• Ново
1бр автомобил лумбална подкрепа възглавница 12V електрически масаж Лумбална възглавница на облегалката на столчето за кола релаксация на талията поддръжка възглав

1бр автомобил лумбална подкрепа възглавница 12V електрически масаж Лумбална възглавница на облегалката на столчето за кола релаксация на талията поддръжка възглав

BGN 19.00
BGN 25.58
-26 %
В магазина

Брой продукти


Описи :
Ова електрична lumbar поддршка е идеален за луѓе кои возат за долго време секој ден. Тоа дава масажа и утеха на половината секогаш кога ќе се вози или во остатокот, ослободување на задниот заморот и напнатоста во мускулите и промовирање на човековите телото циркулацијата.
Карактеристики :
1. Ергономски произведени, со голем број на масажа цилиндри во предниот; вграден вибрации стартер, даде масажа кога навален на половината, корисни за циркулацијата на крвта;
2. Напредни физикална терапија дизајн за да се поправи назад држење на телото и да ја одржувате половината опуштено во долго време во седење;
3. Поврзување со автомобил 12 V DC напојување; половината брзина на вибрации може да се прилагоди слободно со жица за контрола на прекинувач;
4. Опремени со еластична бенд, што директно може да се постави во седиштето, лесен за користење;
Спецификации :
Производ тежина : 500g
Производ големина : 330 x 300 x 100mm/13.0 x 11,8 x 3.94"
Боја : Црна
Материјал : плетени ткаенини
Додатен : сунѓерот
Применливи прилики : идеален материјали за автомобили, дом и канцеларија
Влезна моќност : DC 12 V
Вибрации на вредноста : силни и слаби прилагодливи
1 X Автомобил Електрични Масажа Lumbar Поддршка

Подробности

Попълване на:
Памук
Името На Модела:
Авто Электромассаж Лумбална Опора
търговска марка:
ВОДУЛ
Материал:
трикотажное платно
Характеристики 1:
Авто Электромассаж Лумбална Опора
Характеристики 2:
оформление на автомобили
Характеристики 3:
автомобилната въздушна възглавница
Характеристики 4:
стълбовете на столчето за кола
Характеристики 5:
Възглавница Подкрепа На Талията Релаксация Облегалката На Столчето За Кола
Характеристики 6:
Автомобилна Седалка
7 функции:
калъф за столче за кола
Характеристики 8:
Калъф За Възглавници
Характеристики на 9:
корици за паспорти
Характеристики 10:
калъф за диван

Те също купуват с този продукт

автомобилни седалките автомобилни постелки пу за HONDA Fit Odyssey CR-V ACCORD, CIVIC stream CITY Patrol 350Z Цивилните Fuga murano Quest

BGN 397.00 417.58

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно.за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големини, па ве молиме да го името на вашиот автомобил марка и модел.кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува : 1) која боја ви се допаѓа најдобро2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен на пример : Фолксваген Поло 2014 Година ,Форд Фокус 2015 Година ,Benz C200 2016 година..3) вашиот автомобил е задните седишта имаат потпирач кутија или не4) на задното седиште партиција е 4 / 6 сооднос или не, или задното седиште е целиот дел.ако вашиот задното седиште е 4 / 6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиштеисто така, вашиот автомобил е левоdrived автомобил или десноdrived автомобил5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски бројмногу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точноНекои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план.Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил...

За bmw e90 e92 оформление на автомобили изход ac довършителни ремонти Воздуховыпускная рамка за декорация стикери седалките серия 3 2005-2012 автоаксесоари

BGN 18.00 19.20

За bmw e90 e92 Автомобил стил AC Штекер Трим Ремонтирам Воздух Излезот Рамка Декорација Налепници Опфаќа 3 серија 20052012 авто Додатоци Производ Е Само Одговара За BMW серија 3 e90 e92 20052012 Година ( Лева Рака Возење LHD ) Боја : Сребрена / Сино / Црвен Материјал : не ' Рѓосувачки челик Количество:2 парчиња / постави Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате...

Столче за кола колан за носене за Ralliart лого колани подложка за Mitsubishi ASX, Outlander L200 Galant Lancer 10 Colt оформление на автомобили

BGN 14.00 15.20

Столче Појасот Покритие за RALLIART Логото Ремени Баласт за Мицубиши Outlander ASX L200 Galant Lancer 10 Colt Автомобил СтилПочитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

За BMW New X1 f48 2017 2018 автоаксесоари алуминиева сплав пищялки високоговорител капак завърши стикер и 2 бр.

BGN 47.00 51.20

За Новиот BMW X1 f48 2016 2017 2018 Автомобил Додатоци Алуминиум легура Високотонци Говорникот Покривање на Вратите Налепница 2 парчињаТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

WJ покриване на кормилното колело 3D голяма мрежа без вътрешните кръгове на мини четири сезона универсални декорации автоаксесоари за подреждане

BGN 3.50

WJ Автомобил Воланот Покрие 3 D Голема Мрежа Без Внатрешниот Круг Против Пролизгување Четири Сезони Универзален Автомобил Декорација Додатоци за Обликување 1...

Xinyuexin Силиконова капачка на ключа на автомобила ключодържател калъф за Nissan X-trail Maxima, Murano Altima Juke Geniss Quest Livina оформление на автомобили

BGN 2.53

A : САМО силикони копче капак (без автомобил копче)Б : ОДГОВАРА ЗА Nissan 2016 Xtrail Murano Maxima Altima Juke Geniss Потрагата LivinaC : Само Четири бои на производот, ве молиме погледнете на сликата подолуВи благодариме за вашата нарачка ...

beler New Stainless Steel Interior Door Handle Cover Trim Interior Car Accessories For BMW 3 Series F30 F34 GT 320 328 2013-2014

BGN 27.18

Нови Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Врата се Справи со Капак Намали За BMW Серија 3 F30 F34 GT 320 328 20132014 годинаТочка име : Нови Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Врата се Справи со Капак Намали За BMW Серија 3 F30 F34 GT 320 328 20132014 Состојба : 100% нов Објект се вклучени : Внатрешни работи Врата се Справи со Капак поставите 4pcs x 1Компатибилен : Одговара за BMW Серија 3 F30 F34 GT 320 328 20132014 годинаФункција : 1) Материјал : високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик2) 3 M автомобилската двојно страна лента3) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација4) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..5) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна6) Никогаш не ' рѓа, светла како огледалоИнсталација :

Mopai Тока от неръждаема стомана и стил на интериора на колата защита на прага на охраната тампон стикер за Suzuki Jimny оформление на автомобила

BGN 44.00 48.75

S pecification 1 Материјал : не ' рѓосувачки челик 2 Боја : сребро 3 Автомобил Модел : за Suzuki Jimny 4 Пакетот Вклучува : 2 Buc / Set 5...

3D метал симулация на състезание модел на кола ключодържател пръстен за Opel Insignia Kia Sportage Vw Golf 7 Citroen C4 ключодържател сувенирни подаръци

BGN 4.00

3 D Метал Симулација Тркачки Модел на Автомобил Копче Синџир Прстен За "Опел" Insignia Kia Sportage "Фолксваген" Голф 7 Citroen C4 Keychain Сувенири ПодароциОпис : Производи Име : Копче ПрстенМатеријал : Метал, алуминиумФункција : Торба За Повикување Синџир,Автомобил Копче ПрстенПочитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

2018 Автомобил 4D естествена кожа ключ калъф притежателя на портфейла в джоба на чантата за Nissan Teanra Qashqaui X-Trail Sylphy Tiida Juke Забележка Almera

BGN 16.00 17.28

2018 Автомобил 4 D Вистинска Кожа Копче Случај Носителот Паричникот Џеб Торба За Nissan Teanra Qashqaui XTrail Sylphy Tiida Juke Забелешка Almeraопис : 1.Заштита на копчето од нула2.100% сосема нов3...

TOMEFON за Ford Escape, Kuga 2017 ABS матиран хром бутон за превключване на фарове довършителни Вътрешно оформление на автомобила етикети корнизи рамка

BGN 16.00 17.41

За Ford Kuga Избега 2017 ABS Мат Хром Светлата се Префрлите Копчето Намали Внатрешниот Автомобил Стил налепници Украси Рамка Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Ford Kuga Избега 2017 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Мат Хром Packeage : 1 Piece / SET Лесно инсталирање...

За Mazda 3 M3 Axela 2017 2018 ABS матиран интериор панел на волана капак завърши гарнитура формоване 2 бр.

BGN 22.00 25.41

За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018 ABS Мат Внатрешни работи Воланот Панел Покрие Трим Гарнитури Калапи Автомобил Стил 2 парчињаОбјектот СпецификацијаБренд : TOMEFON Fitment : За Mazda 3 М3 Axela 2017 2018 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Пакет : 2 парчиња / set Лесно инсталирање...

За Peugeot 3008 2009-2015 ABS хромирана вътрешна врата копчето купа рамка капак завърши 4шт аксесоари за полагане на автомобили!

BGN 23.00 27.34

Објектот Fitment : Одговара За Peugeot 3008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен од ABS Пластика Боја : Како на сликите покажуваат Вклучуваат : 4pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

Mitko-Хонг изкуствена кожа волана на колата Седалка калъф за KIA Sportage R 2011- ръчна изработка на кутията

BGN 32.00 35.18

Соодветни модели на автомобили : KIA Sportage Р 20112016Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа (Синтетички Кожа)Ако сакате вистински кравја кожа маска,ве молиме да се купи во подолу weblink или контактирајте ја нашата услуга.Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред ставање на ред.(Нашата воланот опфаќа се прилагоди на производот,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи во вашиот автомобил).ПЛАЌАЊЕ1.Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање...

Atreus 1x автоаксесоари за Chery Tiggo Mitsubishi Pajero Asx, Outlander I200 Lada Granta сгъваем багажник чанта кутия кола-стайлинг

BGN 24.00 36.80

Виткање Автомобил Багажникот Торба Кутија АвтомобилСтил, За Chery Tiggo Мицубиши Pajero Asx Outlander I200 lada Додатоци Име : Оксфорд ткаенина автомобил багажникот складирање кутијаМатеријал : Оксфорд ткаенинаГолемина : Укината : 40 * 28 * 2cmКога ќе се прошири : 56 * 40 * 26cmБоја : ЦрнаКарактеристики на производот : Практична, трајни, антидамка, лесен за употреба; сите видови на алатки кои може да бидат зачувани.[Опис На Производот] : поделени во четири одвоени простори, плуралитет на надворешните џебови, целосна употреба на простор и ресурси; дното магија копчето, можете да ги залепите на фиксна улога во багажникот; едноставен дизајн, доволно простор за складирање.Универзал ги собере сите Автомобили ЏИП Комбиња Камиони.Расклопна Огради Рамна до половина инч за Лесно складирање кога не е во употреба.

Силиконов Голям Прием Чанта Boot Organizer Storage Sticker Storage Box Multi Use Tools Boxes For Car Trash Mesh Garbage Holder

BGN 6.00 7.17

Силиконски Големи Добие Торба Подигање Организатор Складирање Налепница Складирање Кутија Мулти Користат Алатки Кутии За Автомобил Ѓубре Мрежа Ѓубре Носителот[применливи автомобил] За Универзална Автомобили[материјал] Силикони[Пакет] 1 КОМПЈУТЕРОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетРустикален стил, чувство на чистаПроизводи лесно да се инсталираДодадете еден мобилен телефон полнење порта, лесен за полнење да се појави кога телефонот е поставен каде побарувачкатахигиенски и лесен

Въглеродни влакна ABS хромирана лента на скоростния пайети капак завърши автоаксесоари за BMW X1 F48 20i 25i 25le за ляв волан +

BGN 39.00 41.58

Карбонски влакна ABS Хром Опрема Shift Панел Sequin Покрие Трим Автомобил Додатоци За BMW X1 F48 20i 25i 25le за Левата Рака се Вози 2016+Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...