• Ново
parnis Paper мъжки womens watch box fit not over diameter 49mm parnis mens watch

parnis Paper мъжки womens watch box fit not over diameter 49mm parnis mens watch

BGN 11.00
BGN 12.78
-14 %
В магазина

Брой продукти


Опис Ова е една аукција за една кутија,не вклучувајќи го види . Lengh ширина и висина, Големина : 17mm*9mm*3.8 mm Одговара дијаметар види : не текот дијаметар 49mm parnis mens види Превозот 1. Објектот ќе биде објавено во рок од 1 дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашиот Paypal адресата САМО. 2. Време на испорака трае приближно. сите наши предмети shiped од хонгконг пост со песна бројот) сад : 7-15 работни дена B) Европа : 10-25 работни дена. В) Други земји : не повеќе од 20-30 работни дена доби
ако сакате брза испорака
EMS(3-12 работен ден),ќе треба да додадете $15
DHL(2-9 работен ден),ќе треба да додадете $25
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам
Контактирајте со НАС, ние ќе се обезбеди ЦЕЛОСНА Наплата или Размена на услуги. Само за погрешна предмети. Ве молиме контактирајте со нас да се вратат или размена во рок од 14 дена по добивање на објектот. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас - Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас Вашето задоволство е наша цел, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ви благодариме за потрага и biding!

Подробности

Тип Елемент:
Кутии За Часовници
Материал:
Хартия
Дължина На Продукта:
17cm
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Широчина На Елемента:
9cm
Височина На Продукта:
3.8cm
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
търговска марка:
Парнис
Състояние:
Нов с бирками

Те също купуват с този продукт

Естествена кожа каишка за часовника 22 мм за 360 Moto 2 46 мм 2015 пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна черен кафяв + пружини бар

BGN 21.00 21.10

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Вистинска Кожа(Полно Зрно) Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока Бенд Ширина(mm) : 22 Бенд Боја : Црна, Темно Кафена, Светло КафеаваГолемина На : Прилагодлив Функција : Со пеперутка тока притисни копче, никогаш не падне и да conseal на тока под Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Мото 360 2 46mm 2015ЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАСВЕТЛО КАФЕАВА

Каишка за часовник от неръждаема стомана 18мм 22мм за Omega кука Закопчалката каишка Быстроразъемная контур наручный каишка гривна черно, сребристо

BGN 28.61

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Омега со Право се Види на Лицето (DE VILLE, Seamaster, Speedmaster, итн.)ЦрнаСребро.Подарок

Часовници навиване, LTCJ дървена Автоматично завъртане на 6+7 часовници навиване на калъф за съхранение на дисплея на скоростната ( лира)

BGN 500.00 526.40

Види Winder ,LTCJ Дрвени Автоматска Ротација 6+7 Види Winder за Чување на Екранот Кутија (на)Батеријата може да се стави Pluggable Големина : 560mm*360mm*320mm;Пакет тежина : 13.5 Постојат четири брзини Можете да поставите 13 табели Исклучително Тивок Мотор : мотор со ажурирани 8 начини на поставување дека е исклучително тивок и долготраен, работи без бучава Извонредна Изработка : Делукс пијано печење лакирани види winder кутија со одлични доработка и луксузен дизајн, висококвалитетни иверица направени...

Прозрачен мек и тънък калъф за Apple watch Серия 3 Series 2 38mm / 42 милиметра TPU мека Капак за Apple Watch case защитно покритие

BGN 6.00 12.18

Име на производ PC Транспарентна Заштита на случај за apple види Серија 3 Серија 2Материјал TPUГолемина 38mm / 42mmЛуѓеза жена човек Девојка Момче предметна Тежина10gКомпатибилен ЗаЗа Apple Види серија 3 и Серија 2Олово време за примерокот / акции13 денаКонтактното Пакување Хартија кутија Превозот НачинПо курир како Кина Пост Воздух MailЗАБЕЛЕШКА : Овој линк е САМО за заштитни случај ...

Каишка за часовник от неръждаема стомана за Timex Weekender Expedition 20 мм и 22 мм Быстроразъемный метална каишка каишка за китката контур гривна черен

BGN 27.00 27.01

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Timex Weekender Експедиција со Право се Види на ЛицетоЦрнаСребро.Темно Сива БојаСребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

20 mm 22мм неръждаема стомана каишка за часовник Картие метална каишка Быстроразъемный китката контур каишка гривна черен сребро злато + жени

BGN 36.61

Модел : за Cartier со Соодветен Connecter (Резервоарот, Сантос, Калибар, Ronde Самостојна, Rotonde, Ronde Луис, Tortue, итн.)ЦрнаСребро.Темно Сива БојаСребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

18 20 22 мм мъж жена естествена кожа ръчно изработени черен оранжеви шевове каишка за часовник каишка Сребърен двоен тласък за разгръщане на Закопчалката

BGN 15.98

Ставка ОписШирина : 18mm(Види повлечи)со 16mm (Тока крај)20mm(Види повлечи )со 18mm (Тока крај )22mm(Види повлечи )со 20mm (Тока крај )Тока Материјал : 316 L не Солидна нерѓосувачки челикБендот Материјал : Висок квалитет на вистински cowhide кожаВкупната должина 205mm=125mm(Долго дел)+80(Краток дел)Бендот боја : Црна со портокал бодаТока боја : СребренаМал Подарок : две пролет pars и мала алаткаПоддршка на големоПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

Флуоресцентни ета кал: 7750 механизъм часовници за тисо T-CLASSIC T035 автоматичен хронограф стрелка часа T035. 627. 16. 031. 00

BGN 59.17

ова е watch рака е за 7750movment ,како што ТКЛАСИЧЕН T035.627.16.031.00 T035.627.11.051.0ве молиме потврдете го вашиот види движење пред цел!!Не се најде она што ми треба? Се должи на широк спектар на производи, на некои производи што не се подигнати уште...

19 мм T095417a каишка за часовник да гледате части мъжки ленти твърда гривна от неръждаема стомана сгъваема колан катарами за T095 Безплатна доставка

BGN 52.00 54.40

Следниве типови на часовници може да биде инсталиранT095.417.11.057.00T095.417.16.057.00T095.417.16.047.00T095.417.16.037.00T095.417.36.057.02T095.417.11.067.00Пакетот Вклучува : 1 buc x Види рака,1 buc x вчитување на рака алатки и 2 парчиња x рака уши

Цветна каишка за часовник правата край извити краища на каишка за часовник fit luxury watches мъже жени 17 18 19 20 21 22 мм ръчен гривни

BGN 43.00 46.40

Шарени Watchband директно крајот криви завршува види рака бенд одговара бренд на луксузни часовници мажи жени 17 18 19 20 21 22mm стегачи за ракаТочка име : метал WatchbandОбјектот должина : Околу 160mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

Uyoung каишка за часовник Casio PRG-130Y/PRW-1500YJ въжета за часа на черен силиконов каучук каишка альпинистский гривна

BGN 19.00 20.64

Нашата продавница е со висок квалитет watchband производители во Кина Нашата компанијапоставете производство и производство, независно истражување и развој, трговија на големои на мало во интегрирани...

От неръждаема стомана, каишка за часа и 20 мм и 22 мм за изкопаеми пеперуда Закопчалката каишка на китката контур каишка гривна Черно Розово злато, сребро + инструмент

BGN 25.00 25.41

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)ЦрнаСиваСребро.Сребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

2017 Нов Висококачествен 6/12 Окото Алуминиева Кутия За Часовници Витрина Кутия За Съхранение На Бижута Организатор За Съхранение На Часовници Притежателя На Кутията

BGN 15.00 17.47

Спецификации : Имајте часовници прашина слободни, исто така се Идеални за дома накит декорација.Алуминиум со јасни капак, лесно да се види ја види јасно, без да се отвори случајот.6 / 12 вметнете слотови за одржување на часовници организирани, одговараат на вашите потреби совршено.Најдобро за прикажување на вашиот часовници што во продавница или на вашиот облекување маса.Тип : Види Екранот За ЧувањеМатеријал : АлуминиумБоја : СребренаКарактеристики : Корисни, 6 / 12 Слотови Дизајн, Јасно Капак, Накит Екранот6 Отвори Големина : 29.5 cm x 6cm x 12cm / 11.61" x 2.36" x 4.72" (Прибл.)12 Слотови Големина : 26cm x 6cm x 21cm / 10.24" x 2.36" x 8.27" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Види Екранот за Чување (Warist Часовници Не се Вклучени)

Чиста керамика полиран каишка за часовник в Бяло с високо качество, часовници, аксесоари, подходящи марка луксозни директен края на каишка за часовника 14 мм 16 мм 18 ?

BGN 37.00 40.00

Чиста Керамички Полиран Watchband Бел Висок Квалитет Часовници додатоци одговара на Брендот за Луксузна Директно крајот се види рака 14mm 16mm 18mmТочка име : Керамички WatchbandОбјектот должина : Околу 160mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3,5 мм

Каишка за часовник от неръждаема стомана с 38 мм 42 мм за iWatch Apple Watch / Sport / Edittion Strap Band Belt Loop наручный гривна черен син

BGN 19.00 19.01

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Apple i Watch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm сите моделиЦрнаСинаСребро.ЗлатоРоуз Злато

От неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм за Cartier Quick Release каишка на китката, на мъже, жени китката контур каишка гривна сребро + инструмент

BGN 38.00 38.21

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Cartier со Соодветен Connecter (Резервоарот, Сантос, Калибар, Ronde Самостојна, Rotonde, Ronde Луис, Tortue, итн.)​ЦрнаСребро.ЗлатоСребро ЗлатоСребро ЦрнаПодарок

1PCS 23mm Highquality Stainless Steel Watch bands въжета за часа Fitbit blaze Watch parts-0134WB

BGN 30.00 31.98

Добредојдовте на нашата online продавница100% Сосема новИмате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте ме1 PCS 23mm Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик се Види бендови Види ремени за Fitbit блаже види делови0134 WBДолжина : 195mmТежина : 97gГолемина : 23 MMбоја : сребрена

JAVRICK Velvet C Type Jewelry Design Bracelet Гривна Watch Display Rack Stand Holder

BGN 3.00 4.30

Сомот C Тип Дизајн Хривнија Накит Алка Види Екранот Рек Стојат Носителот На НовиПакетот вклучува : 1 x Хривнија Види Екранот Рек Стојат Носител (без мало пакет) Карактеристики : Погоден за прикажување или поставување на вашиот часовници или белегзии Може да обезбеди целокупната заштита и го спречува вашиот часовници од гребнатини, намалува, валкани и други штети...

Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм за векторна на Луната / Меридиан кука Закопчалката каишка Быстроразъемная контур наручный каишка гривна черно, сребр?

BGN 25.00 25.41

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.