• Ново
Автомобилни постелки CHOWTOTOAA за VW Tiguan / Touareg/Sagitar/Lavida/Magotan / golf/Jetta / Passat/CC/Touran/Bora/Scirocco трайни килими

Автомобилни постелки CHOWTOTOAA за VW Tiguan / Touareg/Sagitar/Lavida/Magotan / golf/Jetta / Passat/CC/Touran/Bora/Scirocco трайни килими

BGN 244.00
BGN 393.60
-38 %
В магазина

Брой продукти


Ве Молиме Прочитајте Ги Следниве Прв
↓↓
1. Важно : По плаќањето , ве молиме кажете му на вашиот автомобил модел ,Y уво модел.
( E. g : за Toyota prado 5seats,2015 ).
2.Повеќето од нашите авто додатоци се Лево-страна диск . Ако вашиот автомобил е Десно-страна диск (како велика БРИТАНИЈА автомобили),ве молиме оставете порака за да побарате прво.
3. Време на испорака : По плаќање на пакетот ќе биде предаден во 4-7 дена(Сопствени направени про канали).
4. По приемот на стоката, било какви проблеми контактирајте со нас веднаш. Ако директно им даде лош преглед и отворен спор, вие не ќе биде во можност да се добие по-продажбата на услугата. Ви благодариме!
Посебен автомобил патосници за "Фолксваген"
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Беж
Боја избори 4 : Сива
Боја на избор се 5 : Темно Кафеава боја
детали за производот :

Подробности

Името На Цвета:
Черен, Бежов, Кафяв, Тъмно Кафяв
Тип Елемент:
Постелки И Килими
Модел На Volkswagen:
Като пасат
Тегло На Продукта:
3.5kg
Като Пасат-Годината На Производство:
2014,2015,2013,2012,2011
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Вид Подови Изтривалки:
Кожена Подложка
Височина На Продукта:
35
Името На Модела:
V-009
Вид На Материала:
изкуствена кожа
Диаметъра На Продукта:
1
Дължина На Продукта:
135
специални характеристики:
носят-сопротивляющся, здрав, водоустойчивый ,лесен за почистване, non-slip
Запълващ Материал:
Синтетично Влакно
търговска марка:
ЧОУТОТО
Широчина На Елемента:
60
Тип Елемент:
Постелки И Килими
Количество На Продукта:
2 броя подови изтривалки (5 места автомобилни постелки)
Избор на цвят 1:
Черен
Избор на цвят 2:
Кафяви
Избор на цвят 3:
Бежов
Избор на цвят 5:
тъмно кафяв
Вид На Материала:
Pu
Поставянето На Стикери:
подложка за пода
Тип Етикети:
подложка за краката

Те също купуват с този продукт

Автомобилни аксесоари суха вътрешна украса, изработени от въглеродни влакна, подходящи за 2011-2014 Aventador LP700 таблото Surround

BGN 1918.40

Детали : Опис : Пакетот Вклучува : 1 парче Инструмент Табла ОпкружувачкиФУНКЦИЈА : Сува Јаглерод од AUTOCLAVED3 K Twill Јаглерод ТкаатМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаОваа ставка ќе испрати со ЕМС евидентирани и тоа обично трае 715 Дена за испоракаАко не сте задоволни со објектот во однос на квалитетот или fitment, ве молиме контактирајте со наскако е можно поскоро и НЕ остави негативни повратни информацииНие сме среќни да го реши проблемот, и ајде сите на нашите клиенти да бидат задоволни!!!Цел• Нашите акции ниво се промени цело време, па ние НЕ МОЖЕ да гарантира дека сите предмети се во акции,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да ја проверите достапноста.• Ако предмети кои не се во акции, тоа ќе трае 1520 дена за производство,доколку купувачот не може да чека, ве молам НЕ го оставајте цел.Fitment ПрашањеСите делови се тестираат опремени за автомобили пред калапи за да се обезбеди fitment,ние секогаш препорачуваме купувачот да ги инсталиратесо професионален body shop имаат јаглерод или стаклени влакна искуство.Поради сите овие објектот се рачно изработени калапи и производство, мала исправка,пескарење, средување или сечење може да се потребни.ГаранцијаКако нашите производи се кршливи, тоа е тешко да се каже вистинската причина за оштетување за време на монтирањеи по монтажа, во овој случај, нашата компанија може само да се обезбеди добра состојбаи fitment на нашите производи, кога тоа ќе го достигне нивото на клиентот страна, и ние не може да преземе одговорностна каква било штета, по што, исто Така, ние НЕ признава било каква трошоците за инсталација, се надевам за вашиот видПревозот· Сите ред ќе бидат испратени во рок од 57 работни дена по уплатата примена...

Стайлинг на автомобил, кола ключодържател кожен калъф портфейла ключ дистанционно калъф за alfa romeo Giulia Stelvio 2017 ключ защитно покритие аксесоар

BGN 35.00 41.58

Опис : 1 : Item Fitment:За Алфа Ромео Џулија Stelvio 2017 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сосема нов 4 : Материјал : Висок Квалитет на Кожа 5 : бројот на : 1 PCS 6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија...

Maybach Design S Class Ultra Soft Natrual кола на облегалката за глава на шията на седалката седалка на Mercedes-Benz, BMW, Audi Toyota Honda

BGN 28.00 45.14

Погоден За Сите Автомобили За Mercedes Benzz Bmw Ауди Тојота За GLC GLE GLA GLS GLK CLA CLS A B C E S G AMG Sport КласаV Класа Viano Вито СпринтерСите Погоден за сите модели.Многу Удобно Ткаенини, Maybach Мерцедес Скласа Перница H eadrests.Топ автомобилската потпирачи за глава, првиоткласа на квалитетот на воздухот.Супер меки и удобни...

повече от Мода ! ABS, електрически бутон врати, капак украса 1 бр За Nissan X-Trail X Trail T32 2014 2015

BGN 22.00 25.12

Моден Авто Трим S Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производотОдговара За Nissan Непријателските / XTrail X Трага T32 2014 2015 левата рака се вози само Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји...

5 компл. / 20x под капака на двигателя скоби спойлер болт гайка комплект калъф за Audi A4 A6 за VW Skoda 8D0805960 4A0805121A 4A0805163 8D0805121

BGN 19.20

5 Поставите 20 компјутери ПОД МОТОРОТ ПОКРИТИЕ КЛИПОВИ СПОЈЛЕР PIN ОРЕВ КОМПЛЕТ случај за Audi A4 А6 "Шкода" 8 D0805960 4 A0805121 A 4 A0805163 8 D0805121 Пакет се Вклучуваат : 5 Pcs Капа( Дел Број : 8 D0 805 960) 5pcs Pin (Дел број : 4 A0 805 121 A) 5pcs Капа (Дел број : 4 A0 805 163) 5pcs Pin (Дел број : 8 D0 805 121)

shhworldsea авто скоба качулка вентилационни панел хонорар се вписва в дупка 6 мм

BGN 15.00 16.32

Карактеристики : Најлон Качулка на Пропустливи Панел Retainer Глава дијаметар:14.6 mm Должина:10.6 мм се Вклопуваат во дупка : 6mm за Најава 1983 Година На замени 90687 SB0 003 го замени 90687 SB0 013 за Хонда Prelud1983на пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаОпис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни моделРаботилницата за изработка на деловидруг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Подходящ За Mazda 3 5 6 3 Бутон Smart Remote Key Chain Holder Cover Case Blue Stiching

BGN 11.00 11.14

100% Сосема Нов и Добар КвалитетПогоден за Mazda 3 5 6СТП Кожа Копче МаскаГо заштитува вашиот скапи клучевиПакет се вклучени : 1 компјутер Копче школка(Ве молиме потврдете го вашиот оригинален клуч е иста како и на втората слика во десниот агол во нашето descriptioni ! Клучот не е вклучен)1...

няма миризма килими целия заобиколен RHD специални автомобилни постелки за десен волан 530i F10 2015-2011 нескользящие водоустойчив килими

BGN 301.00 462.40

Посебен автомобил патосници за BMW530i F10 (Десната рака диск)За Производ во боја : Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , ќе испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме !Боја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : БраунБоја избори 3 : Беж белаБоја избори 4 : СиваБоја на избор се 5 : ЖолтаБоја на избори 6 : Беж жолтаДетали за производот :

[email protected] 50шт найлон Weatherstrip клипове времето ивица хонорар 67868-89101 подходящ за 4Runner 1984-1989 кола-стайлинг

BGN 11.00 11.18

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Природни НајлонWeatherstrip RetainerГлавата Големина : 5mm x 15mmМатични Должина : 10ммСе вклопува Во Дупка 5mmЗа Заменува G03158762 1996На,За Заменува 6786889101, 6786728030, 6786789103Одговара За 4Тркач 19831989На 18692Пакетот вклучува : 50 компјутери еден пакет1...

автомобили водоустойчив XPE материал non приплъзване пълен заобиколен от колата подложки + багажника подложки за NissanBluebird

BGN 274.00 304.00

Како имаме душеци за илјадници автомобили,не може да листа секој еден на сајтот.Ве молиме распрашува нашата онлајн зедницата однапред или оставете порака на вашиот автомобил модел,направени година,и душеци боја сакате, ако цел,ценети со вашата поддршка!

Tonlinker 1бр 3D обяснение за стайлинг на автомобили Силикон универсален вентилационен калъф на седалката и опора за Ford / Toyota/Benz / Nissan/VW и ДР

BGN 52.00 60.78

Висок Квалитет Tonlinker 1 buc 3 D масажа Graininess Автомобил стил Силикони Универзална вентилација Седиште опфаќа & Поддржува За Ford / Тојота / Бенц / Nissan / "ФОЛКСВАГЕН" ЕКТинсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас2.Ве молиме имајте во предвид моделот и година3.Одговара за десната рака дискПакет Тежина : 0.5 kg 1.1 Компјутери по собата.2.Направен од Силикон 3.тоа е одговара за Било кој автомобил4.лесно да се инсталира.5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.7.1 година гаранција...

Автомобилни аксесоари суха углепластиковая Централна интериорът е подходящ за 2011-2014 LP700 Center Control Panel Surround

BGN 478.40

Детали : Опис : Пакетот Вклучува : 1 x Центар за Контрола на Сараунд PanelФУНКЦИЈА : Сува Јаглерод од AUTOCLAVED3 K Twill Јаглерод Ткаат во Мат ФинишМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаОваа ставка ќе испрати со ЕМС евидентирани и тоа обично трае 715 Дена за испоракаАко не сте задоволни со објектот во однос на квалитетот или fitment, ве молиме контактирајте со наскако е можно поскоро и НЕ остави негативни повратни информацииНие сме среќни да го реши проблемот, и ајде сите на нашите клиенти да бидат задоволни!!!Цел• Нашите акции ниво се промени цело време, па ние НЕ МОЖЕ да гарантира дека сите предмети се во акции,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да ја проверите достапноста.• Ако предмети кои не се во акции, тоа ќе трае 1520 дена за производство,доколку купувачот не може да чека, ве молам НЕ го оставајте цел.Fitment ПрашањеСите делови се тестираат опремени за автомобили пред калапи за да се обезбеди fitment,ние секогаш препорачуваме купувачот да ги инсталиратесо професионален body shop имаат јаглерод или стаклени влакна искуство.Поради сите овие објектот се рачно изработени калапи и производство, мала исправка,пескарење, средување или сечење може да се потребни.ГаранцијаКако нашите производи се кршливи, тоа е тешко да се каже вистинската причина за оштетување за време на монтирањеи по монтажа, во овој случај, нашата компанија може само да се обезбеди добра состојбаи fitment на нашите производи, кога тоа ќе го достигне нивото на клиентот страна, и ние не може да преземе одговорностна каква било штета, по што, исто Така, ние НЕ признава било каква трошоците за инсталација, се надевам за вашиот видПревозот· Сите ред ќе бидат испратени во рок од 57 работни дена по уплатата примена...

специален кожена подложка за багажника пълен обем, за да се AccordCRV XRV Jed Civic TPE + XPE + нескользящий материал

BGN 240.00 266.40

Девет генерации совршено се надополни, Подебели тип, Зелена невкусна Прецизни заклучување страна Ние внимателно прилагодени на секој модел, како професионалци, ве молиме остатокот увери купување.Боја : црна, црна линија (стандардно) Црна, црвена, кафеава, Беж.ве молиме оставете порака на боја треба, автомобил модел, направени година на автомобилот, така што може да се организира испорака!