• Ново
2 бр / чанта предна + задна 2.5 D закалено стъкло екран протектор за iPhone 5 5s SE 4 4S стъклена защитно фолио за iPhone 6 Plus 6s

2 бр / чанта предна + задна 2.5 D закалено стъкло екран протектор за iPhone 5 5s SE 4 4S стъклена защитно фолио за iPhone 6 Plus 6s

BGN 2.00
BGN 2.40
-17 %
В магазина

Брой продукти


. 2 парчиња/торба Пред + Назад Калено Стакло за i Phone 4 и 4s/5 5s SE 6 6s/6 6s Плус Карактеристики на Производот : 1. 2.5 D Лак : чувствуваат мазна, Ултра тенко стакло околу 0.26 mm.
2. 9 H цврстина : Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм, ултра издржливи. 3. Одлична прозорецот екранот : 99% HD оптички transmittance, Незаменлива чувствителност на допир.
4. Oleophobic слој : анти-отпечаток, анти-нафта, анти-киселина и анти-алкално и други загадувачи. 5. Лесен за инсталација : Задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација и совршен монтирање. 6. Експлозија-доказ да се загрози-отпорни : Дури и ако скршен, тоа нема да поздравниот околу, многу побезбедно отколку други производи од стакло. Пакет Листата : 2 * Калено Стакло (Насловната + Назад) 1 * влажни брише 1 * сува брише

Подробности

Цвят:
ForiPhone 4 4S, ForiPhone 5 5S, ForiPhone 6 6S, ForiPhone 6 6S Plu, ForiPhone SE
търговска марка:
Сам Броня
С Дребно Опаковка:
No
Покритие от край до край:
No
Съвместим Телефон Марка:
Apple iPhone
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 4s,iPhone 6 plus,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 4,iPhone 5
Пакет:
ДА
Характеристики:
Защита От Драскотини
Тип:
Предната Филм
Воспользуйся:
мобилен телефон
Подходящи модели 1:
За iPhone 4 4S 5 5S SE
Подходящи модели 2:
за iPhone 6 6s 6 Plus 6s
Характеристика:
Нанопокрытие, Антифингерпринт, антиойл
Радиан:
25D
Дебелина на:
026мм
Оригиналната държава:
Dongguan Китай

Те също купуват с този продукт

5 бр./лот оригинален нов за Xiaomi 4 Mi4 LCD екран стикер размерът на средната рамка лепило лепило

BGN 7.20

Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт...

NILLKIN 2.1 A USB Type C кабел, бързо зареждане на Type-C Data Charger USB кабел, кабел за Xiaomi Redmi 4x note 4x mi a1 / LG/Samsung S8

BGN 12.78

NILLKIN 2.1 USB Тип C Кабел за Брзо Полнење ТипC Податоци Држачи за Кабел USB Кабел за Xiaomi Redmi 4x забелешка 4x ми а1 / LG / Samsung S8 Nillkin Кабел Направени од увезени животната средина TPEmaterial со мека на допир чувство, добра еластичност и топлина дисипација...

За Oneplus 5t закалено стъкло Full Screen Protector Imak 3D извити филм с пълно покритие за Oneplus 5t glass Oneplus 5 t glass

BGN 15.81

За Oneplt калено стакло Full Screen Protector Imak 3 D криви целосна покриеност филм за Oneplt стакло Oneplт стаклоОпис на производот : Применливи за производи : За OnepltБренд : imakТип : 3 D криви цел екран калено стакло филмОпис на производот : Материјал : увезени стакло материјалПакување : кутијаБоја : црнаКарактеристики на производот : imak 3 D криви цел екран калено стакло филмВисока цврстина зајакнато стакло материјал, анти нула и отпорност на абење; 3 D криви површината топла свиткување процес, така што full screen fit, сеопфатна заштита...

2 броя не за пръстови отпечатъци доказателство матирано матирано закалено стъкло за Xiaomi Redmi 3S Prime 3 5.0 защитно фолио за екрана Redmi 3 Pro

BGN 6.00 7.98

0.26 mm Отпечаток Доказ Матирано Мат Калено стакло За Xiaomi Redmi 3 3s Премиер 5.0" Екран Заштитник Заштитна Фолија За Redmi 3 Про Карактеристики : 1.Дебелина само 0.26 ММ, додава минимален дел на вашиот телефон 2.АнтиОтпечаток 3.Површинска цврстина : 9 H, многу посилни од редовните 3 H цврстина...

Професионален 37 мм Звезден филтър на обектива комплект за iPhone 7 Plus 6 6S 5 5C SE Samsung HTC Sony филтър на обектива на камерата на мобилен телефон

BGN 11.00 12.40

ОписПрофесионални 37mm Ѕвезда Филтер Леќа Комплет За i Phone 7 Плус 6 6 S 5 5 C SE Samsung, HTC, Sony Мобилен Телефон на Камерата Леќи на ФилтерКарактеристики1...

XSKEMP Anti-Explosion Screen Protector за iPad Pro 10.5 2017 9H Tablet Anti-Scratch темперирано стъкло фолио за iPad Pro 2017 9.7

BGN 7.00 7.98

XSKEMP АнтиЕксплозија Екран Заштитник За i Pad Про 10.5" 2017 9 H Таблета АнтиНула Калено Стакло Филм За i Pad Про 2017 9.7" Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран...

Сгъваеми автоматични изсмукване на закрепване на мобилен телефон, автомобилен вентилационна (противовакуумна) канална скоба притежателите на влакчета за Мото z / z

BGN 17.00 17.58

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Мобилен Телефон НосителотНаправени од пластика,ABS360 ротари степен,автоматско заклучување на арм проширување.се работи за мобилен телефон ширина од 58cmтаму е мек силикон во рацете за да ги заштити мобилен телефон од гребење.постојат два типови во листата,еден работи на табла и стакло на прозорецот , а потоа друг вид на работи на автомобил на воздух се пропустливи .Пакет се вклучени : Автомобил Носителот x 1(со мало кутија)

ORICO Travel Charger USB 4 port с конвертером EU, UK AU Plug, USB Super Charger 5V6. 8A 34W Wall Charger

BGN 35.00 63.98

1 Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress 2 Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1...

Високо качество на 0.3 mm ультратонкое 9h премия от закалено стъкло за Samsung Samsu Galaxy Основната Prime LTE G361 G361H G361f протектор на екрана

BGN 6.00 7.97

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Type-C Micro USB Charger Dock Stand адаптер за XiaoMi Mi6 Samsung S7 S8 S6 edge Meizu Huawei P8 P9 P10 Lite Plus Lenovo, LG, HTC

BGN 7.50

Опис : 100% Сосема Нов и Завршил во одличен квалитет Уникатен Дизајн .Мал и лесен,лесно да се земе Полнење на Телефонот и да ја синхронизирате податоци, Поврзете се на обвинителна клупа, на електричен штекер користејќи го USB Адаптер потоа ставајте го вашиот Телефон на обвинителната клупа, за полнење на батеријата...

кола мобилен смартфон подкрепа на стентове за Coolpad ivvi i3 Note 5 Modena 2 B770S Sky 3 Y891 Fengshang MiNi Mega 2.5 D

BGN 2.00 3.10

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Coolpad ivvi i3 Забелешка 5 Модена 2 B770 S Небото 3 Y891 Fengshang Мини Мега 2.5 DМрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

Xnyocn под наем на Притежателя на телефона, за детски колички и Детски колички универсален мотор под наем на Притежателя на телефона KTM мотокрос аксесоари

BGN 16.00 16.94

Xnyocn Велосипед Phone Држач За Шетач Бебе Вагони Универзален Мотор Велосипеди Телефон Носителот KTM Motorcross ДодатоциXnyocn Универзална Акција Ноктот Велосипед Телефон Носителот1...

Ysw гидрогелевая филм за Xiaomi Mi Note 2 Soft TPU Nano взривозащитен пълно покритие за Xiaomi Note2 протектор на екрана (без стъкло)

BGN 3.00 3.15

YSW Целосно Покритие За Xiaomi Mi Забелешка 2 Мека Hydrogel Филм TPU Нано Експлозијадоказ Екран Заштитник ( Не Стакло )Сликите се само за ваша референца, ние ќе испрати право објект за вас кога ќе го поставите цел, за било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, ви благодарам.1.ЗАЧУВАМ 2...