• Ново
2017 неръждаема стомана, каишки за ръчни часовници за iwatch apple watch band каишка гривна аксесоари спорт 38 мм 42 мм с адаптер

2017 неръждаема стомана, каишки за ръчни часовници за iwatch apple watch band каишка гривна аксесоари спорт 38 мм 42 мм с адаптер

BGN 21.00
BGN 29.60
-29 %
В магазина

Брой продукти


нерѓосувачки челик watchbands за apple се види со поврзување адаптер
Карактеристики :
* 100% Сосема Нов
* материјал : не ' Рѓосувачки Челик
* Сопствени дизајниран да се вклопуваат совршено уред
* Individualize вашиот уред со овој уникатен објект
* Боја/Дизајн : Како што е прикажано на слики
Пакетот вклучува :
1 x Нерѓосувачки Челик Watchband
2 x поврзување адаптер

Подробности

Широчина На Лентата:
За 38мм, за 42мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
търговска марка:
ньюэй
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Дължината На Лентата:
22cm
Състояние:
Нов, без етикет
Номер На Модела:
ot028
Тип Обков:
Сгъваема закопчалка с предохранителем

Те също купуват с този продукт

18 20 mm 22мм 24мм 2в1 найлон + Кожена каишка за часовник каишка за часовник гривна часовник Черен Brwon зелено за мъже, жени

BGN 11.00 22.08

2in1 Најлон+Кожен Појас види Рака 18mm 20mm 22mm 24mmКарактеристики : * Рака Должина : 19cm* Адаптација Должина : 12.5 см17.5 cm* 100% Сосема Нов* материјал : Најлон + Вештачка Кожа за на рака, на 304 нерѓосувачки челик тока* Сопствени дизајниран да се вклопуваат совршено уред* Individualize вашиот уред со овој уникатен објект* Боја / Дизајн : Како што е прикажано на слики* Одговараат : Одговара за Различни видови на часовнициПакетот вклучува : 1 x 2in1 Најлон + Кожен Појас види Рака

18 мм и 20 мм и 22 мм Quick Release Watch Band каишка от естествена кожа за Casio BEM 302 307 501 506 517 гривна с катарама от неръждаема стомана

BGN 20.78

18mm 20mm 22mm 1 Слој Вистинска Кожа Watch Band + Брзо Ослободување за Casio со Право се Види Лице 3 Бои : Црна, Темно Кафена, Светло Кафена ЦРНА, ТЕМНО КАФЕНА и СВЕТЛО КАФЕАВА Fetures : 18mm 20mm 22mm широк, со умерена мекост, удобен за носење и да Направат на првиот слој cowhide вистинска кожа (двојно страни), на предната страна е со Полно Зрно, елегантна и издржлива, додека на задната страна е водоотпорен, дише и антибактериски, многу погодно за секојдневна употреба Со брзо ослободување пролет бар, само инсталирајте и оддели на бендот од страна на рака, без алатка е потребно Со четка од не ' рѓосувачки челик хидраулични тока, подебели и попрецизно од заедничката оние, нема повеќе да се олабават или скршени токи Прилагодлива големина за индивидуални зглоб, одговара за Мажите и Жените...

високо качество на Италия естествена кожа ремък за часа 18 мм 19 мм и 21 мм, 22 мм и каишка за часовник черен каишка за часовник Хамилтън Мидо Longines Seiko

BGN 36.00 42.40

Да драги мои купувачот : Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !Прво : Бидете сигурни дека ја знаете големината на рака ви треба за вашиот види и да го изберат правото големина за купување, ова е многу важноВторо : ве Молиме Точни и внимателно да се пополни во вашиот прием на информации, за да се избегне загуба предизвикана од производ на косатаТрето : За интересите на купувачите, ние обезбеди платформа препорачува грижете сеслободен логистика, не само логистика на следење, и ако стоката изгуби половина, купувачите ќе биде целосно компензиранаЗа било какви прашања може да бидат веднаш контактирајте со услуги на клиентите, ние ќе ви одговори на вашето прашање во најкусо времеДолжина : 125mm + 75mm Ширина : 18 19 21mm 22mm Дебелина : околу 3мм Кожа : Кожа cowhide Погоден за часовници : Сите видови на големите бренд на часовници

16 мм, 18 мм, 20 мм пълен Керамичен каишка за часовник Timex Weekender Expedition Watch Band наручный каишка връзка гривна + обновен инструмент + Пин кода

BGN 28.78

16mm 18mm 20mm Целосна Керамички Види Бенд со Пеперутка Тока за Timex со Право се Види Лицето 2 Бои : Црна, Бела ЦРНА, БЕЛА Карактеристики : Ширина : 16mm 18mm 20mm Должина (Тока Затворена) : 165mm Exquiste целосна керамички дизајн Прилагодлива големина за индивидуални зглоб, со сите линкови отстранлив, одговара за мажите и жените, Со пеперутка тока, никогаш нема да падне и да се скрие на тока под Со надградена линк отстранување алатка, без напор да се отстранат линкови Како да се Користи Види Алатка : 1...

Нова Мода Найлон Каишка За Часовник В Златен Стоманена Катарама. Горещи продажба сменяеми Каишки за ръчни часовници многоцветни ивици за reljo

BGN 3.00 3.18

ЗА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка ,ве молиме љубезно Add to Store Листа , и ќе уживате во поголем попуст !Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет, Модерен стилПриказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една целповеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!ВО ВРСКА СО ОВАА ТОЧКА : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Поврзани види : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress...

ISUNZUN Women Watch Band For Тисо 1853 T02 T023 T028 естествена кожа 14 мм въжета за часа висококачествени кожени каишки за часовник

BGN 33.00 63.97

Име : ISUNZUN Жените Види Бенд За Tissot 1853 T02 T023 T028 Вистинска Кожа 14 MM Види Ремени висококвалитетна Кожа WatchbandsМожете Да Ги Инсталирате На Рака Со СебеСовети : 1.кога ќе го примите watchband ,не грижете се,ве молам, во споредба со оригиналниот watchband,потврди тоа е адаптација.2.може да се види на видео и научете како да ја инсталираш1...

18 мм еластична каишка за часовник + инструмент + пружини прът за Huawei Watch Expansion Watch Band каишка от неръждаема стомана линк каишка гривна сребро

BGN 15.98

18mm Еластична Watchband Нерѓосувачки Челик + Алатка + Пролет Бар за Huawei Види Featur es : Направени од таписерии од не ' рѓосувачки челик четка заврши, еластична без токи, елегантен и удобен за носење...

Купи 2 получите отстъпка от 10%) 24 мм пръстен обтегач каишки за часовници мъжки черен оранжев НАТО влакна тъкани найлон каишка за часовник ленти-24 мм Зулу

BGN 6.00 7.34

Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 24mm Бенд Должина : 275 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : Црна, Портокалова ЦрнаПревозотОбјектите ќе бидат испратени во 2 работни дена, кога плаќањето се расчисти , Тоа ќе испорака во рок од 2040 работни дена.Предмети се испраќаат веднаш, но ние не сме одговорни за царинска одложувања, временските задоцнувања или општи поштенски одложувања...

18 мм керамика и неръждаема стомана, каишка за Huawei Watch 2015 Asus ZenWatch 2 дамски часовник WI502Q каишка гривна пеперуда ключалката

BGN 28.78

18mm Керамички & Нерѓосувачки Челик Види Бенд Пеперутка Тока за Huawei Види 2015 година, за AsZen Watch 2 Жените 45mm WI502 Q, за Withings Activite / Челик / Pop 4 Бои : Црна, се Зголеми Црното Злато, Злато се Зголеми Бела, ЦРНО Бела РОЗА ЗЛАТО ЦРНА РОЗА ЗЛАТО БЕЛА БЕЛА Карактеристики : Ширина : 18mm Керамички и нерѓосувачки Челик дизајн, елегантен и удобен за носење Прилагодлива големина за индивидуални зглоб, со сите линкови отстранлив, одговара за мажите и жените, Со пеперутка тока, никогаш нема да падне и да се скрие на тока под, многу лесен за употреба Со надградена линк отстранување алатка, без напор да се отстранат линкови Компатибилен со : за Huawei Види 2015 година за AsZenwatch 2 WI502 Q (1.45" / 45mm) на Жените за Withings Activite / Челик / PopКако да се Користи Види Алатка : 1...

Горещо !Инструменти За Ремонт Часа Отвертка Пинсети Електрически Размагничивающий Размагничиватель Инструменти 2018 Нов Мултифункционален

BGN 17.00 24.72

Карактеристики : Удобен и практичен demagnetizer за да се видиЕдноставноста на оператор, трајни и добро направенСекој jewllery продавница треба да има една.Спецификации : Предмет : Demagnetizer за да се видиМатеријал : ПластикаТекст : 110 V220 VГолемина : Прибл...

Най-последната! Силиконовата лента е с мъже за маркови гумени часа с аксесоари за часа PAM111 PAM00112 PAM00389

BGN 16.00 17.58

Предмет Тип : Watchbands Состојба : Нова без ознаки Бенд Материјал Тип : Силика гел Бенд Ширина : 24mm Број на Модел : 16122 Затворач Тип : pin тока Бенд Должина : 200mm најновите! Силиконска лента со мажи за сосема гума види со PAM111 PAM00112 PAM00389 види додатоци Почитувани, ако ви треба многу на набавката, ве молиме да ни даде писмо, со нетрпение очекуваме да работиме со вас u f или вашиот coopera рање!

HENGRC естествена кожа каишка за часовник каишка 22 мм мъжете горещи продажба кафява каишка за часовник каишка от неръждаема стомана метална игла обтегач

BGN 20.00 27.18

HENGRC Вистинска Кожа Види Рака Бенд 22mm Мажите Топла Продажба Браун Watchband Појас од Нерѓосувачки Челик, Метални Игли ТокаСтавка описБренд : HENGRCБендот ширина : 22mmБендот боја : КафенаТока боја : Сребрена (полиран)Вкупна должина : долги дел за 115mm+краток дел 75mmБендот дебелина : за 3.8 mmТока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челикБендот Материјал : Висок Квалитет Вистински Cowhide КожаПакет : 1pcs види бендови ,2 парчиња пролет барови и мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!! (1) Нормално,тоа ќе потрае 35 недели или така испорака.Ако вашиот царински е многу stirct,таму можеби ќе има некои задоцнување.Ве молиме трпеливо чекање.Ви благодариме за вашиот вид да се разбере...

Каишка за часовник от неръждаема стомана 18 мм Huawei Watch Safety Buckle Band смяна на каишка наручный каишка гривна черен сребрист златни

BGN 19.00 19.18

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Безбедност Тока Бенд Ширина(mm) : 18 Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро, Злато Сребро.Големина На : Прилагодлив Функција : Со заклучување на тока, во случај на бендот паѓа off (лифт за заклучување за да го отворите тока, и да се покријат за да го заклучите) Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Huawei ВидиЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО.СРЕБРО ЗЛАТО

Uyoung Samsung Gear S2 R720 sport Watch каишка от неръждаема стомана smart

BGN 33.00 38.40

ОписДостапни Големина : 20 mmДостапни Бои : Црна, СребренаБендот Ширина : 20mmБендот Должина : и 17,5 смМатеријал : Боја : Црна, СребренаThinkness : Околу 3 mmТока : Од Нерѓосувачки Челик ТокаДупка : 7 ДупкаТип : МодаМодел : НикојКористење на логото : НИКОЈПерсонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итнПакет : 1 buc*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 2 парчиња*e рака

UYOUNG HUAWEI B2 B3 интелигентни гривна каишка за часовник стомана каишка за часовник смяна на часа от неръждаема стомана с 15 16 мм

BGN 22.00 25.60

ОписДостапни Големина : B2 : 15mm Б3 : 16 mmДостапни Бои : Црна, Сребрена Злато Rose GoldБендот Ширина : B2 : 15 MM Б3 : 16mmБендот Должина : и 17,5 смМатеријал : Боја : Црна, Сребрена Злато Rose GoldThinkness : Околу 3 mmТока : Од Нерѓосувачки Челик ТокаДупка : 7 ДупкаТип : МодаМодел : НикојКористење на логото : НИКОЈПерсонализација : Поддршка Customsize Цел Cprint Лого.Шема.Големина.итнПакет : 1 buc*види рака,1pcs*вчитување на рака алатки и 2 парчиња*e рака

Каишка от неръждаема стомана за Apple Watch band 38 mm / 42 мм, Метални взаимозаменяеми гривна с защитен калъф за iwatch Series 3 2 1

BGN 16.00 33.28

Нерѓосувачки Челик Рака за Apple Види бенд 38mm / 42mm Метал Замена на Зглоб Бенд Со Заштитни Случај за iwatch Серија 3 2 1Карактеристики : * 100% Сосема Нов* материјал : не ' Рѓосувачки Челик* Сопствени дизајниран да се вклопуваат совршено уред* Individualize вашиот уред со овој уникатен објектПакетот вклучува : 1 * За Apple Види рака1 * За Apple Види случај1 * Демонтажа алатка

22/ 24/ 26 мм от неръждаема стомана мъжки часовник каишка пеперуда ключалката Ключалката бизнес черно гривна подмяна на пролетта пръти

BGN 32.00 48.64

Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9.5 попуст...

20 мм миланската каишка за часовник от неръждаема стомана +инструмент за Withings HR Steel 40 мм Fossil Q Gazer Garmin Vivomove Watch Band наручный каишка

BGN 25.58

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Milanse Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Кука Тока Бенд Ширина(mm) : 20 Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.Големина На : Прилагодлив Функција : Домот, здрав и удобен за носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Withings Челик HR 40mm, за Garmin Vivomove, за Фосилни П GazerЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО.

Каишка за часовник от неръждаема стомана, каишка за сигурност на обтегач за Мото 360 1 1st Gen 2014 Watch Band наручный каишка гривна черно розово злато, сребро

BGN 20.78

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Затворач Тип : Безбедност Тока со Заклучување Бенд Ширина(mm) : 22 Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.Големина На : Прилагодлив Функција : Класичен 5 покажувачот дизајн, безбедноста тока, никогаш нема да падне и удобен за носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Мото 360 1 Генералот 2014ЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО.

Каишка за часовник от неръждаема стомана 18мм 20 mm 22мм за Casio BEM 302 307 501 506 517 EF MTP предохранительная обтегач ремък наручный каишка гривна

BGN 19.00 19.18

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Безбедност Тока Бенд Ширина(mm) : 18 20 22 Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро, Злато Сребро.Големина На : Прилагодлив Функција : Со заклучување на тока, во случај на бендот паѓа off (лифт за заклучување за да го отворите тока, и да се покријат за да го заклучите) Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Casio BEM 302 307 501 506 517 EF MTP Серија со Право се Види на ЛицетоЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО ЗЛАТОСРЕБРО.

20 мм Кожена каишка за часовник Samsung Gear S2 Classic R732 / R735 на Мъже, Жени каишка на китката контур каишка гривна черен кафяв + жени +инструмент

BGN 22.00 22.21

Модел : за Samsung Опрема S2 Класичен (СМR732) и 3 G Класичен (СМR735 СМR735 V СМR735 A СМR735 T)ЦрнаБраунПодарок

Мъжете най-високо качество естествена кожа с каишка за часовник каишка за herm Apple Watch Band Series 1 2 3 iwatch 38 42 мм въжета за часа бърза доставка

BGN 28.00 32.61

Да драги мои купувачот : Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !Прво : Бидете сигурни дека ја знаете големината на рака ви треба за вашиот види и да го изберат правото големина за купување, ова е многу важноВторо : ве Молиме Точни и внимателно да се пополни во вашиот прием на информации, за да се избегне загуба предизвикана од производ на косатаТрето : За интересите на купувачите, ние обезбеди платформа препорачува грижете сеслободен логистика, не само логистика на следење, и ако стоката изгуби половина, купувачите ќе биде целосно компензиранаЗа било какви прашања може да бидат веднаш контактирајте со услуги на клиентите, ние ќе ви одговори на вашето прашање во најкусо времеОпис : 1.100% сосема нов висок квалитет; 3.Исклучителна изработка и Стилски дизајн;

16 mm 18 20 mm 22мм Быстроразъемный каишка за часовник Casio за Мъже, Жени каишка за часовник каишка от неръждаема стомана гривна черен сребрист

BGN 23.98

16mm 18mm 20mm 22mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд со Брзо Ослободување Игли за Casio се Види со Право се Види Лицето 4 Бои : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро ЦРНОТО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО СРЕБРО Карактеристики : Ширина : 16mm 18mm 20mm 22mm Материјал : исклучителна од не ' рѓосувачки челик Прилагодлива големина за индивидуални отвор Со push копчето пеперутка тока , никогаш нема да падне и да се скрие на тока под Со брзо ослободување пролет барови, корисна за да се инсталира и да се одвои бендови, без никаква алатка, само со рака Компатибилни Модели : (за Casio) 16 MM 18 MM 20 MM 22 MM 20 MM : BEM Серија : BEM302 / 304 / 305 / 307, BEM501 / 504 / 506 / 507 / 517, BEM122 / 124 / 312 L EF Серија : EF503 / 530, EFB101 / 504, EFR517 / 527 / 531 MTP Серија : MTP1183 / 1239 / 1246 / 1302 / 1303 / 1370 L / 1375 18 MM : SHN Серија : SHN3025 / 4028 / 5011 / 5012 / 5020 MTP Серија : MTP1174 ГОДИНА / 1175 E9 A / 1093 E Забелешки : Ако вашиот гледате модел не е на листата погоре, ве молиме бидете сигурни дека вашата види лицето е погоден и обидете се да се измери види повлечи себе...

XG378 PA007 38/42 мм дамски часовник каишка топ марка за луксозни подаръци гривна каишка за iWatch Apple Watch

BGN 32.00 34.30

G &D PA007 38 / 42mm Жените Види Бенд Врвот Бренд на Луксузни Подароци Хривнија рака за Apple i Watch Види функција : Предмет тип : види бенд Материјал : не 'рѓосувачки челик Боја : црна, сребро, злато, злато се зголеми Големина за избор(ширина) : 38mm / 1.50", 42mm / 1.65" Должина : 18.5 cm / 7.28" Затворање тип : тока Погоден за : apple се види, i Watch Користи ситуација : спортски Состојба : сосема нов и висок квалитет на Пакетот вклучува : 1 x види бенд(со приклучоците за интегриран) watch не вклучуваат '

18 мм, 20 мм, 22 мм и керамика + неръждаема стомана, каишка за часовник Casio BEM 302 307 501 506 517 EF MTP пеперуда ключалката каишка гривна

BGN 30.00 30.38

18mm 20mm 22mm Керамички & Нерѓосувачки Челик Види Бенд Пеперутка Тока за Casio се Види со Право се Види Лицето 4 Бои : Црна, се Зголеми Црното Злато, Злато се Зголеми Whie, Бела ЦРНА РОЗА ЗЛАТО ЦРНА РОЗА ЗЛАТО БЕЛА БЕЛА Карактеристики : Ширина : 18mm 20mm 22mm Должина на : 180mm Керамички и нерѓосувачки Челик дизајн, елегантен и удобен за носење Со надградена линк отстранување алатка, без напор да се отстранат линкови (сите линкови отстранлив) Со пеперутка тока, никогаш нема да падне и да се скрие на тока под, многу лесен за употреба се Прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, одговара и за Мажите и Жените Компатибилни Модели : (за Casio) 20 MM : BEM Серија : BEM302 / 304 / 305 / 307, BEM501 / 504 / 506 / 507 / 517, BEM122 / 124 / 312 L EF Серија : EF503 / 530, EFB101 / 504, EFR517 / 527 / 531 MTP Серија : MTP1183 / 1239 / 1246 / 1302 / 1303 / 1370 L / 1375 18 MM : SHN Серија : SHN3025 / 4028 / 5011 / 5012 / 5020 MTP Серија : MTP1174 ГОДИНА / 1175 E9 A / 1093 E Забелешки : Ако твоите се види модел не е на листата погоре, ве молиме бидете сигурни дека вашата види лицето е погоден и обидете се да се измери види повлечи себе...