• Ново
стъкло за asus zenfone pegasus 3 max GO ZB452KG ZB450KL zb500kl zb500kg ZC520TL ZE601KL ZE551ML ze500cl ze500kl ZE550KL zc550kl

стъкло за asus zenfone pegasus 3 max GO ZB452KG ZB450KL zb500kl zb500kg ZC520TL ZE601KL ZE551ML ze500cl ze500kl ZE550KL zc550kl

BGN 6.00
BGN 7.25
-17 %
В магазина

Брой продукти

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
стакло ЗА asus zenfone pegasus 3 max ОДИ ZB452 KG ZB450 KL zb500kl zb500kg ZC520 TL ZE601 KL ZE551 ML ze500cl ze500kl ZE550 KL zc550kl

Подробности

Цвят:
За asus ze500kl, за asus ze550kl, за asus zc550kl, за asus ze601kl, за asus ze551ml, за asus ze500cl, за asus zb500kl, за asus zc520tl, за asus zb452kg, за asus pegasus 3
Материал:
1 бр, 2 бр.
Покритие от край до край:
No
Тип:
Предната Филм
Воспользуйся:
мобилен телефон
Пакет:
Да, за спомагателното оборудване на мобилен телефон на корпуса para csse csse телефон carcasas
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
Съвместим Телефон Марка:
ASUS
търговска марка:
mksup
Размер:
for ASUS casi para deloque cartera 1 pcs kryty Mobil carcasa
Форма:
за carcasas Telefon kryty etui на корпуса etui прекрасен etui shell
Вид На Продукта:
за мобилен телефон hoesje carcasas csse shell мобилен чанта корпуса
Размер:
for Templado Trempe Bag capinhas Templado Protect cellular Coverage
Слотове За Карти С Памет:
за Стъкло за Защита на мобилен hoesje Protector защита на capinhas fundas
Модел 1:
За Asus Zenfone 3 lite ZE520KL калъф
Модел 2:
За Asus ZenFone 3 Max ZB500KL zb500kg калъф
Модел 3:
За Asus Zenfone Go ZB452KG
Модел 4:
За Asus Zenfone GO 2-ро поколение ZB452KG ASUS_X014D ZB450KL 4,5 инча
Модел 5:
закалено стъкло за мобилен телефон elephon смартфон Безплатна доставка
Модел 6:
За Asus Zenfone 2 Laser ZE601KL ЗЕ ZE601 601 601KL KL калъф
модел 7:
За ASUS Zenfone 2 ZE551ML ZE550ML
модел 8:
За ASUS Zenfone 2 (5 инча) ZE551CL ZE550CL
модел 9:
за Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL ZE500KG
Модел 10:
За Asus Zenfone 2 Лазерни ZE550KL ZE551KL 5.5

Те също купуват с този продукт

XMXCZKJ универсална V-образна поставка за телефон Hands Free Phone Mount Holder Mobile Desk Table Stand продажба на Едро на 10 бр.

BGN 15.82

XMXCZKJ Универзална V Облик Телефон Стојат Hands Free Телефон Планината Држачот за Мобилен Биро Маса Стојат промет на Големо со 10pcsОпис : Боја : Црна , Црвена, Бела , сина , Зелена , Розова ,ЖолтаЗа Apple i Phone 7 / 7 Плус / 6 / 6 S / 5В / 5 S / 5, Таблет КОМПЈУТЕР, Samsung Галакси Забелешка итн..Обликот Десктоп Таблета Држачот За Мобилен Телефон Стојат Држачот.Answer : ___________________________ Note : Димензија 11.5*3*0.07 cm; Макс отворен 11cm; слот ширина 1cm (не за крупни случај)Пакет Се Вклучени : 10* Преносни Мобилен Телефон НосителотПакување Детали : Пакет Тежина : 0.13 kgПакет Големина : 14cm x 11cm x 10cm

9h премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Ascend P6 case P6S P 6 P6 S S-U06 за huwei P6 glas SKLO

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

мобилен смартфон кола подкрепа на стентове за Elephone R9 M2 S7 S3 MINI P5000 Precious G7 G6 G5 P6000 P8 Pro P10 P3000s P8000

BGN 2.00 3.04

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Elephone R9 М2 S7 S3 MINI P5000 Скапоцени Г7 G6 G5 P6000 P8 Про P10 P3000s P8000Мрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

За iPhone X 8 4 4S 5 5S SE 5C 6 7 Plus 6S Screen Protector прозрачен филм премия баллистическое стъкло закалено стъкло Anti-scratch case

BGN 1.00 1.22

За i Phone X 8 4 4 S 5 5 S SE 5 C 6 6 S 7 7 S PlЕкран Заштитник Јасно Филм Премиум Балистички Стакло Калено Стакло Антинула.9 H подигнат калено стакло, што е 3 пати посилен отколку нормално 3 H цврстина, да може ефективно да се заштити вашиот мобилен телефон од несакани анти гребнатини и триење од клучеви, нож и други штетни фактори потоа се прошири на мобилен телефон живот.Високо ниво на транспарентност обезбедува одличен визуелен ефект99.9% светлина обезбедува максимална резолуција за супер ambled дисплеи, што едвај можат да се чувствуваат постоењето на стакло заштитник кога читате или гледате.Чувствителни на допирМногу одговорен и чувствителни допирање перформанси прави вашиот уред функционира непречено и работи брзо.Водоотпорен и маслодоказВо 99% Highdefinition јасно hydrophobic и oleophobic екран слој може да се спречи вода & amp; масло од распрскување вода & масло може да се избриша далеку многу лесно.Ве Молиме Имајте На УмЗа i Phone 7 / 7 Плус има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не целосно покритие, бидејќи тоа ќе произведе грозен воздушни џебови по должината на рабовите...

Универсален водоустойчив калъф чанта мотоциклет поддръжка на Притежателя на телефона под наем за монтиране на поставка за телефон soporte movil moto за iPhone GPS

BGN 14.00 14.38

Universal Mobile Мобилен Телефон Велосипед Мотор Телефон НосителотПоради секој компјутер / телефон прикаже различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја...

JERX 4-11 инчов сплав кола телефона на задната седалка tablet категория 3 в 1 Combo 360 градуса кола за iPhone X 8 iPad mi Pad

BGN 15.00 18.56

Карактеристики : 1.Одлично за деца и долги патувања на патот 2.Лесно да се инсталира, ratatable и прилагодливи 3.Стабилни и цврсти, мали и безбедно 4.Прилагодлива за да ги собере или на возачот или совозачот потпирачи за глава со страна гледање...

кола мобилен смартфон подкрепа на стентове за Coolpad ivvi i3 Note 5 Modena 2 B770S Sky 3 Y891 Fengshang MiNi Mega 2.5 D

BGN 2.00 3.10

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Coolpad ivvi i3 Забелешка 5 Модена 2 B770 S Небото 3 Y891 Fengshang Мини Мега 2.5 DМрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

За ZenFone ZenFone 4 Max ZC554KL закалено стъкло протектор на екрана 9H взрывозащищенная стъклена филм за Zenfone 4 ZC Max 554KL X00ID

BGN 5.00 6.86

добредојдовте на DUANGSAN Laconic ПродавницаВнимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", ( не може да биде песна)"Ali Express Saver Превозот", ( full следење)"Yanwen Економски Воздух Mail ", ( не може да биде песна)"Correos Економија" (само за шпанија пријатели) ( не може да биде песна)НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина...

UVR матирано матирано закалено стъкло за iPhone 6 6S Screen Protector Plus Super 9H защитно стъкло за iPhone6 s iPone 6 i Phone6

BGN 3.00 4.54

wyприклучокstartЖешка Стока$2.80 $4$2.67 $3.81$3.49 $3.67$4.27 $7.11$1.99 $2.84$2.93 $4.19$1.99 $2.84$6.04 $10.06wyприклучоккрај UVR Мат Матирано Калено Стакло за i Phone 6 6 S PlЕкран Заштитник Супер 9 H Заштитна Стакло за i Phone6 s i Pone 6 јас Phone6 Спецификација : Компатибилни Модел : За Apple i Phone 6 / 6 S / 6 Pl S Плус Големина : 4.7" / 5.5" Материјал : 2.5 D Мат Калено Стакло 2.5 D Целосна Опфаќа : Yes (да) Нето Тежина(1 buc) : 1520g Боја : Транспарентна Функција : Антиотсјај, Анти отпечатоци од прсти, 2.5 D, Матирано, Мат Цврстина : 9 H Точка : Антиотсјај Мат Анти отпечатоци од прсти Калено Стакло Екран ЗаштитникПакет се вклучени : 1x Мат Калено Стакло Екран Заштитник1x Сува Ткаенина за Чистење1x Влажни Алкохол Swrap1x Прашина Отстрани Налепница

OnePlus 5 закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана Oneplus5 A5000 One Plus Five 5 1+ 5 5.5-инча

BGN 3.00 4.88

One PlКалено Стакло 9 H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За OneplA5000 Еден Плус Пет 5 1+ 5 5.5"инчиКалено стакло Предности : 1, висока јачина : материјал стакло, висока површинска цврстина; 2, highdefinition : висок transmittance, ниска рефлексија, висок јасно, 3, антиотпечатоци : антиотпечатоци површината на полимер обработка, проверка на отпечатоци потиснати во споредба со обичните заштитна фолија во голема мера се подобри (Забелешка : моменталниот технички услови, 100% антиотпечаток е невозможно, калено стакло HD филм да може ефективно да се намали); 4, Мазна на Допир : Елиминирање на здравиот разум jerky филм допир, се чувствуваат мазна, течно операција; 5, одговорно : допир одговор брзина брзо кога го користите ...

Rocketek Mini Магнитен държач за мобилен телефон, кола, мобилен телефон, поставка за iPhone Samsung Magnet Mount Holder

BGN 5.00 7.34

Опис На ПроизводотЕдноставнаRocketek Воздухот се Пропустливи Магнетни паметен Телефон Носител е едноставна, лулкапомалку паметен телефон носителот кој е дизајниран со минимални bulkiness и максимална удобност.Мора да се има Возење ДодатокДали проверка на GPS мапата или контрола на музиката да свири додека возите, носителот ќе се одржи вашиот паметен телефон, во рамките на лесен дофат на раката, што ќе ви овозможи да се концентрираме на патот со минимални одвраќање.АтрактивниКористење на сила на природата, на магнет со подобрување на вшмукување сила држете го вашиот уред и никогаш нема да се откажат без разлика колку трнлив патот станува.Најдобар Воздухот Се Пропустливи НосителотЛесно им помогнам во технологијата што ви овозможува да го инсталирате на планината во 2 секунди; се обиде на различни места и да се најде најдобрите и најпознатите удобно место.Упатства за тоа како да се постави на Планината Се одржи на магнет метална плоча во вашиот случај помеѓу маска и телефонот, Или стап на тркалезна магнет метал на вашиот телефон или GPS И вашиот телефон е да се оди да се оди!Ве Молиме Имајте Во Предвид При користење на магнетна метална плоча, нека страна со иконата се направи контакт со магнет, иако другата страна се појавува да се работи, има намалена атракција Две метални плочки се вклучени : правоаголна плоча во пакет и тркалезна плоча во прилог на магнет првично,отстранети кружни парче метал од предниот дел на магнет пред да го користите.1.Ultrastrong Магнетни и нема мешање со вашите уреди : во Внатрешноста на магнетна база 4 постојани магнети, кои се порамнети прецизно да се зголеми на еднонасочно, кратко растојание магнетна сила...