• Ново
BotexBling Anti-blueLight прозрачно темперирано стъкло фолио за samsung galaxy C7 Pro предната филм C7000 c7010 защитно фолио пълно покритие

BotexBling Anti-blueLight прозрачно темперирано стъкло фолио за samsung galaxy C7 Pro предната филм C7000 c7010 защитно фолио пълно покритие

BGN 9.00
BGN 10.16
-11 %
В магазина

Брой продукти

Answer : ___________________________ Note : HD транспарентен калено стакло филмот е Половина покрие/нема целосна маска
Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не е на следење на број вести. Превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Ујп имаат Испорака на информации, ако не го примите пакет ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорача време. ако треба на следење на вести, ве молиме изберете превозот преку ( Ali Express Стандард Превозот сите земји имаат следење на вести и брзо се достави) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
проверка на следење на вести, како што следува :
Драги пријатели,
Ве молиме бидете сигурни да го напишете правилниот детални адреса, ако откривање на погрешна адреса, ве молиме да ни кажете нешто да се промени. Ако адреса не е детални или не, ќе не прими стоката. Доколку сте продавач, или директна продажба бизнис потреби. Можете да не контактирате или да ја напуштат вашата e-mail адреса за нас. Ние ќе го испратам до тебе најновите производи. напомена : слободен shpping од Кина пост, ќе се 10-30 дена
некое време може да биде потребно 60days ~ 90days, ние само бидете сигурни дека бродот во 3 дневна
Не можете да бидете сигурни дека кога ќе може да се добие
ако ви треба брзо можете да изберете DHL, или ЕМС, ви благодариме
Руски клиенти мора да се види :
1.бидејќи руската Пост обезбедува лична купите предмети мора да биде полно име на примачот.
2.Бидејќи руската царинските прописи : бара комерцијални курир мора да има комерцијална името на компанијата.
Ако било какви прашања или ви се Потребни други спецификации, ве молиме E-mail или Trade Manager за мене или Порака во ред
Оваа продавница поддршка Меша Многу, Треба други производи, ве Молиме контактирајте ме.
Ние се утврдува цена, количина, товарни цена.Јас ќе нови налози за
вие.Ова може да се спаси товар на трошоците за вас.
(Итна потреба производи : изберете "DHLили"ЕМС"")
(Другите се само поддршка на пратката од страна на "HK Пост Воздух Mail" и "Кина Пост Воздух Mail"e Packet/ Ali Express Стандард Превозот ) сите имаат следење на вести
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "DHL" "HK Пост Воздух Mail" "Кина Пост Воздух Mail", 'e Packet'
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Подробности

Пакет:
темперирано стъкло филм
Материал:
за C7 samsung C7000, за C7pro C7010
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
Матов, изключително тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Покритие от край до край:
ДА
Пакет:
ДА
търговска марка:
Ботексблинг
Съвместим Телефон Марка:
Samsung
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy Pro C7

Те също купуват с този продукт

Универсален растягивающийся скоба за мобилен телефон Притежател на инструменти за монтаж на стена адаптер за смартфон камера на мобилен телефон статив, стойка за

BGN 1.76

Универзална Растеглив Мобилен Телефон Клип Носителот Планината Заградата Адаптер за паметен Телефон Камера Видиме Tripod Стојат Планината АдаптерКарактеристики : · Се користи за да се инсталира на универзална selfie стап, monopod или tripod.· 3.5 мм аудио приклучок Одговара за Универзална 1 / 4 Завртка Камера Интерфејс· Максимална ширина до 85mm, флексибилни & преносни, погоден за Мобилен Телефон со ширина 55мм 85mm (2.17 во 3.35 во)· Ефективни антипропадна : Тоа е опремен со перници и двениво засилен сунѓерот тела на двете страни и на предната страна на картичката слот со цел да спречите телефонот да теренот и да падне· Стилски, ултратенки, мали, лесни, лесно да се носат и инсталиратеПакет Се Вклучени​· 1 x Преносни и прилагодливи Планината Носителот

10шт 0.3 мм тънък 2.5 D закалено стъкло взривозащитен закалено стъкло екран протектор за Nokia lumia 625 pelicula de vidro Guard

BGN 12.00 15.50

10pcs 0.3 мм тенок 2.5 D калено стакло Експлозија доказ калено стакло екран заштитник за Nokia lumia 625 pelicula де vidro GuardКарактеристики : 1...

Закалено стъкло филм за Asus Zenfone 3 Laser ZC551KL zc5 51kl щв 551kl 551kl ZC551 551 протектор на екрана pelicula калъф

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Samsung Samsung Galaxy J7 Защитно Фолио Защитни Стикери За Samsung Galaxy J7 Мека Задната Филм +Закалено Стъкло Екран Протектор За Samsung Galaxy J7 Защитно Фолио Защитни Стикери За Samsung Gala

BGN 4.78

Мека Задните Филмот +Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J7 Guard Филм Заштитна Налепници За Samsung Галакси J7 2016 ГодинаЗа i Phone За Sansung За Smasung За Huawei За Xiaomi За Meizu За Леново OneplLetv За Sony За SonyЗа Пред Филмоттоа се Направи на Temepered Стакло .За Задните Филмтоа е Мека ,и направи од карбонски влакна .Пакетот вклучува : 1 Чаша Пред Филмот + 1 Мека Задните Филм

За Microsoft lumia 950 XL закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на Lumia 550 940 940XL 950XL Dual Sim

BGN 4.00 6.27

За Microsoft lumia 950 XL Калено стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Lumia 940 550 940 XL 950 XL Dual Sim Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 1550 дена да се пренесува...

WolfRule 2 бр За iphone 5 5S Screen Protector закалено стъкло за Apple iphone 5 5S 5C 5G защитно фолио ультратонкое стъкло

BGN 3.00 3.18

>>> Опис На Производот[ Компатибилен Телефон Модел] : За i Phone 5 5 S 5 C[ Материјал ] : Калено Стакло[ Функција ] : Нула Доказ + Ултратенок + Лесно да се инсталира>>> Пакет Листа1...

cunzhi 3 PCS High-definition Mobile Phone Film For TP-Link Neffos C5L / Neffos Y5 / Neffos X1 Max LCD Screen Protector

BGN 2.00 3.17

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филмЗабелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина...

Нов универсален автомобилен CD слот Притежателя на телефона поставка за мобилни телефони iPhone и Android

BGN 5.00 7.70

Опис : Ако имаш важна телефон или порака, тоа е многу опасно да се погледне за вас телефонот кога ќе се вози .Сега, со нашите CD Слотот за Држачот, можете да го зацврсти вашиот телефон со автомобил .Можете да го видите на екранот јасно...

2 бр./лот протектор на екрана, за да Oneplus 5 A5000 Nillkin Matte Film For One plus 5 устойчиво на надраскване матово защитно фолио

BGN 9.00 9.60

2 парчиња / многу Екран Заштитник За OneplA5000 NILLKIN Мат Филм За Еден плус 5 отпорно на Гребење Матирано со Заштитен ФилмОпис На Производот : NILLKIN Мат отпорно на Гребење Матирано со Заштитен Филм : Користете најновите мат филмски материјали со удобно чувство на допир.Таа исто така додава нанобариера филмски материјали.Тоа е прашинадоказ, антиотпечатоци и антипот, со што на екранот се чисти.Висока цврстина може да ги заштити екран ефикасно и да се избегне носати нула на LCD кога го користите мобилниот телефон...

ESVNE 2.5 D на обектива на камерата филм закалено стъкло за iphone 7 задна капачка на обектива екран протектор за Iphone 7 plus Camera Glass

BGN 3.00 3.17

ESVNE 2.5 D Леќи на Камерата Филм Калено Стакло за iphone 7 Задниот Поклопец на Леќите Екран Заштитник за Iphone 7 плус Камера СтаклоНашите Канцеларии и складишта Рок на Услугата за Испорака За плаќање може да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...