• Ново
Безжична Bluetooth Хендсфри Car Kit високоговорител козирка клип на разстояние 10 м за iPhone смартфон с зарядно за кола устройство Hands Free

Безжична Bluetooth Хендсфри Car Kit високоговорител козирка клип на разстояние 10 м за iPhone смартфон с зарядно за кола устройство Hands Free

BGN 19.00
BGN 27.02
-30 %
В магазина

Брой продукти


Безжична Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Сонцето стакло Клип 10m Далечина За i Phone 4 S 5 5 S 5 C Samsung Галакси S5 S3 S4 Забелешка 2 3 паметни телефони MP3 MP4 Таблет - Ехо и отстранување на Бучава и Сите Bluetooth-от Видиме со Автомобил Полнач
Внимание :
Данокот на земјите од ЕУ преку DHL/Федекс мора да се плати од страна на купувачот,па доколку вашата адреса за испорака беше во европска обединетите земји, таму ќе треба да плаќаат данок! Се надеваме на разбирање!за било какви прашања само нас контакт кога ќе се чувствуваат слободни !
100% сосема нов и добра работна состојба
Погодно за полнење да се cliped на автомобилот е сонцето стакло.
Исто така се користи за hands-free повикува дома и во канцеларија
Multipoint технологија и оваа говорникот може да биде поврзан со 2 мобилен телефон
Силен сигнал, јасен звук и nonradiative
Спецификации :
Поддршка главата слободни, главата во собата и така натаму
Вклучени DSP за поддршка на напредни ехо и отстранување на бучава
Со 2 W говорник и висока чувствителност микрофон
Multipoint Поддршка : им овозможува на звучникот се поврзете со два телефони
Компатибилен Bluetooth Specification : V3.0+EDR
Работна фреквенција на опсегот : ISM (2.4-2.84 GHZ)
RF излезна моќност : До 10 метри
Батерија тип : литиум мобилен 3.7 V, 600-650mah (BL-5 B)
Време на разговор : до 15-16 часа
Време во мирување : до 1000 часа
Големина : 118mm X 46mm X 16mm (L*W*H)
Полнење време : 2-3 часа
Пакетот вклучува : ( не се вклучени мало кутија ) 1 x Bluetooth Handsfree Звучникот 1 x Автомобил Полнач 1 x USB кабелот 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Железо Носителот Забелешка : @сите купувачи,ве молиме да бидат љубезно ве молиме да знаат дека овој Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил доаѓа со магнетни,па не може да брод од преку Кина Пост,само Малезија Пост,се надевам дека за разбирање!

Подробности

Тип Елемент:
Автомобилен Bluetooth Комплект
търговска марка:
K KWOKKER
Размер На Елемента:
118mm X 46мм X 16 mm (L * W*H)
Името На Модела:
Автомобилен Bluetooth Комплект
специални характеристики:
Свързване на два телефона едновременно
Вид На Материала:
Пластмаса
Тегло На Продукта:
138g
Име:
хендсфри говорител

Те също купуват с този продукт

Един блок инфрачервен IR безжични стерео слушалки за автомобилни аудио системи, функция за автоматично изключване на звука и автоматично изключване на захранванет

BGN 38.00 40.00

modname=ckeditorЕдна единица Инфрацрвени Безжични IR Стерео приклучок за слушалки за во автомобил аудио системиАвтоматско исклучување и автоматско исклучување функцијаГлавната Опис : 1)Инфрацрвени безжични стерео приклучок за слушалки за во автомобил аудио системи2)Еден канал за еден автомобил аудио извор3)Компатибилен со сите возило AV апликации4)Автоматско исклучување и автоматско исклучување функција5)Ефективен опсег до 10 метри6) Ultralight тежина дизајн за удобно носење со adjustalbe headband7)број на слушалки може да се користи истовремено во автомобил8)Лични контрола на јачина на звукСпецификации : 1)Превозникот фреквенција : 2.8 MHz(десно); 2.3 MHz(лево)2)Говорник : 30мм mylar3)Конус отпорност : 32ohm+15%4)Ефикасен спектар (максимум) : околу 10 метри5)Аудио модел : стерео6) S / N сооднос : >=60d B7)Каналот поделба : >=40d B8)Зачестеност одговор : 30 ~ од 20.000 Hz9)Напојување : 2 AAA батерија (Батерија, не се вклучени)

YUANMINGSHI Car Bluetooth FM трансмитер с TF / USB флаш памети MP3 WMA музикален плейър SD и USB зарядно за кола+Bluetooth комплект за кола

BGN 286.40

Трговија на големо Мултифункционален 4во1 АВТОМОБИЛ Bluetooth FM Предавателот со Автомобил Полнач USB Флеш Драјвови ТФ Музичкиот Плеер+Bluetooth сет за АвтомобилОпис : Овој производ е bluetooth автомобил полнач mp3 плеер за возилото...

Черно 3.5 мм AUX авто аудио вход адаптер кабел с инструмент за премахване на CD за Renault 2005-2011 Clio, Megane

BGN 7.00 9.06

Црна 3,5 ММ ПОМОШЕН Автомобил Аудио Влез Адаптер Кабел со CD Отстранување Алатка за Рено Права 20052011 Clio MeganeКарактеристики : Едноставна инсталација, plug and play. Адаптер работи само за Рено "Надградба на Листата" вид радија кои имаат 'ПОМОШЕН' опција наведени во менито ажурирање. Го адаптерот се уште може да се користат ако имате CD промени поврзани со радиото како тоа го користи различни штекер. Таа работи со било кој уред со 3,5 mm приклучок за слушалки.Материјал : ABSКабел Должина : Околу 100 CMБоја : ЦрнаКомпатибилност : за i Phone, за i Pod, за i Pad, MP3 Плеер, Мобилен Телефон и сл.Големина : 3.5 mmПредмет Тип : Кабли, Адаптери & ПриклучоциИнтерфејс : ПОМОШЕНПакетот Вклучува : 1 x Автомобил Аудио Кабел2 x Железо Обрачот

shhworldsea 4Sets H8 H10 H11 Auto Automotive foglight waterproof connector plug male bulb socket комплект H11 Car lamp Holder

BGN 9.00 12.13

shhworldsea 4 Sets H8 H10 H11 Авто Автомобилската foglight водоотпорен конектор приклучок машки сијалица приклучок за полнење H11 Автомобил светилка НосителотAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

TUKE OEM Cruise Switch теглене на кабели, свързване на кабел за VW Passat B5 Golf MK4 Sharan Beetle Bora, Jetta 4 Superb Seat Alhambra

BGN 18.00 20.16

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982006 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK4 19982006 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" Бора MK4 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 19972005 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 19992010 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 20012010 Врвен 20022008 Seat Alhambra 20012010 Кабли и приклучоци предизвика производство, времето не е исто, па боја и слика не се исти, ум ако пријател, ве молиме оставете! THX!СОВЕТ : s'il voplaît assurezvoque la partie voacheté одговара votre voiture avant l'achat...

Yatour за Nissan / Infiniti Y адаптер конектор кабел (YT-NSY) за аудио Navi CDC тунинг 2003-2012 модели

BGN 25.00 26.88

Големина : 23cm*2ends=целосно 46cmОдредени Nissan / Infiniti навигација радија се претставуваа проблем кога додавање на CD Промени, помошни текст адаптер или i Pod интерфејс на фабрика систем...

Четырехканальный квадратурный генератор на сигнали AD9959 DDS основната board AD9854 200 Mhz

BGN 110.21

Корисниците може да го симнете инструкции : линк Baidu облак.pan.baidu.com / s / 1c03 YTn6 Видео инструкции за употребаpan.baidu.com / s / 1k Tq T3p1(копирате линкот и го отвори внатрешноста на страната)AD9959 Технички индексA : AD9959 Technical индекс(1) 4 патот, 500 инсталирана база, до 200 msine бран излез.(2) Fourpassageway независно од фреквенцијата, амплитудата и фазата е прилагодлив.(3) на 32битна акумулаторот, фреквенцијата резолуција е подобро од тоа на 0.12 HZ.(4) 14 фаза на матичните книги, фаза резолуција 0.022 степени.(5) 10 регистрирате, прилагодлив амплитудата ниво 1024 парична казна.(6) 2 цел, цел 4, 8 цел, цел, да бара, PSK, FSK модулација функција.(7) линеарна фрекфенција, амплитудата и фазата фреквенција издржам функција.8 DAC Излезна струја.9 SPI Комуникација, спаси конекција, SPI Е општ тренд.10 Ултраниска потрошувачка на енергија, 2 200 M Јачина на ѕвонење Излезна моќ дисипација само 580m WДва, описПостојат 5 SMA конекторите на AD9959 главниот одбор, 4 е сигнал на излез, а другата е на надворешен часовник влезниот сигнал...

CSR8645 чип, 4 Bluetooth аудио приемник, aptx High fidelity audio, САМ Bluetooth аудио модул

BGN 38.40

МоделC8645Bluetooth спецификацијатаBluetooth V4.0модулација на чекањеGFSK, π / 4 DQPSK, 8 DPSK3.34.2 VBluetooth протокол поддржаниHPV1.6, HSPV1.2, A2 DPV1.2, AV RCPV1.4Работат на струјата≤ 30m Aтемпературата опсег40 o C до +80 o C10CLASS1 / CLASS2 / CLASS3 Максимална прилагодливи 9d BmОсетливост : 80d Bm БЕРФреквентен опсег : 2.4 GHz2.480 GHzНадворешен интерфејс : PIO, SPI, I2 S, и, управување со проектен циклус, USBАудио перформансиAAC, MP3, SBC, APTX,Аудио на бучава сооднос : Повеќе од 75d BНарушување≤ 0.1%Следната слика го покажува ООП 8635 чип модулСледната слика го покажува ООП 8645 чип модулCSR8635 bluetooth чип параметриПроизводи преглед : CSR8635 bluetooth модул за компанијата независни развој на интелигентни безжичен аудио производи, пренос на податоци е ниска цена ефикасна стерео безжичен пренос шема на модул се користи за ООП BC8 чип модул обезбедува висок квалитет на звук и компатибилност, подобро целокупната изведба...

Eightwood N женски конектор запресоване конектор за кабел RG58/RG142/RG400/LMR195 (5 бр)

BGN 14.00 20.62

5 PCS N Женски Џек Crimp Конектор за RG58 / RG142 / RG400 / LMR195 Кабел Производ Серија : N Datasheets : Тип на Производ : Кабел планината Апликација : Crimp Прилог / Affixment : Тело Позлата : Nickelplated Тело Престанок : Crimp Кабел Тип : RG58,RG142,RG400,LMR195 Конектор Тело Стил : Директно Конектор Материјал : Месинг Контакт Позлата : Никел Контакт Престанок : Лемење Пол : Џек Отпорност : 50 OhmПонуда прилагодено : Ако ви е потребна различни монтажа стил, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение...

shhworldsea 5/30 / 100set 1.5 mm male female 2Pin car connector Water temperature sensor plug-in

BGN 11.00 12.11

1.5 mm женски 2 Pin автомобил конектор сензор на температура на Вода pluginпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Модул, FM-приемник, висококачествен FM-приемник, модул, FM-радио, автоматично търсене на 88-108 Mhz

BGN 15.98

Висок квалитет на ФМ стерео приемник Големина : 12mmx28mm Оперативен напон : 1.8 V3.3 V Приемниот опсег : 88108 MHz ФМ стерео емитување (може да се добие кампусот емитува) Други карактеристики : чувствителност е подобро од 3 microvolts користење на DSP приемник технологијата е добра селективност и силна антимешање способност Аудио излезна моќност : 2x10mw Фреквенција регулатива : притиснете на копчето за прилагодување Антена режим на конекција : слушалка жица и примање на антена Модул карактеристики : Gao Jicheng добива IC печ процесот на производство, дигитални фреквенција стабилност, стабилни перформанси, Мала големина, лесно да го инсталирате во мал простор електронска опрема поле на примена : FM stereophonic емитува сигнал на прием на Безжичен звучник приемник производство Инструкции Со употреба на погоден модул, стерео емитување станица може да се примени веднаш преку поврзување на напојување На задната страна на модулот има 5 копчиња, проследено со : S1, S2, S3, S4, S5...

Нов 12 / 24V 180W подмяна на автомобилния запалката на щепсела на захранването адаптер dc зарядно устройство

BGN 2.00 2.66

Нови 12 / 24 V180 W Замена Автомобил запалка приклучок за Моќ Приклучок за DC Адаптер за ПолначОбјектот специфики : Должина : Околу...

Eightwood RF Конектор SMA мъжки директен обжим за кабел LMR300 (5шт)

BGN 9.00 13.38

5 PCS АНТЕНСКИ Приклучок за SMA Машки Директно Crimp за LMR300 КабелПроизвод Серија : SMA Тип на Производ : Кабел планината Тело Позлата : Goldplated Тело Престанок : Crimp Кабел Тип : LMR300 Конектор Тело Стил : Директно Конектор Материјал : Месинг Контакт Позлата : Злато Контакт Престанок : Лемење Пол : Plug Отпорност : 50 Ohm

Auto 4/8 Калибър държач на предпазителя на притежателя бушон 80А автомобил аудио част от електрониката

BGN 3.66

Боја : транспарентна + златно жолтаГолемина : околу 8.5 x x 4.2 2.8 cmОпис на производот : жици 4 GA или 8 GA X 1 > 4 GA или 8 GA X 1, максималното оптоварување 80 На1 x Осигурач носителот

2 елемента DC12V 3157B Canbus Error Free Resistor LED Decoder Warning Error Canceller за led лампа мигач AM2266

BGN 22.00 25.33

Компатибилност : Приклучок Тип : 3157 B Карактеристики : Решавање на автомобилската LED пак сигнали,ПРЕДВОДЕНА кочница светла,LED светла за магла и други LED светла лесно изгаснат по неисправност или други проблеми.НЕ OBD Грешка Предупредување,да го поправи хипер флеш проблеми...

Marsnaska безжично дистанционно управление 12V безжично дистанционно управление ключ комплект за камион, Джип, ATV лебедка чисто нов

BGN 21.00 30.14

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Водоотпорен дизајн.Најновите тешки долга низа на моделот.Со индикатор светлина.Лесно да се инсталира.Работа со било Tuff Работи или Recon Обновување крик, како и повеќето Предупредуваат, Ramsey, Superwinch, Smittybilt, Горила, Булдог и многу други брендови на автообнова winches.Вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА / ОД / ВО switch.Со еден далечински.Далечински батерија : 6 F22 9 V ( вклучуваат ).Далечински опсег : Прибл.50ft.Далечински димензија : Прибл.105x60x25mm.Контролор димензија : Прибл.70x45x23mm.Напон : DC 12 V.Пакетот Вклучува : 1 X Безжичниот далечински управувач.1 X Далечински пластични случај со lanyard.1 X Контролер.1 X англиски корисникот manaul

Dewtreetali водоустойчив двойно Usb порт за зарядно устройство, адаптер прахоустойчив 5V 2.1 A/1A Универсално зарядно гнездо за Citroen Honda Toy

BGN 7.00 7.66

100% сосема нов и висок квалитет.Водоотпорен заштитен капи и USB капак.Мултифункционален производ со сини LED индикатор за светло, совршен за патување употреба.Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина.Широко се користи со електрична опрема за напојување за Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи...

Eightwood Car Radio Стерео FAKRA Z Plug Male to ISO-DAB антена адаптер за антена

BGN 6.00 6.64

Е Радио за автомобил Стерео FAKRA Z Plug ISO Машки DAB Антенски Адаптер за АнтенаКарактеристики : Отпорност 50 ΩКонектори: Fakra Z машки долга права ISO Машки десен агол конекторФакултативна Кабел :RG174 defaultФакултативна Должина :8"" (20cm)Опис : FAKRA Конектори и Кабел Собранија поддршка апликации кои бараат високовршење, сигурен и економичен АНТЕНСКИ приклучок...

2 елемента DC12V 7440 LED Light Warning Canceller декодер товарните резистор NO-OBD Error NO Hyper Flash Adapter AM2270

BGN 18.00 19.92

Компатибилност : Приклучок Тип : 7440 Карактеристики : Решавање на автомобилската LED пак сигнали,ПРЕДВОДЕНА кочница светла,LED светла за магла и други LED светла лесно изгаснат по неисправност или други проблеми.НЕ OBD Грешка Предупредување,да го поправи хипер флеш проблеми...

Eightwood Fakra Crimp Jack конектор за лилаво колата GSM мобилен телефон (5шт)

BGN 12.00 17.20

Понуда прилагодено : Ако ви е потребна различни монтажа, видови на конектори и должина на кабли, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение...

XCGaoon micro USB Straight Car Charger Adapter for Car DVR Камера / GPS / Pad input DC 12V-24V Output 5V 2A дължина 3,5 м 11,4 фута

BGN 9.00 12.80

Безбеден и удобен Спречува преполнувањето, надструја, краткиколо Трошоци вашиот Подлога и Автомобил DVR камера во автомобилот Спецификација : 1.Тип : Автомобил полнач 2.Компатибилност : DC12 V 24 V 3.Полначот порт : Micro USB ( S traight ) 4.Излез : DC 5 V 2 A 5.Текст : 12 V 24 V 6.Интерфејс : DC 7.Максимална Струја : 2000m Ah 8.Кабел должина : 3.5 m ( 11.4 ft ) 1.Објектот Боја : Црна 2.Објектот Тежина : 0.12 КГ Пакет се Вклучуваат : 1 x микро USB полнач за во Автомобил