• Ново
Автомобилни аксесоари суха углепластиковая Централна интериорът е подходящ за 2011-2014 LP700 Center Control Panel Surround

Автомобилни аксесоари суха углепластиковая Централна интериорът е подходящ за 2011-2014 LP700 Center Control Panel Surround

BGN 478.40
В магазина

Брой продукти


Детали :
Опис :
Пакетот Вклучува : 1 x Центар за Контрола на Сараунд Panel
ФУНКЦИЈА :
Сува Јаглерод од AUTOCLAVED
3 K Twill Јаглерод Ткаат во Мат Финиш
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед.
Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Оваа ставка ќе испрати со ЕМС евидентирани и тоа обично трае 7-15 Дена за испорака
Ако не сте задоволни со објектот во однос на квалитетот или fitment, ве молиме контактирајте со нас
како е можно поскоро и НЕ остави негативни повратни информации
Ние сме среќни да го реши проблемот, и ајде сите на нашите клиенти да бидат задоволни!!!
Цел
• Нашите акции ниво се промени цело време, па ние НЕ МОЖЕ да гарантира дека сите предмети се во акции,
ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да ја проверите достапноста.
• Ако предмети кои не се во акции, тоа ќе трае 15-20 дена за производство,
доколку купувачот не може да чека, ве молам НЕ го оставајте цел.
Fitment Прашање
Сите делови се тестираат опремени за автомобили пред калапи за да се обезбеди fitment,
ние секогаш препорачуваме купувачот да ги инсталирате
со професионален body shop имаат јаглерод или стаклени влакна искуство.
Поради сите овие објектот се рачно изработени калапи и производство, мала исправка,
пескарење, средување или сечење може да се потребни.
Гаранција
Како нашите производи се кршливи, тоа е тешко да се каже вистинската причина за оштетување за време на монтирање
и по монтажа, во овој случај, нашата компанија може само да се обезбеди добра состојба
и fitment на нашите производи, кога тоа ќе го достигне нивото на клиентот страна, и ние не може да преземе одговорност
на каква било штета, по што, исто Така, ние НЕ признава било каква трошоците за инсталација, се надевам за вашиот вид
Превозот
· Сите ред ќе бидат испратени во рок од 5-7 работни дена по уплатата примена. Ние ги користиме ЕМС како нашиот курир обезбедувач на услуги.
· Се комбинираат превозот е avaliable зависи од тежината на објектот.
· Ние ќе ги провери сите објектот пред да се испрати надвор и да бидете сигурни дека сите тие се во добра работна состојба.
· Објектот ќе се испрати по воздушен mail од Хонг конг, ве молиме оставете 10 до 20 денови за испорака
· Ние ќе го користите вашиот Pay Pal адресата како што се пренесуваат основното испорака адреса, доколку не е поинаку, ве молиме да не информирате, додека да купите објект, ние ќе не презема никаква одговорност на mail загуби со пост поради погрешна адреса.

Подробности

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Тегло На Продукта:
1kg
Вид На Материала:
Сух Карбон
Името На Модела:
1
Дължина На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Широчина На Елемента:
1inch
Височина На Продукта:
1inch
Година:
2011-2014
търговска марка:
YCPERFORMANCE
is_customized:
Yes
Модел автомобил:
Aventador LP700

Те също купуват с този продукт

MAYITR сгъваем 2 бутона flip дистанционно ключодържател калъф за Chevrolet Equinox Malibu Camaro Cruze, Sonic Spark Volt

BGN 4.00 5.82

AT0017781Прилагодени Автомобил Модел Референци : (истиот облик како на сликата)20102013 Chevrolet Camaro20112013 Chevrolet Cruze20102013 Chevrolet Equinox2013 Chevrolet Malibu20122013 Chevrolet Sonic2013 Chevrolet Искра20112013 Chevrolet Voltи други модели..Спецификација : 100% сосема нов и добра квалитетНајдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случајНЕМА Внатрешни работи (remote / електроника / transponder чип) Единица Внатре.Ве молиме да се осигурате вашата моментална далечинскиот клуч школка изгледа иста како школка во сликаДобиете нож се сече од страна на локалните locksmith / дилер или трампа на сечилото со оригиналниотТип : Флип копче дизајнБатон : 2 КопчињаКористење На Логото : НикојКлучни сечилото : ДаTransponder чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаГолемина : прибл...

няма миризма килими целия заобиколен RHD специални автомобилни постелки за десен волан 530i F10 2015-2011 нескользящие водоустойчив килими

BGN 301.00 462.40

Посебен автомобил патосници за BMW530i F10 (Десната рака диск)За Производ во боја : Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , ќе испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме !Боја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : БраунБоја избори 3 : Беж белаБоја избори 4 : СиваБоја на избор се 5 : ЖолтаБоја на избори 6 : Беж жолтаДетали за производот :

[email protected] 50шт найлон Weatherstrip клипове времето ивица хонорар 67868-89101 подходящ за 4Runner 1984-1989 кола-стайлинг

BGN 11.00 11.18

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Природни НајлонWeatherstrip RetainerГлавата Големина : 5mm x 15mmМатични Должина : 10ммСе вклопува Во Дупка 5mmЗа Заменува G03158762 1996На,За Заменува 6786889101, 6786728030, 6786789103Одговара За 4Тркач 19831989На 18692Пакетот вклучува : 50 компјутери еден пакет1...

Автоматично DTMF микрофон за Yaesu MH-48A6J FT-7800R FT-8800 FT-8900R

BGN 18.13

Карактеристики RJ11 6 pin приклучокот, а тоа ви овозможува да зборувате и да слушате без да отстраните радио од вашиот појас.Тоа е компатибилен со Yaesu FT7800 R, FT8800, FT8900 R.Ова е не производ.

всички заобиколен от предните и на задните седалки специални автомобилни постелки за десен волан A3 2015 водоустойчив килими за A3 2014-2010

BGN 306.00 456.00

посебен автомобил патосници за Десната рака се вози Audi A31.Боја Опис : Боја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : БежБоја избори 3 : БраунБоја избори 4 : Црна со црвени конциБоја на избор се 5 : Сива2.Детали за производот : 3.Автомобил модел Опис : кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!

автомобили водоустойчив XPE материал non приплъзване пълен заобиколен от колата подложки + багажника подложки за NissanBluebird

BGN 274.00 304.00

Како имаме душеци за илјадници автомобили,не може да листа секој еден на сајтот.Ве молиме распрашува нашата онлајн зедницата однапред или оставете порака на вашиот автомобил модел,направени година,и душеци боја сакате, ако цел,ценети со вашата поддршка!

Естествена кожа на автомобила интелигентна / сгъваем калъф за ключове Fob Капак за Volvo XC60 S60L S60, V60 V40 S80L

BGN 26.00 26.88

Почитувани пријатели.Ве молиме, напишете времето на купување на вашиот автомобил ви благодаримеНие ќе ви даде најдобри производи...

Brand New 2pcs High Quality Aluminum Steering Wheel Shift Paddle Shifter Extension For Bmw F18 F30 F10 3 series 5series

BGN 41.00 47.98

Спецификации : Fitment : Компатибилен : костим за BMW Серија 3 5 Серија F10 F11 F07 F30 F31 F34 F35 F18 Ова е еден пар на Воланот Гребло Продолжување за BMW и тоа е лесен и брз за инсталација од страна 3 M Овој производ користи висока прецизност процес на дизајн, во согласност со големина од 100% ...

Maybach Design S Class Ultra Soft Natrual кола на облегалката за глава на шията на седалката седалка на Mercedes-Benz, BMW, Audi Toyota Honda

BGN 28.00 45.14

Погоден За Сите Автомобили За Mercedes Benzz Bmw Ауди Тојота За GLC GLE GLA GLS GLK CLA CLS A B C E S G AMG Sport КласаV Класа Viano Вито СпринтерСите Погоден за сите модели.Многу Удобно Ткаенини, Maybach Мерцедес Скласа Перница H eadrests.Топ автомобилската потпирачи за глава, првиоткласа на квалитетот на воздухот.Супер меки и удобни...

5 компл. / 20x под капака на двигателя скоби спойлер болт гайка комплект калъф за Audi A4 A6 за VW Skoda 8D0805960 4A0805121A 4A0805163 8D0805121

BGN 19.20

5 Поставите 20 компјутери ПОД МОТОРОТ ПОКРИТИЕ КЛИПОВИ СПОЈЛЕР PIN ОРЕВ КОМПЛЕТ случај за Audi A4 А6 "Шкода" 8 D0805960 4 A0805121 A 4 A0805163 8 D0805121 Пакет се Вклучуваат : 5 Pcs Капа( Дел Број : 8 D0 805 960) 5pcs Pin (Дел број : 4 A0 805 121 A) 5pcs Капа (Дел број : 4 A0 805 163) 5pcs Pin (Дел број : 8 D0 805 121)

Оформление на автомобила на суха въглеродни влакна сплитка лито гланц Покритие, подходящи за 2008-2010 R35 GTR CBA LHD RSW стил корица монитор

BGN 222.40

Детален Цртеж : ФУНКЦИЈА : Сува Јаглерод од AUTOCLAVED3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц СтандардноМала ТежинаСовршен FitmentАеродинамиченПодобар Изглед.Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавницаДобредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата ВоведWenzhou Yachant Trading Co., Ltd...