• Ново
Алуминиева сплав + кърпа от задния багажник защитен щит транспортна капачка задна за багажник на аксесоари за Toyota Highlander 2009 2010 2011-2013

Алуминиева сплав + кърпа от задния багажник защитен щит транспортна капачка задна за багажник на аксесоари за Toyota Highlander 2009 2010 2011-2013

BGN 101.00
BGN 120.00
-16 %
В магазина

Брой продукти


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
За Toyota Highlander 2009 2010 2011 2012 2013 2013
Опис :
Состојба : 100% нова состојба,
Главен Материјал : висок квалитет на Алуминиум легура крстот барови и платно површина
Пакетот Вклучува : еден сет
Лесна инсталација.може да се направи себе си
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. состојба.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Благодарение толку многу.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.

Подробности

Името На Цвета:
Черен, Бежов
Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Името На Модела:
Няма
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Вид На Материала:
Алуминиева сплав + плат
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Година:
Няма

Те също купуват с този продукт

2 елемента багажника на колата скоростна чанта за съхранение на окото чиста чанта 20 см х 8,5 см оформление на автомобила багажника на притежателя на джобен стикер ба?

BGN 6.26

2844024264216288 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче100% сосема нов и висок квалитет Лесно да го инсталирате, цврсти и secur Одговара на телефон, цигари и други мали остатоци Лесен, едноставен, непопречувана форма Материјал : Нето + Polypropylen Големина : Околу 20 милиони / Ширина X 8.5 cm / Висина X 1,5 см / Дебелина2 x Автомобил Организатор Нето

2 елемента автомобилен въздушен филтър корпус електрически сейф фиксирана пружина метални стойки за всички автомобили

BGN 10.00 10.66

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

За Mazda 3 M3 Axela 2017 2018 ABS матиран интериор панел на волана капак завърши гарнитура формоване 2 бр.

BGN 22.00 25.41

За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018 ABS Мат Внатрешни работи Воланот Панел Покрие Трим Гарнитури Калапи Автомобил Стил 2 парчињаОбјектот СпецификацијаБренд : TOMEFON Fitment : За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Пакет : 2 парчиња / set Лесно инсталирање...

50шт Xinyuexin за Audi силиконов калъф за ключове на автомобила FOB Case за Audi A1 A3 Q3 Q7, R8 A6L TT Flip Remote Key Case яке Car-stying

BGN 104.00

Xinyuexin За Ауди Силикони Автомобил Копче за Капакот ФОБ Случај За Ауди A1 A3 Q3 Q7 R8 A6 L TT 3 Button Флип Далечинскиот Клуч Јакна, Торба за во АвтомобилstyingA : САМО силикони копче капак (без автомобил копче)Б : ОДГОВАРА ЗА Ауди A1 A3 Q3 Q7 R8 A6 L ТТC : Само четири бои на производот, ве молиме погледнете на сликата подолуВи благодариме за вашата нарачка ...

WJ покриване на кормилното колело 3D голяма мрежа без вътрешните кръгове на мини четири сезона универсални декорации автоаксесоари за подреждане

BGN 3.50

WJ Автомобил Воланот Покрие 3 D Голема Мрежа Без Внатрешниот Круг Против Пролизгување Четири Сезони Универзален Автомобил Декорација Додатоци за Обликување 1...

Аксесоари За Jeep Renegade 2015 2017 2018 Матиран Стил Хром Горната Покрив Лампа За Четене Формоване На Кутията Комплект Гарнитури 1 Бр

BGN 29.00 34.72

lapetu SКако што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување,Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме!Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Опис на производот Одговара За Џип Renegade 2015 2018 Само Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји...

Черна кожена ръчно зашити на кутията на кормилното колело за Mitsubishi Pajero 2007-2014 Galant 2008-2012

BGN 37.00 43.18

Применливи Автомобил тип : за Мицубиши Pajero 20072014 / Galant 20082012, Со Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

Въглеродни влакна ABS хромирана лента на скоростния пайети капак завърши автоаксесоари за BMW X1 F48 20i 25i 25le за ляв волан +

BGN 39.00 41.58

Карбонски влакна ABS Хром Опрема Shift Панел Sequin Покрие Трим Автомобил Додатоци За BMW X1 F48 20i 25i 25le за Левата Рака се Вози 2016+Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

за Hyundai Avante Нео Fludic elantra i35 2006 2007 2008 2009 2010 dashmats аксесоари за стайлинг на автомобили на кутията на таблото RHD

BGN 36.78

ова е посебен за десната рака диск модел,ако треба левата рака диск,ве молиме контактирајте ме.имаме овие бои можете да изберетеПолитика На ВраќањеГаранција / ВраќањеСите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни...

AUTOYOUTH Car Seat Cover полиестерен плат универсални автомобилни седалките за кола протектор на предната седалка аксесоари за интериора

BGN 22.00 34.42

Информација за производот : Предмет Тип : Внатрешни Додатоци & Седиште Опфаќа Објектот Име : Универзална столче Cov Suite Број : 4 Парчиња Поставени Компатибилен Возила : Корица Вклопува сите Стандарден Автомобил Места за Сместување на Возило : Пред Седиштето Материјал : Полиестер Платно Пена дебелина : 3мм Боја : Сива Објект Тежина : 0.45 kg Место на Потекло : Кина ве Молиме имајте во предвид следниве точки пред да го купите овој производ : Оваа универзална седиште опфаќа не одговара на 100% ! Седиштето опфаќа не одговара на возила со спортски седишта Не се погодни за возила со интегриран главата врзување, го Следи и поставки на екранот од вистинските бои на бои од оригиналниот производ може да се разликува малку од слики Проекти вклучуваат : 2 x Посебна потпирачи за глава ги Опфаќа 2 x Пред Кофа Седиште Опфаќа 1 x Торба Кука ДодатоциЗа Плаќање & Превозот Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress Светот Превозот...

Столче за кола колан за носене за Ralliart лого колани подложка за Mitsubishi ASX, Outlander L200 Galant Lancer 10 Colt оформление на автомобили

BGN 14.00 15.20

Столче Појасот Покритие за RALLIART Логото Ремени Баласт за Мицубиши Outlander ASX L200 Galant Lancer 10 Colt Автомобил СтилПочитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

3D метал симулация на състезание модел на кола ключодържател пръстен за Opel Insignia Kia Sportage Vw Golf 7 Citroen C4 ключодържател сувенирни подаръци

BGN 4.00

3 D Метал Симулација Тркачки Модел на Автомобил Копче Синџир Прстен За "Опел" Insignia Kia Sportage "Фолксваген" Голф 7 Citroen C4 Keychain Сувенири ПодароциОпис : Производи Име : Копче ПрстенМатеријал : Метал, алуминиумФункција : Торба За Повикување Синџир,Автомобил Копче ПрстенПочитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Xinyuexin Силиконова капачка на ключа на автомобила ключодържател калъф за Nissan X-trail Maxima, Murano Altima Juke Geniss Quest Livina оформление на автомобили

BGN 2.53

A : САМО силикони копче капак (без автомобил копче)Б : ОДГОВАРА ЗА Nissan 2016 Xtrail Murano Maxima Altima Juke Geniss Потрагата LivinaC : Само Четири бои на производот, ве молиме погледнете на сликата подолуВи благодариме за вашата нарачка ...

Жълто в интериора на автомобила алуминиеви лайсни на кутията на волана довършителни пръстен кръг за A4L Q3 Q5 A5 A6L аксесоари за подреждане на седалките на кола

BGN 13.00 13.46

Здраво пријател, можете да кликнете на сликата за да се вратите во продавницаНапомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!Ние и Ветуваме на 100% Сосема Нов и Добра оценкаМатеријал : АлуминиумБоја : Како на сликата шоуВе молиме проверете дијаметар на вашиот управувачот пред да конкурираат...

нова гума силиконов калъф за ключ на автомобила ключодържател BMW X5 X6 Car key 2 3 key button

BGN 3.00 4.80

2015 година Нови Силикони Автомобил Копче за Капакот,Топла продажба на силиконски автомобил копче покрие случај keychain копче за БМВ Х5 X6 Автомобил копчетоа само се вклопуваат за скролувањеве молиме бидете сигурни дека вашиот клуч може да се вклопат за покривање

Mitko-Хонг изкуствена кожа волана на колата Седалка калъф за KIA Sportage R 2011- ръчна изработка на кутията

BGN 32.00 35.18

Соодветни модели на автомобили : KIA Sportage Р 20112016Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа (Синтетички Кожа)Ако сакате вистински кравја кожа маска,ве молиме да се купи во подолу weblink или контактирајте ја нашата услуга.Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред ставање на ред.(Нашата воланот опфаќа се прилагоди на производот,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи во вашиот автомобил).ПЛАЌАЊЕ1.Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање...

За BMW New X1 f48 2017 2018 автоаксесоари алуминиева сплав пищялки високоговорител капак завърши стикер и 2 бр.

BGN 47.00 51.20

За Новиот BMW X1 f48 2016 2017 2018 Автомобил Додатоци Алуминиум легура Високотонци Говорникот Покривање на Вратите Налепница 2 парчињаТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...