• Ново
Прозрачен мек и тънък калъф за Apple watch Серия 3 Series 2 38mm / 42 милиметра TPU мека Капак за Apple Watch case защитно покритие

Прозрачен мек и тънък калъф за Apple watch Серия 3 Series 2 38mm / 42 милиметра TPU мека Капак за Apple Watch case защитно покритие

BGN 6.00
BGN 12.18
-51 %
В магазина

Брой продукти


Име на производ PC Транспарентна Заштита на случај за apple види Серија 3 Серија 2
Материјал TPU
Големина 38mm/42mm
Луѓе
за жена човек Девојка Момче предметна Тежина
10g
Компатибилен За
За Apple Види серија 3 и Серија 2
Олово време за примерокот/акции
1-3 дена
Контактното Пакување Хартија кутија Превозот Начин
По курир како Кина Пост Воздух Mail
ЗАБЕЛЕШКА : Овој линк е САМО за заштитни случај . НЕ вклучувајќи smart watch или било какви додатоци во слика.
1.За apple види Серија 3 и Серија 2
2. Ве молиме да го отстраните филм од внатре и надвор од објектот пред употреба
3.Ултра тенок за да 0.33 mm
4.Целосна coveraeg заштита.
5.Меки пластични случај

1. Нарачки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена по денот на приемот на плаќање.
2. Објекти обично се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, доаѓа со следење на броеви. Тоа може да се постигне повеќето земји во рамките 15-39 дена.
3. Тоа ќе биде потребно долго време за да се дојде со воздух mail. Ако не сакате да се чека толку долго, pls избере да се Изречни или да се купи од другите.
4. Ние само ќе го следат вашата адреса и купувачот име наведени во ЗАЧУВАМ плаќање за испорака. Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1. За погрешни испраќаат предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе десните или враќање на вас. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација, ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем за вас.
2. Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција, секој ставки за да се прекрасни.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации. Ве молиме да ни нудат можност да дознаете нашите грешки и надомести вас.

Подробности

Широчина На Лентата:
38мм 42мм
Тип Елемент:
Въжета за часа
Номер На Модела:
AWPTC
търговска марка:
АНБЕСТ
Състояние:
Нов, без етикет
Вид На Материала На Лентата:
Пластмаса
Дължината На Лентата:
Размер
Предмет на:
PC прозрачен мек защитен калъф за apple watch
Материал:
Пластмаса
Размер:
38mm/42mm
Хората:
за жени човек момиче на момче
Капатибельная Модел:
За apple watch серия 1 и Серия 2
Стил:
Модни модели
Пакет:
Подарък кутия
Включително:
един прозрачен мек защитен калъф

Те също купуват с този продукт

Миланската каишка за часа и 20 мм, 22 мм и универсален ремък за часа тканая окото каишка от неръждаема стомана гривна черно розово злато, сребро + инструмент

BGN 12.78

Детали за производот : Бенд Материјал : Премиум Ткаени од Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина : 20mm 22mm Бенд Боја : Црна, Сребро, Злато, Злато се Зголеми Тока Тип : Класичен Pin Тока Size : Прилагодлив Функција : Домот, Мазна и Удобен за Носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет Бар ЦРНА СРЕБРО ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО

18 20 22 мм мъж жена естествена кожа ръчно изработени черен оранжеви шевове каишка за часовник каишка Сребърен двоен тласък за разгръщане на Закопчалката

BGN 15.98

Ставка ОписШирина : 18mm(Види повлечи)со 16mm (Тока крај)20mm(Види повлечи )со 18mm (Тока крај )22mm(Види повлечи )со 20mm (Тока крај )Тока Материјал : 316 L не Солидна нерѓосувачки челикБендот Материјал : Висок квалитет на вистински cowhide кожаВкупната должина 205mm=125mm(Долго дел)+80(Краток дел)Бендот боја : Црна со портокал бодаТока боја : СребренаМал Подарок : две пролет pars и мала алаткаПоддршка на големоПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

От неръждаема стомана, каишка за часовник Zenith Paul Picot Moser 18 мм и 20 мм и 22 мм, 24 мм, Мъже, Жени метална каишка каишка за китката контур гривна Роза

BGN 25.00 25.41

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Зенит, за Павле Picot ,за Moser со Право се Види на Лицето (АКАДЕМИЈА, ELPRIMERO, НАСЛЕДСТВО, ЕЛИТА, Chrono Master, итн.)ЦрнаСребро.ЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

LCD екран за Q90 G72 gps проследяване на часовници 1.22 инча той изисква професионално заваряване за инсталация

BGN 12.00 14.40

1491624962043382 gps види 1 САД $ 20.99 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче, Тоа е само LCD екран за Q90 или G72 gps следење види , не вклучувајќи GPS види,Тоа бара заварување за инсталација, ако не сте професионалец или не ќе го инсталирате, ве молиме да не го нарачате...

2017 Нов Висококачествен 6/12 Окото Алуминиева Кутия За Часовници Витрина Кутия За Съхранение На Бижута Организатор За Съхранение На Часовници Притежателя На Кутията

BGN 15.00 17.47

Спецификации : Имајте часовници прашина слободни, исто така се Идеални за дома накит декорација.Алуминиум со јасни капак, лесно да се види ја види јасно, без да се отвори случајот.6 / 12 вметнете слотови за одржување на часовници организирани, одговараат на вашите потреби совршено.Најдобро за прикажување на вашиот часовници што во продавница или на вашиот облекување маса.Тип : Види Екранот За ЧувањеМатеријал : АлуминиумБоја : СребренаКарактеристики : Корисни, 6 / 12 Слотови Дизајн, Јасно Капак, Накит Екранот6 Отвори Големина : 29.5 cm x 6cm x 12cm / 11.61" x 2.36" x 4.72" (Прибл.)12 Слотови Големина : 26cm x 6cm x 21cm / 10.24" x 2.36" x 8.27" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Види Екранот за Чување (Warist Часовници Не се Вклучени)

Каишка за часовник от неръждаема стомана, 20 мм за Garmin Vivomove пеперуда обтегач ремък наручный каишка гривна черен сребрист + пружини бар + инструмент

BGN 26.00 26.22

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Пеперутка Тока Бенд Ширина(mm) : 20 Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро, Сребро Злато, Сребро Злато Се ЗголемиГолемина На : Прилагодлив Функција : Со пеперутка тока (Push Button), никогаш не падне и да се скрие на тока под, многу лесен за употреба Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Garmin VivomoveЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО.СРЕБРО ЗЛАТОСРЕБРО СЕ ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО

1PCS 23mm Highquality Stainless Steel Watch bands въжета за часа Fitbit blaze Watch parts-0134WB

BGN 30.00 31.98

Добредојдовте на нашата online продавница100% Сосема новИмате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте ме1 PCS 23mm Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик се Види бендови Види ремени за Fitbit блаже види делови0134 WBДолжина : 195mmТежина : 97gГолемина : 23 MMбоја : сребрена

Дебел истински естествена кожа каишка за часовника 26 мм, 24 мм, 22 мм и 20 мм и каишка за часовник silver издълбани закопчалката часовници гривна за Panerai часовници

BGN 32.00

Answer : ___________________________ Note : врвка за околу обемот поголема од 19.5 cm пријател, не може да биде соодветен за оваа рака...

Чиста керамика полиран каишка за часовник в Бяло с високо качество, часовници, аксесоари, подходящи марка луксозни директен края на каишка за часовника 14 мм 16 мм 18 ?

BGN 37.00 40.00

Чиста Керамички Полиран Watchband Бел Висок Квалитет Часовници додатоци одговара на Брендот за Луксузна Директно крајот се види рака 14mm 16mm 18mmТочка име : Керамички WatchbandОбјектот должина : Околу 160mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3,5 мм

34 мм*24 мм горещи продажба на нови мъжете Дама черен жълт червен кафяв каишка за часовник естествена кожа с дебелина 3 мм и каишка каишка сребърна тока

BGN 20.00 36.00

Ставка описШирина : 34mm*24mm ( Тока големина 24mm )Тока Материјал : 316 L не Солидна нерѓосувачки челикБендот Материјал : Висок Квалитет Вистински Cowhide КожаAnswer : ___________________________ NOTE : објектот не е лого.Ако треба да oem логото,ве молиме контактирајте ме прво,ви благодариме!Вкупна Должина =Долго дел за 125mm+ Краток дел без тока за 75mm=195mmБендот Боја : Црна / Жолто / Црвени БраунТока Боја : Сребрена / ЦрнаБендот дебелина : околу 3ммМал Подарок : две пролет pars и мала алаткаПоддршка на големоПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

TOTOY подходящ за DW найлонови въжета за часа, оригинален дизайн на маслената живопис ретро стил въжета за часа, 18 мм, 20 мм момиче на НАТО найлонов ремък

BGN 12.00 14.08

Потекло : Гуангжу Материјали : најлон Димензии : 18 MM ,20 MM Должина : 250mm Дебелина : 1.2 MM Боја : Bule Соодветни модели : Спорт Стил Се : Алатка * 1, Додатоци * 2 Испорака : Хонгконг Пост или Кина Пост Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а...

Високо качество от неръждаема стомана, каишки за часовници гривна 16 мм, 18 мм, 20 мм, 22 мм и сребро черен метал каишка за часовник с каишка, подходящ за Huawei Gear S3

BGN 18.00 33.44

12202 Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Watchbands Хривнија 16mm 18mm 20mm 22mm Сребро Блек Метал Види Бенд Рака Одговара За Huawei Опрема S3Ставка описБренд : HENGRCБендот ширина : 16mm 18mm 20mm 22mmБендот боја : Сребрена / ЦрнаБендот должина : околу 173mm (тока затвори)Бендот Материјал : Цврсти нерѓосувачки челикПакет : 1pcs види бенд ,4pcs пролет барови и мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!! (1) Нормално,тоа ќе потрае 35 недели или така испорака.Ако вашиот царински е многу stirct,таму можеби ќе има некои задоцнување.Ве молиме трпеливо чекање.Ви благодариме за вашиот вид да се разбере...

ANGELA BOS Watch Band Линк Пин Отстраняване Strap Adjuster Opener Repair Watchmaker Tool Cut Down Strap Length игла от неръждаема стомана

BGN 6.38

АНГЕЛА BOS Види Бенд Линк за Pin Смена на Рака Прилагодувач Настроената Поправка на Часовници Алатка за да се Намали за околу Рака Должина од не ' Рѓосувачки Челик Игла

От неръждаема стомана, каишка за часа и 20 мм и 22 мм за изкопаеми пеперуда Закопчалката каишка на китката контур каишка гривна Черно Розово злато, сребро + инструмент

BGN 25.00 25.41

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)ЦрнаСиваСребро.Сребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

Висококачествен каишка за часовник 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 мм от неръждаема стомана, каишка за часовник на Мъже, Жени сребърна гривна подмяна на T41

BGN 35.00 39.84

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг...

2018 нов plain weave ПУ кожена каишка 12mm, 14mm, 16мм, 18, 20 mm, каишка за часа 20 mm колани, часовници, мъжки часовници ремонт на маса инструменти

BGN 3.76

започнетекрајот1.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0.210мм грешка 2.Производ вистински бои, текстури и слики 98% е идентичен, фабрика снабдување...

19 мм T095417a каишка за часовник да гледате части мъжки ленти твърда гривна от неръждаема стомана сгъваема колан катарами за T095 Безплатна доставка

BGN 52.00 54.40

Следниве типови на часовници може да биде инсталиранT095.417.11.057.00T095.417.16.057.00T095.417.16.047.00T095.417.16.037.00T095.417.36.057.02T095.417.11.067.00Пакетот Вклучува : 1 buc x Види рака,1 buc x вчитување на рака алатки и 2 парчиња x рака уши

От неръждаема стомана, каишка за часа на 18 мм и 20 мм и 22 мм за Cartier Quick Release каишка на китката, на мъже, жени китката контур каишка гривна сребро + инструмент

BGN 38.00 38.21

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Cartier со Соодветен Connecter (Резервоарот, Сантос, Калибар, Ronde Самостојна, Rotonde, Ronde Луис, Tortue, итн.)​ЦрнаСребро.ЗлатоСребро ЗлатоСребро ЦрнаПодарок

20 мм пълен Керамичен каишка за часовник Huawei Watch 2 (Sport) Pebble Time Round 20mm Band Стоманена пеперуда Закопчалката каишка за китката черен бял

BGN 31.98

20mm Целосна Керамички Watchband со Пеперутка Тока за Huawei Види 2 (Спорт), за Песочни Време Круг 20mm НЕ за Huawei Види 1 Генералот и Huawei Види 2 (Класичен)!!! 2 Бои : Црна, Бела ЦРНА, БЕЛА Карактеристики : Ширина : 20mm Направени од премиум керамички, модерен и класичен стил, елегантен, мазна и удобен за носење Право големина на керамички парче да се вклопи во вашиот зглобовите, нема повеќе премногу силно или премногу лабава кога скратување на бендот...

Каишка за часовник от неръждаема стомана с 38 мм 42 мм за iWatch Apple Watch / Sport / Edittion Strap Band Belt Loop наручный гривна черен син

BGN 19.00 19.01

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Apple i Watch Watch / Sport / Edittion 38mm 42mm сите моделиЦрнаСинаСребро.ЗлатоРоуз Злато

Цветна каишка за часовник правата край извити краища на каишка за часовник fit luxury watches мъже жени 17 18 19 20 21 22 мм ръчен гривни

BGN 43.00 46.40

Шарени Watchband директно крајот криви завршува види рака бенд одговара бренд на луксузни часовници мажи жени 17 18 19 20 21 22mm стегачи за ракаТочка име : метал WatchbandОбјектот должина : Околу 160mmОбјектот боја : Како на сликатаОбјектот Дебелина : Околу 3мм

MAIKES нов добро качество естествена кожа въжета калъф CK Calvin Klein K94231 бял черен тънък каишка за часовник група

BGN 31.97

Опис На Производот : Состојба : Нова со ознакиМатеријал : Висок Квалитет Вистинска кожаФункција : Тенок,Мека,Издржливи,Водоотпорен.Тока : 316 L не ' Рѓосувачки челик токаДупка : 7 ДупкиПродажбата на моделот се : Фабриката за директна продажбаБоја : Црна,кафеава,Бела,Црвена боја.ЦрнаБелаБраунЦрвенаМодел Шоу

Каишки за часовници от естествена кожа на Мъже, Жени Италия каишка за часовник каишка за колан Panerai Обтегач от неръждаема стомана 20 22 24 26 мм relogio

BGN 26.88

За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас...

Uyoung каишка за часовник Casio PRG-130Y/PRW-1500YJ въжета за часа на черен силиконов каучук каишка альпинистский гривна

BGN 19.00 20.64

Нашата продавница е со висок квалитет watchband производители во Кина Нашата компанијапоставете производство и производство, независно истражување и развој, трговија на големои на мало во интегрирани...

Каишка за часовник от неръждаема стомана 18мм 22мм за Omega кука Закопчалката каишка Быстроразъемная контур наручный каишка гривна черно, сребристо

BGN 28.61

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Омега со Право се Види на Лицето (DE VILLE, Seamaster, Speedmaster, итн.)ЦрнаСребро.Подарок

20 mm 22мм неръждаема стомана каишка за часовник Картие метална каишка Быстроразъемный китката контур каишка гривна черен сребро злато + жени

BGN 36.61

Модел : за Cartier со Соодветен Connecter (Резервоарот, Сантос, Калибар, Ronde Самостојна, Rotonde, Ronde Луис, Tortue, итн.)ЦрнаСребро.Темно Сива БојаСребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок