• Ново
Автомобилно отдушник определяне на Магнитен държач телефон Универсален завъртане на 360 градуса безжичен зарядно устройство ще захранване на поставка за монтиран?

Автомобилно отдушник определяне на Магнитен държач телефон Универсален завъртане на 360 градуса безжичен зарядно устройство ще захранване на поставка за монтиран?

BGN 24.00
BGN 27.73
-13 %
В магазина

Брой продукти


Опис
1. Поддршка за полнење на сите модели на мобилни телефони на ЧИ безжични полнење стандард.
2. Max полнење тековната може да биде до 5 V/1 A.
3. Сопствени стандарди стигнале USB кабел.
4. Може слободно да се прилагоди omni-насочен агол да се одржи на мобилен телефон.
5. Фиксна носителот магнетни телефонот да хоризонтална и вертикална.
6. Држачот може да се ротира 360 степени без да се слепи агол.
7. Обезбеди фиксна носителот употреба двојно-страна допрете и автомобил клима пропустливи држачот.
Општи Материјал, ABS Кабел Должина околу 85cm Големина 67*67*45mm Тежина 110g
Слики
Превозот 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само Може да се проследи во Кина и не се детални следење на информации во вашата земја. 2. EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Воздухопловната за превозот метод се предвидени. 3. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји & различни превозот начин. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. 4. Време на испорака : EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT : 3-7days. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. 5. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. 6. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност. 7. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Давачки & Даноци 1. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од страна на применлив на царинската агенција во вашата земја. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. 2. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Ако тие се однесуваат и се наметнати, а потоа тие се ваши (а не наш или на производот, производителот или добавувачот е) единствен и ексклузивен одговорност, и ќе бидат платени од вас директно до вашиот владата или на курирска компанија, кога производите се испорачани. 3. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност.

Подробности

Съвместим Марка:
Универсален
зарядно устройство:
ДА
Номер На Модела:
Автомобилно Отдушник Определяне На Магнитен Държач Телефон
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Държач За Велосипед:
No
Кола:
ДА
Има Високоговорител:
No
търговска марка:
haweel

Те също купуват с този продукт

Високо качество на 0.3 mm ультратонкое 9h премия от закалено стъкло за Samsung Samsu Galaxy Основната Prime LTE G361 G361H G361f протектор на екрана

BGN 6.00 7.97

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

9h твърдост закалено стъкло премия екран протектор за iPhone 7 7 Plus / 5 / 5C / 6 6S plus / 5 SE / 4 4S защитно фолио

BGN 5.00 6.37

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост твърд мобилен телефон отпред закалено закалено закалено стъкло за Huawei Huawey Huwei Huaewi Възкачи G7

BGN 6.00 7.97

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Професионален 37 мм Звезден филтър на обектива комплект за iPhone 7 Plus 6 6S 5 5C SE Samsung HTC Sony филтър на обектива на камерата на мобилен телефон

BGN 11.00 12.40

ОписПрофесионални 37mm Ѕвезда Филтер Леќа Комплет За i Phone 7 Плус 6 6 S 5 5 C SE Samsung, HTC, Sony Мобилен Телефон на Камерата Леќи на ФилтерКарактеристики1...

За Oneplus 5t закалено стъкло Full Screen Protector Imak 3D извити филм с пълно покритие за Oneplus 5t glass Oneplus 5 t glass

BGN 15.81

За Oneplt калено стакло Full Screen Protector Imak 3 D криви целосна покриеност филм за Oneplt стакло Oneplт стаклоОпис на производот : Применливи за производи : За OnepltБренд : imakТип : 3 D криви цел екран калено стакло филмОпис на производот : Материјал : увезени стакло материјалПакување : кутијаБоја : црнаКарактеристики на производот : imak 3 D криви цел екран калено стакло филмВисока цврстина зајакнато стакло материјал, анти нула и отпорност на абење; 3 D криви површината топла свиткување процес, така што full screen fit, сеопфатна заштита...

ORICO Travel Charger USB 4 port с конвертером EU, UK AU Plug, USB Super Charger 5V6. 8A 34W Wall Charger

BGN 35.00 63.98

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

9H протектор на екрана защитен слой от закалено стъкло за Samsung S 4 Galaxy S4 mini GT-i9190 I9190 S IV i9195 i9192 SM-G9200 i9500

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

За Apple iPod Touch 5 5th / 6 6th Gen 4.0 New 9h Hardness 2.5 D ультратонкая втвърдени втвърдени стъклена фолио, защитно фолио за екрана

BGN 2.70

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Konsmart Dual Port USB Car Charger Universal Fast Smart Car-Charger Adapter за iPhone 7 6 Samsung Xiaomi Quick Charger 2.0 3.0

BGN 7.00 7.82

Голема Продажба !!! Добредојде !!!Konsmart Двојна Порта USB Автомобил Полнач Универзална Брзо Smart АвтомобилПриклучок Адаптер За i Phone 7 6 Samsung Xiaomi Брз Полнач 2.0 3.0Купи Три повеќе може да се добие 5% попустКарактеристики : Dual USB излезен интерфејс може да се наплаќаат 2 уреди во исто време, Изграденаво краток спој , overvoltage , преоптоварување автоматска заштита...

JERX 4-11 инчов сплав кола телефона на задната седалка tablet категория 3 в 1 Combo 360 градуса кола за iPhone X 8 iPad mi Pad

BGN 15.00 18.56

Карактеристики : 1.Одлично за деца и долги патувања на патот 2.Лесно да се инсталира, ratatable и прилагодливи 3.Стабилни и цврсти, мали и безбедно 4.Прилагодлива за да ги собере или на возачот или совозачот потпирачи за глава со страна гледање...

Телефон пластмасовия капак PC калъф за iPhone 7 Смартфон 8X обектив мобилен телефон зуум обективи, мобилен телефон, телескоп клип на обектива

BGN 16.00 19.18

ОписВисок Квалитет на Телефонот Пластични Покритие PC Случај За i Phone 7 паметен Телефон Леќа 8 X Видиме Зум Објективи за Мобилен Телефон Телескоп Клип Леќа1...

3 бр. / лот за GPS на мобилен телефон 6.0 инча универсален прозрачен / антибликовый матиран САМ окото протектор на екрана тъчпад филм защита на кожата

BGN 2.00 2.38

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

За ZenFone ZenFone 4 Max ZC554KL закалено стъкло протектор на екрана 9H взрывозащищенная стъклена филм за Zenfone 4 ZC Max 554KL X00ID

BGN 5.00 6.86

добредојдовте на DUANGSAN Laconic ПродавницаВнимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", ( не може да биде песна)"Ali Express Saver Превозот", ( full следење)"Yanwen Економски Воздух Mail ", ( не може да биде песна)"Correos Економија" (само за шпанија пријатели) ( не може да биде песна)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

FULAIKATE бамбук в дървена поставка за Apple Watch настолна поставка за iPhone 8 Plus таблет, мобилен телефон нощно шкафче док станция

BGN 17.00 20.48

Бамбус Дрво се Залагаме за Apple Види Биро се Залагаме за i Phone Плус 8 Таблет КОМПЈУТЕР на Мобилен Телефон Ноќната Dock СтаницаПакетот Вклучува : 1 * Бамбус Дрво Стои16*7*6.6 cmТежина : 200 G

За iPhone X 8 4 4S 5 5S SE 5C 6 7 Plus 6S Screen Protector прозрачен филм премия баллистическое стъкло закалено стъкло Anti-scratch case

BGN 1.00 1.22

За i Phone X 8 4 4 S 5 5 S SE 5 C 6 6 S 7 7 S PlЕкран Заштитник Јасно Филм Премиум Балистички Стакло Калено Стакло Антинула.9 H подигнат калено стакло, што е 3 пати посилен отколку нормално 3 H цврстина, да може ефективно да се заштити вашиот мобилен телефон од несакани анти гребнатини и триење од клучеви, нож и други штетни фактори потоа се прошири на мобилен телефон живот.Високо ниво на транспарентност обезбедува одличен визуелен ефект99.9% светлина обезбедува максимална резолуција за супер ambled дисплеи, што едвај можат да се чувствуваат постоењето на стакло заштитник кога читате или гледате.Чувствителни на допирМногу одговорен и чувствителни допирање перформанси прави вашиот уред функционира непречено и работи брзо.Водоотпорен и маслодоказВо 99% Highdefinition јасно hydrophobic и oleophobic екран слој може да се спречи вода & amp; масло од распрскување вода & масло може да се избриша далеку многу лесно.Ве Молиме Имајте На УмЗа i Phone 7 / 7 Плус има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не целосно покритие, бидејќи тоа ќе произведе грозен воздушни џебови по должината на рабовите...

Склад ZenFone ZenFone 3 Zoom/Zoom/Zenfone Max/Max 4 Pro Сгъваеми Автоматично Изсмукване На Закрепване На Мобилен Телефон, Автомобилен Вентилационна (Противовакуумна) Канална Скоба При?

BGN 17.00 17.58

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Мобилен Телефон НосителотНаправени од пластика,ABS360 ротари степен,автоматско заклучување на арм проширување.се работи за мобилен телефон ширина од 58cmтаму е мек силикон во рацете за да ги заштити мобилен телефон од гребење.постојат два типови во листата,еден работи на табла и стакло на прозорецот , а потоа друг вид на работи на автомобил на воздух се пропустливи .Пакет се вклучени : Автомобил Носителот x 1(со мало кутија)

За Samsung Galaxy S8 Plus S8+ 2 елемента = предна + задна 3D гальваника извита повърхност с пълно покриване на мека PET фолио на протектора на екрана

BGN 2.86

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...