• Ново
UVR матирано матирано закалено стъкло за iPhone 6 6S Screen Protector Plus Super 9H защитно стъкло за iPhone6 s iPone 6 i Phone6

UVR матирано матирано закалено стъкло за iPhone 6 6S Screen Protector Plus Super 9H защитно стъкло за iPhone6 s iPone 6 i Phone6

BGN 3.00
BGN 4.54
-34 %
В магазина

Брой продукти


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$2.80 $4
$2.67 $3.81
$3.49 $3.67
$4.27 $7.11
$1.99 $2.84
$2.93 $4.19
$1.99 $2.84
$6.04 $10.06
wy-приклучок-крај UVR Мат Матирано Калено Стакло за i Phone 6 6 S Plus Екран Заштитник Супер 9 H Заштитна Стакло за i Phone6 s i Pone 6 јас Phone6 Спецификација : Компатибилни Модел : За Apple i Phone 6/6 S/6 Plus/6 S Плус Големина : 4.7"/5.5" Материјал : 2.5 D Мат Калено Стакло 2.5 D Целосна Опфаќа : Yes (да) Нето Тежина(1 buc) : 15-20g Боја : Транспарентна Функција : Анти-отсјај, Анти отпечатоци од прсти, 2.5 D, Матирано, Мат Цврстина : 9 H Точка : Анти-отсјај Мат Анти отпечатоци од прсти Калено Стакло Екран Заштитник
Пакет се вклучени :
1x Мат Калено Стакло Екран Заштитник
1x Сува Ткаенина за Чистење
1x Влажни Алкохол Swrap
1x Прашина Отстрани Налепница

Подробности

Цвят:
за iPhone 6 6S, за iPhone 6plus
Материал:
закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
Матов, изключително тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
търговска марка:
WRM
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 6 plus, iPhone plus 6s, iPhone 6s,iPhone 6
С Дребно Опаковка:
No
Пакет:
No
Покритие от край до край:
No
Тип:
Предната Филм
Съвместим Телефон Марка:
Apple iPhone
Съвместим Модел:
За Apple iPhone 6 / 6S/6Plus / 6S plus
Размер:
4.7/5.5
Цвят:
Прозрачен
Нето тегло(1 бр.):
15-20г
Материал:
2.5 D Матирано Закалено Стъкло
2.5 D Пълно Покритие:
ДА
В пакета е включено(1 комплект):
1 * Предни Матово Закалено Стъкло Протектор На Екрана
Характеристика:
Анти -- слепимость, анти-фингерпринты, 2.5 D, замразени, Штейновый
Твърдост:
9H
Предмет на:
Антибликовый матово покритие за анти-пръстови отпечатъци, от закалено стъкло-Екран протектор

Те също купуват с този продукт

Закалено стъкло за Xiaomi 5 Screen Protector 5.15 9H 0.3 mm 2.5 D взрывозащищенное защитно стъкло за Xiaomi Mi5 Mi5 Pro Film

BGN 2.00 2.08

Калено Стакло за Xiaomi 5 Екран Заштитник 5.15" 9 H 0.3 mm 2.5 D Експлозија Доказ Заштитник Стакло за Xiaomi Mi5 Mi5 Про Филм Продажба Поени>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за xiaomi 5 Mi5 Mi5 Про [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Калено Стакло [Дебелина] : 0.3 mm [Цврстина] : 9 H [Стил] : 2.5 D Круг работ [Функција] : ШокДоказ | Отпорно на Гребење | Масло Отпорни | НечистотијаОтпорни | Антиексплозија [Одлична Услуга] : Квалитетот Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ На Слики >>Пакување>>Секој екран заштитник ќе бидат спакувани во индивидуална торба пред да се стави во мала картонска кутија.Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) поради новата политика на руската Обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации.>>>> Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable...

NILLKIN 2.1 A USB Type C кабел, бързо зареждане на Type-C Data Charger USB кабел, кабел за Xiaomi Redmi 4x note 4x mi a1 / LG/Samsung S8

BGN 12.78

NILLKIN 2.1 USB Тип C Кабел за Брзо Полнење ТипC Податоци Држачи за Кабел USB Кабел за Xiaomi Redmi 4x забелешка 4x ми а1 / LG / Samsung S8 Nillkin Кабел Направени од увезени животната средина TPEmaterial со мека на допир чувство, добра еластичност и топлина дисипација...

Type-C Micro USB Charger Dock Stand адаптер за XiaoMi Mi6 Samsung S7 S8 S6 edge Meizu Huawei P8 P9 P10 Lite Plus Lenovo, LG, HTC

BGN 7.50

Опис : 100% Сосема Нов и Завршил во одличен квалитет Уникатен Дизајн .Мал и лесен,лесно да се земе Полнење на Телефонот и да ја синхронизирате податоци, Поврзете се на обвинителна клупа, на електричен штекер користејќи го USB Адаптер потоа ставајте го вашиот Телефон на обвинителната клупа, за полнење на батеријата...

Konsmart Dual Port USB Car Charger Universal Fast Smart Car-Charger Adapter за iPhone 7 6 Samsung Xiaomi Quick Charger 2.0 3.0

BGN 7.00 7.82

Голема Продажба !!! Добредојде !!!Konsmart Двојна Порта USB Автомобил Полнач Универзална Брзо Smart АвтомобилПриклучок Адаптер За i Phone 7 6 Samsung Xiaomi Брз Полнач 2.0 3.0Купи Три повеќе може да се добие 5% попустКарактеристики : Dual USB излезен интерфејс може да се наплаќаат 2 уреди во исто време, Изграденаво краток спој , overvoltage , преоптоварување автоматска заштита...

Склад ZenFone ZenFone 3 Zoom/Zoom/Zenfone Max/Max 4 Pro Сгъваеми Автоматично Изсмукване На Закрепване На Мобилен Телефон, Автомобилен Вентилационна (Противовакуумна) Канална Скоба При?

BGN 17.00 17.58

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Xnyocn под наем на Притежателя на телефона, за детски колички и Детски колички универсален мотор под наем на Притежателя на телефона KTM мотокрос аксесоари

BGN 16.00 16.94

Xnyocn Велосипед Phone Држач За Шетач Бебе Вагони Универзален Мотор Велосипеди Телефон Носителот KTM Motorcross ДодатоциXnyocn Универзална Акција Ноктот Велосипед Телефон Носителот1...

Телефон пластмасовия капак PC калъф за iPhone 7 Смартфон 8X обектив мобилен телефон зуум обективи, мобилен телефон, телескоп клип на обектива

BGN 16.00 19.18

ОписВисок Квалитет на Телефонот Пластични Покритие PC Случај За i Phone 7 паметен Телефон Леќа 8 X Видиме Зум Објективи за Мобилен Телефон Телескоп Клип Леќа1...

JERX 4-11 инчов сплав кола телефона на задната седалка tablet категория 3 в 1 Combo 360 градуса кола за iPhone X 8 iPad mi Pad

BGN 15.00 18.56

Карактеристики : 1.Одлично за деца и долги патувања на патот 2.Лесно да се инсталира, ratatable и прилагодливи 3.Стабилни и цврсти, мали и безбедно 4.Прилагодлива за да ги собере или на возачот или совозачот потпирачи за глава со страна гледање...

За Oneplus 5t закалено стъкло Full Screen Protector Imak 3D извити филм с пълно покритие за Oneplus 5t glass Oneplus 5 t glass

BGN 15.81

За Oneplt калено стакло Full Screen Protector Imak 3 D криви целосна покриеност филм за Oneplt стакло Oneplт стаклоОпис на производот : Применливи за производи : За OnepltБренд : imakТип : 3 D криви цел екран калено стакло филмОпис на производот : Материјал : увезени стакло материјалПакување : кутијаБоја : црнаКарактеристики на производот : imak 3 D криви цел екран калено стакло филмВисока цврстина зајакнато стакло материјал, анти нула и отпорност на абење; 3 D криви површината топла свиткување процес, така што full screen fit, сеопфатна заштита...

Rocketek Mini Магнитен държач за мобилен телефон, кола, мобилен телефон, поставка за iPhone Samsung Magnet Mount Holder

BGN 5.00 7.34

Опис На ПроизводотЕдноставнаRocketek Воздухот се Пропустливи Магнетни паметен Телефон Носител е едноставна, лулкапомалку паметен телефон носителот кој е дизајниран со минимални bulkiness и максимална удобност.Мора да се има Возење ДодатокДали проверка на GPS мапата или контрола на музиката да свири додека возите, носителот ќе се одржи вашиот паметен телефон, во рамките на лесен дофат на раката, што ќе ви овозможи да се концентрираме на патот со минимални одвраќање.АтрактивниКористење на сила на природата, на магнет со подобрување на вшмукување сила држете го вашиот уред и никогаш нема да се откажат без разлика колку трнлив патот станува.Најдобар Воздухот Се Пропустливи НосителотЛесно им помогнам во технологијата што ви овозможува да го инсталирате на планината во 2 секунди; се обиде на различни места и да се најде најдобрите и најпознатите удобно место.Упатства за тоа како да се постави на Планината Се одржи на магнет метална плоча во вашиот случај помеѓу маска и телефонот, Или стап на тркалезна магнет метал на вашиот телефон или GPS И вашиот телефон е да се оди да се оди!Ве Молиме Имајте Во Предвид При користење на магнетна метална плоча, нека страна со иконата се направи контакт со магнет, иако другата страна се појавува да се работи, има намалена атракција Две метални плочки се вклучени : правоаголна плоча во пакет и тркалезна плоча во прилог на магнет првично,отстранети кружни парче метал од предниот дел на магнет пред да го користите.1.Ultrastrong Магнетни и нема мешање со вашите уреди : во Внатрешноста на магнетна база 4 постојани магнети, кои се порамнети прецизно да се зголеми на еднонасочно, кратко растојание магнетна сила...

мобилен смартфон кола подкрепа на стентове за Elephone R9 M2 S7 S3 MINI P5000 Precious G7 G6 G5 P6000 P8 Pro P10 P3000s P8000

BGN 2.00 3.04

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Elephone R9 М2 S7 S3 MINI P5000 Скапоцени Г7 G6 G5 P6000 P8 Про P10 P3000s P8000Мрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

кола мобилен смартфон подкрепа на стентове за Coolpad ivvi i3 Note 5 Modena 2 B770S Sky 3 Y891 Fengshang MiNi Mega 2.5 D

BGN 2.00 3.10

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Coolpad ivvi i3 Забелешка 5 Модена 2 B770 S Небото 3 Y891 Fengshang Мини Мега 2.5 DМрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...