• Ново
9H протектор на екрана защитен слой от закалено стъкло за Samsung S 4 Galaxy S4 mini GT-i9190 I9190 S IV i9195 i9192 SM-G9200 i9500

9H протектор на екрана защитен слой от закалено стъкло за Samsung S 4 Galaxy S4 mini GT-i9190 I9190 S IV i9195 i9192 SM-G9200 i9500

BGN 6.00
BGN 7.25
-17 %
В магазина

Брой продукти

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
9 H Екран заштитник заштитна фолија калено стакло за Samsung S 4 Galaxy S4 mini GT-i9190 I9190 S IV i9195 i9192 СМ-G9200 i9500

Подробности

Материал:
1 бр, 2 бр.
Покритие от край до край:
No
Тип:
Предната Филм
Воспользуйся:
мобилен телефон
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S4 Galaxy S, Galaxy S4 mini
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Съвместим Телефон Марка:
Samsung
търговска марка:
mksup
Размер:
for Samsung Gelaksi hoesje sumsung restore 1 pcs hoesje Cove
Приложение:
за Galaxy Sansumg Cove Bag Sumsang Галакс etui celular Gakaxy
Размер:
for Sumsang Samaung csse Mobile Samusung Samsu Cute celular Samsung
Място на произход на стоките:
за Samsng Galaxie carcasa Telefon Галакс Galaxie Bag csse Galaxie
Номер На Модела:
за закалено закалено екрана para csse temperato Phone Телефон
С Дребно Опаковка:
No
Пакет:
No
Модел 1:
За Samsung Galaxy S4 i9500 I9508 I9295 I537 калъф
Модел 2:
За Samsung Galaxy I9190 S IV mini S4 mini Duos I9195 case
Модел 3:
За Galaxy S4 Google Play Edition I9515 SGH-i337 за AT&T i9505g case
Име на продукта:
Протектор На Екрана Защитен Калъф/ Капачка

Те също купуват с този продукт

JERX 4-11 инчов сплав кола телефона на задната седалка tablet категория 3 в 1 Combo 360 градуса кола за iPhone X 8 iPad mi Pad

BGN 15.00 18.56

Карактеристики : 1.Одлично за деца и долги патувања на патот 2.Лесно да се инсталира, ratatable и прилагодливи 3.Стабилни и цврсти, мали и безбедно 4.Прилагодлива за да ги собере или на возачот или совозачот потпирачи за глава со страна гледање...

Телефон пластмасовия капак PC калъф за iPhone 7 Смартфон 8X обектив мобилен телефон зуум обективи, мобилен телефон, телескоп клип на обектива

BGN 16.00 19.18

ОписВисок Квалитет на Телефонот Пластични Покритие PC Случај За i Phone 7 паметен Телефон Леќа 8 X Видиме Зум Објективи за Мобилен Телефон Телескоп Клип Леќа1...

Mcdodo Lightning to USB кабел за iPhone 7 Plus 2.4 A бързо зареждане за iPhone кабел 1.2 m 1.8 m за iPhone 5s 6 зарядно устройство кабел за данни

BGN 7.00 7.84

Mcdodo Молња да USB Кабел За i Phone 7 6 Плус 2.4 Брзо Полнење За i Phone Кабел За i Phone 5s 5 Конектор за КабелОпис на производотБоја : Сина / Сива / ЗлатоПремиум 5.9 / 3.94 ft за Молња да USB КабелСинхронизација и полнење со брзина.Кабел Може Да Смета НаНие свиткан на крајот на овој кабел над 4000 пати и не виделе оштетување или промени во перформансите...

9h премия протектор на екрана е закалено стъкло за Huawei Ascend P6 case P6S P 6 P6 S S-U06 за huwei P6 glas SKLO

BGN 6.00 7.25

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Xnyocn под наем на Притежателя на телефона, за детски колички и Детски колички универсален мотор под наем на Притежателя на телефона KTM мотокрос аксесоари

BGN 16.00 16.94

Xnyocn Велосипед Phone Држач За Шетач Бебе Вагони Универзален Мотор Велосипеди Телефон Носителот KTM Motorcross ДодатоциXnyocn Универзална Акција Ноктот Велосипед Телефон Носителот1...

Rocketek Mini Магнитен държач за мобилен телефон, кола, мобилен телефон, поставка за iPhone Samsung Magnet Mount Holder

BGN 5.00 7.34

Опис На ПроизводотЕдноставнаRocketek Воздухот се Пропустливи Магнетни паметен Телефон Носител е едноставна, лулкапомалку паметен телефон носителот кој е дизајниран со минимални bulkiness и максимална удобност.Мора да се има Возење ДодатокДали проверка на GPS мапата или контрола на музиката да свири додека возите, носителот ќе се одржи вашиот паметен телефон, во рамките на лесен дофат на раката, што ќе ви овозможи да се концентрираме на патот со минимални одвраќање.АтрактивниКористење на сила на природата, на магнет со подобрување на вшмукување сила држете го вашиот уред и никогаш нема да се откажат без разлика колку трнлив патот станува.Најдобар Воздухот Се Пропустливи НосителотЛесно им помогнам во технологијата што ви овозможува да го инсталирате на планината во 2 секунди; се обиде на различни места и да се најде најдобрите и најпознатите удобно место.Упатства за тоа како да се постави на Планината Се одржи на магнет метална плоча во вашиот случај помеѓу маска и телефонот, Или стап на тркалезна магнет метал на вашиот телефон или GPS И вашиот телефон е да се оди да се оди!Ве Молиме Имајте Во Предвид При користење на магнетна метална плоча, нека страна со иконата се направи контакт со магнет, иако другата страна се појавува да се работи, има намалена атракција Две метални плочки се вклучени : правоаголна плоча во пакет и тркалезна плоча во прилог на магнет првично,отстранети кружни парче метал од предниот дел на магнет пред да го користите.1.Ultrastrong Магнетни и нема мешање со вашите уреди : во Внатрешноста на магнетна база 4 постојани магнети, кои се порамнети прецизно да се зголеми на еднонасочно, кратко растојание магнетна сила...

мобилен смартфон кола подкрепа на стентове за Elephone R9 M2 S7 S3 MINI P5000 Precious G7 G6 G5 P6000 P8 Pro P10 P3000s P8000

BGN 2.00 3.04

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Elephone R9 М2 S7 S3 MINI P5000 Скапоцени Г7 G6 G5 P6000 P8 Про P10 P3000s P8000Мрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

UVR матирано матирано закалено стъкло за iPhone 6 6S Screen Protector Plus Super 9H защитно стъкло за iPhone6 s iPone 6 i Phone6

BGN 3.00 4.54

wyприклучокstartЖешка Стока$2.80 $4$2.67 $3.81$3.49 $3.67$4.27 $7.11$1.99 $2.84$2.93 $4.19$1.99 $2.84$6.04 $10.06wyприклучоккрај UVR Мат Матирано Калено Стакло за i Phone 6 6 S PlЕкран Заштитник Супер 9 H Заштитна Стакло за i Phone6 s i Pone 6 јас Phone6 Спецификација : Компатибилни Модел : За Apple i Phone 6 / 6 S / 6 Pl S Плус Големина : 4.7" / 5.5" Материјал : 2.5 D Мат Калено Стакло 2.5 D Целосна Опфаќа : Yes (да) Нето Тежина(1 buc) : 1520g Боја : Транспарентна Функција : Антиотсјај, Анти отпечатоци од прсти, 2.5 D, Матирано, Мат Цврстина : 9 H Точка : Антиотсјај Мат Анти отпечатоци од прсти Калено Стакло Екран ЗаштитникПакет се вклучени : 1x Мат Калено Стакло Екран Заштитник1x Сува Ткаенина за Чистење1x Влажни Алкохол Swrap1x Прашина Отстрани Налепница

Професионален 37 мм Звезден филтър на обектива комплект за iPhone 7 Plus 6 6S 5 5C SE Samsung HTC Sony филтър на обектива на камерата на мобилен телефон

BGN 11.00 12.40

ОписПрофесионални 37mm Ѕвезда Филтер Леќа Комплет За i Phone 7 Плус 6 6 S 5 5 C SE Samsung, HTC, Sony Мобилен Телефон на Камерата Леќи на ФилтерКарактеристики1...

Високо качество на 0.3 mm ультратонкое 9h премия от закалено стъкло за Samsung Samsu Galaxy Основната Prime LTE G361 G361H G361f протектор на екрана

BGN 6.00 7.97

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

FULAIKATE бамбук в дървена поставка за Apple Watch настолна поставка за iPhone 8 Plus таблет, мобилен телефон нощно шкафче док станция

BGN 17.00 20.48

Бамбус Дрво се Залагаме за Apple Види Биро се Залагаме за i Phone Плус 8 Таблет КОМПЈУТЕР на Мобилен Телефон Ноќната Dock СтаницаПакетот Вклучува : 1 * Бамбус Дрво Стои16*7*6.6 cmТежина : 200 G

Type-C Micro USB Charger Dock Stand адаптер за XiaoMi Mi6 Samsung S7 S8 S6 edge Meizu Huawei P8 P9 P10 Lite Plus Lenovo, LG, HTC

BGN 7.50

Опис : 100% Сосема Нов и Завршил во одличен квалитет Уникатен Дизајн .Мал и лесен,лесно да се земе Полнење на Телефонот и да ја синхронизирате податоци, Поврзете се на обвинителна клупа, на електричен штекер користејќи го USB Адаптер потоа ставајте го вашиот Телефон на обвинителната клупа, за полнење на батеријата...

Ysw гидрогелевая филм за Xiaomi Mi Note 2 Soft TPU Nano взривозащитен пълно покритие за Xiaomi Note2 протектор на екрана (без стъкло)

BGN 3.00 3.15

YSW Целосно Покритие За Xiaomi Mi Забелешка 2 Мека Hydrogel Филм TPU Нано Експлозијадоказ Екран Заштитник ( Не Стакло )Сликите се само за ваша референца, ние ќе испрати право објект за вас кога ќе го поставите цел, за било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, ви благодарам.1.ЗАЧУВАМ 2...

9h премия от закалено стъкло екран протектор за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 T585 T580 SM-T580 SM-T585 защитно стъкло филм

BGN 9.00 12.54

Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година T580 T585 Капка Превозот Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Карактеристики : 0.3 mm Дебелина / Ултра Тенок Калено Стакло 9 H Тврдост / Отпорен на Гребење Калено Стакло Лесна Инсталација / Лесно да се Инсталира Калено Стакло 99% Транспарентност / Висока Јасност HD Калено Стакло Пакет Вклучува : 1 X Калено Стакло 1 X Чистење на Комплет

3 бр. / лот за GPS на мобилен телефон 6.0 инча универсален прозрачен / антибликовый матиран САМ окото протектор на екрана тъчпад филм защита на кожата

BGN 2.00 2.38

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост твърд мобилен телефон отпред закалено закалено закалено стъкло за Huawei Huawey Huwei Huaewi Възкачи G7

BGN 6.00 7.97

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Сгъваеми автоматични изсмукване на закрепване на мобилен телефон, автомобилен вентилационна (противовакуумна) канална скоба притежателите на влакчета за Мото z / z

BGN 17.00 17.58

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Мобилен Телефон НосителотНаправени од пластика,ABS360 ротари степен,автоматско заклучување на арм проширување.се работи за мобилен телефон ширина од 58cmтаму е мек силикон во рацете за да ги заштити мобилен телефон од гребење.постојат два типови во листата,еден работи на табла и стакло на прозорецот , а потоа друг вид на работи на автомобил на воздух се пропустливи .Пакет се вклучени : Автомобил Носителот x 1(со мало кутија)

ORICO Travel Charger USB 4 port с конвертером EU, UK AU Plug, USB Super Charger 5V6. 8A 34W Wall Charger

BGN 35.00 63.98

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...