• Ново
2.5 D 0.26 mm 9h твърдост твърд мобилен телефон отпред закалено закалено закалено стъкло за Huawei Huawey Huwei Huaewi Възкачи G7

2.5 D 0.26 mm 9h твърдост твърд мобилен телефон отпред закалено закалено закалено стъкло за Huawei Huawey Huwei Huaewi Възкачи G7

BGN 6.00
BGN 7.97
-25 %
В магазина

Брой продукти

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Темперамент Стакло За Huawei Huawey Huwei Huaewi Искачи Г-7

Подробности

Материал:
За Huawei G7
Покритие от край до край:
No
Тип:
Предната Филм
търговска марка:
mksup
Съвместим Телефон Марка:
Huawei
Размер:
For Huawei case Huawei G7 Ecran Pantalla Protective Guard luxury
Размери:
За Huawei G7 за Hawei Huwawei Huawe G 7 покриване на екрана
Материал:
За Huawei G7 покриване на Huawei shell 2.5 D 0.26 mm 9h твърдост мобилен телефон
Приложение:
За Huawei G7 покриване на Huawei telefon твърд мобилен телефон отпред закалени
Водоустойчив:
За Huawei G7 bag Huawei capa Toughened Temper telefon
Инсталация:
За Huawei G7 case Huawei mobile Стъкло за Huawei Huawey aluminium
Номер На Модела:
За Huawei G7 case Huawei cell Huwei Huaewi Възкачи G7 аякс
Воспользуйся:
мобилен телефон
Характеристики:
Защита от надраскване, ултра-тънък,лесен за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт

кола мобилен смартфон подкрепа на стентове за Coolpad ivvi i3 Note 5 Modena 2 B770S Sky 3 Y891 Fengshang MiNi Mega 2.5 D

BGN 2.00 3.10

мобилен паметен телефон автомобил носителот поддршка стентови За Coolpad ivvi i3 Забелешка 5 Модена 2 B770 S Небото 3 Y891 Fengshang Мини Мега 2.5 DМрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела СтентовиБрз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови...

9h премия от закалено стъкло екран протектор за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 T585 T580 SM-T580 SM-T585 защитно стъкло филм

BGN 9.00 12.54

Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година T580 T585 Капка Превозот Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Карактеристики : 0.3 mm Дебелина / Ултра Тенок Калено Стакло 9 H Тврдост / Отпорен на Гребење Калено Стакло Лесна Инсталација / Лесно да се Инсталира Калено Стакло 99% Транспарентност / Висока Јасност HD Калено Стакло Пакет Вклучува : 1 X Калено Стакло 1 X Чистење на Комплет

JERX 4-11 инчов сплав кола телефона на задната седалка tablet категория 3 в 1 Combo 360 градуса кола за iPhone X 8 iPad mi Pad

BGN 15.00 18.56

Карактеристики : 1.Одлично за деца и долги патувања на патот 2.Лесно да се инсталира, ratatable и прилагодливи 3.Стабилни и цврсти, мали и безбедно 4.Прилагодлива за да ги собере или на возачот или совозачот потпирачи за глава со страна гледање...

Телефон пластмасовия капак PC калъф за iPhone 7 Смартфон 8X обектив мобилен телефон зуум обективи, мобилен телефон, телескоп клип на обектива

BGN 16.00 19.18

ОписВисок Квалитет на Телефонот Пластични Покритие PC Случај За i Phone 7 паметен Телефон Леќа 8 X Видиме Зум Објективи за Мобилен Телефон Телескоп Клип Леќа1...

Универсален водоустойчив калъф чанта мотоциклет поддръжка на Притежателя на телефона под наем за монтиране на поставка за телефон soporte movil moto за iPhone GPS

BGN 14.00 14.38

Universal Mobile Мобилен Телефон Велосипед Мотор Телефон НосителотПоради секој компјутер / телефон прикаже различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја...

NILLKIN 2.1 A USB Type C кабел, бързо зареждане на Type-C Data Charger USB кабел, кабел за Xiaomi Redmi 4x note 4x mi a1 / LG/Samsung S8

BGN 12.78

NILLKIN 2.1 USB Тип C Кабел за Брзо Полнење ТипC Податоци Држачи за Кабел USB Кабел за Xiaomi Redmi 4x забелешка 4x ми а1 / LG / Samsung S8 Nillkin Кабел Направени од увезени животната средина TPEmaterial со мека на допир чувство, добра еластичност и топлина дисипација...

За Samsung Galaxy S8 Plus S8+ 2 елемента = предна + задна 3D гальваника извита повърхност с пълно покриване на мека PET фолио на протектора на екрана

BGN 2.86

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

3 бр. / лот за GPS на мобилен телефон 6.0 инча универсален прозрачен / антибликовый матиран САМ окото протектор на екрана тъчпад филм защита на кожата

BGN 2.00 2.38

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Rocketek Mini Магнитен държач за мобилен телефон, кола, мобилен телефон, поставка за iPhone Samsung Magnet Mount Holder

BGN 5.00 7.34

Опис На ПроизводотЕдноставнаRocketek Воздухот се Пропустливи Магнетни паметен Телефон Носител е едноставна, лулкапомалку паметен телефон носителот кој е дизајниран со минимални bulkiness и максимална удобност.Мора да се има Возење ДодатокДали проверка на GPS мапата или контрола на музиката да свири додека возите, носителот ќе се одржи вашиот паметен телефон, во рамките на лесен дофат на раката, што ќе ви овозможи да се концентрираме на патот со минимални одвраќање.АтрактивниКористење на сила на природата, на магнет со подобрување на вшмукување сила држете го вашиот уред и никогаш нема да се откажат без разлика колку трнлив патот станува.Најдобар Воздухот Се Пропустливи НосителотЛесно им помогнам во технологијата што ви овозможува да го инсталирате на планината во 2 секунди; се обиде на различни места и да се најде најдобрите и најпознатите удобно место.Упатства за тоа како да се постави на Планината Се одржи на магнет метална плоча во вашиот случај помеѓу маска и телефонот, Или стап на тркалезна магнет метал на вашиот телефон или GPS И вашиот телефон е да се оди да се оди!Ве Молиме Имајте Во Предвид При користење на магнетна метална плоча, нека страна со иконата се направи контакт со магнет, иако другата страна се појавува да се работи, има намалена атракција Две метални плочки се вклучени : правоаголна плоча во пакет и тркалезна плоча во прилог на магнет првично,отстранети кружни парче метал од предниот дел на магнет пред да го користите.1.Ultrastrong Магнетни и нема мешање со вашите уреди : во Внатрешноста на магнетна база 4 постојани магнети, кои се порамнети прецизно да се зголеми на еднонасочно, кратко растојание магнетна сила...

OnePlus 5 закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана Oneplus5 A5000 One Plus Five 5 1+ 5 5.5-инча

BGN 3.00 4.88

One PlКалено Стакло 9 H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За OneplA5000 Еден Плус Пет 5 1+ 5 5.5"инчиКалено стакло Предности : 1, висока јачина : материјал стакло, висока површинска цврстина; 2, highdefinition : висок transmittance, ниска рефлексија, висок јасно, 3, антиотпечатоци : антиотпечатоци површината на полимер обработка, проверка на отпечатоци потиснати во споредба со обичните заштитна фолија во голема мера се подобри (Забелешка : моменталниот технички услови, 100% антиотпечаток е невозможно, калено стакло HD филм да може ефективно да се намали); 4, Мазна на Допир : Елиминирање на здравиот разум jerky филм допир, се чувствуваат мазна, течно операција; 5, одговорно : допир одговор брзина брзо кога го користите ...

Ysw гидрогелевая филм за Xiaomi Mi Note 2 Soft TPU Nano взривозащитен пълно покритие за Xiaomi Note2 протектор на екрана (без стъкло)

BGN 3.00 3.15

YSW Целосно Покритие За Xiaomi Mi Забелешка 2 Мека Hydrogel Филм TPU Нано Експлозијадоказ Екран Заштитник ( Не Стакло )Сликите се само за ваша референца, ние ќе испрати право објект за вас кога ќе го поставите цел, за било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, ви благодарам.1.ЗАЧУВАМ 2...

Сгъваеми автоматични изсмукване на закрепване на мобилен телефон, автомобилен вентилационна (противовакуумна) канална скоба притежателите на влакчета за Мото z / z

BGN 17.00 17.58

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

За iPhone X 8 4 4S 5 5S SE 5C 6 7 Plus 6S Screen Protector прозрачен филм премия баллистическое стъкло закалено стъкло Anti-scratch case

BGN 1.00 1.22

За i Phone X 8 4 4 S 5 5 S SE 5 C 6 6 S 7 7 S PlЕкран Заштитник Јасно Филм Премиум Балистички Стакло Калено Стакло Антинула.9 H подигнат калено стакло, што е 3 пати посилен отколку нормално 3 H цврстина, да може ефективно да се заштити вашиот мобилен телефон од несакани анти гребнатини и триење од клучеви, нож и други штетни фактори потоа се прошири на мобилен телефон живот.Високо ниво на транспарентност обезбедува одличен визуелен ефект99.9% светлина обезбедува максимална резолуција за супер ambled дисплеи, што едвај можат да се чувствуваат постоењето на стакло заштитник кога читате или гледате.Чувствителни на допирМногу одговорен и чувствителни допирање перформанси прави вашиот уред функционира непречено и работи брзо.Водоотпорен и маслодоказВо 99% Highdefinition јасно hydrophobic и oleophobic екран слој може да се спречи вода & amp; масло од распрскување вода & масло може да се избриша далеку многу лесно.Ве Молиме Имајте На УмЗа i Phone 7 / 7 Плус има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не целосно покритие, бидејќи тоа ќе произведе грозен воздушни џебови по должината на рабовите...