Прибл.) Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Полнење Клупа 1 X Полнење Кабел '

Подробности

търговска марка:
BGEKTOTH
Тип:
Електрически
Бързо зареждане:
No
Интелигентно Зареждане:
No
екран на дисплея:
No
Номер На Модела:
зарядно устройство ще захранване на зарядно устройство
Пакет:
ДА
Номер На Батерията:
както показват

Те също купуват с този продукт

Нов VariCore U4 1.2 V / 3.2 V / 3.7 V / 4.25 V18650/26650/18350/16340/18500/ 26500/14500 AA AAA NiMH литиева батерия зарядно устройство

BGN 8.00 12.29

Превозот листата : Vari Core V10 Полнач 1 BUCVari Core V10 USB Кабел 1 PCSVari Core V10 настава 1 PCSНие сме фабрика директна продажба, и ако ви се допаѓа овој производ, имаат намера да агент, или треба повеќе квантитет, можете да контактирате со нас.Answer : ___________________________ Note : не содржи батерии! испрати Листа : U4 Полначот + Црна микрофон USB кабелот 1 Vari Core I4 конектор за универзален паметен полнач за батеријата поддршка 3.2 V литиум литиум железо батеријата / 3.7 V / 3.8 V литиум батерија : 26650, 22650, 26500, 18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 17355, 16340, 14500, 10440, и така натаму...

Оригинален SOH-AAN CMS-B31 за SAMSUNG CD VCD оптичен пикап с механизъм SOH AAN CDT100

BGN 23.20

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

Liitokala Lii-500 LCD 3.7 V 18650 18350 18500 21700 25500 20700 26650 1.2 V AA AAA NiMH литиева батерия 5V изход интелигентно зарядно устройство

BGN 9.00 13.54

испрати листа : 1、Lii500 Само:Lii500 полначот+прирачник+Пакување, кутии2、Lii500 и Адаптер:Lii500 полначот+12 V 2 A Адаптер+прирачник+Пакување, кутии3、Lii500 целиот пакет:Lii500 полначот+12 V 2 A Адаптер+автомобил полнач+прирачник+Пакување, кутии4、12 V 2 A Адаптер:1 PCS 12 V 2 A АдаптерLiito Kala Lii 500 Опис На ПроизводотНа、предупредување1...

XINMORE 50.4 V 6А 4A 5A литиева батерия зарядно устройство за 44.4 V E-bikeo Battery Tool източник на захранване за електрически инструмент

BGN 75.00 122.59

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 50.4 VПолнење на струјата : 6 АПолнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 50.4 ± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 6 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug слики******Полнење Напон и Струја може да се прилагоди од страна на Клиентите услов.Ако не можете да го пронајдете она што ви треба,ве Молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучокот,Како : 'AC : Број 5,DC : G", Ви Благодариме!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ЗА Номинален Напон 44.4 V, Отценети Capicaty : 10 Ah 35 Ah батеријата пак, 44.4 V електрични б ајк ПРОЗОРЦИ сили ( 12 серија Liion Батерија пакет ),Батерија, оловни / Life PO4 / Liion Батерија,Електрични Алатки, Градинарски алат, Чистење машина,Ebike,Голф количка ,Електричен Скутер,ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање на Велосипед ,ПРОЗОРЦИ Напојување и ц.Функција : YZPOWER● Стабилна MTBF : > 30000 H,● Одлична сигурност, Dual тековната споделување шема за вработени, на начин на кој кога се оштетени,само половина на полнење струја, може да продолжите да ја користите.● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

12.6 V 1A литиево-ионное зарядно устройство 18650 литиево-йонна батерия зарядно устройство DC корона 5.5 * 2.1 мм ЕС/САЩ щепсел + Безплатна доставка

BGN 8.00 11.18

Производ основните параметри (Со прецизна постојан струја на полнење карактеристики, полнење резултатите се задоволителни, на батеријата ќе не overcharge) ТЕКСТ СПЕЦ : AC100240 V 50 / 60 HZ 0.8 Полнење напон : DC4.2 V Полнење струја : 1А Полнење на владата : CCCV Полнење индикатор : Наплата на црвено светло е полн со зелено светло Полначот порт : DC5.5*2.1 Производ големина : 76*43*30ММ Безбедност за заштита : OVP / OCP / заштита од Преоптоварување / Краткиколо заштита Делокруг на примена:Литиум батерии (литиумјон батерии, литиум полимер батерии) номиналниот напон на батеријата пакет е 11.1 V12.6 V капацитет спектар 1100~5500m Ah As18650,18490,14650,14500,14430 и други батеријата пакети забелешка:Нашите производи имаат ТЕКСТ СПЕЦ : НИ Plug / ЕУ Приклучокот, ве Молиме одберете го саканиот приклучок...

Centechia Mini Dual Universal Usb Ports Car Phone Charger Adapter Quick Charge 5V 1A/2.1 A за Htc

BGN 8.96

100% сосема нов и висок квалитет.Водоотпорен заштитен капи и USB капак.Мултифункционален производ со сини LED индикатор за светло, совршен за патување употреба.Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина.Широко се користи со електрична опрема за напојување за Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи...

7.3 V 6А зарядно устройство 6.4 V LiFePO4 Smart Battery Charger използва за 2S 6.4 V LiFePO4 Battery Auto-Stop Smart Tools алуминиева обвивка

BGN 82.24

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

LiitoKala lii-U2 5V 2A Universal USB Travel Charger Wall Portable US EU Plug Mobile Phone, Smart Charger forLii100 Lii202 адаптер

BGN 10.00 11.01

USAMS Двојна USB ПолначПолначот 2 уред simulataneously во нивното оптимално полнење брзина, вкупно излез 2 A .Полнење Направи ПопаметниСе изгради во smart технологијата за откривање на сите поврзани уреди, се приспособат на излез соодветно на тоа, и да се обезбеди постојан напон за да се минимизира време на полнење.Ко lorful PC & Кристално Јасно Акрилик Двоен Слој ШколкаКомбинираат PC и Акрилни Материјали, а не само добар изглед, но исто така и заштита на полначот од висока температура и оган опасност.100% Безбеден ПолнењеПреполнувањето, прегревање , Повеќе Моќ, Повеќе од Валутата, Преку Притисок, Висока Температура и Краток Спој заштита.Сигурниот LED индикаторЛесно да се разбере кога не полначот не е правилно вклучен во штекер благодарение на вградениот LED индикатор.Полнење БрзинаЗа Сите iphone телефони, ipodови е 1А Излез ; Сите i Pad е 2.0 Еден Излез Макс За Андроид Телефони : Samsung Galaxy S6 / S6 Работ , Samsung Галакси S5 , S4 , S3 , S2 , Галакси Забелешка 2 , 3 ; Motorola Droid RAZR MAXX, Motorola X; HTC One X V S , итн се 1А да 2.0 Еден Излез За Амазон поттикне е 0.5 А За Други Уреди : Сите USB полнење на уреди се 1А да 2.0 Еден Излез.Шопинг Забелешка : 1...

2 елемента! Однослотное регулируема литиевое зарядно устройство за 18650 14500 10440 Lir123a акумулаторна литиево-йонна батерия

BGN 7.00 9.82

Еден Слот Прилагодливи Литиум Батерија ПолначГлавни Карактеристики : Пренослив дизајн со индикатор светлина. Со цел да ја полните вашата Литиум јон (LIION) и никел метал hydride (NIMH) батерии брзо и безбедно. Краток спој и во текот тековната заштита. Може да ви наплати за сите видови на 3.6 V, 3.7 V литиум батерија, како што се LIR123 A, 18650, 14500, 10440 и така натаму.Спецификации : Главни Карактеристики : Пренослив дизајн со индикатор светлина. Со цел да ја полните вашата Литиум јон (LIION) и никел метал hydride (NIMH) батерии брзо и безбедно. Краток спој и во текот тековната заштита. Може да ви наплати за сите видови на 3.6 V, 3.7 V литиум батерија, како што се LIR123 A, 18650, 14500, 10440 и така натаму...

FOXSUR 12V 2A 4A 8A Automatic Smart Battery Charger, 7-stage smart Battery Charger, зарядно за кола за гелевой влажна AGM батерии

BGN 68.00 96.45

FOXSUR 12 V 2 A 4А8 A Автоматско Smart Батерија Полнач, 7фаза smart Батерија Полнач за во Автомобил Батерија Полнач за ГЕЛ ВЛАЖНИ AGM БатеријатаПолнач за Батеријата Големина на : 2 A за 6 AH 30 AH4Аза 20 AH 60 AH8 A за 40 Ah 160 AH• Микропроцесори Контрола (ПРОЦЕСОРОТ)...

Мини преносим ароматен спрей DC 12V автомобилен овлажнител зарядно устройство за пречистване на въздуха auto мъгла чайник Туманщик двойка етерично масло дифузор свеж

BGN 17.58

МИНИ Преносни Арома Sprayer DC 12 V Автомобил Овлажнител Полначот Прочистувач на Воздух Авто Магла Создателот Fogger Пареа Етерично Масло Diffuser СвежиAnswer : ___________________________ Note : p acked во балон плик ,тоа нема мало поле ...

Liitokala Lii-100 1.2 3.7 V V 3.2 V 3.85 V AA/AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 Нимх литиева батерия с интелигентно зарядно устройство

BGN 10.00 10.34

Lii100 Полначот Опис На Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1 Со користење на Микро USB DC 5 V текст, еден слот за полнење и независни microcomputer систем за управување со2...

EU Plug Dual USB 5V 1A Wall Charger Adapter USB Travel Charger Power add one usb кабел за телефон Android

BGN 3.00 4.13

ЕУ Двоен Приклучок USB 5 V 1А Ѕид Адаптер за полнење USB Полнач за Патување Моќ додадете еден usb кабел за Android телефон Производи фото : Оригиналниот USB Адаптер Приклучок За 8pin Да Micro За i Phone 7 6 6 S Плус 5 5 S 5 C i Pad и i Pod Кабел Конектор за Брзо Полнење на Податоци Sync Singal USB Порти 5 V 1.5 НА ЕУ, САД Plug Патување USB Ѕид Мобилен Телефон Адаптер за полнење Кабел за Samsung за i Phone паметен Телефон USB Полнач за 5 V3.4АУниверзална Преносни Патување Ѕид Адаптер за полнење Samsung ЕУ Plug Мобилен Телефон Полнач за i Phone, Лаптоп Универзален Телефон USB Полнач за Двојна Пристаништа Патување Ѕид Адаптер за полнење 2.4 НА ЕУ НИ Plug Мобилен Телефон Полнач За i Phone Таблета Ugreen USB Полнач за 5 V3.4АУниверзална Преносни Патување Ѕид Адаптер за полнење Samsung ЕУ Plug Мобилен Телефон Полнач за i Phone, Лаптоп 2 USB Полнач за 5 V 2.1 НА ЕУ Приклучок USB адаптер Ѕид Мобилен Телефон Полнач за i Phone 5 6 7 i Pad Таблет Samsung Xiaomi Полнење USB Полнач за 1А 2А Патување Ѕид Адаптер за полнење 5 W 10 W Преносни Паметен Мобилен Телефон Полначот ЕУ Приклучок

Liitokala Lii-402 18650 и Зарядно устройство 1.2 3.7 V V 3.2 V 3.85 V AA / AAA 26650 10440 14500 16340 25500 Нимх литиева батерия с интелигентно зарядно устройство

BGN 17.58

Превозот листата : Liitokala lii402 Полначот 1 PCSLiitokala USB Кабел 1 PCSLiitokala пакување торба 1 PCSLiitokala lii402 Прирачник 1 PCS(Забелешка : ова е приклучокот за полначот, не содржи батерии...

Xberstar зарядно устройство за Garmin Forerunner 10 & Forerunner 15 смяна на зарядно устройство ще захранване на поставка за мъже и жени ' sgps продаваните часовници

BGN 15.00 15.33

XBERSTAR Полнач за Garmin Forerunner 10 & Forerunner 15 Замена Полнење Лулка за Мажи Жени's GPS Работи се ВидиОпис : Поврзете го вашиот Forerunner10 или Forerunner 15 GPS Работи се Види на овој полнење лулка и користете го приложениот USB кабел за полнење на тоа.Answer : ___________________________ Note : кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за тоа каков тип дали треба ( ЖЕНИТЕ или МАЖИТЕ ), ние ќе брод го полначот од мажите Garmin, ако не пораката.Ви благодаримеКарактеристики : 100% нов и висок квалитет, Тоа го прави вашиот Трчање Види полнење стане повеќе погодно...

Зарядно устройство за Wii U GamePad AC Adapter charger-Nintendo Wii U (7.5 ft)

BGN 16.00 19.18

опис на производот : Карактеристики : мали димензии, рационализација, целосно затворена, преносниВлезен напон : AC85 V265 V 50 / 60 Hz.Излезен напон : без оптоварување (5.0 V5.4 V), оптоварување (4.7 V5.1 V / 2 A).Заштита : заштита од преоптоварување 105% 150% од номинална моќност, може да биде автоматски обновен.Изолација сила : Влез Излез AC Vac / 10 Mm A1 минути.Изолација отпор : влез излез ≥ 50 MΩ.Средина : температурата на работа 0 ℃ ~ 40 ℃, 10% ~ 90% RH.ВЛЕЗ : 100240 V, 5060 HZИЗЛЕЗ; 4.751.6 НАПакет Inlcudes1* ПолначПрофесија Батеријата ФабрикаВисок Квалитет на Реалниот Капацитет Искрен продавачот DVISIДобредојдовте да контактирате со нас за промет на големоПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

54. 6v1. 5A зарядно устройство 54.6 V, 1.5 A електрически велосипед литиева батерия зарядно за литиева батерия 48V 56. 4v1. 5A зарядно устройство

BGN 27.04

>>Детали за производот : ЗА 48 V Liion литиум батерија пакет / електричен велосипед литиум батерија ЦРВЕНИ LEDПолнење Престане автоматски и се претвори зелена LED светло кога батеријата е полна>>Производот и параметрите : 54.6 v / 1.5 А Liion / Liполимер батерија полначНема.ОбјектотПараметри1Влезен Напон100240 V 50 / 60 HZ2Соодветен Напон / Фреквенција90264 V 47 / 63 Hz3Излезниот Напон54.6 V4Излезна струја1.5 А5Моќност90 W6Ефикасност80%7Бран / Шум8Оперативен Temp040°C9Складирање Temp2085°C10Оперативен Влажност5%~90%RH11Чување Влажност li јонска батерија полнач5%~90%RH12Приклучок типВЕЛИКА британија / Кина / Американски / European / Австралиски / Јапонски итн13Конектор5.5*2.1 mm14Комплет материјалPC15Карактеристичнократко / коло / текот на заштита16Безбедност стандардCCC / CE / UL / FCC / PSE / ГШ / CB / KC1...

Оригинален SF-DB15L DB15 CD DVD RW лазерен пикап DB15LSN за с оптични дискове ASUS

BGN 21.60

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

78x21x24mm САМ черна ABS пластмасова кутия за съхранение на притежателя калъф за 1x 18650 3.7 V акумулаторна батерия

BGN 1.00 1.55

SKU : L0232Спецификација : Влез : DC 4.2 VИзлез : 4.2 V500m AБатерија тип : Литиумјонска батеријаПолнење на струјата : 300 метри (Еден)Димензии : 100 * 31 * 39 (mm)Тежина : 35 gПрименливи батеријата модели : 18650 / литиумјонска батерија.Текст карактеристикиAC влезен напон : 100240 VACACТекст Фрекфенција : 50 / 60 HZACВнесување На Струјата : Излез карактеристикиИзлез полнење напон : DC DC4.15, 4.25 (референтна вредност).Полнење карактеристикиСледниве електрични параметри на тест собна температура е 10 ° C до +55 ° C : на полнење DC струја DC600m A ± 50m A (референтна вредност).Полнење методОвој полнач за да се одржи постојан струја проследено со константен напон во текот на процесот на полнење.Индикаторот за полнењеНе се наплаќа (без оптоварување), го полначот моќ LED индикатор е зелена, е да биде обвинет, на соодветната моќ LED индикатор е црвено кога полнењето е завршено, соодветните LED моќ индикаторот свети зелено.Безбедност СертификацијаОвој производ е CE уверение...