• Ново
За samsung Samsung galaxy S6 S7 edge Plus Thin Full Tempered Glass Screen Protector за Samsung Galaxy Note 8 S7 S8 PLUS предна филм

За samsung Samsung galaxy S6 S7 edge Plus Thin Full Tempered Glass Screen Protector за Samsung Galaxy Note 8 S7 S8 PLUS предна филм

BGN 6.00
BGN 7.97
-25 %
В магазина

Брой продукти


Бидејќи нашата цена е пониска надолу, нема да има мало кутија повеќе, ви благодариме за вашето разбирање
Функција : 0.2 ММ Ultrathin
Тип : Целосна заштита стакло заштитник
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Референци : 1.Ако производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,што значи не може да се следи по парцела лево Кина . Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење . 2.Ако вашиот потврда време излегува , што се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат. 3.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

Подробности

Материал:
черен, прозрачен, Златни
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S6 edge,Galaxy S8 Plus,Galaxy S7,Galaxy Note, 8,Galaxy S8,Galaxy S7 edge
Съвместим Телефон Марка:
Samsung
С Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
Не мога да понасям
Пакет:
No
Покритие от край до край:
ДА
Тип:
Предната Филм
feature1:
Ултратънък кристално чист прозрачен
feature2:
Защитно покритие от закалено стъкло 9h
Тип:
Аксесоари за мобилни телефони > защитни калъфи за телефони
КОД:
LX4006
Compatible1:
закалено стъкло-Екран протектор за samsung galaxy s6 edge plus s6edge
Compatible2:
закалено стъкло-Екран протектор за samsung galaxy s7 edge S7 Sedge
Совместимость3:
закалено стъкло екран протектор за samsung galaxy S8 plus s8plus
Compatible4:
пълен стъклен екран протектор за samsung galaxy note 8 note8

Те също купуват с този продукт

Нов пълно покритие на 3D извита повърхност е мека PET фолио екран протектор за Samsung Galaxy Note 7 N9300 5.7 (не е от закалено стъкло)

BGN 2.38

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

Мотоциклет велосипед МТВ велосипед Притежателя на телефона регулируема стойка за закрепване на кормилото, който поддържа устойчив на удари каишка универсален за

BGN 3.00 4.96

Карактеристики На Производот : 100% сосема нов и висок квалитетОдговара за велосипед / мотоцикл handlebar 1530ммБрзо ослободување,Завртка фиксни, лесно да го инсталирате,го заштитите вашиот уред од намалувањетоПосебни водат клип дизајн за безбедност заклучување, зајакнување на заклучување на функцијата, држи вашиот уред побезбедна360 степени ротирачки овозможи прилагодување на екранот за да најзгодно позицијаКомпатибилен за уредот до 6.3 инчи на екранот, како што се мобилен телефон, MP4 / MP5, GPS, PDA итн.Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаМенгеме отвори ширина големина : До 10cm или такаПакетот вклучува1 x Универзални Мотоцикл MTB Велосипед Велосипед Handlebar Планината Држач За Мобилен Телефон GPS

Закалено стъкло филм за Asus Zenfone 3 Laser ZC551KL zc5 51kl щв 551kl 551kl ZC551 551 протектор на екрана pelicula калъф

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

cunzhi 3 PCS High Clear LCD Screen Protector за KingZone K1 Защита Ultra Slim Film

BGN 2.00 3.17

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

Sindvor Micro USB to Type C USB зарядно устройство кабел адаптер за синхронизация на данни, конвертор за Huawei Mate9 P9 P10 LG G5 / 6 Samsung S8 Plus ZUK Z2

BGN 1.00 3.18

Sindvor Micro USB на Тип C USB Конектор за Кабел Адаптер Податоци Sync Конвертор За Huawei Mate9 P9 P10 LG G5 / 6 Samsung S8 Плус ZUK Z2Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКонектори : USB 3.1 Тип В Машки да се Микро ЖенскиБоја : Бела или Црна (изберете од паѓачкото мени)Димензии : прибл 2cmx1cm / 0.80"x0.39"USB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 5 Pin Женски Адаптер ПодатоциАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USB 2.0 кабел за Нов тип C уред.Реверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард ДискКомпатибилни уреди за овој кабел вклучуваат : Преносни компјутери : Apple 2015 Mac Book, Goole вториот Chromebook Pixel, ASТрансформатор книга T100 HA, DELL XPS 13 & 15, HP Елити x2 1012 G1, Razer Сечилото Стелт, Razer Нож (2016 година)Таблети : Nokia N1, ASZen Pad S8, Google Пиксели CТелефоните : AsZen Fone 3, BLU Vivo XL, СИНА Vivo 5, Генерален Мобилни ГМ 5 Плус, Huawei P9, HTC 10, Леново ZUK Z1, Леново ZUK Z2 Про, LG G5, Meizu Про 5, Meizu Про 6, Nokia Lumia 950, Nokia Lumia 950 XL, Motorola Мото Z, Motorola Z Сила, Nexbit Робин, Nex X, Nex P, One PlOne PlXiaomi Mi4c, Xiaomi Mi5, ZTE Axon 7Пакетот вклучува : 1 x Микро USB Женски Тип В Машки АдаптерЗа Плаќање 1...

2017 Нов прием на поп socket кола номер на притежателя на поставка за iPhone и за iPad 2/3/4/5 Galaxy Tablet PCs

BGN 13.00 19.60

Универзален Автомобил Шофершајбната Планината Носителот Застане за i Pad 2 / 3 / 4 / 5 за Галакси Таблет КомпјутериОва е Шофершајбната Планината Држачот за 713 инчен таблет, gps, DVD...

0.3 мм закалено стъкло за Apple iPhone 6 6s протектор на екрана взрывозащита 9h твърд филм оригинален калъф NFH на 6 S 4.7

BGN 5.00 5.28

0.3 mm Калено Стакло за Apple i Phone 6 6 S Екран Заштитник Експлозија заштита 9 H Тешко Филм Оригинални NFH Случај На 6 S 4.7" Нашата Компанија Повеќе од 150000 клиентите позитивен фидбек препорачуваме квалитетни и сигурни производи! Пакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив ! Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!Опис на производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон...

Камера, Bluetooth Monopod Remote+Selfie Stick Yunteng статив+притежателя на таблета на Samsung TAB 2/3/4/S6 S7 Edge Plus S5 / Gopro Камера

BGN 68.00 86.22

Таблет КОМПЈУТЕР Tripod Адаптер Носителот + Selfie Стап Monopod Tripod+Bluetooth Далечински управувач За i Pad Mini 1 2 3 4 За i Pad 2 3 4 За i Pad воздух 1 / 2 Gopro Камера За i Phone 7 6s 6 ПЛУС 5 S SE Професионален Рачен Трајни Продолжи Yunteng Monopod со Bluetooth Далечински Управувач за Apple i Phone 6 Плус 6 S 6 5 S, За Samsung Галакси Забелешка 5 S6 Работ S6 S5 S4, Gopro Херој Камери Ставка ОписДетали За Производот : Производ Димензии : 16.1 x 3 x 1.8 инчи ; 10.6 унциИспорака Тежина : 14.4 унциРеден број на модел : ПАРТИ188Направен од лесен алуминиум за лесно мобилност, со лесно тока за заклучување на прачки.Укината висина(со телефонот) : 18 инчиМаксимална височина : 50 инчиНе се лизга мека пена справи ви дава удобно допир и може да се спречи лизгање на исклучувањеLighweight алуминиум за лесна подвижностЛинискиот monopod столбови се зголеми структурна стабилностNBR зафат на врвот на monopod за зголемување на ракувањеВграденво врвка за околу рака спречува monopod од паѓање од странаСовршен за мали SLR, digital camera, Gopro камера, DV, мала камера,мобилен телефон (За i Phone 6 6s (Плус), SE, 5 S, 5 C, 5, 4 S, За Галакси S7, S7 Работ, S6, S6 Работ, S6 Работ Плус, S5, S4, S3, Note 5, 4, 3,За NexЗа HTC One, Една 2 и Повеќето Мобилен Телефон), (Видео Камера) Go Pro Херој 4 3+ 3 2, Спецификација : Оваа tripod застане не е професионална tripod.Ве молиме да го скрати висина зголемување на стабилноста...

Nillkin EU Plug usb flash drive 5V 2A Wall Adapter зареждане на данни на мобилния телефон за iPhone за Samsung xiaomi

BGN 11.41

Nillkin ЕУ Приклучок usb флеш диск 5 V 2 A Ѕид Адаптер Мобилен Телефон на Податоците во Уредот Полнење За i Phone за Samsung xiaomi redmi 3 проNILLKIN AC АДАПТЕР Карактеристики : AC АДАПТЕР Влез : 100240 V ~50 / 60 Hz Max0.6 A Излез : 5.0 V2.0 На Nillkin 2 A максимална брзина полначот има положено FCC , CE, УЛ, 3 C овластени сертификати, за осигурување на квалитетот кои се приоритетни.

За Oneplus два закалено стъкло премия протектор на екрана филм за One Plus 2 мобилен телефон протектор на екрана, за one plus 2 Калъф

BGN 3.00 3.18

Опис На Производот>>>Компатибилен Модел На Телефон : За One PlДва 1+2Екстра Чувствителни На ДопирЛесна инсталацијаНе сите меурчиња по инсталацијаУлтра Јасно , 98% HD транспарентностАнтиотпечатоци & Маснотии нечистотија , Антида се Загрози доказ стаклоза 1 Пакет : 2 X Калено Стакло / Без Мало Поле2 X Чистење брише2 X Прашина налепнициAnswer : ___________________________ Note : 1 , Nomal време на Испорака : Генерално 1 од 5 до 20 работни дена.2 , ако стоката превозот одложување , може да побара од мене да се прошири цел заштита време4 , ако го пропуштите повик од поштата , ве молиме одете на поштата да добиете на стокиКога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, или не можете да го добиете во рамките на заштита на време,ве молиме да не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.Производи Вовед : Нашите Калено Стакло Екран Заштитник Е Изработен Од Најквалитетни Материјали.2.5 D Граница Круг Агол, 0,3 mm Дебелина, 9 H Површинска Цврстина, да се Спречи Руптура,Шокдоказ, Антипритисок, Shatterproof, Антиотпечаток, Супер Отпорен на ГребењеСе носат, И Водадоказ, Анти Масло, Ултратенки, Highdefinition, Висока TransmittancВисока Температура Отпор, Антивлага, Антибактериски, Мазна Чувствуваат, Антиотсјај Антизрачење.Нашите Калено Стакло Екран Заштитник Ставки Вклучени : 2 X Калено Стакло Екран Заштитник на Предната Филм2 X Чистење брише2 X Прашина налепнициПроизводи Детални Шоу

WolfRule 2 бр За iphone 5 5S Screen Protector закалено стъкло за Apple iphone 5 5S 5C 5G защитно фолио ультратонкое стъкло

BGN 3.00 3.18

>>> Опис На Производот[ Компатибилен Телефон Модел] : За i Phone 5 5 S 5 C[ Материјал ] : Калено Стакло[ Функција ] : Нула Доказ + Ултратенок + Лесно да се инсталира>>> Пакет Листа1...

Универсален растягивающийся скоба за мобилен телефон Притежател на инструменти за монтаж на стена адаптер за смартфон камера на мобилен телефон статив, стойка за

BGN 1.76

Универзална Растеглив Мобилен Телефон Клип Носителот Планината Заградата Адаптер за паметен Телефон Камера Видиме Tripod Стојат Планината АдаптерКарактеристики : · Се користи за да се инсталира на универзална selfie стап, monopod или tripod.· 3.5 мм аудио приклучок Одговара за Универзална 1 / 4 Завртка Камера Интерфејс· Максимална ширина до 85mm, флексибилни & преносни, погоден за Мобилен Телефон со ширина 55мм 85mm (2.17 во 3.35 во)· Ефективни антипропадна : Тоа е опремен со перници и двениво засилен сунѓерот тела на двете страни и на предната страна на картичката слот со цел да спречите телефонот да теренот и да падне· Стилски, ултратенки, мали, лесни, лесно да се носат и инсталиратеПакет Се Вклучени​· 1 x Преносни и прилагодливи Планината Носителот

ATP стъкло Google Pixel 2 от закалено стъкло за Google Pixel 2 протектор на екрана, за Pixel Google Glass 2 защитно HD тънък филм

BGN 3.00 3.18

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...