• Ново
8 в 1 Инструмент ремкомплект Откриването на железен лост отвертка ремонт демонтаж комплект комплект за iPhone 7 6 5 5 SE 4 4S резервни части за ремонт на

8 в 1 Инструмент ремкомплект Откриването на железен лост отвертка ремонт демонтаж комплект комплект за iPhone 7 6 5 5 SE 4 4S резервни части за ремонт на

BGN 2.88
В магазина

Брой продукти


8 во 1 Поправка Алатка за Полнење Отворање Pry Шрафцигер Поправка Демонтажа Комплет Наместен за i Phone 7 6 5 S 5 SE 4 4 S Поправка Делови
Тоа е направен од високо квалитетен материјал за да се осигура нејзината безбедност, сигурност и ефикасност, компактен дизајн и лесна, издржливи и корисни, високо ефикасен и сигурен за користење
Карактеристики :
Поправка и замена За вашиот i Phone 7/6/4/4 S/5/5 S/SE екран без да се оштети телефонот Користете вклучени дел вакуум настроената така да не остави траги или chipping вашиот телефон домување Unscrew 2 навртки на дното на Телефонот на двете страни на полнење порта Отстрани екран со вшмукување инструмент Отстрани дополнителни завртки да ја размонтираат главната LCD од digitizer и стакло ЗАБЕЛЕШКА : техничар или експерт е препорачливо за инсталација, ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток
Пакетот Вклучува : 2 x Пластични Љубопитните Алатки 3x Screwdrivers(дупчиња шрафцигер + крстот шрафцигер + пет ѕвездички шрафцигер) 2x Триаголен перки 1 x Вшмукување Чаша

Подробности

Размер:
for iPhone 7 6 5S 5 SE 4 4S
Номер На Модела:
MAE008
Съвместим Марка:
Apple iPhone
търговска марка:
Сандиан
Компоненти:
8 в 1 комплект инструменти за ремонт

Те също купуват с този продукт

Закалено стъкло филм за Asus Zenfone 3 Laser ZC551KL zc5 51kl щв 551kl 551kl ZC551 551 протектор на екрана pelicula калъф

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

10шт 0.3 мм тънък 2.5 D закалено стъкло взривозащитен закалено стъкло екран протектор за Nokia lumia 625 pelicula de vidro Guard

BGN 12.00 15.50

10pcs 0.3 мм тенок 2.5 D калено стакло Експлозија доказ калено стакло екран заштитник за Nokia lumia 625 pelicula де vidro GuardКарактеристики : 1...

Мотоциклет велосипед МТВ велосипед Притежателя на телефона регулируема стойка за закрепване на кормилото, който поддържа устойчив на удари каишка универсален за

BGN 3.00 4.96

Карактеристики На Производот : 100% сосема нов и висок квалитетОдговара за велосипед / мотоцикл handlebar 1530ммБрзо ослободување,Завртка фиксни, лесно да го инсталирате,го заштитите вашиот уред од намалувањетоПосебни водат клип дизајн за безбедност заклучување, зајакнување на заклучување на функцијата, држи вашиот уред побезбедна360 степени ротирачки овозможи прилагодување на екранот за да најзгодно позицијаКомпатибилен за уредот до 6.3 инчи на екранот, како што се мобилен телефон, MP4 / MP5, GPS, PDA итн.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаМенгеме отвори ширина големина : До 10cm или такаПакетот вклучува1 x Универзални Мотоцикл MTB Велосипед Велосипед Handlebar Планината Држач За Мобилен Телефон GPS

Нов универсален автомобилен CD слот Притежателя на телефона поставка за мобилни телефони iPhone и Android

BGN 5.00 7.70

Опис : Ако имаш важна телефон или порака, тоа е многу опасно да се погледне за вас телефонот кога ќе се вози .Сега, со нашите CD Слотот за Држачот, можете да го зацврсти вашиот телефон со автомобил .Можете да го видите на екранот јасно...

Sindvor Micro USB to Type C USB зарядно устройство кабел адаптер за синхронизация на данни, конвертор за Huawei Mate9 P9 P10 LG G5 / 6 Samsung S8 Plus ZUK Z2

BGN 1.00 3.18

Sindvor Micro USB на Тип C USB Конектор за Кабел Адаптер Податоци Sync Конвертор За Huawei Mate9 P9 P10 LG G5 / 6 Samsung S8 Плус ZUK Z2Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКонектори : USB 3.1 Тип В Машки да се Микро ЖенскиБоја : Бела или Црна (изберете од паѓачкото мени)Димензии : прибл 2cmx1cm / 0.80"x0.39"USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 5 Pin Женски Адаптер ПодатоциАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USB 2.0 кабел за Нов тип C уред.Реверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард ДискКомпатибилни уреди за овој кабел вклучуваат : Преносни компјутери : Apple 2015 Mac Book, Goole вториот Chromebook Pixel, ASТрансформатор книга T100 HA, DELL XPS 13 & 15, HP Елити x2 1012 G1, Razer Сечилото Стелт, Razer Нож (2016 година)Таблети : Nokia N1, ASZen Pad S8, Google Пиксели CТелефоните : AsZen Fone 3, BLU Vivo XL, СИНА Vivo 5, Генерален Мобилни ГМ 5 Плус, Huawei P9, HTC 10, Леново ZUK Z1, Леново ZUK Z2 Про, LG G5, Meizu Про 5, Meizu Про 6, Nokia Lumia 950, Nokia Lumia 950 XL, Motorola Мото Z, Motorola Z Сила, Nexbit Робин, Nex X, Nex P, One PlOne PlXiaomi Mi4c, Xiaomi Mi5, ZTE Axon 7Пакетот вклучува : 1 x Микро USB Женски Тип В Машки АдаптерЗа Плаќање 1...

0.3 мм закалено стъкло за Apple iPhone 6 6s протектор на екрана взрывозащита 9h твърд филм оригинален калъф NFH на 6 S 4.7

BGN 5.00 5.28

0.3 mm Калено Стакло за Apple i Phone 6 6 S Екран Заштитник Експлозија заштита 9 H Тешко Филм Оригинални NFH Случај На 6 S 4.7" Нашата Компанија Повеќе од 150000 клиентите позитивен фидбек препорачуваме квалитетни и сигурни производи! Пакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив ! Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис на производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон...

Nillkin EU Plug usb flash drive 5V 2A Wall Adapter зареждане на данни на мобилния телефон за iPhone за Samsung xiaomi

BGN 11.41

Nillkin ЕУ Приклучок usb флеш диск 5 V 2 A Ѕид Адаптер Мобилен Телефон на Податоците во Уредот Полнење За i Phone за Samsung xiaomi redmi 3 проNILLKIN AC АДАПТЕР Карактеристики : AC АДАПТЕР Влез : 100240 V ~50 / 60 Hz Max0.6 A Излез : 5.0 V2.0 На Nillkin 2 A максимална брзина полначот има положено FCC , CE, УЛ, 3 C овластени сертификати, за осигурување на квалитетот кои се приоритетни.

За Microsoft lumia 950 XL закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на Lumia 550 940 940XL 950XL Dual Sim

BGN 4.00 6.27

За Microsoft lumia 950 XL Калено стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Lumia 940 550 940 XL 950 XL Dual Sim Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува...

cunzhi 3 PCS High Clear LCD Screen Protector за KingZone K1 Защита Ultra Slim Film

BGN 2.00 3.17

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

За Huawei Honor 4C 9H 0.3 mm 2.5 D нанометр закалено стъкло протектор на екрана, за Huawei Honor 4C pelicula de vidro guard Ecran

BGN 2.00 2.40

Премиум 0.3 мм тенок HD Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Huawei Искачи Г7 C199 guard pelicula де vidroПрочитајте пред вашиот цел : Ние не нудиме следење на број, што значи следење НЕ ќе ви даде не е валиден ,не можете да добиете следење на информации од вебсајт...