• Ново
10 бр прозорец master ключа калъф за vw 99-04 Jetta Golf Bora 98-04 Passat B5 1J4 959 857 / 1J4 959 857 B / 1J4 959 857 D

10 бр прозорец master ключа калъф за vw 99-04 Jetta Golf Bora 98-04 Passat B5 1J4 959 857 / 1J4 959 857 B / 1J4 959 857 D

BGN 102.00
BGN 127.28
-20 %
В магазина

Брой продукти


Состојба : 100% Сосема Нов W/ Висок Квалитет - Функција : Master Lock & го Отклучите екранот, Прозорецот за Заклучување, Window Control - Fitment : 1999-2004 ЗА Jetta/Бора Mk4 1999-2004 ЗА Голф 1998-2004 ЗА Passat Б5/B5.5 - Референтни Делови Бр. : 1 GD 959 857, 1 J4 959 857, 1 J4 959 857 B, 1 J4 959 857 D - Пакет Вклучуваат : 1 Pc Господар Panel Прозорецот Swtich

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
търговска марка:
GZCHX2010
специални характеристики:
Главен Прекъсвач Прозорец Панел
Напрежение:
12V
Тегло На Продукта:
0.18kg

Те също купуват с този продукт

Yatour за Nissan / Infiniti Y адаптер конектор кабел (YT-NSY) за аудио Navi CDC тунинг 2003-2012 модели

BGN 25.00 26.88

Големина : 23cm*2ends=целосно 46cmОдредени Nissan / Infiniti навигација радија се претставуваа проблем кога додавање на CD Промени, помошни текст адаптер или i Pod интерфејс на фабрика систем...

Безжична Bluetooth Хендсфри Car Kit високоговорител козирка клип на разстояние 10 м за iPhone смартфон с зарядно за кола устройство Hands Free

BGN 19.00 27.02

Безжична Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Сонцето стакло Клип 10m Далечина За i Phone 4 S 5 5 S 5 C Samsung Галакси S5 S3 S4 Забелешка 2 3 паметни телефони MP3 MP4 Таблет Ехо и отстранување на Бучава и Сите Bluetoothот Видиме со Автомобил ПолначВнимание : Данокот на земјите од ЕУ преку DHL / Федекс мора да се плати од страна на купувачот,па доколку вашата адреса за испорака беше во европска обединетите земји, таму ќе треба да плаќаат данок! Се надеваме на разбирање!за било какви прашања само нас контакт кога ќе се чувствуваат слободни !100% сосема нов и добра работна состојбаПогодно за полнење да се cliped на автомобилот е сонцето стакло.Исто така се користи за handsfree повикува дома и во канцеларијаMultipoint технологија и оваа говорникот може да биде поврзан со 2 мобилен телефонСилен сигнал, јасен звук и nonradiativeСпецификации : Поддршка главата слободни, главата во собата и така натамуВклучени DSP за поддршка на напредни ехо и отстранување на бучаваСо 2 W говорник и висока чувствителност микрофонMultipoint Поддршка : им овозможува на звучникот се поврзете со два телефониКомпатибилен Bluetooth Specification : V3.0+EDRРаботна фреквенција на опсегот : ISM (2.42.84 GHZ)RF излезна моќност : До 10 метриБатерија тип : литиум мобилен 3.7 V, 600650mah (BL5 B)Време на разговор : до 1516 часаВреме во мирување : до 1000 часаГолемина : 118mm X 46mm X 16mm (L*W*H)Полнење време : 23 часаПакетот вклучува : ( не се вклучени мало кутија ) 1 x Bluetooth Handsfree Звучникот 1 x Автомобил Полнач 1 x USB кабелот 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Железо Носителот Забелешка : @сите купувачи,ве молиме да бидат љубезно ве молиме да знаат дека овој Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил доаѓа со магнетни,па не може да брод од преку Кина Пост,само Малезија Пост,се надевам дека за разбирање!

2 елемента DC12V 7440 LED Light Warning Canceller декодер товарните резистор NO-OBD Error NO Hyper Flash Adapter AM2270

BGN 18.00 19.92

Компатибилност : Приклучок Тип : 7440 Карактеристики : Решавање на автомобилската LED пак сигнали,ПРЕДВОДЕНА кочница светла,LED светла за магла и други LED светла лесно изгаснат по неисправност или други проблеми.НЕ OBD Грешка Предупредување,да го поправи хипер флеш проблеми...

Сериен порт FT232RL грешки сериен порт USB за зареждане на професионални инструменти за пожари клас

BGN 27.01

FT232 RL сериски порт USB debugging сериски порт за да ја преземете оган професионални одделение алаткиВрз основа на USB НА UART"FT232 EVAL ОДБОР" е FT232 евалуација ОДБОР дизајниран врз основа на USB НА UART, кој е решение на USB трансфер на сериски порт.· FT232 профилГлавните модели на FT232 се : FT232 BL, FT232 RL...

Колата OBD Speed Lock&Unlcok сот проблясък на светлина за Nissan Murano 2009-+Безплатна доставка

BGN 54.38

Одговара За Nissan Murano 20092016кога ќе го поставите одра, ве молиме да ми кажете која година и месец на вашиот автомобилФункција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

12V 24V 3.1 A Dual Usb Car Charger For Honda 2 USB Port Auto Adapter LED Voltmeter Socket For Honda CIVIC CROSSTOUR CRV ОДИСЕЯ

BGN 12.00 15.58

5v 3.1 12v 24v Автомобил запалка приклучок за USB Приклучок за Полнење Двојна USB Автомобил Полнач Voltmeter Приклучок За Хонда За Сите Мобилен ТелефонТопло совети : Само Одговара за Хонда кој е произведен пред 2015 година, ве молиме да ги проверите пред да се купи.Опис : Одлично за полнење и лесно да се инсталира.Компатибилен со повеќето на паметни телефони, одговара за i Pad, i Phone и i Pod брзо полнење со полна брзина, автомобил рекордери, електронски монитори, GPS и другитеелектронска опрема, за да се елиминира критичниот момент на сила срам.Дистрибуција, менаџмент, интелигентни дистрибуција, повеќе струја,Зачувај време на полнење повеќе од 30%; безбедно, брзо...

Eightwood Fakra Crimp Jack конектор за лилаво колата GSM мобилен телефон (5шт)

BGN 12.00 17.20

Понуда прилагодено : Ако ви е потребна различни монтажа, видови на конектори и должина на кабли, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение...

Eightwood радиоантенна удлинительный кабел Fakra JackB косичка 15 см безплатна доставка тунинг за VW BNW Audi Ham

BGN 8.00 10.11

Радио антена Продолжување кабел Fakra Џек "Б" pigtail 15cmКонектор : Едниот крај : Fakra Џек "Б"Другиот крај : нема ( нудат сопствени)Должина:15cmКабел:RG174 defaultСе применуваат за:Радио со фантомски снабдување

shhworldsea 10наборы 4-пинов авто сензора за кислород конектор авто водоустойчив електрически контакт сензора за кислород щекер за suzuki 6189-0126

BGN 16.00 22.37

shhworldsea Бесплатен Превозот 10 Sets 4 pin автомобил Кислород сензор за полнач 4 Начин авто водоотпорен електричниот приклучок Кислород сензор приклучок за suzuki 61890126пакетот вклучува : 10*4 Way Женски конектор40*Женски терминали40*силиконската гума кабел фоки

shhworldsea 4Sets H8 H10 H11 Auto Automotive foglight waterproof connector plug male bulb socket комплект H11 Car lamp Holder

BGN 9.00 12.13

shhworldsea 4 Sets H8 H10 H11 Авто Автомобилската foglight водоотпорен конектор приклучок машки сијалица приклучок за полнење H11 Автомобил светилка НосителотAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

50Set 9 Pin / way 9P 2.3 mm автомобилен конектор, HID Auto водоустойчив електрически щекер, автомобилен ремонт жак за мотоциклет

BGN 115.00 157.89

shhworldsea 50 Sets 9 Pin / начин 9 P 2.3 mm автомобил конектор,се КРИЕШЕ Авто Водоотпорен Електричниот приклучок,Автомобилската ремонтирам полнач за автомобил, Мотор и др.Информации : •Висок квалитет на 9 pin КРИЕШЕ водоотпорен конектори собрание•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми•Лесно да го инсталирате, со чекор по чекор на слики•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминали•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу другиAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

CSR8645 чип, 4 Bluetooth аудио приемник, aptx High fidelity audio, САМ Bluetooth аудио модул

BGN 38.40

МоделC8645Bluetooth спецификацијатаBluetooth V4.0модулација на чекањеGFSK, π / 4 DQPSK, 8 DPSK3.34.2 VBluetooth протокол поддржаниHPV1.6, HSPV1.2, A2 DPV1.2, AV RCPV1.4Работат на струјата≤ 30m Aтемпературата опсег40 o C до +80 o C10CLASS1 / CLASS2 / CLASS3 Максимална прилагодливи 9d BmОсетливост : 80d Bm БЕРФреквентен опсег : 2.4 GHz2.480 GHzНадворешен интерфејс : PIO, SPI, I2 S, и, управување со проектен циклус, USBАудио перформансиAAC, MP3, SBC, APTX,Аудио на бучава сооднос : Повеќе од 75d BНарушување≤ 0.1%Следната слика го покажува ООП 8635 чип модулСледната слика го покажува ООП 8645 чип модулCSR8635 bluetooth чип параметриПроизводи преглед : CSR8635 bluetooth модул за компанијата независни развој на интелигентни безжичен аудио производи, пренос на податоци е ниска цена ефикасна стерео безжичен пренос шема на модул се користи за ООП BC8 чип модул обезбедува висок квалитет на звук и компатибилност, подобро целокупната изведба...

AUTO E27 to GU10 Extend Base LED КФЛ Light Bulb лампа адаптер конвертор вита контакт

BGN 1.86

* E27 да GU10 се Прошири База LED CFL Светлина, Крушка Светилка Адаптер Конвертор Завртка Socket Features : Нова Светлина Светилка Светилки Адаптер Конвертор E27 да GU10 LEDThis Сијалица Приклучок Адаптер се користи за светилки, конвертирате E27 сијалица штекер за да GU10 сијалица socket E27 да GU10 Адаптер.* Погоден за сите напон.* Висок Квалитет.* Бакар позлатен никел база.* Лесен за употреба и ви овозможува да ги чувате со користење на стандардни светилки или fluorescents погодно.* Тип : E27 да GU10.*Боја : Бела.*Димензија : 5.1 cm x 3.2 cm.*Нето тежина : 36g.*Пакет тежина : 44g.*Пакување Содржина : 1 x E27 да GU10 Адаптер

TUKE OEM Cruise Switch теглене на кабели, свързване на кабел за VW Passat B5 Golf MK4 Sharan Beetle Bora, Jetta 4 Superb Seat Alhambra

BGN 18.00 20.16

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982006 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK4 19982006 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" Бора MK4 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 19972005 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 19992010 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 20012010 Врвен 20022008 Seat Alhambra 20012010 Кабли и приклучоци предизвика производство, времето не е исто, па боја и слика не се исти, ум ако пријател, ве молиме оставете! THX!СОВЕТ : s'il voplaît assurezvoque la partie voacheté одговара votre voiture avant l'achat...

Модул, FM-приемник, висококачествен FM-приемник, модул, FM-радио, автоматично търсене на 88-108 Mhz

BGN 15.98

Висок квалитет на ФМ стерео приемник Големина : 12mmx28mm Оперативен напон : 1.8 V3.3 V Приемниот опсег : 88108 MHz ФМ стерео емитување (може да се добие кампусот емитува) Други карактеристики : чувствителност е подобро од 3 microvolts користење на DSP приемник технологијата е добра селективност и силна антимешање способност Аудио излезна моќност : 2x10mw Фреквенција регулатива : притиснете на копчето за прилагодување Антена режим на конекција : слушалка жица и примање на антена Модул карактеристики : Gao Jicheng добива IC печ процесот на производство, дигитални фреквенција стабилност, стабилни перформанси, Мала големина, лесно да го инсталирате во мал простор електронска опрема поле на примена : FM stereophonic емитува сигнал на прием на Безжичен звучник приемник производство Инструкции Со употреба на погоден модул, стерео емитување станица може да се примени веднаш преку поврзување на напојување На задната страна на модулот има 5 копчиња, проследено со : S1, S2, S3, S4, S5...

XCGaoon micro USB Straight Car Charger Adapter for Car DVR Камера / GPS / Pad input DC 12V-24V Output 5V 2A дължина 3,5 м 11,4 фута

BGN 9.00 12.80

Безбеден и удобен Спречува преполнувањето, надструја, краткиколо Трошоци вашиот Подлога и Автомобил DVR камера во автомобилот Спецификација : 1.Тип : Автомобил полнач 2.Компатибилност : DC12 V 24 V 3.Полначот порт : Micro USB ( S traight ) 4.Излез : DC 5 V 2 A 5.Текст : 12 V 24 V 6.Интерфејс : DC 7.Максимална Струја : 2000m Ah 8.Кабел должина : 3.5 m ( 11.4 ft ) 1.Објектот Боја : Црна 2.Објектот Тежина : 0.12 КГ Пакет се Вклучуваат : 1 x микро USB полнач за во Автомобил

Dewtreetali водоустойчив двойно Usb порт за зарядно устройство, адаптер прахоустойчив 5V 2.1 A/1A Универсално зарядно гнездо за Citroen Honda Toy

BGN 7.00 7.66

100% сосема нов и висок квалитет.Водоотпорен заштитен капи и USB капак.Мултифункционален производ со сини LED индикатор за светло, совршен за патување употреба.Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина.Широко се користи со електрична опрема за напојување за Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи...

Четырехканальный квадратурный генератор на сигнали AD9959 DDS основната board AD9854 200 Mhz

BGN 110.21

Корисниците може да го симнете инструкции : линк Baidu облак.pan.baidu.com / s / 1c03 YTn6 Видео инструкции за употребаpan.baidu.com / s / 1k Tq T3p1(копирате линкот и го отвори внатрешноста на страната)AD9959 Технички индексA : AD9959 Technical индекс(1) 4 патот, 500 инсталирана база, до 200 msine бран излез.(2) Fourpassageway независно од фреквенцијата, амплитудата и фазата е прилагодлив.(3) на 32битна акумулаторот, фреквенцијата резолуција е подобро од тоа на 0.12 HZ.(4) 14 фаза на матичните книги, фаза резолуција 0.022 степени.(5) 10 регистрирате, прилагодлив амплитудата ниво 1024 парична казна.(6) 2 цел, цел 4, 8 цел, цел, да бара, PSK, FSK модулација функција.(7) линеарна фрекфенција, амплитудата и фазата фреквенција издржам функција.8 DAC Излезна струја.9 SPI Комуникација, спаси конекција, SPI Е општ тренд.10 Ултраниска потрошувачка на енергија, 2 200 M Јачина на ѕвонење Излезна моќ дисипација само 580m WДва, описПостојат 5 SMA конекторите на AD9959 главниот одбор, 4 е сигнал на излез, а другата е на надворешен часовник влезниот сигнал...

shhworldsea 50Sets 4 Way 4B0973724 Auto Car Ignition Coil Connector Plug Repair Case For A4, A6, VW Passat 1J0 973 724 1J0973724

BGN 70.00 95.68

shhworldsea Бесплатен Превозот 50 Sets 4 Начин женски 4 B0973724 Авто Колата Серпентина Конектор Приклучок за Поправка Комплет Случај За A4 А6 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1 J0 973 724 1 J0973724пакетот вклучува : 50*4 Way Женски конектор200*Женски терминали200*силиконската гума кабел фоки